تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 45

نام تاپيک: ساخت زیرنویس فارسی برای بازی ها

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2021

پيش فرض

سلام و عرض خسته نباشید اگر هستید جواب بدید در خصوص این که بتونیم متنی رو برعکس کنیم میتونم براتون یه اپ با پایتون بسازم که کارش همین باشه اگر هنوز پیگیر موضوع هستید اطلاع بدید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2021

پيش فرض

سلام داداش من خیلی دوست دارم نرم افزار و بازی هارو زیرنویس کنم یا بهتر بگم کلا منو و همه چیزاشون رو فارسی کنم اما متاسفانه نرمافزاری هم نمیشناسم که بتونم مثلا PES 2017 یا جنگ های صلیبی یا نرم افزار ها مثل نود 32 یا کی ام پلیر 64 بیتی رو فارسی سازی کنم تنها نرم افزاری که تونستم فارسی کنم اون Advanced Uninstaller PRO 13 که اونم تو سایت خود سازنده ی نرم افزار معرفی کردن به نام langmngr.exe که اونم فقط فایل های با پسوند lng رو میشناسه و میشه باهاش این فایل هارو ترجمه کرد اگه نرم افزار میشناسی که بشه متن انگلیسی از فایل های DLLیا cpk استخراج کرد ممنون میشم کمک کنی و بهم بگی چون من هرچی تو گوگل سرچ زدم چیزی ندیدم ممنون میشم ی کمکی بکنی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2021

پيش فرض

میشه اسم برنامرو بگین

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2019

پيش فرض

سلام داداش من خیلی دوست دارم نرم افزار و بازی هارو زیرنویس کنم یا بهتر بگم کلا منو و همه چیزاشون رو فارسی کنم اما متاسفانه نرمافزاری هم نمیشناسم که بتونم مثلا PES 2017 یا جنگ های صلیبی یا نرم افزار ها مثل نود 32 یا کی ام پلیر 64 بیتی رو فارسی سازی کنم تنها نرم افزاری که تونستم فارسی کنم اون Advanced Uninstaller PRO 13 که اونم تو سایت خود سازنده ی نرم افزار معرفی کردن به نام langmngr.exe که اونم فقط فایل های با پسوند lng رو میشناسه و میشه باهاش این فایل هارو ترجمه کرد اگه نرم افزار میشناسی که بشه متن انگلیسی از فایل های DLLیا cpk استخراج کرد ممنون میشم کمک کنی و بهم بگی چون من هرچی تو گوگل سرچ زدم چیزی ندیدم ممنون میشم ی کمکی بکنی
    برنامه ی Lingobit Localizer برای فارسی کدن برنامه ها خیلی خوبه ولی برای بازی تست نکردم. کار کردن باهاشم راحته من خودم چندتا نرم افزارو تو کامپیوترم فارسی کردم با این برنامه

آخر فروم باز mehdi_vsgh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    توی لباسام

پيش فرض

اقا یه نفر نیست برای نمونه نحوه فارسی کردن یکی از بازیهای به روز را قرار بده مثلا بازی سایبرپانک یا ردد دد2؟؟؟ میخوام روند کار رو یاد بگیرم که چطوری نرم فازار مربوط به ادیت و ویرایش متن های بازی رو پیدا کنیم و ترجمه کنیم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2019

پيش فرض

اقا یه نفر نیست برای نمونه نحوه فارسی کردن یکی از بازیهای به روز را قرار بده مثلا بازی سایبرپانک یا ردد دد2؟؟؟ میخوام روند کار رو یاد بگیرم که چطوری نرم فازار مربوط به ادیت و ویرایش متن های بازی رو پیدا کنیم و ترجمه کنیم
    حاجی یکم سخته چون هر بازی فایلاش یه فرمت خاصی داره مثه برنامه ها نیست فرمت های عادی داشته باشه. مثلا بازی منهانت دو فایلای متنی بازیش جی ایکس تیه. بعداز کلی گشتن یه برنامه پیدا کردمه میشه دستکاری کرد ولی متاسفانه به فارسی نمیشه برگردا کرد. اگه یه برنامه بود که میشد اینکرو کرد عالی میشد. حداقل بازی منهانتو میشد فارسی کرد

آخر فروم باز mehdi_vsgh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    توی لباسام

پيش فرض

حاجی یکم سخته چون هر بازی فایلاش یه فرمت خاصی داره مثه برنامه ها نیست فرمت های عادی داشته باشه. مثلا بازی منهانت دو فایلای متنی بازیش جی ایکس تیه. بعداز کلی گشتن یه برنامه پیدا کردمه میشه دستکاری کرد ولی متاسفانه به فارسی نمیشه برگردا کرد. اگه یه برنامه بود که میشد اینکرو کرد عالی میشد. حداقل بازی منهانتو میشد فارسی کرد
    چرا نمیشد فارسی کرد؟؟
    اینو میدونم که هر بازی فایلهاش فرمت خاصی دارن!!! خوب قطعا هم برنامه خاصی نیست که بتونه همه بازیارو ادیت کرد و باید هر بازی رو با برنامه خودش اینکارو کرد
    سوال من در واقع اینطوریه که
    1- اولا چطوری میشه تشخیص داد که متن زیرنویس بازیها در کدوم فایل هستن؟
    2- حالا که فایل رو پیدا کردیم برنامه ای که بشه اون فایل رو ادیت کرد رو از کجا میشه گیر آورد؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2019

پيش فرض

چرا نمیشد فارسی کرد؟؟
    اینو میدونم که هر بازی فایلهاش فرمت خاصی دارن!!! خوب قطعا هم برنامه خاصی نیست که بتونه همه بازیارو ادیت کرد و باید هر بازی رو با برنامه خودش اینکارو کرد
    سوال من در واقع اینطوریه که
    1- اولا چطوری میشه تشخیص داد که متن زیرنویس بازیها در کدوم فایل هستن؟
    2- حالا که فایل رو پیدا کردیم برنامه ای که بشه اون فایل رو ادیت کرد رو از کجا میشه گیر آورد؟؟؟
    جواب سوال اولی: فایل های متنی بازی توی یه پوشه ی بخصوصی هست. اکثرا توی پوشه ایه که اصلا حدسشم نمیزنی. بیشترشون به اسم english یا en یا هرچی که مخففه یه زبان باشه و با فرمت خاصه. تاکید میکنم بیشتر بازیا اصلا اسم پوشه ی بخصوصی برا فایلای متنی ندارن باید دستی بگردی توی پوشه هاشون

سوال دومت: به فرض مثال فایلای متنی رو پیدا کردی باید فرمتشونو چک کنی و تو نت بگردی ببینی برنامه ای هست که بشه این فرمت فایلو ادیت کرد یا نه. اگه پیدا نکردی بهتره به انگلسی سرچ کنی و بیشتر تو فروم های انگلیسی هستن که افرادی که این برنامه ها رو خودشون شخصا میسازن تا بشه استفاده کرد. ولی از اینجا به بعد مشکل شروع میشه. اگه توی بازی زبان عربی باشه میشه متنارو برگردان کرد ولی با محدودیت هایی که عربی داره مثلا گ چ و دو حرف دیگه ندار عربی. ولی اگه زبان عربی نباشه داخل بازی، باید یه برنامه ای پیدا کنی که این مشکلو برات حل کنه. زبان فارسی و عربی تنها زبانهایی هستن که از راست به چپ نوشته میشه واسه همین نمیشه برگردان کرد. اگه بتونی فونتای بازی رو پیدا کنی یا یه فونت فارسی توی بازی بذاری تا بازی از اون فونت استفاده کنه تا زیرنویس فارسی رو برات بالا بیاره مشکلت حله. ولی مشکل اینجاست که فونت فارسی رو باید برای بازی بشناسونی که من سر رشته از اینکار ندارم. بازی منهانتم همین مشکلو داره. من نمیتونم در این مورد کاری بکنم. کسی راه حلی برای فونتا داره رو کنه/:
    من هم میتونم ترجمه کنم هم بالاخره اگه راه حلی باشه برای ویرایش فایلای متنی پیدا کنم. کسی کارای دیگشو بلده بگه یه تیم بشیم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2022

پيش فرض

سلام از برنامه JPEXS Free Flash Decompiler میشه برای تغییر فونت کمک گرفت
    اما باید فرمت فایل gfx باشه
    و اینکه باید برنامه تبدیل فایل به gfx پیدا کنی

- - - Updated - - -

اگه کسی نتیجه ای گرفت بگه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2019

پيش فرض

سلام از برنامه JPEXS Free Flash Decompiler میشه برای تغییر فونت کمک گرفت
    اما باید فرمت فایل gfx باشه
    و اینکه باید برنامه تبدیل فایل به gfx پیدا کنی

- - - Updated - - -

اگه کسی نتیجه ای گرفت بگه
    سلام. اگه وقت کنم حتما یه چک میکنم ببینم میشه کاریش کرد یانه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •