تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 29

نام تاپيک: بحث در مورد آموزشگاه های تخصصی شبکه (‌ MCSE - CCNA - MCITP - CEH - CISCO و ... )

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض بحث در مورد آموزشگاه های تخصصی شبکه (‌ MCSE - CCNA - MCITP - CEH - CISCO و ... )

سلام.

در این تاپیک مسائل مرتبط با آموزشگاه های موجود در ایران مورد بحث و بررسی قرار میگیرد

هدف از ایجاد تاپیک ، راهنمایی کاربران برای بررسی دوره های تخصصی شبکه و آموزشگاه های مرتبط با آن است !

قوانین این تاپیک :

1- هدف تاپیک کمک به کاربرانی است که نیازمند گذراندن دوره های تخصصی شبکه و موارد مرتبط با آن هستند . کاربران میتوانن با توجه به تجربیات خود دیگر کاربران را راهنمایی کنند و یا مسائل و مشکلات و بحث و بررسی هایی را انجام دهند .

2- پست هایی که فقط بازخورد تبلیغاتی با خود به همراه داشته باشد ( بدون سند و مدرک یا بحث و بررسی در ارتباط با آموزشگاه مربوطه ) خلاف قوانین هست و پاک خواهد شد !

3- بحث در مورد دوره ها و توضیحات در ارتباط با آن بلامانع است .

4- برای بررسی مباحث تخصصی ( به طور مثلا مباحث مودم یا تنظیمات آی پی ) از تاپیک های مرجع استفاده کنید. در صورت نبود تاپیک مرجع ، در انجمن مرتبط با موضوع ٬‌تاپیک جدید ایجاد کنید!

๑۩ آموزشگاه های مورد تایید ۩๑

آموشگاه شبکه کهکشان :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    تلفن :88719294 -021
    آدرس : تهران، یوسف آباد، خیابان سی و یکم، نبش ابن سینا، پلاک 111
    +
    آموزشگاه کندو
    http://www.cando1.com
    تلفن تماس تهران :021.438010
    تلفن تماس شهرستان :021.66176517
    تهران ، خیابان مطهری ، خ میرعماد ، کوچه جنتی (13) ، پلاک 30

( در حال تکمیل...)
    ( برای معرفی آموزشگاه های مورد تایید به یکی از اعضای تیم مدیریت پیام خصوصی ارسال کنید)

2. 5 کاربر از Milad4171 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

سلام
    ممنون از ایجاد این تاپیک

بنده مدارک مجتمع فنی تهران رو دارم، هنوز برای جایی نبردم ولی خب اینطور که مشخصه و میگن اعتبارشون نسبت به سایر اموزشگاه ها بیشتره و در سازمان های دولتی هم مورد تاییده
    و قابل ترجمه هم هست

4. این کاربر از saeed.tgold بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

سلام. از دوستان عزیزی که اینجا هستن کسی تو موسسه لایتک دوره دیده؟؟ میخوام ببینم امکاناتشون چه جوریاس؟؟ رک و لابراتوار دارن یا فقط شبیه ساز؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

خودم جواب خودمو میدم شاید بعدا به درد کسی بخوره...
    لایتک تجهیزات نداره و فقط با شبیه ساز کار میکنن...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

سلام دوستای گلم.آیا برای تسلط به شبکه بعد از گذراندن +NETWORK میشه دوره ی MCSE رو راحت گذروند؟من اطلاعاتم از کامپیوتر و اینترنت در حد ICDL.رشته م هم اصلا به کامپیوتر مربوط نیست.با این وضعیت میتونم دوره تکنسین شبکه رو بگذرونم؟لطفا راهنماییم کنید اول باید چه دوره ای رو شروع کنم؟ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

سلام
    ممنون از ایجاد این تاپیک

بنده مدارک مجتمع فنی تهران رو دارم، هنوز برای جایی نبردم ولی خب اینطور که مشخصه و میگن اعتبارشون نسبت به سایر اموزشگاه ها بیشتره و در سازمان های دولتی هم مورد تاییده
    و قابل ترجمه هم هست

با سلام
    تهران آموزشگاهای خوبی مثل کهکشان، سایبرتک، مجتمع فنی، کاریار ارقام، نورا، نورانت... هستن
    هر کدوم از این موسسات تو حوزه ای پیشرو هستن. مثلا نورا در امنیت نورانت در میکروتیک کاریار ارقام در دوره های مخصوص به SAN و data center و...
    باید نسبت به دوره در مورد آموزشگاهای تهران بزرگ صحبت کرد.
    اما بنده بیشتر دوره های خودم رو در نت ویزن (مرکز آموزش IT در دانشگاه شهید چمران اهواز) گذروندم که با بررسی میشه گفت که بهترین موسسه آموزشی جنوب و جنوب غرب کشور هست.

مهندس احمدی با عنوان مدیر عامل نت ویژن بدون تردید برترین استاد سیسکو و امنیت در استان خوزستان و جنوب و غرب کشوره. این نظر من تنها نیست بلکه نظر تمامی دانشجویان اساتید و فعالان این حوزست.
    مهندس شلاهی که مدرس میکروسافت و مجازی سازی هستن نیز از اساتید برتر استان هستند. مهندس بگدلی و مهندس شلاهی برترین اساتید شبکه های میکروسافت هستند که البته تنها مهندس شلاهی در این آموزشگاه تدریس دارن.
    سیستم های کلاس همه سرور هستند. یعنی هر شخص یک سرور در اختیارش هست برای تمرین.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

با سلام
    تهران آموزشگاهای خوبی مثل کهکشان، سایبرتک، مجتمع فنی، کاریار ارقام، نورا، نورانت... هستن
    هر کدوم از این موسسات تو حوزه ای پیشرو هستن. مثلا نورا در امنیت نورانت در میکروتیک کاریار ارقام در دوره های مخصوص به SAN و data center و...
    باید نسبت به دوره در مورد آموزشگاهای تهران بزرگ صحبت کرد.
    اما بنده بیشتر دوره های خودم رو در نت ویزن (مرکز آموزش IT در دانشگاه شهید چمران اهواز) گذروندم که با بررسی میشه گفت که بهترین موسسه آموزشی جنوب و جنوب غرب کشور هست.

مهندس احمدی با عنوان مدیر عامل نت ویژن بدون تردید برترین استاد سیسکو و امنیت در استان خوزستان و جنوب و غرب کشوره. این نظر من تنها نیست بلکه نظر تمامی دانشجویان اساتید و فعالان این حوزست.
    مهندس شلاهی که مدرس میکروسافت و مجازی سازی هستن نیز از اساتید برتر استان هستند. مهندس بگدلی و مهندس شلاهی برترین اساتید شبکه های میکروسافت هستند که البته تنها مهندس شلاهی در این آموزشگاه تدریس دارن.
    سیستم های کلاس همه سرور هستند. یعنی هر شخص یک سرور در اختیارش هست برای تمرین.

با نظر رهبر ای تی (ITLIDER) کاملا موافق هستم.بستگی به دوره و محل سکونت باید بهترین گزینه رو انتخاب کنید.
    منم میتونم بر اساس دوره مورد نظر و محل سکونت بهتون کمک کنم. پس محل سکونت و دوره مورد نظر رو بفرمایید تا آموزشگاههای برتر رو بهتون معرفی کنم. البته این یه نظر خالی نیست و با تجربه و تحقیق نظرمو میدم.

پروفشنال Mr.World.Wide's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

دوستان توی قم کسی آموزشگاه معبتر شبکه و سیسکو سراغ داره؟؟؟
    که اساتیدش واقعا سیسکو کار حرفه ای و با تجربه باشند؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان.
    من فوق لیسانس زبان دارم اما علاقه دارم در زمینه شبکه هم کار پیدا کنم. به نظر شما برای کسی مثل من که رشته اش بی ربطه شبکه خوندن ( اول مایکروسافت و بد سی سی ان ای) گزینه ی خوبه ای؟ ایا شرکت ها و موسسات برا ی کار همین مدارک رو میخان و کاری به مدرک دانشگاهی ندارن یا اصل مدرک دانشگایه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام دوستان.
    من فوق لیسانس زبان دارم اما علاقه دارم در زمینه شبکه هم کار پیدا کنم. به نظر شما برای کسی مثل من که رشته اش بی ربطه شبکه خوندن ( اول مایکروسافت و بد سی سی ان ای) گزینه ی خوبه ای؟ ایا شرکت ها و موسسات برا ی کار همین مدارک رو میخان و کاری به مدرک دانشگاهی ندارن یا اصل مدرک دانشگایه؟
    سلام دوست عزیز در صنعت شبکه فقط وفقط توانایی ست که اهمیت دارد ، چه بسیارند انسان هایی که 20 مدل مدرک دارن ولی هنوز در مفاهیم اولیه شبکه لنگ میزننند و برعکس کسانی که مذرک دیپلم دارند و شبکه هایی در حد 500 client به بالا را به سادگی مدیریت میکنند. در ضمن نظر شخصی بنده اینه که به هیچ وجه مایکروسافت و سیسکو ارتباطب به هم ندارن و شما باید انتخاب کنید. در کل برای شما که به زبان تسلط کافی دارین این حرفه عالیست. به شرطی که یک فیلد را انتخاب کنید و در همان فیلد خبره شوید. در این صورت برنده خواهید بود

13. این کاربر از HGH11 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •