تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3099 از 3345 اولاول ... 20992599299930493089309530963097309830993100310131023103310931493199 ... آخرآخر
نمايش نتايج 30,981 به 30,990 از 33449

نام تاپيک: 3G & 4G Irancell / شرکت ایرانسل

پروفشنال alijigari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

بله بنظرم مودم چون آنتن خارجی هم میشه نصب کرد . من پیشنهادم tp link mr200 هست . فوق العاده قوی هست این مودم ولی قیمت بسیار بالاس و حدود ۴۲۰ تمنه . البته فکر کنم از نظر نرم افزاری زیاد قوی نباشه و نشه تغییر باند داد ولی خودش اتوماتیک بهترین کیفیت رو انتخاب میکنه . البته مودم های هوآوی زیاد هستن که از نظر نرم افزاری خوب هستن . ولی قدرت دریافت سیگنال mr200 بی نظیره . قابل تجمیع برای دسترسی به پلاس هم نداره . فکر کنم فقط یه مودم توو بازار قابلیت تجمیع داره . اونم یه مدل هوآوی هست که قیمت ۶۲۰ تمنه . در کل همین مدلی که گفتم کارت رو راحت راه میندازه
    درود من در حال حاضر tplink d7 دارم که dsl هست امکان داره چیزی معرفی کنید که به عنوان dsl هم بشه ازش استفاده کرد

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها greatpouya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

درود من در حال حاضر tplink d7 دارم که dsl هست امکان داره چیزی معرفی کنید که به عنوان dsl هم بشه ازش استفاده کرد
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

3. این کاربر از greatpouya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن اینترنت ShadowDragon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    DALARAN ARENA

پيش فرض

دوست عزیز سیم کارت اعتباری نیز آبونمان داره اگر اطلاعات ندارید لطفا اطلاعات نداشتتون رو پابلیک نکنید

Sent from my Samsung Galaxy A5 using Tapatalk
    جای لات بازی مجازی، و بی سواد فرض کردن بقیه، صفحه تعرفه ایرانسل و یا هر اپراتوری رو باز کن و ببین
    اعتباری ابونمان نداره

5. 2 کاربر از ShadowDragon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه britain's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

من فقط می دونم این ارزون تر بودن مکالمه دائمی رو اگه با آبونمانش جمع کنید مثل اعتباری میشه
    دائمی یه کلاهی بود که مخابرات اون قدیم ها سر مردم می زاشت و گرنه اعتباری الان بهتره

7. 2 کاربر از britain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

دوستان در صورت تبدیل سیمکارت اعتباری به دایمی آیا تغییری در انتخاب بسته ها بوجود میاد یعنی بسته ای هست که فقط مال اعتباری باشه و دایمی حق انتخاب اونو نداشته باشه؟ درضمن من الان یک بسته رزرو یکساله ۱۲۰ گیگ روی اعتباری دارم آیا اونهم به همراه ماتده اعتبارم منتقل میشه یا نه منظورم از اعتبار میزان اینترنت هست نه ریالی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

با حساب اینکه شارژ رو با تخفیف ۲۰ درصد تهیه کنیم ۵۰ هزار تومان هزینه تبدیل به دایمی میشه ۴۰ هزارتومان و جمعا ۲۶ گیگ اینترنت رایگان هم میده درصورتی که از مکالمه هم استفاده نکنیم تبدیل به دایمی بنظرم به صرفه هست تا نظر دوستان چی بلشه

پروفشنال Iman799's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

دوستان در صورت تبدیل سیمکارت اعتباری به دایمی آیا تغییری در انتخاب بسته ها بوجود میاد یعنی بسته ای هست که فقط مال اعتباری باشه و دایمی حق انتخاب اونو نداشته باشه؟ درضمن من الان یک بسته رزرو یکساله ۱۲۰ گیگ روی اعتباری دارم آیا اونهم به همراه ماتده اعتبارم منتقل میشه یا نه منظورم از اعتبار میزان اینترنت هست نه ریالی
    بله به وجود میاد مثل بسته های ماهانه ۷ گیگ ۲۰ تومن،دو گیگ ۸ تومن و غیره و نداشتن بسته های نامحدود شبانه.خیر منتقل نمیشه و می سوزه

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

پروفشنال alijigari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

یعنی خط اعتباری در عمل بهتر از دائمی هست ؟؟ من کلی پول برای خط دائمی دادم که اینم نتیجش شد

پروفشنال Iman799's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

یعنی خط اعتباری در عمل بهتر از دائمی هست ؟؟ من کلی پول برای خط دائمی دادم که اینم نتیجش شد
    من که دائمی دارم خیلی هم راضی ام هم بسته های اینترنتش خوبه هم مکالمش و تعرفه ی آزادش

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

13. این کاربر از Iman799 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

درود
    سرعت ایرانسل با گوشی حدود 1500 کیلو بایت هست ، اگه مودم 4 جی بخرم تاثیری تو سرعت اینترنت من داره ؟؟
    مودم 4جی خوب چی پیشنهاد میکنید ؟؟؟ قیمت اصلا مهم نیست
    اگه فقط بخاطر افزایش سرعت میخواهید مودم بخرید خیر مودم باعث افزایش سرعت محسوسی نخواهد شد.

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

15. این کاربر از arsinn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •