تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 14 از 14

نام تاپيک: ####### مشاوره اورژانسی #######

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

وافعا استدلال هایی که کاربران اپل میارن برای توجیه خریدشون خنده داره . اپل میخرم روش ویندوز نصب میکنم که بتونم بازیهای ویندوز رو روش اجرا کنم

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و کنسول HOJ-JAT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    دانشکده مهندسی!

پيش فرض

وافعا استدلال هایی که کاربران اپل میارن برای توجیه خریدشون خنده داره . اپل میخرم روش ویندوز نصب میکنم که بتونم بازیهای ویندوز رو روش اجرا کنم
    اولا بحث منو اون دوستمون بحث نسبتا تخصصی بود با یک سری دلیل هم از جهت من هم از جهت ایشون و هیچ ربطی به این پست اسپم شما نداره
    دوما اگه لپتاپ اپل از نزدیک دیده باشی!!! هیچ کدوم از مدل های جدید کارت گرافیک حرفه ای ندارن و در نتیجه هیچکی برا بازی نمیخره
    سوما خیلا فک میکنن اپل بخاطر سیستم عامل مک اینقدر گرونه که اینجوری نیست وگر نه با یک نرم افزار شبیه ساز هم شما میتونید روی یک لپتاپ یک تومنی مک بریزید
    چهارما(!) نصب ویندوز روی مک اصلا کار عجیب و غریبی نیست و حتی در اپل استورهای دنیا ویندوز را میفروشند و حتی در کنفرانس اخیر اپل یکی از مدیران با ویندوز کار میکرد
    .
    .
    من از بحث قبلی وافعا لذت بردم و اطلاعاتم اضافه شد اصولا فروم برای بحث کردنه نه مسخره کردن!

3. این کاربر از HOJ-JAT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

اولا بحث منو اون دوستمون بحث نسبتا تخصصی بود با یک سری دلیل هم از جهت من هم از جهت ایشون و هیچ ربطی به این پست اسپم شما نداره
    دوما اگه لپتاپ اپل از نزدیک دیده باشی!!! هیچ کدوم از مدل های جدید کارت گرافیک حرفه ای ندارن و در نتیجه هیچکی برا بازی نمیخره
    سوما خیلا فک میکنن اپل بخاطر سیستم عامل مک اینقدر گرونه که اینجوری نیست وگر نه با یک نرم افزار شبیه ساز هم شما میتونید روی یک لپتاپ یک تومنی مک بریزید
    چهارما(!) نصب ویندوز روی مک اصلا کار عجیب و غریبی نیست و حتی در اپل استورهای دنیا ویندوز را میفروشند و حتی در کنفرانس اخیر اپل یکی از مدیران با ویندوز کار میکرد
    .
    .
    من از بحث قبلی وافعا لذت بردم و اطلاعاتم اضافه شد اصولا فروم برای بحث کردنه نه مسخره کردن!
    در اکثر موارد مشاهده میشه که با قیمت خیلی پایینتری میشه لپ تاپ با کانفیگ خیلی بالاتر گرفت نسبت به لپ تاپهای اپل . مک محدودیت های خاص خودش رو داره که هر کاربری نمیتونه باهاش کنار بیاد . اخرشم طرف مجبور میشه بره ویندوز نصب کنه . چه بهتر که از همون اول کاربر بره یه لپ تاپ با کانفیگ بالاتر و همچنین قیمت مناسبتر نسبت به اپل تهیه کنه .

5. این کاربر از kenzu بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال S.R Download's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام جناب به نظر من بهترین انتخاب برای شما لپ تاپ msi مدل FX620DX هست با رم 8 گیگ میتونه از هر نرم افزار مهندسی پشتیبانی کنه با گرافیک 1 گیگ ( NVIDIA ) میتونه بیشتر بازی های با گرافیک را حتی بهتر از بعضی لپ تاپ ها با گرافیک 2 اجرا کنه ( به خاطر رم بسیار خوبش ) 4 تا اسپیکر داره و تکنولوژی Premium Sound داره و از باتری بهینه استفاده میکنه با 2 سال گارانتی و سی پی یو Core i7 بهترین انتخاب برای شماست
    فکر کنم قیمتش هم حدودا 3 میلیون باشه

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •