تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2926 از 3345 اولاول ... 19262426282628762916292229232924292529262927292829292930293629763026 ... آخرآخر
نمايش نتايج 29,251 به 29,260 از 33449

نام تاپيک: 3G & 4G Irancell / شرکت ایرانسل

پروفشنال hassanshaikhi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

من اگر الان بسته 2000 تومانی که از 6 صبح تا 12 ظهر هفتگی 5 گیگ میده رو بخرم. اگر بخوام کار کنم در این ساعات موبایل دیتا رو بابد روشن کنم دیگه درسته؟ خودش از اون حجم کم میکنه درسته؟
    آره باید روشن باشه اگه نباشه کلا اینترنت قطع هست. اگه بسته دیگه ای نداشته باشید که زودتر تموم بشه آره از همون کم میشه.اگه چند بسته داشته باشید همیشه اولویت با بسته ای است که تاریخش زودتر تموم میشه.بهتره طرح کنترل مصرف آزاد هم فعال کنید که اتفاقی از شارژتون کم نشه.

2. این کاربر از hassanshaikhi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Memonex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

چرا تاریخ انقضای بسته ای که گرفتم بیشتر از سه ساعت هست؟!! بار اوله اینجوری میشه

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه farhadrohi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

چرا تاریخ انقضای بسته ای که گرفتم بیشتر از سه ساعت هست؟!! بار اوله اینجوری میشه

منم یک ساعته زدم .بیشتره[emoji1] [emoji1]

فرستاده شده از SM-A520Fِ من با Tapatalk

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام دوستان...من دیشب با نرم افزار آپ یه بسته اینترنتی سه گیگ سه ساعته (8 تا 2صبح روز بعد) خریدم و مشکلی نداشت تراکنش موفق بود و اس ام اس فعالسازی هم برام اومد و از بانک هم اس اومد و 4360 تومن از حساب کم شد..ایرانسل من رو چک کردم بسته برام فعال شده بود...میخواستم گوشی رو آپدیت کنم دیدم دیتایی رد و بدل نمیشه و ایرانسل من رو چک کردم چند مگ از بسته سه ساعته کم شده بود..خلاصه بعد از چند دقیقه ور رفتن با گوشی و ف ی ل ت ر شکن دیدم چیزی دانلود نمیشه و یه تست سرعت گرفتم (فور جی ) سرعت 10..12 مگ بود .دوباره رفتم تو ایرانسل من دیدم بسته سه ساعته نیست با *555* هم چک کردم بسته نبود..به 700 زنگ زدم میگه همچین بسته ای اصلا برا شما فعال نشده رو سیستم ما ...به پشتیبانی آپ زنگ میزنم میگه مشکلی نیست بسته شما با موفقیت ثبت شده و مشکلی نداره...بعد از چندین بار زنگ زدن به 700 و پشتیبانی آپ بهم گفت ما بررسی میکنیم و تا دو سه روز آینده بهتون خبر میدیم..بسته ساعتی ...من ... دو سه روز آینده...من که دیگه با وای فای گوشی رو آپدیت کردم
    Last edited by m123f; 24-05-2017 at 09:07.

6. این کاربر از m123f بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز k1ozil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

سلام ارزونترین و مقرون ب صرفه ترین مودم lte که وای فای داشته باشه معرفی کنید
    مرسی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

[emoji15]

Sent from my SM-A710F using Tapatalk
    Last edited by h_gh_gamkhor; 28-05-2017 at 16:39.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2005

پيش فرض

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، از این پس مشترکان ایرانسل، بزرگترین اپراتور دیتای ایران، می‌توانند بر روی بسته‌های اینترنت همراه نیز از تخفیف 50 درصدی برای دریافت محتوای داخلی برخوردار شوند. به این صورت که بسته را با همان قیمت خریداری می‌کنند و در عین حال، حجم بسته آنها برای دریافت محتوای داخلی دو برابر محاسبه خواهد شد.

به عنوان مثال، مشترک با خرید یک بسته سه گیگابایتی، در صورتی که تماماً از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی بازدید کند، حجم بسته معادل بسته ۶ گیگابایتی محاسبه میشود.

پیش از این، ایرانسل در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و با هدف حمایت از تولید محتوای داخلی پس از راه‌اندازی فاز دوم شبکه ملی اطلاعات، تعرفه «مصرف آزاد» اینترنت همراه را برای دریافت محتوای شماری از وب‌سایت‌های ایرانی به نصف کاهش داده بود. این بار نیز با اعمال تخفیف بر بسته‌های اینترنت همراه و در راستای حمایت از محتوای داخلی، هزینه استفاده از اینترنت برای بازدید از وب‌سایت‌های داخلی که [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .
    جالبه که من امروز یک بسته 5 گیگ ماهیانه خریدم و تمام دستگاه های متصل به وای فای رو قطع کردم از سایت شاتل لند 1 گیگ دانلود کردم(1 پارت از افیس ) و دقیقا 1 گیگابایت از حجم من کم کرد در صورتی که شاتل لند در لیست هست و باید 500 مگ یعنی 50% درصد کم می کرد ولی تمام تعرفه حساب کرد با 2 تا پشتیبان صحبت کردم ولی هیچ کدوم زیر بار نرفتن (یعنی نفهمیدن که من چی میگم )

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2005

پيش فرض

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، از این پس مشترکان ایرانسل، بزرگترین اپراتور دیتای ایران، می‌توانند بر روی بسته‌های اینترنت همراه نیز از تخفیف 50 درصدی برای دریافت محتوای داخلی برخوردار شوند. به این صورت که بسته را با همان قیمت خریداری می‌کنند و در عین حال، حجم بسته آنها برای دریافت محتوای داخلی دو برابر محاسبه خواهد شد.

به عنوان مثال، مشترک با خرید یک بسته سه گیگابایتی، در صورتی که تماماً از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی بازدید کند، حجم بسته معادل بسته ۶ گیگابایتی محاسبه میشود.

پیش از این، ایرانسل در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و با هدف حمایت از تولید محتوای داخلی پس از راه‌اندازی فاز دوم شبکه ملی اطلاعات، تعرفه «مصرف آزاد» اینترنت همراه را برای دریافت محتوای شماری از وب‌سایت‌های ایرانی به نصف کاهش داده بود. این بار نیز با اعمال تخفیف بر بسته‌های اینترنت همراه و در راستای حمایت از محتوای داخلی، هزینه استفاده از اینترنت برای بازدید از وب‌سایت‌های داخلی که [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .
    جالبه که من امروز یک بسته 5 گیگ ماهیانه خریدم و تمام دستگاه های متصل به وای فای رو قطع کردم از سایت شاتل لند 1 گیگ دانلود کردم(1 پارت از افیس ) و دقیقا 1 گیگابایت از حجم من کم کرد در صورتی که شاتل لند در لیست هست و باید 500 مگ یعنی 50% درصد کم می کرد ولی تمام تعرفه حساب کرد با 2 تا پشتیبان صحبت کردم ولی هیچ کدوم زیر بار نرفتن (یعنی نفهمیدن که من چی میگم )

11. این کاربر از bandary بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز matr!x_2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام. یه سیمکارت جدید ایرانسل گرفتم ولی قرار بود روش 1 گیگ اییترنت و 1000 دقیقه مکالمه و Sms باشه.. ولی هیشکدوم نبود! فقط 1000 تومن شارژ اولیه داشت. برای فعال سازی این نت رایگان و مکالمه باید چه کدی رو بزنم؟

13. این کاربر از matr!x_2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه pic4you's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

ترافیک نصف بها برای چرخیدن تو سایتش هست نه دانلود
    آی پی برای shatelland.com هست شما به طور مثال از ds3.shatelland.com دانلود کردی

چیزی که ایرانسل تو سایتش درج کرده
    94.182.98.96/29
    94.182.129.64/27

آی پی سایت اصلی
    94.182.129.66

حالا سرور دانلود رو چک میکنیم
    94.182.186.4

روی این طرح های مسخره و تبلیغاتی حساب نکنید . شما فرض کن همچین چیزی رو نگفتن
    Last edited by pic4you; 26-05-2017 at 22:05.

15. 13 کاربر از pic4you بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •