تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3259 از 3345 اولاول ... 2259275931593209324932553256325732583259326032613262326332693309 ... آخرآخر
نمايش نتايج 32,581 به 32,590 از 33449

نام تاپيک: 3G & 4G Irancell / شرکت ایرانسل

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

24/7 حتما از اکانت های معتبر خارجی (خریده شده از غیر ایرانی) تغییر ای پی استفاده کنید چون ایرانی ها الخصوص در این برهه زمانی خطرناک و غیر قابل اعتمادند و همه مردم دنیا اینو فهمیده اند. این قدر وضع خراب و افتضاح شده که دیگه خرید اینترنتی هم خیلی سخت شده که شما پول رو بدی و فلان نیاز رو نگیری.
    پاشیدگی اقتصادی و اجتماعی هر روز که دیروز اشکار تر داره میشه. حتی الامکان از ای پی ایرانی و اصلیتون استفاده نکنید.

2. 2 کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Xx Hossein xX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

کسی دیگه ای همچین موضوعی رو‌تایید میکنه؟
    اگه اینطوری باشه که کل ایمیل و اکانت و .... باید دزدیده شه
    خیلی بستگی داره از چه وی پی انی استفاده میکنید.
    ولی 99% اوقات مشکلی پیش نمیاد چون تمام اطلاعات یک بارهم از طرف سایت یا اپ بانک رمزنگاری میشه (از طریق https)
    اگه سایتی http باشه ممکنه رمزش خونده بشه ولی بازم این کار خیلی زحمت داره و خیلی باید تارگت خاص و مهمی برای طرف باشید که اینکارو بکنه.
    در کل برای رفع اون 1 درصد هم سعی کنید از جاهای معتبر (فروشنده های خارجی) وی پی ان تهیه کنید و ترجیحا وی پی ان رایگان استفاده نکنید چون هیچ رایگانی وجود نداره.

پولتون هم برگشت میخوره نگران نباشید. میتونید از طریق روابط عمومی بانک هم این موضوع رو پیگیری کنید.
    اسم سایتی که ازش خرید کردید رو نگفتید. مطمئنید درگاهش واقعی بوده؟ جدیدا خیلی سایت های فیشینگ زیاد شده.
    Last edited by Xx Hossein xX; 16-02-2019 at 20:43.

4. 2 کاربر از Xx Hossein xX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن اینترنت ShadowDragon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    DALARAN ARENA

پيش فرض

خیلی بستگی داره از چه وی پی انی استفاده میکنید.
    ولی 99% اوقات مشکلی پیش نمیاد چون تمام اطلاعات یک بارهم از طرف سایت یا اپ بانک رمزنگاری میشه (از طریق https)
    اگه سایتی http باشه ممکنه رمزش خونده بشه ولی بازم این کار خیلی زحمت داره و خیلی باید تارگت خاص و مهمی برای طرف باشید که اینکارو بکنه.
    در کل برای رفع اون 1 درصد هم سعی کنید از جاهای معتبر (فروشنده های خارجی) وی پی ان تهیه کنید و ترجیحا وی پی ان رایگان استفاده نکنید چون هیچ رایگانی وجود نداره.

پولتون هم برگشت میخوره نگران نباشید. میتونید از طریق روابط عمومی بانک هم این موضوع رو پیگیری کنید.
    اسم سایتی که ازش خرید کردید رو نگفتید. مطمئنید درگاهش واقعی بوده؟ جدیدا خیلی سایت های فیشینگ زیاد شده.
    راستش من از وی پی خارجی استفاده کردم، همین رایگان های پلی استور
    سایت پرداختش هم همون ادرس شاپرک بود ، ادرس رو توجه کردم، با https هم شروع میشد! اما محیطش یکم فرق میکرد! بانک کیش داریم؟ فکر کنم ادرس یکسانه اما هر بانکی یه جور طراحی میکنه؟ اگه اشتباه نکنم، یه اشاره ای به بانک سپه شده بود تو سایت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    از این سایت هم یه کارت گرافیک خریدم...
    البته با پشتیبانیش تماس گرفتم، گفتن که فردا پیگیری میکنن! از ساعت ۱۰-۱۱ صبح به عصر موکول کردن، عصر هم تماس گرفتم به فردا!
    خوبیش اینه که، از تمام مراحل ، رسید دارم، و سایتش هم آرم فروشگاه اینترنتی داره! حالا ببینم چی میشه
    احیانا قابل پیگیری هست؟ شانس من دیجیکالا اون مدل رو موجود نداشت
    Last edited by ShadowDragon; 16-02-2019 at 21:09.

6. این کاربر از ShadowDragon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها SAeedBaa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014
    محل سكونت
    خاک جنوب

پيش فرض

سلام.
    دوستان ایرانسل روی چه باند هایی 4g+ میده؟

ترکیب B3+B40 یا B3+B38
    سلام
    در FDD LTE
    باند 3 + باند 7

8. 2 کاربر از SAeedBaa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

ظاهرا برگشت

دوستان، یه سوال بی ربط
    احیانا اگه موقع خرید اینترنتی VP وصل باشه، ایا برگشت به حساب میخوره؟
    صبح از یه درگاه بانکی با نت ایرانسل (نوشته بود کیش اگه اشتباه نکنم) میخواستم خرید کنم، بدون vp باز نمیشد! مجبور شدم فعال کنم
    اما الان فروشنده میگه هنوز به حسابش نرفته! برگشتی هم نخورده
    سلام
    با این که بی ربط به تاپیکه
    زنگ بزنین پشتیبانی درگاه ایران کیش که از درگاهش استفاده کردین
    یا زنگ بزنین به بانک صادر کننده کارتتون
    اگه تراکنش وریفای شده باشه بهتون کد های مرجع و رهگیری لازم رو میدن که به فروشنده ارائه بدین
    اگر هم نه که بهتون زمان سیکل بازگشت وجه رو اعلام میکنن

10. 3 کاربر از ho3in2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن آنتی ویروس Dr Nima's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

24/7 حتما از اکانت های معتبر خارجی (خریده شده از غیر ایرانی) تغییر ای پی استفاده کنید چون ایرانی ها الخصوص در این برهه زمانی خطرناک و غیر قابل اعتمادند و همه مردم دنیا اینو فهمیده اند. این قدر وضع خراب و افتضاح شده که دیگه خرید اینترنتی هم خیلی سخت شده که شما پول رو بدی و فلان نیاز رو نگیری.
    پاشیدگی اقتصادی و اجتماعی هر روز که دیروز اشکار تر داره میشه. حتی الامکان از ای پی ایرانی و اصلیتون استفاده نکنید.
    درسته بخاطر فشارهای اقتصادی و همچنین عدم آگاهی مردم فیشینگ و ه ک حساب ها و کپی کارتهای بانکی و غیره به وضع اسفناکی رسیده
    و تو یه کانال تلگرامی زده بود : در تلگرام x تو قسمتی که میری تصویر پس زمینه انتخاب کنی یه پیش نمایش با یه چت فرضی نشون میده که بتونی تصویر رو تو چت ارزیابی کنی بعد اعمال کنی،متن چت فرضی رو بخونید، (مثلا ی گروه چند ملیتی و پدرام هم ایرانیه)
    پدرام که یه ایرانیه یه آدم سودجو و شیاد و بدون مسئولیت های اجتماعی معرفی شده

راستش من از وی پی خارجی استفاده کردم، همین رایگان های پلی استور
    سایت پرداختش هم همون ادرس شاپرک بود ، ادرس رو توجه کردم، با https هم شروع میشد! اما محیطش یکم فرق میکرد! بانک کیش داریم؟ فکر کنم ادرس یکسانه اما هر بانکی یه جور طراحی میکنه؟ اگه اشتباه نکنم، یه اشاره ای به بانک سپه شده بود تو سایت
    از این سایت هم یه کارت گرافیک خریدم...
    البته با پشتیبانیش تماس گرفتم، گفتن که فردا پیگیری میکنن! از ساعت ۱۰-۱۱ صبح به عصر موکول کردن، عصر هم تماس گرفتم به فردا!
    خوبیش اینه که، از تمام مراحل ، رسید دارم، و سایتش هم آرم فروشگاه اینترنتی داره! حالا ببینم چی میشه
    احیانا قابل پیگیری هست؟ شانس من دیجیکالا اون مدل رو موجود نداشت
    دیگه نمیشه فقط به https توجه کرد چون راحت یه سایت درست میکنن عین سایت اصلی و آدرسش هم خیلی شبیه - تو یه کانال تلگرامی گذاشته بودن و https هم بود
    باید خیلی دقت کرد در آدرس و همچنین به اینماد هم نمیشه دلخوش بود - اون به این معنیه که آدرس فیزیکیش تایید شده
    چن وقت پیش یه سایت فروش موبایل بعد یه مرحله فروش با قیمتی یکمی کمتر و جلب اعتماد - در فروش بعدی یه پول کلانی به جیب زد و رفت

افزونه Shaparak Verifier رو نصب کنی برای خرید اینترنتی میتونه مفید باشه
    Last edited by Dr Nima; 16-02-2019 at 23:44.

12. 8 کاربر از Dr Nima بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها srx190d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

کسی دیگه ای همچین موضوعی رو‌تایید میکنه؟
    اگه اینطوری باشه که کل ایمیل و اکانت و .... باید دزدیده شه
    بنده فقط ی اشاره کردم
    خودتون باید تصمیم بگیرین
    به شخصه هیچ صحبت خاص و مخالف جهت رو با وی پی های عمومی و مخصوصا رایگان انجام نمیدهم
    وضعیت اقتصادی و موقعیت اجتماعی جزو مخاطرات هر شخص ی هست و باید از اون مواظبت کنه
    مخصوصا شرکتی مثل ایرانسل که با رانت و موقعیت ژن های خوب بالا اومده نه اینکه بقیه بهتر باشند ولی چون مشترک بیشتری داره زیاد تر مورد هجوم قرار میگیره مثل همراه اول که معمولا اولین تست های فیل تر روش اجرا میشه

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk

14. 2 کاربر از srx190d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن آنتی ویروس Dr Nima's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

یوسف سلوجی، دیپلمات بازنشسته آفریقای جنوبی، به خاطر زد و بند با شرکت مخابراتی "ام‌تی‌ان" در مناقصه موسوم به ایرانسل دستگیر شد وی متهم است برای کارچاق‌کنی و کنار زدن "ترک سل"، در یک فقره ۱۰۰ هزار دلار پول گرفته است.

گروه چندملیتی‌ام.تی.ان در سال ۱۳۸۳ توانست با کنار زدن ترکسل برای مدت ۱۵ سال قراردادی به ارزش بیش از ۳۰ میلیارد دلار را بدست آورد که بعد از شروع فعالیتش در ایران با ناپدید شدن بخش‌های مهمی از این قرارداد از درون رگولاتوری دولت ایران ناپدید شد.

16. 5 کاربر از Dr Nima بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

دقیقا نیما جان

حالا موضوع کلا بی ربطه ولی من ظرف دو هفته گذشته و هفته گذشته این مشکلات را تجربه کردم.
    دو هفته قبل قصد خرید تمدید یک اکانت رو داشتم (بدون استفاده از تغییر ای پی اقدام به خرید کردم یعنی ای پی ایران و ADSL مخابرات محل کارم) به شرکت فروشنده رجوع و از طریق پنل کاربری اقدام به واریز وجه کردم متاسفانه درگاه بانکی صرفا سداد بود پرداخت از سداد انجام شد و سپس به درگاه دیگری بنام idpay.ir منتقل شد و آن خطا داد در نتیجه سفارشی در پنل کاربریم در سایت فروشنده صورت نپذیرفت اما حساب که کم شده بود. به فروشنده زنگ زدم گفتش نه چیزی نیومده.
    زنگ زدم بانک خود کارتم گفت اره کاملا درست پرداخت صورت پذیرفته این هم کد پیگیری و فلان و...
    زنگ زدم سداد گفت اره پرداخت شده این هم کد پیگیری و فلان و....
    زنگ زدم به idpay.ir گفت اهان خوب شد زنگ زدید گیر کرده و الان اوکی می کنم گفتم نه ولش کن (احتمال دادم اتوماتیک عودت بشه؟؟؟)....که زد و گفت حل شد.
    پرداخت شد که شد اما تو پنل کاربری فروشنده که نیومد. زنگ زدم به فروشنده گفت هنوز نیومده اصلا هیچی.......................................
    رفت تا صبح روز بعد و همچنان پیگیری و استرس که بالاخره تایید داد و مهم تر از اینکه خریدم را برام انجام داد.

هفته قبل از یک سایت گیفت کارت که تخفیف ولنتاین داده بود و اتوماتیک خرید را نشون و یا تحویل می داد به قصد خرید اقدام کردم. اینبار با تغییر ای پی بودم. سریع و عالی خرید شد (درگاه بانکی سامان بود) بلافاصله صفحه تحویل کالا با عنوان خرید شد و این هم کالای شما رویت شد اما خود کالا داخل آن صفحه نبود مثلا چنین چیزی:

با تشکر از خرید شما این هم کالای شما:

همچنان با ما در ارتباط باشید و در انتظار خریدهای آتی و....

دقیقا خالی!؟؟؟؟ زنگ زدم به فروشنده گفت اوه اره این نوع مدل سفارش حدود 2 الی 3 ساعت طول میکشه تا از طریق اس ام اس یا ایمیل سفارش را بهتون تحویل بدیم من هم گفتم باشه پس تا 2 ساعت دیگه. آقا گذشت و خبری نشد زنگ زدم گفت بزودی بعد باز نشد غروب اس ام اس داد تا شب یا صبح فردا. اقا چشم بد نبینی همینجور رفتم تو استرس و شب خواب نداشتم, صبح زنگ زدم بر نمی داشت ظهر بر نمیداشت اس ام اس زدم خانم محترم چرا اینجوریه باید شکایت کنم؟ گفت تا غروب مجددا گفتم نمیخوام عودت پول بده گفت شماره کارت بده دادم و گفت غروب. باز گذشت و غروب شد زنگ زدم بر نمی داشت. اس ام اس زدم سرکار عالی منکه قصد مزاحمت یا خرج هزینه تلفن خودم را که ندارم و فیل داری هوا میکنی؟ و... و نهایتا کالا را داد.

این دو مثال بارز بالای من رو کامل بخونید متوجه دو مشکل بزرگ میشید: 1 باگ بانکی 2 دزدی و فیشینگ ساده (اگر بخواد میشه چرا نشه؟ چه معتبر چه جعلی! چه فرقی میکنه؟) هر دو سایت دارای نماد اعتماد و...همه چی هم هستند

البته خدایا شکر مشکل من تو هر دو حل شد اما با استرس و فشار و هزینه زنگ تلفن و..... اگر حل نمیشد چی کار میکردم؟ شکایت؟ عودت؟ طرف میتونست انکار بکنه مگه نه؟
    اگر پیگیری برگشتن پول به حسابم رو تو مشکل اول هم نمیکردم فکر نمیکنم پولم اصلا بر می گشت.

وضع ایران خیلی خطرناک شده لطفا مراقب باشید.
    پاشیدگی اقتصادی و اجتماعی رو جدی بگیرید به هیچ کس اعتماد نکنید نمیخوام بگم بدبین باشید اما تو این ایام بله باید کاملا بد بین باشید وگرنه مال و اموالتان را سریع از دست میدید و زمان و خرج شکایت هم ندارید. تو کشور پاشیده ما متاسفانه اگر وقت و خرج بابت شکایت یا پیگیری بگذارید هم از نظر مالی خرجتون بیشتر میشه ( هزینه تلفن و شکایت و دادگاه و..) و هم هرینه زمانتون, عمر و وقتتون که بیفایده می گذره. (یهو میبینید خرجتوتن از خود اون خرج اولیه بیشتر شده)
    ایران قانون نداره. اگر داره برای من و شما نیست.
    Last edited by italodance; 17-02-2019 at 08:54.

18. 5 کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن اینترنت ShadowDragon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    DALARAN ARENA

پيش فرض

جدیدا اینترنت همه اپراتور ها افتضاح‌شده از این نظر، کارب‌به بقیه مشکلات ندارم!همین ایرانسل بارها اتفاق افتاده بدون VP هیچ سایتی باز نمیشه
    راهی برای حل این موضوع هست؟
    در مورد فروشگاه ها، واقعا بجز دیجی و بامیلو بقیه قابل‌اعتماد نیستن! اما این دو تا هم قیمتاشون فضاییه! من خودم کل کارم با لپتاپمه، اما یه سیستم متوسط هم دارم ، کارتش سری fermi بود، که دیگه از رده خارج شده، گفتم یه پایین رده سری 10 بگیرم، که کدک ۲۶۵ اجرا کنه، هم یکی دو تا بازی جدید، شاید وقت شد ، بازی‌کنیم!
    فعلا که فروشنده پاسخگو نیست.

20. این کاربر از ShadowDragon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 7 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 7 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •