تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 33 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 328

نام تاپيک: برنامه خندوانه

داره خودمونی میشه behnood1367's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

من نمیدونم با این برنامه چرا حال نمیکنم.آخه به چی بخندم؟ 1 مهمون میاره 4 تا کلمه بهش میده جمله بسازه بعد خودش میخنده ..من به چی این بخندم؟ آشپزیتون چه طوره؟
    یا رفیقاشو میاره استند آپ کمدی انجام بدن همشون میان خاطره تعریف میکنن پس منم یه عمره اسند آپ کمدین بودم نمیدونستم آخه ما و بچه محلامون خاطره های قدیم رو زنده میکنیم.
    نمیدونم والا چی این برنامه باحاله.

من فقط یه چیزی فهمیدم تو خندوانه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] *

آخر فروم باز mr_khodaei2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

منم از این برنامه خوشم نمیاد اخه هی الکی میخندن به خصوص خوذ رامبد که خنده ها ی مسخره ای میکنه

فقط اون قسمتهای که جناب خان میاد یکم قشنگه باقیش از نظر من مزخرف

3. این کاربر از mr_khodaei2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

ادم از بعضی اتفاقات مملکت و این مردم حیرت زده میشه چند وقتیه که تبلیغات وحشتناک توی سایتها برای جناب خان خان اونقد زیاد بوده و بی هیچ شکی همه مردم در کامنتها و صحبتهاشون از این تعریف می کردن که دیشب برای اولین بار گلچین خندوانه رو نگاه کردم چی بگم مگه میشد تحمل کرد این برنامه رو ... خب به زور منتظر جناب خان شدم در اولین لحظه متوجه شدم که اصلا این صدا به این عروسک نمیخوره ناهماهنگی شخصیتی کاملا مشهوده و ضعف کامل ... اصلا نتونستم بخندم انگار یک آدم بزرگ گنده بک بزور عروسکیو غصب کرده ... بنظرم مردم ایران دیگه تشنه خنده نیستند گرسنه خنده شدن طوریکه هرچی دم دستشون باشو رو میخورن!

آخر فروم باز Gregar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    The North

پيش فرض

اقایون پروفسورها در زمینه طنز . خوب مجبور نیستین این برنامه ها رو نگاه کنین اگه حال نمیکنین باهاش . من نمیدونم چرا ملت هر چی به نظرشون میاد رو باید بیان پستش کنن .
    لیست فیلم و سریالهایی هم که من ازشون خوشم نیومده زیادن . اما دلیل نمیشه برم تو تاپیک هر کدوم همینطور پست بزارم که من از این خوشم نیومد و فلان فیلم اینطوری بود . خوب به ... که خوشم نیومد .

تاپیک شعمدونی همش شده انتقاد و مضخرف گویی به این سریال . طرف میگه من هر وقت این سریال رو میبینم سر درد میگیرم . خوب نبین برادر من .
    یا طرف میگه من اصلا با خندوانه حال نمیکنم . طنزهاش واسم جالب نیست . خوب عزیز من حتما این برنامه واسه شما ساخته نشده .
    واسه خندیدن به این برنامه ها باید سطح توقع رو بیارین پایین .
    Last edited by Gregar; 30-05-2015 at 11:03.

6. 4 کاربر از Gregar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

اقایون پروفسورها در زمینه طنز . خوب مجبور نیستین این برنامه ها رو نگاه کنین اگه حال نمیکنین باهاش . من نمیدونم چرا ملت هر چی به نظرشون میاد رو باید بیان پستش کنن .
    لیست فیلم و سریالهایی هم که من ازشون خوشم نیومده زیادن . اما دلیل نمیشه برم تو تاپیک هر کدوم همینطور پست بزارم که من از این خوشم نیومد و فلان فیلم اینطوری بود . خوب به ... که خوشم نیومد .

تاپیک شعمدونی همش شده انتقاد و مضخرف گویی به این سریال . طرف میگه من هر وقت این سریال رو میبینم سر درد میگیرم . خوب نبین برادر من .
    یا طرف میگه من اصلا با خندوانه حال نمیکنم . طنزهاش واسم جالب نیست . خوب عزیز من حتما این برنامه واسه شما ساخته نشده .
    واسه خندیدن به این برنامه ها باید سطح توقع رو بیارین پایین .
    حالا شما چه اصراری داری کسی نظر نده ... اینجا آزاده من هم تا می تونم می خوام نظرات منفی و ازاردهنده بدم شما هم اگه بهتون برمی خوره نخون... زندگیم مال خودمه دوست دارم اینطوری باشم و این تاپیک بنظر میاد چنین فرصتی میده ( البته فکر کنم قوانین کلی رو رعایت کردم و می کنم) ...من هم نگاه می کنم هم بدم میاد هم نظر می دم هرجور که می خوام( آیا این یک نوع سلیقه نیست ؟) پس درست مثل کاری که تو میخوای میگم : لطفا نخون
    Last edited by ghassam2; 30-05-2015 at 11:19.

8. این کاربر از ghassam2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

.:: متفرقه - فنی مهندسی ::. SNOW PATROL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

خدمت دوستان عزیز که میگن انتقاد نکنید و اگر خوشتون نمیاد نبینین.... ببینید دوستان. برنامه با بودجه همین مردم ساخته شده و فرق میکنه با فلان سریال خارجی که هیچی نگیم و ربطی به ما نداشته باشه.. طبیعتن وقتی یک تشکیلاتی ملی هست و از بودجه ملی استفاده میکنه باید در برابر کیفیت کاری که انجام میده پاسخگو باشه
    کسی هم در حدی نیست که بگه فلان چیز برای شما خوبه یا بده هرکس عقل شعورش میرسه چی بیبینه و چی نبینه

10. 9 کاربر از SNOW PATROL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز XENON24's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مخصوصا اون خنده های زورکی خود رامبد جوان از همه بدتره....

12. این کاربر از XENON24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Greedy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

اینا یا کم دارن یا الکی خوشن بیخودی میخندن

ناظر فوتبال خارجی و مسابقه و سرگرمی Reza31001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

اکبر عبدیش رو دوست داشتیم
    زیااااااااااد

15. 4 کاربر از Reza31001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای m.beh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

به نظرم سری اول خندوانه خوب بود
    اما این سری یه مقدار تکراری شده
    به نظرم استند آپ کمدین هاش یرخی مواقع خوبه مثلا داره فرهنگ سازی می کنه رباره این هتر
    همه مهموناش خوب نیستند یعنی این سری مهمون خوب کمتر اورده نسبت به سری قبل اما اگر مهمون خوب باشه معمولا برنامه خوبی می شه
    از این مسخره بازی تو لندنش خوشم نمیاد خوب حالا بیاند شعر علی کوپولو رو این خارجی ها بخونند که چی یا مثلا رونالدو رو بیشتر دوست داری یا خداد رو اینم شد سوال؟! دو بار که اجرا کنند اینو به نظرم بی مزه می شه. اصلا بودجه رو اونجادارند صرف چی می کنند
    جناب خانم اگر تکراری و مسخره نشه خوبه تا حدودی
    نیما رو خیلی مواقع دوست ندارم
    آهنگاشون بد نیست
    احساس می کنم واقعا رامبد جوان دوست داره یه برنامه توپ بسازه در زمینه شادی که کمبودشو تو جامعمون حس می کنیم اما خوب دست و پاش بستست و راستش فکر نمی کنم مثل عادل فردوسی پور هم شجاعت مقاومت داشته باشه (ژانر برنامه هاشون فرق داره و می دونم که احتمالا با برنامه رامبد شاید بیشتر مخالفت شه اما حدسم اینه که شخصیتی مثل فردوسی پور اگر داشت رامبد آن وقت برنامه بهتری می شد چون خیلی محتاط عمل نمی کرد این فقط نظرمه بدون اینکه اطلاعات دقیقی داشته باشم نزنید منو ها)
    اما خوب کارهای جالبی هم کرده بیرون برنامه مثل همین شنبه های حندان مترو تهران یا مثلااینکه به همه مهموناش می گه یه کاری برای شادی مردم بکنید.
    از گزارش مشاغل و جاهای مختلف ایران که هنر فیلم برداری می کنند هم خوشم میاد
    روی هم رفته نظرم اینه که برنامه خوبیه اما تکراری شده و می تونه بهتر از این باشه مثلا این سری دو بعد از مدتیکه شرو شد من دیگه حوصله ندارم 1 ساعت وقتمو بزارم باش اما اگر واقعا کار بهتری نداشته باشم می شینم می بینم. صداشم باشه بسه به نظرم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •