تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 19 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 185

نام تاپيک: [ LINE ] / تمامی مسائل مربوط به برنامه لاین

در آغاز فعالیت M3M0l's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

من یه سوال دارم من دیشب لاین بر روی گوشیم نصب کردم و اون قسمتی که عکس برای پروفایلم انتخاب میشه هم یه اسم انتخاب کردم. بعد که واردش شدم در لیست فرندهام تقریبا کل افراد دفترچه تلفن گوشیم بودن.برای اینکه عکساشونو ببینم روی اسم بعضی هاشونم کلیک کردم.بعد سریع اکانتمو دیلیت کردم ..حالا میشه به من بگید شماره تلفنم برای اونا رفته یا نه؟؟
    اینم بگم خطی که باهاش لاین ثبت نام کردم و کسی از دوستام ندارن و فقط من شماره ی اونا و دارم.
    و دیگه اینکه توی همون چند دقیقه ای که توی لاین بودم در قسمت پرایوسی یه گزینه ای رو غیر فعال کردم.یکی از دوستام گفت اگه غیر فعالش کنی شمارت کنارت اسمت نشون داده میشه.واقعا اینجوریه؟؟؟؟
    بچه ها حیاتیه جواب بدید لطفا.

در آغاز فعالیت M3M0l's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

بچه ها اگه برای لاینم آی دی نسازم اسمم یا شماره تلفنم کدوم یکی نشون داده میشه؟؟؟؟

حـــــرفـه ای mtchabok's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    (مازندران - ساری) و (تهران - تهران)

پيش فرض

سلام دوست عزیز

من یه سوال دارم من دیشب لاین بر روی گوشیم نصب کردم و اون قسمتی که عکس برای پروفایلم انتخاب میشه هم یه اسم انتخاب کردم. بعد که واردش شدم در لیست فرندهام تقریبا کل افراد دفترچه تلفن گوشیم بودن.برای اینکه عکساشونو ببینم روی اسم بعضی هاشونم کلیک کردم.بعد سریع اکانتمو دیلیت کردم ..حالا میشه به من بگید شماره تلفنم برای اونا رفته یا نه؟؟
    اینم بگم خطی که باهاش لاین ثبت نام کردم و کسی از دوستام ندارن و فقط من شماره ی اونا و دارم.
    و دیگه اینکه توی همون چند دقیقه ای که توی لاین بودم در قسمت پرایوسی یه گزینه ای رو غیر فعال کردم.یکی از دوستام گفت اگه غیر فعالش کنی شمارت کنارت اسمت نشون داده میشه.واقعا اینجوریه؟؟؟؟
    بچه ها حیاتیه جواب بدید لطفا.

تا اون زمانیکه بنده در لاین فعالیت داشتم به هیچوجه ندیدم که شماره تلفن نمایش داده بشه . در ضمن زمانیکه اکانت خودتونو پاک میکنین اسمتون به unknown تغییر میکنه و البته اگر که دوستاتون شمارو در لیست پیشنهاد دوستی لاین داشته باشن .
    وقتی میگید که کسی شماره شمارو نداشته پس نگران نباشین ، کسی شمارو ندیده .

بچه ها اگه برای لاینم آی دی نسازم اسمم یا شماره تلفنم کدوم یکی نشون داده میشه؟؟؟؟
    فکر نکنم شماره نمایش داده بشه . البته دقیق اطلاع ندارم چونکه خودم در همون ابتدا آی دی ساختم .

4. این کاربر از mtchabok بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز FOURTH RETURN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    جای زندگی

پيش فرض

چطوری باید فرندهام رو در لاین دلیت کنم؟ تنها گزینه های بلاک و هاید کردن داره چکار کنم؟

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

دوست عزیز صبور باشید تا دوستان جوابتون رو بدن
    لاین و وایبر چون از طریق شماره تماس شما و کانتکت های شما دوستانتون رو پیدا میکنن. یعنی شما برای حذف این افراد تنها راهی که دارین حذف شماره تلفن این افراد از لیست تماس هاتون هست. اما قبلش باید بلاکشون کنید.
    تنها راه این کار همینه. بلاک کردن هم یعنی عدم ارتباط اون افراد با شما در اون برنامه !

اگه نباشه جاش خالی می مونه mr korash's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

چطوری باید فرندهام رو در لاین دلیت کنم؟ تنها گزینه های بلاک و هاید کردن داره چکار کنم؟
    اول بلاک کن بعد برو تو قسمت بلاک شده ها فرد مورد نظر رو انتخاب کن ادیت بزن بعد Remove بزن

8. این کاربر از mr korash بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mohammad.asghari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دوستان راهی هست که استیکر های پولی لاین رو رایگان دریافت کرد؟

کاربر فعال انجمن آموزش عالی Rossin's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    NeveRLanD

پيش فرض

دوستان راهی هست که استیکر های پولی لاین رو رایگان دریافت کرد؟
    لاین یک سری بازی داره که با انجام اونها به شما کوین یا سکه میده و وقتی تعدادشون بره بالا میتونید استیکر ها رو بخرید

11. 2 کاربر از Rossin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

یکی از دوستان میخواد بدونه چطور میتونه یوزر لایک های پست های اکانت "لاین فارسی" رو اد کنه (بقول خودشون بدزده)
    در حال معمول مثل اینکه میتونند اینکار رو کنند ولی یوزر لایک های "لاین فارسی" رو نمیتونند

آخر فروم باز matr!x_2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام. یکی از ادد لیستام جدیدا تبدیل شده به empty room ! این یعنی چی؟ یعنی بلاکم کرده؟ تا دیروز عکسش دیده میشد الان دیگه عکسشم دید نمیشه!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •