تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2851 از 3345 اولاول ... 18512351275128012841284728482849285028512852285328542855286129012951 ... آخرآخر
نمايش نتايج 28,501 به 28,510 از 33449

نام تاپيک: 3G & 4G Irancell / شرکت ایرانسل

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها greatpouya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام
    سرعت LTE با اینکه در منطقه ما 4.5 هست مثلا.. سرعت حداکثر ۲-۳ مگ بر ثانیه است
    برای شما هم همینطور است؟
    فقط اوایل ظاهرا خوب بود
    بله، ۴.۵ ظرفیتش بالاس ولی خیلی مواقع ممکنه شلوغ شه یا سرعتی که رو تاور میدن کلا محدود باشه، واسه همین اگه یه مدت درس نشد، زنگ بزنید اعتراض بگید به پشتیبانیش، یا مثلا ۱۹۵
    البته ۲ ۳ مگابایتم سرعت اونقد کمی نیست ولی اگر پیگیری نکنن میتونید به ۱۹۵ بگید

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

کاربر فعال انجمن Tornado2800's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    GB

پيش فرض

بله، ۴.۵ ظرفیتش بالاس ولی خیلی مواقع ممکنه شلوغ شه یا سرعتی که رو تاور میدن کلا محدود باشه، واسه همین اگه یه مدت درس نشد، زنگ بزنید اعتراض بگید به پشتیبانیش، یا مثلا ۱۹۵
    البته ۲ ۳ مگابایتم سرعت اونقد کمی نیست ولی اگر پیگیری نکنن میتونید به ۱۹۵ بگید

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
    سلام
    سرعت ما روی ۹ مگ بود ...

گوشی بنده xiaomi mi5 هست علی رغم اینکه از فرکانس های 4G+ پشتیبانی می کند .ولی بالای گوشی فقط 4G مینویسه

شک کردم شاید گوشی من پشتیبانی نمیکنه روی ایپد هم گذاشتم ولی متاسفانه اصلا سرعت همان ۲-۳ مگ بود

3. این کاربر از Tornado2800 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2016

پيش فرض

بعد دو هفته گفتم فور جی ایرانسل رو امتحان کنم . سرعتش داغون شده تو منطقه ما. استان بوشهر. صبح اولش رو 3 مگ بود تو دانلود منجر . بعد ده دقیقه الان سرعت به زور به یک مگ می رسه . نمی دونم واسه خاطر مسافرای نوروزی هست که شلوغ شده کار نمی کنه. یا نه. چون همین طورش هم سرعت فور جی ایرانسل تو منطقه ما پایین بود. نهایت سرعتی که از فورجی ایرانسل گرفتم تو دانلود منجر 7 مگابایت در ثانیه بوده ولی الان به زور به یک مگ می رسه.

یعنی اینترنت ای دی اس ال که دارم سرعتش از فور جی ایرانسل بیش تره . ای خاک تو سر ایرانسل با کیفیت خدماتش تو منطقه ما

اگه نباشه جاش خالی می مونه ms1ove's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    GB

پيش فرض

سرعت فقط این

ههههه

فرستاده شده از ALE-L21ِ من با Tapatalk

6. 2 کاربر از ms1ove بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

ایرانسل ساعتش رو جلو نکشیده هنوز؟ یه بسته 2 ساعته نامحدود خریدم هنوز sms تایید فعال شدن بسته نیومده.

آخر فروم باز Electronic-Arts's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

ایرانسل ساعتش رو جلو نکشیده هنوز؟ یه بسته 2 ساعته نامحدود خریدم هنوز sms تایید فعال شدن بسته نیومده.
    چرا جلو کشیده ولی بعضی شب ها مخصوصا ایرانسل دستکاری میکنه ایرانسل من رو یهو میبینی 6 صبح فعال میشه , دلیلش هم که این کارو میکنه معلوم نیست بهانشون هم ترافیک شبکه هست !!!! (انگار 1 میلیارد نفر همزمان درخواست بسته دادن که 4 5 ساعت طول میکشه تا فعال بشه)

9. 3 کاربر از Electronic-Arts بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

سلام
    دوستان آیا گوشیهایی که از پلاس پشتیبانی میکنند حتما باید علامت پلاس هم موقع استفاده بیاد؟
    چون من چند روزی هست یه مدل هووایی که هنوز تازه وارد ایران شده وکت ۷هست وتو مشخصات دو کریر نوشته گرفتم موقع استفاده کردن همون علامت 4g فقط میاد ولی با اسپید تست که امتحان کردم با مودم mr200 از طریق وای فا نهایت به ۲۰تا۲۲مگا بیت میرسه ولی با خود گوشی که تست کردم از ۳۵هم گذشت گرچه چون مودم mr200 متاسفانه امکان انتخاب باند نداره نمیشه فهمید رو کدوم بانده ولی این اختلاف حدود۲برابری هم قابل توجیه نیست به نظر شما آیا میتونه پلاس باشه یا انتخاب باند متفاوته درضمن أین روزها کلا سرعتا پایینه حالا یا به خاطر نوروز یا هر چیز دیگه تو تهران سرعتا جالب نیست ولی با این وجود با همین گوشی حدود۳۵, داد آیا راهی واسه این مورد وجود داره درضمن شماره سریال گوشی رو هم تو سایت ایرانسل وارد کردم اصلا نشناخت مدل گوشی رو

فرستاده شده از PRA-LA1ِ من با Tapatalk

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها saeeddeeas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

کد مشاهده مشخصات شبکه در گوشی الجی چیه؟

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اگر شناسه دکل رو داشته باشیم چطوری میشه موقعیت مکانی دکل رو تشخیص داد ؟ نقشه ای چیزی نداره ؟ گوگل مپ مثلاً ؟

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها amirbrad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

اگر شناسه دکل رو داشته باشیم چطوری میشه موقعیت مکانی دکل رو تشخیص داد ؟ نقشه ای چیزی نداره ؟ گوگل مپ مثلاً ؟
    نرم افزار opensignal

Sent from my iPhone using Tapatalk

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •