تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 24

نام تاپيک: کدوم یک از این مدل ها رو la7400 یا la8600 یا f6850 یا f7770 بگیرم

آخر فروم باز magiteq1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

دوست عزیز F7770 تقریبا مطمئنم از LA8600 گرونتره. این سایتی که دادی قیمتش رو احتمالا اشتباه زده. نمیشه بین سایز 40 و 46 فقط صدهزار تومن اختلاف قیمت باشه! حتی همین هم که حاضره تلویزیون رو با ضمانت سام سرویس و بدون سینمای خانگی بده یکم عجیبه. نمایندگی ها که ندیدم اینکار رو بکنن. شما تلفنی ازشون بپرسید تا از قیمت مطمئن بشید.
    به هر حال اگر قیمتشون همین بود، در خرید 46F7770 حتی یک لحظه هم شک نکن. برای گیم و بلوری عالیه. قبلا هم گفتم یک Smart TV بی نظیره. به هرحال در هیچ زمینه ای از LA8600 ضعیف تر نیست (بجز قیمت که اون هم الان با این قیمتی که شما دارید، مساله ای نیست.)
    در مورد نگرانی از خرابی هم، خیالتون راحت باشه. ضمن اینکه شما دارید با ضمانت 18 ماهه سام سرویس میخرید.

پ.ن: تلویزیون Sony W800B هم برای گیم خیلی خوبه و اصلا مختص همین طراحی شده. میتونید با همین حدود قیمت (حدودا 4.5 میلیون) سایز 55 اینچ W800B رو هم بخرید. البته بازهم اولویت از نظر من با F7770 هست.

این دو مدل حداقل اختلاف قیمت رو دارن. samsungcenter معمولا قیمت بالاتری میده. la860 هم در مواردی که گفتم در سطح پایین تری نسبت به 7000 ظاهر میشه.

داداش ناراحت نشو من امکان رفتن ودیدن تصاویر رو از نزدیک ندارم و میخوام سفارش بدم برام بیارن و پول کمی هم نیست بنابرین حق بده یکم سخت گیر باشم
    در ضمن f7770 که شما میگین ازla8600 گرونتره بدون سینما حدود 4.2 میلیون در میاد که از ال جی ارزونتره اینم لینک سایت فروش [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    یه سوال اینکه پنل f7770 چند هرتزی ؟
    این رو هم بگم من هم برای فیلم های بلوری هم برای بازی ازش می خوام استفاده کنم

نظرتون در باره نظر 1 داده شده در این سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    یعنی با خیال راحت برم f7770 رو بگیرم

وا اگر بگیرم وخراب باشه
    7770 دارای پنل 200 iهرتز هست

2. این کاربر از magiteq1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن فوتبال خارجی romantic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

این دو مدل حداقل اختلاف قیمت رو دارن. samsungcenter معمولا قیمت بالاتری میده. la860 هم در مواردی که گفتم در سطح پایین تری نسبت به 7000 ظاهر میشه.
    کدوم 2 مدل حداقل اختلاف قیمت رو دارن؟ منظورتون بین 46F7770 و 47LA86000 هست؟ یا منظورتون بین سایز 40 و 46 مدل F7770 هست؟ بنظر من اختلاف قیمت 130 هزارتومن بین مدل 40 و 46 اینچ اصلا طبیعی نیست.
    به هرحال همونطور که گفتم و شما هم تاکید کردید در بهتر بودن F7000 نسبت به LA860 شکی نیست و با این قیمت هم باشه که دیگه هیچ جای تعلل باقی نمیذاره.
    من چون فکر میکردم 46F7770 همراه با سینمای خانگی باید 5,200,000 تا 5,500,000 قمیت داشته باشه، گفتم بنظرم با پرداخت 1 میلیون بیشتر بهتره F8000 خرید. چون شخصا فکر میکنم اختلاف F8000 با سایر LED ها این هزینه رو توجیه میکنه. اما حالا می بینم قیمت ها کاملا با اون چیزی که فکر میکردم متفاوته و اینجوری ارزش خرید 46F7770 با این قیمت و این امکانات به شدت زیاد میشه. (البته هنوز هم در این قیمت شک دارم )

راستی سامسونگ الان جشنواره فروش راه انداخته؟ یا فقط همراه محصولات هدیه قرار داده؟ میشه در موقع خرید از نمایندگی ها هدیه رو نگرفت و پولش رو نداد؟ اگر آره قیمت سینمای خانگی ای که همراه همین مدله رو در موقع کسر قیمت کل، حدودا چند حساب میکنن؟ در سایتش مدلش رو زده HT-F456K
    Last edited by romantic; 30-07-2014 at 14:25.

4. 2 کاربر از romantic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز magiteq1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

هم هدیه راه انداخته و هم اقساطی. نه پول اش رو بهت نمیدن باید هدیه رو بگیری

6. این کاربر از magiteq1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

من از چند جا پرسیدم گفت بدون سینما اگه بخوای برات میارن

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

من از چند جا پرسیدم گفت بدون سینما اگه بخوای برات میارن
    خب همین سایت زنبیل که شما آدرسش رو گذاشتی این آپشن رو قرار داده که با سینما بخری یا بدون سینما
    بدون سینما هم قیمتش 4,119,000 هست و ادعا هم میکنه ضمانت سام سرویس داره. بازم میگم شما یک تماس تلفنی باهاشون داشته باش، اگر قیمت و شرایط همینه و ضمانتش هم سام سرویسه، حتما این مدل 46F7770 رو خریداری کن و هیچ شکی هم به خودت راه نده

9. این کاربر از romantic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

f8880 دیدم بدون سینما میدن 4.65 میلیون به نضرتون ارزشش رو رو داره 500 بیشتر هزینه کنم و f8880 رو بگیرم

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

f8880 دیدم بدون سینما میدن 4.65 میلیون به نضرتون ارزشش رو رو داره 500 بیشتر هزینه کنم و f8880 رو بگیرم
    بنظر من کاملا ارزشش رو داره. نمیدونم شاید من زیادی دچار ذوق زدگی درباره F8000 سامسونگ شده باشم اما بذارید یک تجربه رو براتون بگم.
    خودم 40F6450 دارم. برادرم یک 47LA86000 داره و برای خونه پدرم هم یک 42LA66100 خریدن. پدرخانوم برادرم به توصیه من و برادرم یک 46F7770 خرید. این چرت و پرت ها رو گفتم که بگم با این تلویزیون ها کار کردم.
    حدودا 6 ماه پیش یکی از دوستام با دیدن تلویزیون و ----- من تصمیم گرفت بعد از مدتها خونه اش رو از نظر تکنولوژی آپدیت کنه و از من خواست در خریدن بهترین تلویزیون ممکن بهش کمک کنم. با توجه به اینکه مشکل پول نداشت، من هم طبق نوشته های سایت ها دو مدل W900 سونی و F8880 سامسونگ رو بهش معرفی کردم و در پایان به دلایلی با اینکه دلش میخواست اما نتونست سونی بخره و 55F8880 خرید. وقتی برای اولین بار با این تلویزیون کار کردم و جلوش نشستم، انگار از یک دنیای دیگه اومده بود. اصلا مدلهای قبلی که دیده بودم رو نمیتونستم باهاش مقایسه کنم. حتی تا چند وقت بعدش از تلویزیون خودم بدم میومد. فقط تصویرش نبود که مجذوبم کرد. کلیت این TV بنظرم یک شاهکاره و واقعا ارزش داره قیمت بالایی براش پرداخت کنی.
    بازم میگم اینها تجربه یک کاربر کاملا عادی مثل منه و شاید ویژگی های فنی چیز دیگه ای بگه اما همین که یک تلویزیون بتونه اینقدر در نگاه اول هوش از سرم ببره، باعث شد F8000 جایگاه ویژه ای برام داشته باشه
    بنابراین به عقیده من با این قیمت 46F8880 واقعا ارزش خرید داره. البته سعی کنید با گارانتی سام سرویس باشه چون شانس بد میتونه سراغ هرکسی بیاد.
    Last edited by romantic; 30-07-2014 at 17:53.

12. این کاربر از romantic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

این مدل la8600 که برادرت داره ازش راضیه من به خاطر سه بعدی پسیو ال جی بیشتر الجی مد نظرم بود با این چیزایی که گفتید الان سر دوراهی قرار گرفتم
    Last edited by snowwolf; 30-07-2014 at 23:43.

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

این مدل la8600 که برادرت داره ازش راضیه من به خاطر سع بعدب پسیو ال جی بیشتر الجی مد نظرم بود با این چیزایی که گفتید الان سر دوراهی قرار گرفتم
    برادرم از سه بعدیش که استفاده نمیکنه. برای پخش شبکه ها هم یک تلویزیون بالای 4 میلیون تومن حتما آدم رو راضی میکنه.
    سه بعدی پسیو الجی عمق تصویرش از سه بعدی اکتیو سامسونگ کمتره. تو پست های قبلی هم گفتم تجربه 3D سامسونگ جذابتره.
    البته شما میخوای بازی بکنی. احتمال میدم برای بازی سه بعدی با PS4 یا XBOX One میخوای. در این مورد هیچ تجربه ای نداشتم. اینکه میگم سه بعدی سامسونگ بهتره برای فیلمهای سه بعدی بود.

بذار خیالت رو راحت کنم دوراهی ای که سرش قرار گرفتی هیچ سرش باخت نیست. الجی هم محصولاتش عالی هستن. درسته به پای F8000 به هیچ وجه نمیرسن اما اینقدر خوب هستن که بعد از خریدِ مثلا LA860 نگی ایکاش اینو نمی خریدم.
    Last edited by romantic; 31-07-2014 at 00:03.

15. این کاربر از romantic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

من امروز این مدل f7770 رو گرفتم به دوستان پیشنهاد میکنم اصلا سراغ سامسونگ نرید لعنت به کسایی که بدون داشتن سواد نظر میدن

17. این کاربر از snowwolf بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •