تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3313 از 3345 اولاول ... 231328133213326333033309331033113312331333143315331633173323 ... آخرآخر
نمايش نتايج 33,121 به 33,130 از 33449

نام تاپيک: 3G & 4G Irancell / شرکت ایرانسل

داره خودمونی میشه ADMIN00's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2018

پيش فرض

کسی اطلاعی داره 5G ایرانسل رو چه فرکانسی هستش و اینکه الان جایی هست که بشه دریافتش کرد؟

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

کی نسل 5 راه اندازی سراسری میشه؟ می ارزه گوشی نسل 5 الان بخریم؟
    راه اندازی یک نسل از شبکه تلفن همراه نیازمند تغییر در هسته و تجهیزات انتقال دیتا و در نهایت خرید و نصب فرستنده های نسل جدید هست.ازمایشهایی تبلیغاتی که مشاهده میکنید در فاز ازمایش و حاصل بدست اوردن بخشی از تجهیزات هست ولی بدلیل تحریمها راه اندازی تجاری که نیازمند همکاری رسمی و خرید گسترده از شرکتهای صاحب فناوری هست برای ایران غیر ممکنه. پس جواب شما:

1- زمان راه اندازی سرارسری از زمان لغو تحریمها محاسبه میشه. و احتمالا دو الی سه سال از اعلام رسمی لغو تحریمها طول میکشه تا شهرهای بزرگ و متوسط کاملاً پوشش داده بشن مگر اینکه کلا شو اف باشه و همون 4g+ رو بخوان به نام 5g non standardalone بهمون قالب کنند (در بعضی از نقاط دنیا این کار رو کردن بعضی از شرکتها در اوایل شروع پروژه نسل پنجم)

2- نسل پنجم هنوز در حال تکمیل فناوریهای مرتبط با خودشه مثل تکنولوژی تجمیع که که هنوزم کار برای تکمیل داره خصوصا در موج میلیمتری و ترکیب اون با ساب 6. بنابراین عجله نکردن بعضی از شرکتها و کشورها که توان مالی تعویض سریع زیرساخت رو هرساله ندارن خیلی هم بد نیست و نسل بالغ تری از 5G وارد خواهد شد. این مورد در مورد مودمها و گوشی ها هم صادقه.

پس شما دوست دارید گوشی نسل پنجم بخرید اشکالی نداره ولی حداقل یکی دوسال برای تهران و دو سه سال برای مراکز شهرستانها باید منتظر باشید تا بتونید ازش استفاده کنید.

3. 2 کاربر از misam5526 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن اینترنت ShadowDragon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    DALARAN ARENA

پيش فرض

قبلا بسته های ساعت دار ، مثلا ۶-۱۲ ، نیم ساعت اخر قطع وصل میشدن! الان در راستای مشتری مداری، ایرانسرطان ، بازه رو به یک ساعت اخر گسترش داده؟ یا بیشتره من تست نکردم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

راه اندازی یک نسل از شبکه تلفن همراه نیازمند تغییر در هسته و تجهیزات انتقال دیتا و در نهایت خرید و نصب فرستنده های نسل جدید هست.ازمایشهایی تبلیغاتی که مشاهده میکنید در فاز ازمایش و حاصل بدست اوردن بخشی از تجهیزات هست ولی بدلیل تحریمها راه اندازی تجاری که نیازمند همکاری رسمی و خرید گسترده از شرکتهای صاحب فناوری هست برای ایران غیر ممکنه. پس جواب شما:

1- زمان راه اندازی سرارسری از زمان لغو تحریمها محاسبه میشه. و احتمالا دو الی سه سال از اعلام رسمی لغو تحریمها طول میکشه تا شهرهای بزرگ و متوسط کاملاً پوشش داده بشن مگر اینکه کلا شو اف باشه و همون 4g+ رو بخوان به نام 5g non standardalone بهمون قالب کنند (در بعضی از نقاط دنیا این کار رو کردن بعضی از شرکتها در اوایل شروع پروژه نسل پنجم)

2- نسل پنجم هنوز در حال تکمیل فناوریهای مرتبط با خودشه مثل تکنولوژی تجمیع که که هنوزم کار برای تکمیل داره خصوصا در موج میلیمتری و ترکیب اون با ساب 6. بنابراین عجله نکردن بعضی از شرکتها و کشورها که توان مالی تعویض سریع زیرساخت رو هرساله ندارن خیلی هم بد نیست و نسل بالغ تری از 5G وارد خواهد شد. این مورد در مورد مودمها و گوشی ها هم صادقه.

پس شما دوست دارید گوشی نسل پنجم بخرید اشکالی نداره ولی حداقل یکی دوسال برای تهران و دو سه سال برای مراکز شهرستانها باید منتظر باشید تا بتونید ازش استفاده کنید.
    سلام
    ایا در مورد 5g ثابت هم به همین شکله ؟
    چون من به دلیل عدم پشتیبانی منطقه از اینترنت adsl مجبور به رفتن به سمت اینترنت td-lte هستم
    از طرفی نارضایتی از این سرویس هم زیاده و گفتم بهتره منتظر 5g ثابت بمونم

کاربر فعال انجمن اینترنت ShadowDragon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    DALARAN ARENA

پيش فرض

قبلا بسته های ساعت دار ، مثلا ۶-۱۲ ، نیم ساعت اخر قطع وصل میشدن! الان در راستای مشتری مداری، ایرانسرطان ، بازه رو به یک ساعت اخر گسترش داده؟ یا بیشتره من تست نکردم؟
    امروز از مثلا پشتیبانی تماس گرفتن گفتن اره میدونیم همچین موضوعی وجود داره اما چون بسته هامون ارزونه ایرادی نداره.... دقیقا با همین جمله بندی

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام
    ایا در مورد 5g ثابت هم به همین شکله ؟
    چون من به دلیل عدم پشتیبانی منطقه از اینترنت adsl مجبور به رفتن به سمت اینترنت td-lte هستم
    از طرفی نارضایتی از این سرویس هم زیاده و گفتم بهتره منتظر 5g ثابت بمونم
    از لحاظ لزوم خرید و واردات تجهیزات همون رویه براش صدق میکنه ولی چون در این حالت تکلیف وزارت ارتباطات و شرکتهای همراه اول و ایرانسل با فرکانسهاش روشنه (همون فرکانسهای td-lte رو اختصاص خواهند داد) و همینطور شرکتهای مختلف مجاز به گرفتن پروانه و همکاری در شهرهای مختلف هستند، سرمایه جذب شده و شتاب کار تا حدی بیشتره.

البته در این مورد چون زیرساخت با همون شتاب ممکنه گسترش پیدا نکنه، از نهایت توانایی های نسل پنجم ثابت در خیلی از مناطق نمیشه تا مدتی بهره برد و مراکز مخابراتی یک به یک ظرفیتشون رو ارتقا بدند.

8. 2 کاربر از misam5526 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

طرح ۳ ساعته نامحدود میگیرم سر دو ساعت که زمان میگذره ، انتن دهی 4g کامل قطع میشه! ، جالبه تر اینکه اگر ساعت ۲ بخری ساعت ۴ قطع میشه و اگر ساعت ۳ بخری ۵ قطع میشه
    کسی این مشکل رو داره؟ چون ایرانسرطان (حیف اسم ایران رو ابتداش گذاشتن) میگه مشکل از ما نیست!
    بعدش میگه روز زنگ بزن ، روز زنگ میزنی میگه شب زنگ‌بزن

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

طرح ۳ ساعته نامحدود میگیرم سر دو ساعت که زمان میگذره ، انتن دهی 4g کامل قطع میشه! ، جالبه تر اینکه اگر ساعت ۲ بخری ساعت ۴ قطع میشه و اگر ساعت ۳ بخری ۵ قطع میشه
    کسی این مشکل رو داره؟ چون ایرانسرطان (حیف اسم ایران رو ابتداش گذاشتن) میگه مشکل از ما نیست!
    بعدش میگه روز زنگ بزن ، روز زنگ میزنی میگه شب زنگ‌بزن
    من هم یه زمانی بسته هایی که تا ساعت 12 ظهر بود رو میگرفتم، از ساعت 11:30 شروع میکرد به قطع و وصل شدن دیتا! طوری که نیم ساعت آخر اصلا قابل استفاده نبود. یعنی از دو سه سال پیش ایرانسل این مشکل رو داره و مشکل هم از طرف خودشون هست و فکر میکنم عمدی باشه! بهتره به 195 شکایت کنید. من که دیگه از اینترنت ایرانسل استفاده نمیکنم. ایرانسل رو فقط برای مکالمه و sms استفاده میکنم و برای اینترنت از رایتل استفاده میکنم.

11. این کاربر از Amir1234646 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mehr1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    هر جایی که یاد خدا باشد

پيش فرض

سلام
    سایت فروشگاه ایرانسل چند روزی هست که برای من بالا نمیاد ، برای شما چطور ؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پروفشنال ariobarzan2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام
    سایت فروشگاه ایرانسل چند روزی هست که برای من بالا نمیاد ، برای شما چطور ؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    سلام
    بالا میاد البته با ای دی اس ال

14. 2 کاربر از ariobarzan2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •