تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 63

نام تاپيک: فوتبال فانتزی : لیگ برتر ایران 94-93 | همراه با جوایز ارزنده

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

الان هفته اول تموم شد؟؟
    میشه نقل و انتقالات رو انجام داد؟؟
    +
    ایشون چیت زده ؟؟

+
    روال امتیازا چیه؟؟

+

این پیام یعنی چی ؟
    شما 1 بازیکن غیرفعال در تیم خود دارید. برای تعویض به بخش نقل و انتقال بروید.

آخر فروم باز Amir_oscar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    خرم‌آباد

پيش فرض

الان هفته اول تموم شد؟؟
    میشه نقل و انتقالات رو انجام داد؟؟

بله می‌شه. نقل و انتقال برای هر هفته بعد از شروع اولین بازی هفته‌ی قبل شروع می‌شه.

ایشون چیت زده ؟؟

روال امتیازا چیه؟؟
    باز خوب شد نگفتین «من کی‌ام؟! این‌جا کجاست؟!»
    به 11 بازیکن اصلی هر تیم طبق این جدول امتیاز داده می‌شه:

این پیام یعنی چی ؟
    شما 1 بازیکن غیرفعال در تیم خود دارید. برای تعویض به بخش نقل و انتقال بروید.
    این بازیکن از لیست تیم باشگاهش کنار گذاشته شده و دیگه بازی نمی‌کنه توی لیگ و باید به جاش یه بازیکن دیگه برداری.

3. 2 کاربر از Amir_oscar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه manaminda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

جدول هفته‌ی اول:

همونطور که ملاحظه می‌کنید تیم کهکشانی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که با 120 سکه بسته شده، صدر جدول رو به خودش اختصاص داده. به قول شاغلام این یه جنگ نابرابره و ما رو با دست خالی انداختن تو قفس شیر و می‌گن بجنگ. اما بچه‌های تیم Amirou ایشالله با اتکا به جوونی‌ و انگیزه‌شون، هفته‌های بعد به صدر می‌رسن و نشون می‌دن که پول و بودجه همه‌چیز نیست.

خوب از همین هفته اول مشخص شد قهرمان کیه و بقیه برای رتبه دوم به بعد باید بجنگند

5. 2 کاربر از manaminda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

جدول هفته 2

7. 2 کاربر از manaminda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

جدول کلی (هفته اول و دوم)

9. 2 کاربر از manaminda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

جدول هفته‌ی اول:

همونطور که ملاحظه می‌کنید تیم کهکشانی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که با 120 سکه بسته شده، صدر جدول رو به خودش اختصاص داده. به قول شاغلام این یه جنگ نابرابره و ما رو با دست خالی انداختن تو قفس شیر و می‌گن بجنگ. اما بچه‌های تیم Amirou ایشالله با اتکا به جوونی‌ و انگیزه‌شون، هفته‌های بعد به صدر می‌رسن و نشون می‌دن که پول و بودجه همه‌چیز نیست.
    بچه‌های تیم Amirou در هفته اول 15 امتیاز اختلاف داشتند که در هفته دوم به 29 امتیاز رسید با اتکا به جوونی‌ و انگیزه‌شون، حالا حالاها صدر باید تو خواب ببینند پول و بودجه همه‌چیز هست

آخر فروم باز Amir_oscar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    خرم‌آباد

پيش فرض

بچه‌های تیم Amirou در هفته اول 15 امتیاز اختلاف داشتند که در هفته دوم به 29 امتیاز رسید با اتکا به جوونی‌ و انگیزه‌شون، حالا حالاها صدر باید تو خواب ببینند پول و بودجه همه‌چیز هست
    من رو یاد دو تا گلادیاتور انداختی که یکی شمشیر داره با سپر، و اون یکی هیچی. بعد اون مجهزه، می زنه دست اون یکی رو از بازو قطع می کنه و می گه: «کو پس؟ تو که می خواستی منو ناکار کنی!»
    اگه شما توی لیگ باشی، اولی رو در تمام هفته ها تقریبا و قهرمانی رو توی کل لیگ قطعا به دست میاری اون هم با اختلاف فاحش. و خب عجیب هم نیست. چون اساس فوتبال فانتزی بر اینه که کاربرها با بودجه های یکسان، مهارت به خرج بدن و بازیکن ها رو با توجه به محدودیتی که دارن برای هر هفته انتخاب بکنن و چیزی که باعث می شه از هم جلو بیفتن، طرز تقسیم اون بودجه ی یکسان بین بازیکن های با ارزش مختلفه، وگرنه اینکه آدم بتونه توی همه ی پست ها بازیکن های تاپ رو برداره، موفقیتش تضمینی می شه. (توضیح واضحات )

12. این کاربر از Amir_oscar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

من رو یاد دو تا گلادیاتور انداختی که یکی شمشیر داره با سپر، و اون یکی هیچی. بعد اون مجهزه، می زنه دست اون یکی رو از بازو قطع می کنه و می گه: «کو پس؟ تو که می خواستی منو ناکار کنی!»
    اگه شما توی لیگ باشی، اولی رو در تمام هفته ها تقریبا و قهرمانی رو توی کل لیگ قطعا به دست میاری اون هم با اختلاف فاحش. و خب عجیب هم نیست. چون اساس فوتبال فانتزی بر اینه که کاربرها با بودجه های یکسان، مهارت به خرج بدن و بازیکن ها رو با توجه به محدودیتی که دارن برای هر هفته انتخاب بکنن و چیزی که باعث می شه از هم جلو بیفتن، طرز تقسیم اون بودجه ی یکسان بین بازیکن های با ارزش مختلفه، وگرنه اینکه آدم بتونه توی همه ی پست ها بازیکن های تاپ رو برداره، موفقیتش تضمینی می شه. (توضیح واضحات )
    تا حدودی حق با شماست ولی من همیشه کاربر طلایی بودم چون میخواستم جز نفرات برتر سایت فانتزی باشم امسال هم تمام تلاشم اینه که جز 10 نفر اول باشم
    من با 2 تیم شرکت کردم و برای اینکه رقابت در اینجا عادلانه باشه بادتیم دوم خود شرکت میکنم از دوستان خواهش میکنم تیم دوم من را جایگزین کنند با تشکر
    ghahremaaan1393

14. این کاربر از manaminda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم لینک تیم دوم ولی بازم میگم که من قهرمان میشم این تیم مثل بقیه تیم ها با 100سکه اولیه تشکیل شده است

16. این کاربر از manaminda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

جدول جدید هفته 2

18. 2 کاربر از manaminda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •