تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 262 از 262 اولاول ... 162212252258259260261262
نمايش نتايج 2,611 به 2,619 از 2619

نام تاپيک: Pro Evolution Soccer 2015

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    زیر آسمان شهر

پيش فرض درود

درود خدمت دوستان
    آقا الان بازی چطور شده فقط دو ماه اوایل که اومد باهاش بازی کردیم اونم بخاطر انلاین بازی کردن
    از لحاظ گرافیک و اون شوت های غیر واقعی چطور شده؟
    رضایت دارید الان ؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

پیستون:
    مدافع کناری نسبت به‌سایر مدافعان باید از قدرت تهاجمی بیشری برخوردار باشد تا بتواند در مواقعی که تیم به گل نیاز دارد به هافبک‌های کناری و وینگرها کمک کند یا جای آن‌ها بازی کند، همچنین بتواند از نفوذهای بازیکنان کناری تیم حریف جلوگیری کند، به‌همین دلیل باید میزان دوندگی زیادی داشته باشد و مدام طول زمین را طی کند، به همین خاطر است که به مدافعان کناری، پیستون چپ یا پیستون راست هم می‌گویند.
    لفت :
    L1 , L2 , R1 , R2 رو میگن لفت
    لفت چپ بالا میشه L1
    از اون اصطلاحات من در آوردی کلوپ های قدیمیه
    مرسی بابت توضیحات... حالا که انقد تکنیک بلدی، بگو چه جوری میشه توپو از لای پای مدافع رد کرد؟ خیلی وقتا برام پیش اومده که تمام مدافع ها رو رد می کنم؛ تا میرسم به دروازه یه مدافع مثل کنه میاد جلوم؛ میرم راست، میاد راست؛ میرم چپ، میاد چپ! آخرشم مجبور میشم یه شوت الکی (شانسی) سمت دروازه ـشون کنم. اگه بتونم یه جوری توپو از لای پاش رد کنم که با دروازه بان تک به تک شم، خیلی خوب میشه.
    منتظر جوابتم. مرسی...

دقیقا اصطلاح کلوپیه مثل شماره دادن بازیکن یا خیلی اصطلاحات دیگه

اما لفت Left که میشه سمت چپ و درست نیست بگیم لفت راست بالا!!
    این اسم دقیق تمامی دکمه ها:

ممنون بابت توضیحات، داداش. این شماره دادن بازیکن یعنی چی؟ یه سؤال هم داشتم. این که چطوری میشه پاس دقیق داد؛ به طوری که تو 90% مواقع دفاع حریف پاسو نبُره؟

درود خدمت دوستان
    آقا الان بازی چطور شده فقط دو ماه اوایل که اومد باهاش بازی کردیم اونم بخاطر انلاین بازی کردن
    از لحاظ گرافیک و اون شوت های غیر واقعی چطور شده؟
    رضایت دارید الان ؟

سلام. آنلاین که الآن کامل از کار افتاده...
    گرافیک، مخصوصاً چمنش به غیر از یکی دو تا استادیوم، مزخرفه! مخصوصاً اگه زمان رو روی روز تنظیم کنی! چمن زرد نشون داده میشه!
    در مورد شوت هم که داغون! تو بری جلوی دروازه بان کامپیوتر یا اگه دو نفره بازی می کنی، دروازه بان دسته 1، تک به تک شی؛ هر چه قدرم کات دار بزنی، 90% مواقع Save هایی می کنن دروازه باناشون که چشمات از حدقه در میاد! حالا برعکس! اگه مهاجم خود کامپیوتر یا توی دو نفره، دسته یک بیاد تک به تک کنه، یه گل مزخرفی تو بدترین موقعیّت حتّی بهت میزنه که بازم چشمات از حدقه در میاد!
    رضایت که اصلاً! قدرت دسته 1 تو بازی دو نفره و قدرت کامپیوتر توی بازی با کامپیوتر خیلی بیشتر از خودته!
    خطا رو هم که دیگه نگو! دو متر مونده به بازیکن، تکل بری، کارت زرد یا بعضی مواقع اخراج مستقیم!
    واسه همین خطاهای مزخرف امسال می خوام بیام FIFA 16.

3. این کاربر از Pitbull2015 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    زیر آسمان شهر

پيش فرض

پس همونه بهتر نشده یاد 2013 بخیر ممنون دوست عزیز
    Last edited by mechanicali; 29-08-2015 at 21:29.

5. این کاربر از mechanicali بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن ورزش mohammad_87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    دنیای زیبایم

پيش فرض

مرسی بابت توضیحات... حالا که انقد تکنیک بلدی، بگو چه جوری میشه توپو از لای پای مدافع رد کرد؟ خیلی وقتا برام پیش اومده که تمام مدافع ها رو رد می کنم؛ تا میرسم به دروازه یه مدافع مثل کنه میاد جلوم؛ میرم راست، میاد راست؛ میرم چپ، میاد چپ! آخرشم مجبور میشم یه شوت الکی (شانسی) سمت دروازه ـشون کنم. اگه بتونم یه جوری توپو از لای پاش رد کنم که با دروازه بان تک به تک شم، خیلی خوب میشه.
    منتظر جوابتم. مرسی...

ممنون بابت توضیحات، داداش. این شماره دادن بازیکن یعنی چی؟ یه سؤال هم داشتم. این که چطوری میشه پاس دقیق داد؛ به طوری که تو 90% مواقع دفاع حریف پاسو نبُره؟

گرافیک، مخصوصاً چمنش به غیر از یکی دو تا استادیوم، مزخرفه! مخصوصاً اگه زمان رو روی روز تنظیم کنی! چمن زرد نشون داده میشه!
    در مورد شوت هم که داغون! تو بری جلوی دروازه بان کامپیوتر یا اگه دو نفره بازی می کنی، دروازه بان دسته 1، تک به تک شی؛ هر چه قدرم کات دار بزنی، 90% مواقع Save هایی می کنن دروازه باناشون که چشمات از حدقه در میاد! حالا برعکس! اگه مهاجم خود کامپیوتر یا توی دو نفره، دسته یک بیاد تک به تک کنه، یه گل مزخرفی تو بدترین موقعیّت حتّی بهت میزنه که بازم چشمات از حدقه در میاد!
    رضایت که اصلاً! قدرت دسته 1 تو بازی دو نفره و قدرت کامپیوتر توی بازی با کامپیوتر خیلی بیشتر از خودته!
    خطا رو هم که دیگه نگو! دو متر مونده به بازیکن، تکل بری، کارت زرد یا بعضی مواقع اخراج مستقیم!
    شماره دادن همون change cursor هست.یعنی وقتی توپ دست حریفت هست شما بازیکن تحت کنترلت رو تغییر بدی.

شما اول برو قسمت تمرینها،اونجا خیلی چیزها رو میشه یاد گرفت.بعد میتونی توی اینترنت هم سرچ کنی و انواع شوتها یا دریبل ها رو پیدا کنی.خیلی میتونه روی بازیت اثر بذاره.
    مثلا اینکه میگی شوتها اصلا گل نمیشه،برعکش وقتی r2 رو بگیری راحت میره تو گل.البته به بازیکنت هم بستگی داره.

- - - Updated - - -

منتظر جوابتم. مرسی...

شماره دادن همون change cursor هست.یعنی وقتی توپ دست حریفت هست شما بازیکن تحت کنترلت رو تغییر بدی.

شما اول برو قسمت تمرینها،اونجا خیلی چیزها رو میشه یاد گرفت.بعد میتونی توی اینترنت هم سرچ کنی و انواع شوتها یا دریبل ها رو پیدا کنی.خیلی میتونه روی بازیت اثر بذاره.
    مثلا اینکه میگی شوتها اصلا گل نمیشه،برعکش وقتی r2 رو بگیری راحت میره تو گل.البته به بازیکنت هم بستگی داره.

7. این کاربر از mohammad_87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه mojtaba182003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    IRAN . YAZD

پيش فرض

سلام. عزیز! آخرین آپدیتی که خود Konami به طور رسمی منتشر کرد، نسخه ی 1.04 بود که الآن دیگه خیلی قدیمی شده. برای این مشکلات من بهت پچ PTE Patch 8.3 Final رو پیشنهاد می کنم. نسبت به پچ های دیگه خیلی بهتره و هم این که خیلی زود به زود آپدیت میده!
    ممنون لینکشو داری ؟/

داره خودمونی میشه salazarsnape's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

بعد از نصب بازی میشه
    PTE Patch 8.3 Final رو نصب کرد؟
    منظورم اینه که all in one هست؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

بعد از نصب بازی میشه
    PTE Patch 8.3 Final رو نصب کرد؟
    منظورم اینه که all in one هست؟
    سلام. آره. من خودم تحقیق کردم. کامل ترین پچ بین همه ی پچ های PES 15 همین PTE Patch هستش و مهم ترین مزیتش هم نسبت به بقیه ی پچ ها اینه که زود به زود آپدیت میده! اینم لینک دانلود نسخه ی 8! لینک آخری هم که گذاشتم، لینک آخرین آپدیتشه که نسخه ی 8.3 هستش که 60 مگ حجمشه تقریباً! اوّل باید نسخه ی 8.0 رو دانلود و نصب کنید؛ بعد 8.3 رو دانلود و نصب کنید!
    Last edited by Pitbull2015; 30-08-2015 at 19:03.

11. 2 کاربر از Pitbull2015 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

سلام چرا دسته 1 قوی تره ؟ در ورژن های قبلی این مشکل را نداشتم . من هر وقت با دوستم بازی می کنم اون دسته یک رو بر میداره و راحت پاس میده و خیلی راحت توپ های من را می گیرد وقتی هم پاس میده با این که بازیکنش از دفاع من عقب تره ولی خیلی راحت جلو میزنه ولی من به زور پاس هام درسته دقت شوت اون خیلی بالاست ولی من از ده تا شوت یکیش تو چارچوبه پاس دادنم که گفتم اصلا به بازیکن خودم نمیرسه وقتی پاس میدم بازیکنش دقیقا همونجا وایساده دیشب دسته یک شدم کلا سرعتو دقت بازیکن عوض شد و تونستم بالاخره ببرم کسی میدونه چه جوری میشه دسته ا را جوری تنظیم کرد که قدرت دسته ها یکی باشه اگه نشه که خیلی خیلی بده
    لطفا کمک کنید

آخر فروم باز EhsanCPU's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    IRN-ISF

پيش فرض

سلام PES 2016 رو نصب کنین
    این مشکلات رفع شده

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2017 هم داره میاد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •