تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 29

نام تاپيک: بحث در مورد آموزشگاه های تخصصی شبکه (‌ MCSE - CCNA - MCITP - CEH - CISCO و ... )

آخر فروم باز tajrobenik's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام دوستان. من فوق لیسانس زبان دارم اما علاقه دارم در زمینه شبکه هم کار پیدا کنم. به نظر شما برای کسی مثل من که رشته اش بی ربطه شبکه خوندن ( اول مایکروسافت و بد سی سی ان ای) گزینه ی خوبه ای؟ ایا شرکت ها و موسسات برا ی کار همین مدارک رو میخان و کاری به مدرک دانشگاهی ندارن یا اصل مدرک دانشگایه؟
    اول نتورک پلاس رو بخونید /............ ( خودتون) با مراجع اینترنتی بخونید .............. فیلم ها ی فارسی بگیرید و نگاه کنید .......... بعد تصمیم بگیرید که کدوم یکی می‌خواین برید ....................... در کل اطلاعات کلی نسبت به سیسکو و میکروسافت داشته باشین بعد انتخاب کنید بهتر هست ..................................... من خودم ترجیه می‌دم سیسکو بخونم و فول بشم و بحث های روتر رو علاقه دارم اما خوب بازار ایران روتر سیسکو !!!! انگار روتر سیسکو فقط برای بانک هاست اونم تازه نه شعب بلکه حوزه های بانکی .!!! یعنی بازار کارش به این راحتی ها نیست.................. اما شاید آینده بهتر بشه ...............

2. این کاربر از tajrobenik بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ArashMiniStar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

اول نتورک پلاس رو بخونید /............ ( خودتون) با مراجع اینترنتی بخونید .............. فیلم ها ی فارسی بگیرید و نگاه کنید .......... بعد تصمیم بگیرید که کدوم یکی می‌خواین برید ....................... در کل اطلاعات کلی نسبت به سیسکو و میکروسافت داشته باشین بعد انتخاب کنید بهتر هست ..................................... من خودم ترجیه می‌دم سیسکو بخونم و فول بشم و بحث های روتر رو علاقه دارم اما خوب بازار ایران روتر سیسکو !!!! انگار روتر سیسکو فقط برای بانک هاست اونم تازه نه شعب بلکه حوزه های بانکی .!!! یعنی بازار کارش به این راحتی ها نیست.................. اما شاید آینده بهتر بشه ...............
    اقا ی سوال تو بحث شبکه نیاز ب یادگیری کامل لینوکسم هست؟ من الان دارم microsoft network + training kit میخونم ب زبون اصلیه خوبه؟ فیلم هم ببینم در کنارش یا لازم نیست؟
    سوال بعدیم اینه که بعد این کتاب ایا لازمه سراغ کتاب ها و مباحث TCP IP برم؟ مورد اخرم میشه بدون کلاس رفتن تا سطح های بالا ادامه داد یا کلاس واجبه؟ چون مشهد جای درس حسابی ندیدم ب اونصورت
    Sent from my Xperia Z1 - THE BEST OF SONY

تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

اقا ی سوال تو بحث شبکه نیاز ب یادگیری کامل لینوکسم هست؟ من الان دارم microsoft network + training kit میخونم ب زبون اصلیه خوبه؟ فیلم هم ببینم در کنارش یا لازم نیست؟ سوال بعدیم اینه که بعد این کتاب ایا لازمه سراغ کتاب ها و مباحث TCP IP برم؟ مورد اخرم میشه بدون کلاس رفتن تا سطح های بالا ادامه داد یا کلاس واجبه؟ چون مشهد جای درس حسابی ندیدم ب اونصورت تشکر Sent from my Xperia Z1 - THE BEST OF SONY
    لینوکس هم بکار می‌یاد ............ در کل تو شبکه حدودا همه چی به کار می‌یاد!!!.....(خیلی از موارد شبکه به نوع سیستم عامل کاری نداره و بیشتر یک نوع پروتکل هست و استاندارد داره ........... اگه اینگلیسیتون فول باشه از اول زبون اصلی ببنید خوب هست......................... من خودم فیلم زبون اصلی ندیدم به کارم بیاد ( فیلم زبون اصلی زیاد دارم اما واسم کاربردی نبوده) ........................ بیشتر آموزش های استاد رشوند هست که دیدم و فارسی و واقعا عالی هست ................................ اما خوب کتاب های زبون اصلی هست خوندم و خوب بوده ............................. tcp ip جزو موارد پایه شبکه هست و هرچی بیشتر این مورد رو یاد بگیرید بهتر هست ..................... در مورد کلاس رفتن یا نرفتن: اگه بتونید یک نفر از دوستان که شبکه بلده کار عملی انجام می‌ده باهاش لینک بشین عالی هست ( که خوب البته خودمم این مورد آخر رو دنبالشم!!!!)............................... .....

5. این کاربر از tajrobenik بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت paeez0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

با سلام. بچه ها کسی می دونه آموزشگاه معتبر که بتونیم مدرک بین المللی هم دریافت کنیم در اصفهان کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/؟

آخر فروم باز ArashMiniStar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

با سلام. بچه ها کسی می دونه آموزشگاه معتبر که بتونیم مدرک بین المللی هم دریافت کنیم در اصفهان کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/؟
    مدرک بین المللی که باید برید کشور های همسایه امتحان بدید اینجا مدرکایی ک میگنن مربوط به خود موسسه هست

در آغاز فعالیت paeez0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

با سلام ممنون از جوابتون.اينا مي دونم كه جايي مدرك بين الملل در ايران نمي دند.منظورم اين هست كه مدركش معتبر باشه و قابل ترجمه باشه تا بتونم مدرك بين الملل بگیریم در اصفهاان جایی را می دونید.ممنون میشم راهنمایی کنید

پروفشنال iilliya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    یه جایی زیره آسمونه خدا ! !!

پيش فرض

سلام

من رشتم IT هست و اصفهان زندگی میکنم میخوام برم دنبال شبکه چون جالبه برام بیشتر از بقیه زمینه های کامپیوتر بهش علاقه دارم

حالا ممکنه یکی لطف کنه کلا مسیر هاش رو بگه چون یکمی گیج کننده هست این دوره ها که میگن مایکروسافت و سیسکو تفاوت هاش کدوم بازار کار بهتری داره ؟

توی اصفهان آموزشگاه خوب میشه پیدا کرد ؟ اموزشگاه های تهران نسبت به اصفهان چطور هستن ؟

کلا هر راهنمایی که بتونید انجام بدید ممنون میشم

تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام

من رشتم IT هست و اصفهان زندگی میکنم میخوام برم دنبال شبکه چون جالبه برام بیشتر از بقیه زمینه های کامپیوتر بهش علاقه دارم

حالا ممکنه یکی لطف کنه کلا مسیر هاش رو بگه چون یکمی گیج کننده هست این دوره ها که میگن مایکروسافت و سیسکو تفاوت هاش کدوم بازار کار بهتری داره ؟

توی اصفهان آموزشگاه خوب میشه پیدا کرد ؟ اموزشگاه های تهران نسبت به اصفهان چطور هستن ؟

کلا هر راهنمایی که بتونید انجام بدید ممنون میشم
    من پیشنهادم این که شما اول خودتون در مورد همه این موارد اطلاعات اولیه داشته باشین بعد انتخاب کنید...
    این که بدونید سیسکو چی هست و کاربردش کجاست...
    این بدونید زیر ساخت شبکه چه طوری...
    و این که بدونید میکروسافت بخواین کار کنید باید چی کار کنید...
    و پیشنهاد من فیلم های مهندس عیسی رشوند هست...

هم رایگان هست و هم خوب توضیح داده ...
    بعد از دیدن این فیلم ها می‌تونید خودتون راهتون رو انتخاب کنید...
    حتی می‌تونید مجموعه های کامل آموزش رو خریداری کنید.... بعد در جست و جوی کلاس خوب باشید.

11. 2 کاربر از tajrobenik بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

سلام دوست عزیز.
    من حدود 6 سال هست که در زمینه شبکه مشغول هستم | اولا یادتون باشه که علم شبکه آنقدر گسترده هست که بدون شرکت در کلاس و ارتباط مداوم با استاد و راهنما، هرگز نمیشه با کتاب و سی دی، حتی مقدار کوچکی از این مسیر را طی کرد و مطمینا به بیراهه خواهیم رفت و وقت و انرژیمون هدر خواهد رفت.

میتونید امتحان کنید، یه کتاب شبکه رو بردارید از اول بخونید، خواهید دید که بعد از گذشت چند صفحه کتاب رو میندازید کنار.

پیشنهاد میکنم هر موسسه ای یا استادی که بهتون معرفی میشه، قبل از ثبت نام، یک جلسه به صورت آزمایشی برید سر کلاسش بشینید و از دانشجویان اون کلاس، کیفیت کار مدرس رو جویا بشید. این بهترین روش پیدا کردن آموزشگاه و مدرس خوب هست.

من خودم به دلیل وسواس زیادی که در این قضیه داشتم، مدرسین مختلفی رو بررسی کردم.

من خودم تمام دوره ها رو (Network+ و MCITP و MCSE 2012 و TMG ) رو با استاد حامد ضرغام که تو موسسه کندو تدریس میکنند گذروندم و راضی بودم.
    کلاسشون همراه با سناریو هست، مطالب رو مرتب و تایپ شده در اختیاد میزارن و رو مباحث مایکروسافت مسلط هستند.

من و بقیه دوستان هر دوره ای که ایشون گذاشتند رو شرکت کردیم و واقعا نتیجه گرفتیم.

البته اساتید خوب زیاد هستند و این خود شما هستید که باید بررسی کنید ببینید که با روش کار کدام مدرس هماهنگ تر هستید.

داره خودمونی میشه amiriano's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

از دوستان کسی هست دوره CCNA رو با کاریار ارقام گذرونده باشه؟استاد عزیزی.

در ضمن برای ماکروسافت قطعا موسسه امیرچوپانی رو توصیه میکنم.میتونید ویس های ایشون رو از موسسه بگیرید و به راحتی با میزان تسلط و دانش ایشون آشنا بشید.عالی هست.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •