تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 51 از 3345 اولاول ... 41474849505152535455611011515511051 ... آخرآخر
نمايش نتايج 501 به 510 از 33449

نام تاپيک: 3G & 4G Irancell / شرکت ایرانسل

ناظر انجمن اینترنت و شبکه fanoostalaei's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Great & Lovely Tabriz

پيش فرض

سلام
    همین 2 ساعت پیش چک کردم دیدم که آنتن نسل 3 ایرانسل رو به صورت خیلی ضعیف پیدا میکنه !!
    از بالای ساختمون 3 طبقه تونستم 2 تا آنتن بگیرم ولی نت روش وصل نبود !!!
    در ضمن نمیدونم چرا گوشیم دیگه نسل 3 همراه اول رو نمیگیره !! از همون موقع که ایرانسل رو پیدا کرد دیگه رو رومینگ نسل 3 همراه اول نمیره

آخر فروم باز mohammad.asghari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

امروز داشتم یه پیاده روی میکردم تو میدان جانباز یه آنتن ایرانسل رو دیدم که مطمئن شدم این حتما 3g هست خلاصه یه سرچ زدم دیدم بله مال ایرانسله.

ولی خیلی ضعیف بود به طوری که روبروی آنتن بودم(شاید10 متر)ولی انتن صفر بود،اینترنتم وصل بودحس میکنم تجهیزات نصب هست،حالا نمیدونم چرا اینطوری فعال کرده بودند

3. 2 کاربر از mohammad.asghari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن شبکه اینترنت
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

کسی تا الان سرعت بیشتر از 6 مگ دریافت نکرده؟

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخر فروم باز urumchi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

سلام
    همین 2 ساعت پیش چک کردم دیدم که آنتن نسل 3 ایرانسل رو به صورت خیلی ضعیف پیدا میکنه !!
    از بالای ساختمون 3 طبقه تونستم 2 تا آنتن بگیرم ولی نت روش وصل نبود !!!
    در ضمن نمیدونم چرا گوشیم دیگه نسل 3 همراه اول رو نمیگیره !! از همون موقع که ایرانسل رو پیدا کرد دیگه رو رومینگ نسل 3 همراه اول نمیره
    من آي پي داخلي و خارجي هم گرفتم بازم تست نگرفت!!!
    ............
    راستي اون عكس دوم واسه رايتل ِ؟
    نويسنده متنش چرا كلا حساب رو نوشته حشاب؟

ناظر انجمن شبکه اینترنت dj77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مقایسه سرعت اینترنت ۳g ایرانسل و رایتل بر روی iOS

حدود ۲ سال پیش با عرضه رایتل بود که با همکاری دوستان [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینترنت ۳g رایتل با GPRS ایرانسل داشتیم. اما اگر وبسایت های خبری را دنبال کرده باشید حتما در جریان فعال شدن قابلیت ۳g ایرانسل به صورت تستی در برخی مناطق تهران هستید.
    مقایسه سرعت اینترنت ۳g ایرانسل و رایتل بر روی iOS

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، طبق گفته ایرانسل قرار است از ابتدای شهریور سرویس ۳g این اپراتور در سراسر کشور فعال شود و فعلا در برخی ساختمان های دولتی و چند دانشگاه تهران فعال شده است.اما به بحث سرعت که برسیم کاربرانی که موفق به تست شبکه ۳g ایرانسل شده باشند نتایج مختلفی را دریافت کرده اند. به طور مثال شاهد سرعت هایی به بالایی ۸ مگ بوده ایم و از آن طرف هم در برخی مناطق نهایتا برابر با ۰.۵ مگ بوده است.
    تست ها همچون ۲ سال پیش توسط برنامه رایگان SpeedTest انجام شده و سعی شده پوشش دو اپراتور تقریبا برابر با یکدیگر بوده باشه.
    این بار اول به سراغ اپراتور با سابقه تر در زمینه ۳g می رویم، رایتل از ۲ سال پیش که راه اندازی شده است تنها آنتن های ۳g را در کشور نصب کرده و هرجا موفق به اتصال شبکه باشید مستقیما اینترنت ۳g دریافت خواهید کرد. اما بزرگترین مشکل رایتل آنتن دهی بوده که هنوز هم کامل حل نشده، تنها برای موارد ضروری به لطف رومینگ ملی می توانید برای تماس و یا اس ام اس از آنتن دو اپراتور دیگر استفاده کنید. اما در تست سرعت در بالاترین حالت سرعت ۰.۶۲ مگ را از شبکه رایتل دریافت کردیم. توجه داشته باشید که برروی سیم کارت مربوطه رایتل طرح ۱ مگابیت فعال بوده است.اما به ایرانسل که برسیم با سابقه بیشتری روبرو هستیم. این شرکت طبق ادعای خودش تمام کشور را با پشتیبانی از شبکه نسل دوم در اختیار دارد و گفته طی ۸ سال گذشته هر آنتن نصب شده تکنولوژی ۳g را هم همراه داشته است. این به آن معناست که در صورت روشن شدن سراسری قابلیت ۳g بسیاری از مناطق تحت پوشش ۳g ایرانسل قرار میگیرند و علاوه برآن همانند اپراتورهای خارج از کشور هر کجا که ۳g در دسترس نباشد دستگاه شخص به صورت خودکار از شبکه نسل دوم استفاده می کند و همچنین کاربر این اجازه را دارد در صورتی که به شبکه ۳g نیاز نداشت آن را خاموش کند و همچنان آنتن خود را داشته باشد و به طور مثال دستگاهش باتری بیشتری نگه داری کند. اما جایی که ما موفق به دریافت شبکه ۳g ایرانسل شدیم تقاطع خیابان ولی عصر و میرداماد بود، جایی که دانشگاه خواجه نصیر طوسی قرار دارد. آنتن دهی اصلا مطلوب نبود و قطعا در مرحله تست همینطور هم انتظار می رفت. نهایت سرعت دریافتی ما ۱.۷۵ مگ در دانلود بود و شاهد پینگ پایین و مطلوبی نیز بودیم.طبق گفته ایرانسل تعرفه سرویس ۳g همچون gprs سابق خواهد بود، اما سرعت های فعلی که کاربران دریافت می کنند هنوز نهایی نیستند و قطعا با عرضه به صورت رسمی شاهد بسته های محدود شده روی سرعت خواهیم بود و این تنها برای تست بوده که هیچ محدودیتی روی سرعت وجود نداشته است.نظر شما چیست؟ آیا ایرانسل می تواند در عرضه نسل سوم به کاربران موفق باشد؟ نظر خود را با ما در میان بگذارید

7. 3 کاربر از dj77 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن اینترنت و شبکه fanoostalaei's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Great & Lovely Tabriz

پيش فرض

از فردا تبریز هم نسل 3 اجرا میشه !! البته برا من یکم سخته چون باید تو اون گرما برم بالا پشت بوم
    ببینم برا من چقدر سرعت میده
    من آي پي داخلي و خارجي هم گرفتم بازم تست نگرفت!!!
    ............
    راستي اون عكس دوم واسه رايتل ِ؟
    نويسنده متنش چرا كلا حساب رو نوشته حشاب؟
    نه بابا رایتل تو اکثر اطراف ما فول آنتن میده
    مال ایرانسله
    در ضمن اون عکس رو هم انقدر مفت از رایتل استفاده کردم که خودش سیو شده و اتومات اون رو میاره
    بذار ببینیم چقدر میتونم از ایرانسل سرعت کف برم و بزنم تو کار دانلود (بدجوری دارم لحظه شماری میکنم )

اینترنت فعلی بنده ( رایتل مصرف ازاد)

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

: اون حشاب هم مربوط میشه به فریم ور گوشی چون خاور میانه روش نصب نکردم حرف "س" رو "ش" نشون میده
    Last edited by fanoostalaei; 10-08-2014 at 00:48.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

چرا من 9.3 مگ گرفتم تو پستای قبلی گذاشتم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

پس این پایلوت ظاهرا" فرمالیتس!
    احتمالا" ایرانسل داره تا اول شهریور یکی یکی دکل هارو راه میندازه و تست میکنه.
    آره من خیلی جاها رفتم که تحت پوشش بوده. خیلی فراتر از دانشگاه ها. مرکز شهر از خیابون انقلاب به بالا خیلی جاها تحت پوشش ه.

11. این کاربر از AmirF3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز IVAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

نسل سوم ایرانسل در ارومیه نیز راه اندازی شد
      محتوای مخفی: تست سرعت در ارومیه 

کدوم منطقه هست؟

ناظر انجمن شبکه اینترنت dj77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مناطق مرکزی شهر در حال تست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •