تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 504 از 3345 اولاول ... 440445449450050150250350450550650750851455460410041504 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,031 به 5,040 از 33449

نام تاپيک: 3G & 4G Irancell / شرکت ایرانسل

کاربر فعال انجمن شبکه اینترنت
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سیم کارت 4g هم داریم ؟ با htc one بدون سیم کارت 4g دارم سمت جیحون 4g استفاده می کنم
    اره.ولی هنوز ارایه نشده
    تست سرعت + عکس قرار بده.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

درود
    عزيزان اين دكل عظيم و خيلى بلند رو 10 روز پيش روبروى خونه نصب كردن.
    امروز اومدن سه تا آنتن رو بستن.
    ميخواستم ببينم اول ايرانسل هست يا همراه آخرت يا چيز ديگه؟
    بعد 4G هست يا 3G؟

شهرك گلستان تهران
    توزيع برق تقاطع اميركبير و آزادگان
    یاس یکم

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk
    سلام داداش..1 هفتس تهران نیستم ببین تو منطقمون چیا شده
    طبق گفته دوستمون آقا رضا..احمال خیلی زیاد باید رایتل باشه..چون پوشش رایتل اون ناحیه ضعیفه و اینکه همراه اولم بالای موسسه کوثر یدونه سایت نصب کرده و نیازی نیست یدونه هم بیاره اونجا بزاره!
    یکی از دوستام دیروز بهم گفت دکلی که سمت بلوار کاشان بالای میدونی که پرچم داره نبش قائم 7 ، 2 ماه پیش نصب کرده بودنو تجهیز کردن! من تا 1 هفته دیگه نیستم تهران ، خیلی دوست دارم ببینم اون دکلو چیکارش کردن بیزحمت میتونی ازونم یه عکس بذاری ببینیم چی شده ؟
    تشکر فراوان

3. این کاربر از MOH@ND3S بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Amir-Rainman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

من با برنامه Pda Net از 3G رو Pc استفاده میکنم

ولی کلا هر چقدر دانلود یا استفاده کنم، این دو برابر حجم میره !!! 300 مگ استفاده کنم، 600 مگ میره!چطوریاست؟ برنامه مشکل داره؟! ( چیزی هم در حال آپدیت یا از اینجور چیزا نیست، همه رو کنترل میکنم )

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

با سلام
    جناب reazarain88 میدان انقلاب تهران آنتن های متعددی داره که گاهی 3g وصل میشم و گاهی 2g یعنی اصلا ثبات نداره.در کوچه های اطراف هم پوشش 3g کامل نیست.
    از اون بدتر اینکه حدودا یکماهی هست که حتی در منزل مان که طبقه اول هست آنتن ایرانسل بسیار ضعیف شده و در اکثر مواقع کاملا قطع میشه.

اطلاع دقیقی از این مشکل دارید،آیا سایتی حذف شده یا در حال تجهیز هستند؟

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Leon-117's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    on eath

پيش فرض

دوستان شما هم دیشب با بسته 24 گیگی مشکل داشتین؟ ساعت 2:20 وصل شدم، اول شارژ خطم 0 شد بعد هم قطع شد!
    ساعت 7:30 هم که امتحان کردم بازم جواب نداد
    بابا این ایرانسل کی میخواد از دزدی دست برداره دیشب بجای استفاده از اینترنت شبانه 24 گیگ شارژ 9 تومنی رو صفر کرد و قطع شد حالا خر کیو باید بگیریم.

منم مشکل دشاتم شارژمو 0 کرد!
    +
    فکر کنم از شماره 09351000000 بهت زنگ میزنن بگن که مشکل از گوشیت بوده و ما دزدی نکردیم و ما مشکلی نداشتیم .
    منم با اینترنت ایرانسل مشکل داشتم توی سایتشون درخواستی ارسال کردم وقتی دیدم زنگ زدن جوابشون ندادم که بخوان دزدیشونو کلاه شرعی بزارن براش
    حدس میزدم درست به اینجور موارد رسیدگی نکنن!
    ولی من همینجوری ولشون نمیکنم چون من 2 بار اینترنت رو قطع و وصل کردم (یه بار 2:03 و یه بار ساعت 2:35 )،زنگ بزنن هیچ دلییل موجهی ندارن که بگن مشکل از گوشی من بوده،تا الانم که 2 نفر دیگه گفتن اون ها هم مشکل داشتن............
    Last edited by Leon-117; 23-10-2014 at 11:53.

7. 2 کاربر از Leon-117 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

عرض ادب جناب رضا در مورده شهرهای استان کردستان (مریوان و بانه ) اطلاعی دارید .سپاس

اگه نباشه جاش خالی می مونه aalliirraazz's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

سلام آقا رضا، خیلی ممنون که به همه ی سوالات بچه ها با صبر و حوصله جواب میدین.
    آقا رضا من شهریور ماه یه درخواست از شما کردم که گفتین حتما بهش رسیدگی میکنین و خبرم میکنین.

خوابگاه دانشجویی شهرک امام تبریز که بالای 2000 نفر دانشجو داره که بدون استثنا همه شون به نحوی از اینترنت ایرانسل استفاده میکنن، ولی متاسفانه آنتن دهی خیلی ضعیفه و مدام بین نسل دو و نسل سه سوییچ میشه، من با اینکه طبقه سوم هستم ولی آنتن گوشیم تو حالت 3G بیشتر از 2 یا 3 تا نمیشه، سرعت دانلود هم مواقع خلوت رو 100 و مواقع شلوغ اکثر اوقات دیتا نمیده وقتی هم که میده سرعت خیلی پایین در حد 20-30 کیلوبایت با پینگ خیلی بالا.

اگر امکانش هست اطلاع بدین که یه سایت جدید اطراف خوابگاه بزنن که پهنای باند مناسب هم داشته باشه... اینجا واقعا خیلی ضروریه...خیلی ممنون از توجهتون.

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها amirbrad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

شبکه ملی که ما شهریور تست کردیم کولاکی است که به یک باره اینترنت ایران را تغییر خواهد داد. سرعت دانلود تا 10 گیگا بایت معادل سرعت اتصال 80 گیگ را با پینگ زیر 15 برای ما فراهم ساخت. 2000 سایت خبرگزاری ها و دانشگاه ها و مراکز امنیتی و نظامی و کلیه دیتا سنترهای داخل کشور را شامل میشود. مثل سایت اپارات یا سایت کیهان یا سایت دانلود ها. هم اکنون شما از این شبکه با ضریب 1 به 8 استفاده میکنید . فقط این ضریب افزایش داده خواهد شد. هیچ گونه جای نکرانی نیست و هیچ کدام از سایتها مسدود نخواهد شد. فقظ ضریب لود شدن صفحات داخلی افزایش دارد. با یک کلیک سایت دانلود ها لود خواهد شد. ویک فایل 100 مگی زیر 10 ثانیه دانلود خواهد شد. ارایه تلویزیون اینترانتی با کیفیت فول hd بدون لگ و بدون استفاده از زیر ساخت اینترنتی یکی از مزایای این شبکه است. ارایه ویدیو کنفرانس تا 20 نفر با کیفیت hd از مزایی دیگرز شبکه است. و شما با پرداخت هزینه کمی میتوانید از این مزایا استفده کنید. این سرویس در دانشگاه امیر کبیر تست شد و با بندر عباس کنفرانس 2 ساعتی بودن یک لحظه مکث توانست امتحان خودش را پس بدهد. این شبکه در تهران وقم و تبریز وکرج هم اکنون اماده بهره برداری است و بقیه استانها تا چند روزر دیگر به این شبکه وصل خواهد شد.
    مشکل اینه که زیرساخت این کار بخصوص در تهران وجود نداره. تجهیزات قدیمی دی اس لم هایی که بزور تا 8 مگ میکشند . فاصله دور از مراکز مخابراتی ودیتا. کابل های مسی و سولفید شده و پیوندی. طولهای کابل در برخی مناطق بیشتر از 4.5 کیلومتر هستش. حال سوالم اینه اسا شبکه ملی اول میاد فیبر نوری کنه و مراکز دیتا افزایش بده یا با همین امکانات میخواد سرویس پر سرعت بده؟ چون عملا تعداد کمی میتونن استفاده کنن چون کابلهای مسی نهایتا در بهترین حالت تا 20 مگ کشش دارن؟!
    ممنون.

Sent from my iPhone using Tapatalk

11. این کاربر از amirbrad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

مشکل اینه که زیرساخت این کار بخصوص در تهران وجود نداره. تجهیزات قدیمی دی اس لم هایی که بزور تا 8 مگ میکشند . فاصله دور از مراکز مخابراتی ودیتا. کابل های مسی و سولفید شده و پیوندی. طولهای کابل در برخی مناطق بیشتر از 4.5 کیلومتر هستش. حال سوالم اینه اسا شبکه ملی اول میاد فیبر نوری کنه و مراکز دیتا افزایش بده یا با همین امکانات میخواد سرویس پر سرعت بده؟ چون عملا تعداد کمی میتونن استفاده کنن چون کابلهای مسی نهایتا در بهترین حالت تا 20 مگ کشش دارن؟!
    ممنون.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    عزیز می گن شما باور نکن زیر ساخت ایران برای زمان شاه هست در کلان شهر ها شاید بشه اینترانت 10 تا 15 مگ داد در بقیه جا ها نمی شه

قرار بود فیبر نوری بره جلوی خونه که در سال 92 و 93 بودجش به شدت کاهش داشت برای همین قرار بود سال 94 ارایه بشه همه جای ایران الان فکر کنم رفته 97

13. 2 کاربر از Mr saeed بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mohammad.asghari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

تو مشهد که خداروشکر زیر ساخت مناسب هست و از آخر سال هم راه میوفته.

آقا رضا من یه سوال دیگه هم داشتم شما در مورد این ایرانیان نت اطلاعاتی دارید؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •