تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3292 از 3345 اولاول ... 2292279231923242328232883289329032913292329332943295329633023342 ... آخرآخر
نمايش نتايج 32,911 به 32,920 از 33449

نام تاپيک: 3G & 4G Irancell / شرکت ایرانسل

اگه نباشه جاش خالی می مونه irmacfa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    Kermanshah

پيش فرض

دوستان دو سوال ؟!

من یه بسته 30روزه 10 گیگ دارم
    و یه بسته 6گیگ ماهانه

الان این بسته 30 روزه من پایان یافته چرا بر داشته نشده؟ اون حجم نیم بهاش هم انگار اصلا کم نمیشه ازش!
    سوال دومم اینه در کنار این بسته 6گیگ که فعال دارم میتونم برای خرید بسته شبانه اقدام کنم

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
    Last edited by irmacfa; 07-04-2020 at 21:56.

2. این کاربر از irmacfa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال 01110362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Tabarestan-Tehran

پيش فرض

سلام دوستان
    این بسته ۳ گیگ نیمه شعبان اعتبار مصرفش چقدره ؟!

کاربر فعال انجمن اینترنت ShadowDragon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    DALARAN ARENA

پيش فرض

سلام دوستان
    این بسته ۳ گیگ نیمه شعبان اعتبار مصرفش چقدره ؟!
    تا 26ام هست

5. 2 کاربر از ShadowDragon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

اطلاعیه دقایقی پیش ایرانسل:

ایرانسل تنگنای شدید فرکانسی را یکی از موانع اصلی توسعه شبکه موبایل عنوان و اعلام کرد در صورت تخصیص فرکانس، نتایج توسعه شبکه طی سه هفته برای مردم ملموس خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، شبکه تلفن همراه ایرانسل، حتی قبل از شیوع ویروس کرونا در کشور نیز، در تنگنای شدید فرکانسی قرار داشت تا آنجا که مجبور به استقراض فرکانس از دیگر بازیگران حوزه شده است.
    پس از شیوع ویروس کرونا در ایران و ماندن بسیاری از مردم در خانه، میزان دیتای مصرفی مشترکان نیز به دلیل دورکاری، آموزش از راه دور، رشد چشمگیر نیاز به سرگرمی و… به شدت افزایش یافته و کمبود فرکانس تبدیل به معضلی جدی شده است.
    تلاش وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای تحقق وعده چندین ساله تخصیص فرکانس‌ باندهای ۷۰۰ و ۸۰۰ به اپراتورهای تلفن همراه مشابه اکثر کشورهای پیشرفته، در صورت تحقق، می‌تواند معضل ظرفیت، پوشش و سرعت شبکه را در ایام کرونایی کشور، در مدت زمان حداکثر سه هفته از زمان تحویل فرکانس، با استفاده از ظرفیت خالی تجهیزات موجود شبکه و نیز موجودی انبار حل کند و توسعه مناسبی در دسترسی به شبکه ایجاد کند.

7. 6 کاربر از mf.aghaei70 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه TRACKER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

اطلاعیه دقایقی پیش ایرانسل:

ایرانسل تنگنای شدید فرکانسی را یکی از موانع اصلی توسعه شبکه موبایل عنوان و اعلام کرد در صورت تخصیص فرکانس، نتایج توسعه شبکه طی سه هفته برای مردم ملموس خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، شبکه تلفن همراه ایرانسل، حتی قبل از شیوع ویروس کرونا در کشور نیز، در تنگنای شدید فرکانسی قرار داشت تا آنجا که مجبور به استقراض فرکانس از دیگر بازیگران حوزه شده است.
    پس از شیوع ویروس کرونا در ایران و ماندن بسیاری از مردم در خانه، میزان دیتای مصرفی مشترکان نیز به دلیل دورکاری، آموزش از راه دور، رشد چشمگیر نیاز به سرگرمی و… به شدت افزایش یافته و کمبود فرکانس تبدیل به معضلی جدی شده است.
    تلاش وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای تحقق وعده چندین ساله تخصیص فرکانس‌ باندهای ۷۰۰ و ۸۰۰ به اپراتورهای تلفن همراه مشابه اکثر کشورهای پیشرفته، در صورت تحقق، می‌تواند معضل ظرفیت، پوشش و سرعت شبکه را در ایام کرونایی کشور، در مدت زمان حداکثر سه هفته از زمان تحویل فرکانس، با استفاده از ظرفیت خالی تجهیزات موجود شبکه و نیز موجودی انبار حل کند و توسعه مناسبی در دسترسی به شبکه ایجاد کند.
    صداوسیما کنار نمیاد.... کلا صداوسیما ارگان درستی نیست.... از همین قضیه روبیکا و اینا قضیه رو بگیرید که چیه دیگه
    تنها راهش اعمال زور از جانب بالاست.... البته من خبرایی خوندم که اگر ارتباطات با صداوسیمامیلی کنار نیاد مجلس وارد کار میشه ..... ولی اینا فعلا همش فقط حرفه.... میدونید که

9. 3 کاربر از TRACKER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

صداوسیما کنار نمیاد.... کلا صداوسیما ارگان درستی نیست.... از همین قضیه روبیکا و اینا قضیه رو بگیرید که چیه دیگه
    تنها راهش اعمال زور از جانب بالاست.... البته من خبرایی خوندم که اگر ارتباطات با صداوسیمامیلی کنار نیاد مجلس وارد کار میشه ..... ولی اینا فعلا همش فقط حرفه.... میدونید که
    صداوسیما از دولت دستور نمیگیره رئیسشم توسط دولت انتخاب نمیشه حکم حکومتی لازم داره تا قبول کنه درضمن فرکانس 700و800 برای جاده ها و روستاها بیشتر بکار میره حتی تو کشورهای پیشرفته.جهرمی میاد میگه ظرفیت تو تهران به حداکثر رسیده باید باند جدید بگیریم اینا همش کارای پشت پردس صداوسیما قبلا میگفت این دوتا فرکانس رو برای HD کردن تمام کانالهای بل و بلبلش میخاد ولی توسعه نمیده و این دوتا باند ازشون استفاده نمیشه باید دوتا باندو بدن دست اپراتورا ک مشکل پوشش اینترنت جاده ها و روستاها و دهات ها برطرف بشه و دیگ E رو نیبینیم جایی

11. 3 کاربر از mf.aghaei70 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

صداوسیما از دولت دستور نمیگیره رئیسشم توسط دولت انتخاب نمیشه حکم حکومتی لازم داره تا قبول کنه درضمن فرکانس 700و800 برای جاده ها و روستاها بیشتر بکار میره حتی تو کشورهای پیشرفته.جهرمی میاد میگه ظرفیت تو تهران به حداکثر رسیده باید باند جدید بگیریم اینا همش کارای پشت پردس صداوسیما قبلا میگفت این دوتا فرکانس رو برای HD کردن تمام کانالهای بل و بلبلش میخاد ولی توسعه نمیده و این دوتا باند ازشون استفاده نمیشه باید دوتا باندو بدن دست اپراتورا ک مشکل پوشش اینترنت جاده ها و روستاها و دهات ها برطرف بشه و دیگ E رو نیبینیم جایی
    درد صدا و سیما فقط پول هست وزارت ارتباطات باید پیشنهاد خرید این فرکانسها را بده تا صدا و سیما راضی بشه اگه این دو فرکانس آزاد بشه و به اپراتورها واگذار بشه وضعیت سرعت و کیفیت اینترت کلا دگرگون میشه دیگه نیازی به افزایش دکل نیست پوشش محدوده فرکانس 1800 و 2600 بسیار کم هست اما فرکانس 700 و 800 قادر هست مسافت طولانی را بدون افت پوشش بده امیدوارم آقای آذری جهرمی تا قبل از پایان وزارتش بتونه کاری انجام بده

13. 4 کاربر از naasr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن اینترنت ShadowDragon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    DALARAN ARENA

پيش فرض

دوستان یه سوال، البته من خیلی اطلاعات ندارم
    فکر کنم فرکانس ۹۰۰ نسبت به ۲۶۰۰ سرعت کمتر و پوشش بیشتر میده ، درسته؟ با این وصف، به درد تهران نمیخوره که!
    مورد بعدی ، ۹۰۰ نباشه ، نمیشه یه چیز دیگه؟ ۸۵۰؟ ۸۰۰؟ یا هرچی...

15. 2 کاربر از ShadowDragon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

فکر کنم فرکانس ۹۰۰ نسبت به ۲۶۰۰ سرعت کمتر و پوشش بیشتر میده ، درسته؟ با این وصف، به درد تهران نمیخوره که!
    850 و 900 اگه اشتباه نکنم برای 2g و 3g استفاده میشود

17. 2 کاربر از naasr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Nima-ZF's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

درود من اطلاعات ناقص خودم رو میدم خدمتتون !
    اتفاقا در مواردی سرعت خوبی داره !نمونش های وب هست که بعضی دوستان تا 50-60مگابیت ازش سرعت گرفتن !
    خب وقتی اون فرکانس ها اشباع شدن و همه کانالا توی یک منطقه زیر بار ترافیک وحشتناکی هست قطعاً که به درد میخوره !
    مورد دوم یجورایی درست گفتی کانال های مورد استفاده همون 900 نیست !
    بلکه رنجی ازشه مثلا 920 یا 9xx اون فرستنده خودش اسکن میکنه ببینه چه فرکانسی اطرافش آزاده همون رو میگیره که با بقیه تداخل نداشته باشه !
    این موضوع باید کامل توسط اساتید شرح داده بشه من همینقدر میدونستم!

19. 3 کاربر از Nima-ZF بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •