تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3266 از 3345 اولاول ... 2266276631663216325632623263326432653266326732683269327032763316 ... آخرآخر
نمايش نتايج 32,651 به 32,660 از 33449

نام تاپيک: 3G & 4G Irancell / شرکت ایرانسل

ناظر انجمن اینترنت و شبکه fanoostalaei's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Great & Lovely Tabriz

پيش فرض

اگه امکانش هست آدرس سایت رو برای من پی وی بفرستین
    سلام
    من از این سایت خرید میکنم
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    البته قبل خرید باید با پشتیبانی تلگرامش حرف بزنید ( شده ساعت 1 و خورده ای بامداد هم من شارژ خریدم)
    مبلغی که میخواید قبضتون رو پرداخت کنید رو بگید ! مبلغی که باید پرداخت کنید رو لینک میده ! بعد پرداخت شارژ به همون اندازه براتون خط به خط میشه )مبلغی که پرداخت میکنید کمتر از مقدار قبضتون هست

2. 3 کاربر از fanoostalaei بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Diego's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    In her arms

پيش فرض

امکانش هست دو بسته شبانه ایرانسل رو با هم خرید کنم این یکی تموم شه اتوماتیک بره رو اون یکی؟ مثلاً دو تا بسته شبانه 3 ساعته بخرم

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

امکانش هست دو بسته شبانه ایرانسل رو با هم خرید کنم این یکی تموم شه اتوماتیک بره رو اون یکی؟ مثلاً دو تا بسته شبانه 3 ساعته بخرم
    بله یا میتونی صبر کنی اواخر اولی داره میشه بری و دومی رو بخری که این بهتره

پروفشنال B3NYAMIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

دو سه روزه که سیل اومده و این شرایط بد رو داریم سپری میکنیم ، یکی مخابرات تِرررر زده با اون نتش

یکی همراه اول

یکیم این ایرانسل

اونا خودشونم قبول دارن بخاطر این شرایط وضعیت نت وحشتناکه ، ولی شما یه سر بری اینستاگرام ایرانسل میبینی چپ و راست داره استوری یا پست میزاره که وضعیت شبکه ایرانسل رو حالت پایدار و وصله

بابا مرد حسابی پایداری بخوره تو سرت

وضعیت اینترنتو درست کن :|

6. 2 کاربر از B3NYAMIN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه mobile-1199's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2017
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

درود

دوستان کسی تو ایام عید مشکل دزدی حجم ایرانسل رو نداشته ؟

من دو تا بسته 10 گیگی گرفته بودم اول ، احساس کردم خیلی سریع تموم شدن جفتشون !!! بعد دوباره بسته 10 گیگی گرفتم ولی این بار دقیق چک کردم که مودم چه قدر مصرف رو نشون میده ، حدود 4 گیگ و خرده ای بود که تموم شد باز گفتم شاید از ترافیک بین الملل و اینا باشه که تقریبا نصف حساب میکنه که بعد دیدم نه ، در صورتی که ترافیک داخلی محسوب شه تازه میشه 20 گیگ !!

همه اینا به کنار ، بعد این قضایا یه بسته 15 گیگ گرفتم که به چند ساعت نکشید تموم شد و کل مصرف من هم کمتر از 2-3 گیگ بود !!!!!!!!!!!!!

سیم کارت هم دائمی هست . خدایی حلال نیست این پولی که ایرانسل به این شکل داره درمیاره ... سفر بودم سیم دیگه ای نداشتم که تست کنم ولی اگه این اوضاع ادامه پیدا کنه قطعا اپراتور رو عوض میکنم .

فقط یه مورد ، من به فرکانس 800 وصل کرده بودم مودم رو دستی . این ممکنه تاثیر داشته باشه ؟

8. این کاربر از mobile-1199 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

ایرانسل کم کم داره گند میزنه .من با این که همراه اول دارم و قیمتاش مناسبتره اما همیشه از خط ایرانسلم استفاده کردم چون خط اکثر مردم ایرانسله و میشه بسته بگیری که مکالمه ارزون دربیاد ولی سرعت اینترنتش افتضاحه .برا من که هر جا تست گرفتم زیر ده مگ بوده الانم که تو اینستاغلام سرعت کنده .مودماشو هم که ناموجود کرده دیگه منم دارم ناامید میشم .باید به فکر ترابرد به همراه اول بیفتم سرعتش خیلی بیشتره ارزون ترم هست فقط تنوع نداره

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

درود

من دو تا بسته 10 گیگی گرفته بودم اول ، احساس کردم خیلی سریع تموم شدن جفتشون !!! بعد دوباره بسته 10 گیگی گرفتم ولی این بار دقیق چک کردم که مودم چه قدر مصرف رو نشون میده ، حدود 4 گیگ و خرده ای بود که تموم شد باز گفتم شاید از ترافیک بین الملل و اینا باشه که تقریبا نصف حساب میکنه که بعد دیدم نه ، در صورتی که ترافیک داخلی محسوب شه تازه میشه 20 گیگ !!

همه اینا به کنار ، بعد این قضایا یه بسته 15 گیگ گرفتم که به چند ساعت نکشید تموم شد و کل مصرف من هم کمتر از 2-3 گیگ بود !!!!!!!!!!!!!

سیم کارت هم دائمی هست . خدایی حلال نیست این پولی که ایرانسل به این شکل داره درمیاره ... سفر بودم سیم دیگه ای نداشتم که تست کنم ولی اگه این اوضاع ادامه پیدا کنه قطعا اپراتور رو عوض میکنم .

فقط یه مورد ، من به فرکانس 800 وصل کرده بودم مودم رو دستی . این ممکنه تاثیر داشته باشه ؟
    احیانا جای بودی که ایرانسل پوشش نداشت و رومینگ شدی به های وب
    خوب باند 800مال های وب هست چه دلیلی داشتی که این باند رو انتخاب کردید
    خودم بشخصه چک کردم همون اندازه مصرف کم میکنه
    پیامک رومینگ براتون نیموده؟
    ضمنا قانونش جدیدا میگه هم ازاد حساب میشه هم دوبرابر حجم

11. این کاربر از ALIRK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه allric's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

درود

سلام شاید مودمت هک شده همسایه ها از خجالتت در اومدند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

منبع؟ من تست کردم بارومینگ روی های وب(البته با همراه اول) از بسته کم شد و نه آزد و دو برابر هم حساب نشد.

احیانا جای بودی که ایرانسل پوشش نداشت و رومینگ شدی به های وب
    خوب باند 800مال های وب هست چه دلیلی داشتی که این باند رو انتخاب کردید
    خودم بشخصه چک کردم همون اندازه مصرف کم میکنه
    پیامک رومینگ براتون نیموده؟
    ضمنا قانونش جدیدا میگه هم ازاد حساب میشه هم دوبرابر حجم

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

منبع؟ من تست کردم بارومینگ روی های وب(البته با همراه اول) از بسته کم شد و نه آزد و دو برابر هم حساب نشد.
    منبع سایت رسمی ایرانسل وپیامک موقع استفاده رومینگ برات میاد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 6 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 6 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •