تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 11 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 110

نام تاپيک: Manchester City FC | سیتیزن‌ها

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

New Team, Same Old Hart

Bravo Hart

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

Pep Guardiola Effect

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

گواردیولا: دی بروین بعد از مسی بهترین است

پپ گواردیولا، سرمربی اسپانیایی منچستر سیتی به تمجید از عملکرد کوین دی بروین، وینگر بلژیکی و آماده این روزهای تیمش پرداخت.

به گزارش "ورزش سه"، دی بروین در هفته های گذشته نمایش درخشانی داشته و گواردیولا معتقد است بعد از مسی، او بهترین بازیکنان حال حاضر جهان است. در سالهای اخیر، سرمربی 45 ساله اسپانیایی همیشه به تمجید از شاگرد سابق خود در بارسلونا پرداخته و او را بهترین بازیکن جهان دانسته است.

گواردیولا گفت: "دی بروین یکی از با کیفیت ترین بازیکنانی است که من تا به حال با آن کار کرده ام. البته در رده بندی بهترین بازیکنان جهان، جایگاه لیونل مسی مشخص است اما به نظر من ، می توان بعد از او دی بروین را در رده دوم قرار داد. دی بروین از لحاظ فیزیکی در شرایط مساعدی قرار داد و درک بالایی نسبت به شرایط مسابقه دارد.

قدرت جنگندگی دی بروین بالاست و زمانیکه پا به توپ می شود، می تواند برای حریف مشکل ساز باشد. دی بروین پاسور و گلزن بسیار خوبی است و من بسیار خوشحالم که چنین بازیکنی در ترکیب منچستر سیتی حاضر است".

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

خبرنگار: سیتی برنده هر 4 جام ممکن میشه؟

گواردیولا: وات ده فاک؟! آیا مردمی که برای این بازی آمده بودند واقعا لذت بردن؟ بله؟ همین کافی است. جام بردن یا نبردن را خواهیم دید.

مصاحبه کامل

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

گوندوگان: گواردیولا بهتر از کلوپ است

ستاره ترک تبار منچستر سیتی به مقایسه بین یورگن کلوپ و پپ گواردیولا پرداخت و سرمربی کنونی خود را بهترین مربی جهان دانست.

به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی اکسپرس، الکای گوندوگان یکی از خریدهای گران قیمت منچستر سیتی در فصل جابجایی تابستانی بود که از بوروسیا دورتموند راهی فیروزه ای پوشان شهر منچستر شد.

این بازیکن ترک تبار که سابقه کار کردن با یورگن کلوپ را دارد از تفاوت های این مربی بزرگ با گواردیولا سخن به میان آورد. او به ستایش از کلوپ پرداخت و او را مربی بزرگی دانست با این حال گواردیولا را یک نابغه در دنیای مربیگری خواند.

گوندوگان گفت: کلوپ و گواردیولا هر دو از بهترین مربیان جهان هستند. ما خوشبختانه با هر دو مربی کار کرده ام و چیزهای زیادی از آنها یاد گرفته ام. کلوپ بسیار احساسی است. او وقتی کنار زمین است یک لحظه هم چشم از بازی برنمی دارد و با نهایت شور و هیجانی که دارد تیم را راهنمایی می کند. می توان به راحتی دلیل موفقیت او را در دورتموند پیدا کرد. او مربی بسیار بزرگی است.

او ادامه داد: اما درباره گواردیولا هم باید بگویم که او هم مربی بزرگی است و مانند کلوپ بسیار احساسی است. گواردیولا از نظر من یک نابغه در دنیای مربیگری است. او هم جزئیات را زیر نظر دارد. گواردیولا برای هر دقیقه از بازی برنامه خاصی دارد. برای او هیچ چیز غیر ممکنی وجود ندارد و اجازه نمی دهد حریفان تیم او را غافلگیر کنند. از نظر من هیچ مربی مانند گواردیولا نیست و او را بهترین مربی کنونی فوتبال جهان میدانم.

گوندوگان شروعی امیدوار کننده با منچستر سیتی داشت و موفق شد در دیدار برابر بورنموث گل چهارم تیمش را به ثمر رساند. او گفت: بسیار خوشحالم که توانستم برای تیم جدید خود گلزنی کنم. ما با گواردیولا تیم خوب و آماده ای شده ایم. باید هر بازی برای ما یک فینال باشد. منچستر سیتی نشان داده است که تیمی بسیار انعطاف پذیر است. گواردیولا تغییرات زیادی در تیم به وجود می آورد و بازیکنان باید به خوبی خود را تفکرات او آشنا کنند.

منچستر سیتی شروعی طوفانی در لیگ جزیره داشته و در هر 5 بازی خود توانسته به پیروزی برسد تا با 15 امتیاز به تنهایی در صدر جدول رده بندی قرار گیرد و با دیگر تیم ها فاصله گیرد.

Klopp is emotional but Pep is more like a genius - Gundogan

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

نکته فوق العاده مثبتی که در مورد پپ هست علاوه بر اینکه تا اینجا بسیار موفق بوده، آینده تیم رو تضمین میکنه و به دنبال موفقیت آنی نیست. میانگین سنی 7 بازیکنی که برای سیتی این فصل گرفته 24 سال هست! بازیکنان جوان و خوب. این میانگین با وجود گرفتن براوو که دروازه بان و 33 ساله است بدست اومده. برای مقایسه یونایتد این فصل 4 بازیکن با میانگین سنی 27 سال گرفته!

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

کومان: تیم‌های گواردیولا با فوتبال ریسکی برنده می‌شوند

رونالد کومان، سرمربی اورتون، معتقد است که پپ گواردیولا برای بردن جام های مختلف، فوتبالی ریسکی را انتخاب می کند.

کومان و گواردیولا که زمانی در بارسا در کنار هم بازی می کردند، این هفته در دیدار منچستر سیتی-اورتون در لیگ برتر مقابل هم قرار خواهند گرفت. سیتی در حال حاضر با یک امتیاز برتری نسبت به تاتنهام در صدر جدول قرار دارد و کومان معتقد است که گواردیولا به دلیل تلاشش برای موفقیت با ارائه فوتبالی هجومی، شایسته تحسین است.

او به خبرنگاران گفت:" ما دوستان خیلی نزدیکی هستیم و حالا رابطه ما راحت تر شده زیرا او در منچستر زندگی می کند و من نزدیکش هستم. گاهی اوقات فرصت داریم تا با هم شام بخوریم.

او واقعا به سبک بازی ما در هلند علاقه داشت. من در تیم هایی که او مربیگری می کند، نشانه های زیادی از بارسا و فوتبال هلند را می بینم.

این را دوست دارم زیرا این دشوارترین شکل پیروزی شدن است؛ ارائه فوتبال هجومی و گاهی ریسکی و بردن جام. مربیان زیادی هستند که به جام می رسند اما نه با این فوتبال."

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

منچستر سیتی 3-1 بارسلونا؛ انتقام پپ، انتقام سیتیزن ها

در دیداری دیدنی و حساس، صدرنشین لیگ برتر انگلستان از سد مدافع عنوان قهرمانی لیگ اسپانیا گذشت.

بارسلونا خیلی زود توپ را به تور دروازه ورزشگاه اتحاد رساند اما شاگردان پپ گواردیولا موفق به جبران نتیجه و کسب یک پیروزی شیرین شدند. دو تیم پیش تر 5 بار با هم روبرو شده بودند که همواره بارسلونا برنده شده و تنها دو گل در آن دیدارها دریافت کرده بود. در این دیدار، تیم سیتی بیش از تمام تاریخ خود پیش از این بازی دروازه آبی اناری ها را گشود.

ادامه

9. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

رد کردن پیشنهاد گواردیولا غیرممکن است

جان استونز، مدافع جوان منچستر سیتی اعتراف کرد برای تصمیم گیری در مورد پیوستن به منچستر سیتی نیازی به فکر کردن نداشته است.

جان استونز در تابستان امسال به جمع سیتزن ها پیوست و گرانترین مدافع تاریخ لیگ برتر لقب گرفت. استونز سال گذشته نیز به شدت مورد توجه چلسی و مورینیو قرار داشت اما به این انتقال تن نداد.

استونز گفت: "از نظر من زمانی که گواردیولا خواهان جذب بازیکنی باشد، اصلا نیازی به فکر کردن نیست و باید سریع به او ملحق شد. من کار او را در بارسلونا و بایرن دنبال می کردم و باید اعتراف کنم بهتر از آن چیزی است که در موردش تصور می کردم. با گواردیولا، وظایف همه بازیکنان در زمین کاملا مشخص است.

احساس کردم که بازی کردن در منچستر سیتی با شرایط من سازگارتر است. این در حالیست که امکان پیوستن به چلسی نیز برای من وجود داشت. پارسال مورد توجه چلسی بودم اما امکان رفتن به آنجا نبود و من نیز پافشاری نکردم. علیرغم اینکه همیشه در اورتون برنده نبودیم، دوست داشتم به بازی کردن در این تیم ادامه دهم اما در حال حاضر از شرایط خودم راضی هستم و از فوتبال بازی کردن لذت می برم".

11. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

عذرخواهی یحیی توره از منچستر سیتی

یحیی توره، هافبک منچستر سیتی، به صورت رسمی از باشگاه منچستر سیتی بابت درگیری های لفظی اخیر خود و ایجنتش با گواردیولا عذرخواهی کرد. پس از این درگیری ها، هافبک ساحل عاجی از فهرست منچستر سیتی خارج و سکونشین شد. گواردیولا پیشتر اعلام کرده بود که تنها در صورت عذرخواهی رسمی توره او را خواهد بخشید و حال توره نیز به این عذرخواهی تن داد.

می‌خواهم از طرف خودم و آنهایی که نماینده من هستند، از مدیریت و تمام اعضای باشگاه برای سوء تفاهم‌های اخیر عذرخواهی کنم. آن بیانیه ها نظر من راجع به باشگاه و کارمندانش نبوده است. برای باشگاه سیتی احترام قائل هستم و بهترین ها را برای باشگاه آرزو دارم. بی نهایت افتخار می‌کنم که بخشی از تاریخ این باشگاه بوده ام و می‌خواهم به موفقیت آن در آینده نیز کمک کنم. من برای فوتبال بازی کردن و سرگرم کردن هواداران زندگی می‌کنم. همچنین دوست دارم از تمامی هوادارانی که در این دوره سخت از من حمایت کردند تشکر کنم.

Yaya Toure issues Manchester City apology

13. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •