تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 9 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 85

نام تاپيک: راهنمایی در مورد خرید یک ساب مرکزی یا ساخت آن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2006

12 راهنمایی در مورد خرید یک ساب مرکزی یا ساخت آن

با سلام خدمت همه عزیزان.
    بنده چند وقتی بود هوس کرده بودم برای سرگرمی یک کیت آمپلی فایر تهیه و از اون برای موبایل خودم استفاده کنم.
    یه مدتم رفته بودم توی فکر خرید یک سینمای خانوادگی که با توجه به قیمت منصرف شدم. تصمیم گرفتم خودم یک سینمای خانوادگی بسازم
    الان می خوام یک سیستم تقریبا خوب و ایده ال داشته باشم که هم بتونم برای آهنگ گوش کردن ازش استفاده کنم هم برای تلوزیون دیدن.
    هفته پیش جستجویی توی نت کردم که توی سایت دانشمند کیت با کیت سیستم دالبی سوراند 100 وات 5 کاناله ( 2 کانال جلو استریو و دو کانال عقب استریو و یک ساب مرکزی ) روبرو شدم.
    خرید کردم و طبق سوالی که کردم فروشنده گفته برای هر کانال می تونم از بلندگوی 20 وات استفاده کنم.( قبل از هرچیز باید بگم اطلاعاتم در این زمینه تقریبا صفر هست، فقط یه سری اطلاعات از توی اینترنت بدست آوردم) البته میدونم شاید بگید :100 وات؟؟؟؟؟؟ این که خیلی کمه" یکی از سوالاتم اینه که میشه بعد از خروجی هر کانال یک آمپلی فایر دیگه جهت تقویت صدا استفاده کرد؟ مصلا هر کدوم 50 یا 60 وات ؟(نخندین بهم )

حالا می خوام یه راهنمایی از دوستان گرامی در مورد انتخاب بلندگو و طرز قرارگیری اونها بگیرم. البته لطفا.
    خودم یه جفت اسپیکر از یه ضبط دارم که روی بلندگوهاش نوشته 36 وات 8 اهم. آیا میتونم ازشون استفاده کنم؟

بازم ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

با تشکر .
    Last edited by m_h_fakkary; 25-07-2014 at 01:00.

داره خودمونی میشه Sam.seven's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    منم اطلاعات زیادی ندارم ولی ترجیحاً بلندگو هاتون باید از یه شرکت باشه تا صدایی یکدست داشته باشید. تازه دستگاهی داشته باشید که به این 5 تا بخوره. و یه چیز دیگه اینکه اگه بلندگو را خیلی بشتر از توانش ازش کار بکشید اگه خراب نشده صدایی پر از خش و کدر به شما ارائه می‌ده!
    راستی می‌شه الآن بگید دقیقاً چی دارید؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه Afshin405's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    طهرون

11

بهترین پیشنهاد برای شما اینه که از یه تعمیر کاره ماهره اونم صوتی و تصویری کمک بگیرید
    بعدشم شما میتونسنید از اسپیکرهای3 تیکه یا 5تیکه کامپیوتر کمک بگیرید هزینه چندانی نداشت درده سره کمتری داشت
    ////
    Last edited by Afshin405; 25-07-2014 at 01:58.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان و تشکر به خاطر جوابشون

دوست عزیز افشین بنده قسد همچین کاری رو هم داشتم ولی طی تحقیقی که کردم فهمیدم اسپیکر های کامپیوتری کیفیت مطلوبی در استفاده برای تلوزیون یا پخش موسیقی با پلیر ندارن. دلیلش رو هم پردازش صدا در کامپیوتر توسط کارت صوتی و سپس انتقال صدا به اسپیکر اعلام کرده بودن که توی تلوزیون یا ضبط یا هر وسیله ی دیگری کارت صوت اونجوری وجود نداره.

و اما سام گرامی الان یک آمپلی فایر 100 وات 5 کاناله و دو بلندگو از یک ضبط که توان 36 وات و مقاومت 8 اهم دارن. بلندگوها کیفیت عالی و صدای مطلوبی دارن.( امتحان کردم)

خیلی سوال پرسیدم و امیدوارم متخصصین و اساتید کمکم کنن.
    1.
    میشه بعد از خروجی هر کانال یک آمپلی فایر دیگه جهت تقویت صدا استفاده کرد؟ مصلا هر کدوم 50 یا 60 وات
    راهنمایی از دوستان گرامی در مورد انتخاب بلندگو و طرز قرارگیری اونها بگیرم
    خودم یه جفت اسپیکر از یه ضبط دارم که روی بلندگوهاش نوشته 36 وات 8 اهم. آیا میتونم ازشون استفاده کنم؟در حالی که هر 5 کانال رو داشته باشم( سوالم به خاطر مقامت 8 اهمی بلدگوهاس، فشار به آمپ نمیاد؟)
    در مورد ساب مرکزی باید چیکار کنم ؟

لینک خرید آمپلی فایر:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

در مورد طرز قرار گیری، یه چیزی توی این مایه ها: ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
      محتوای مخفی: pic 

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

سلام
    میبخشیدا
    ولی من وقتی چندتا بحث داغ در مورد ساخت آمپلی فایر و جعبه بلنگو و .... را دیدم گفتم یک جای توپ برای گرفتن راهنمایی پیدا کردم.
    ولی ظاهرا اینطوری نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    الان چند روزه یک عالمه سوال پرسیدم ولی به جواب هیچکدوم نرسیدم . البته با تشکر از دوستان که کمی همراهیم کردن.
    خواهشا اگه میشه لطف کنین جواب سوالاتمو بدین. ممنون می شم.

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

برای اینجور کارایی که افراد کمی می‌کنن، معمولاً باید اولین نفر برای تجربه باشید.
    من پیشنهاد اینه قبل از اینکه هزینه کنید، اگر آشنایی دارید که اسپیکری داره که ازش استفاده نمی‌کنه، یا تعمیرکاری که اسپیکر برای تست داره، ازش اسپیکرو قرض بگیرید و دلتونو به دریا بزنید و سیستمی که می‌خواهید رو جمع کنید، اگه جواب داد که انشاالله جواب می‌ده، بعدش اسپیکر نو بخرید

کاربر فعال انجمن عکاسی ، دوربین های دیجیتال و فیلم برداری AliSub's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Mazandaran

پيش فرض

دوست عزیز هر سوالی در مورد سیستم ساخت و طراحی و . . . دارید از اقا حمید بپرسید. خیلی کارش درسته

یا تو این انجمن سوالتو بپرس

موفق باشیــــــــــــــــد

9. این کاربر از AliSub بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

سلام به همه و تشکر بابت راهنمایی.
    البته من هنوز جواب نگرفتما!!!
    1. نظرتون راجع به آمپلی فایرم چیه؟ توضیحاتش توی سایتی خریدم هست
    2. آیا میشه برای تقویت خروجی آمپ (که طبق گفته فروشنده 20 وات در هر کانال هست) دوباره یک آمپلیفایر دیگه گذاشت؟
    3. من الان دوتا اسپیکر 30 وات 8 اهم دارم، می تونم از همینها استفاده کنم؟ اگه بعدا دو تا اسپیکر دیگه اضافه شد به آمپ فشار نمیاد؟
    4. می خوام یه دونه ووفر برای ساب مرکزی بخرم و براش باکس درست کنم.لطفا در مورد مدل و مارکش راهنماییم کنین. چند تا پروژه ساخت باکس توی اینترنت دیدم یه سری اطلاعات دارم ولی نه در مورد بلندگو ها
    5. راستی توی آخرین سرچم با یه سری برد همه کاره دی وی دی آشنا شدم البته پست ها خیلی قدیمی بود، اگه کسی اطلاعاتی در این زمینه داره راهنماییم کنهو میخوام یکیشو بگیرم باهاش یه پلیر برای آمپلیفایر درست کنم تا سینمای خانوادگیم تکمیل تکمیل بشه.
    بازم از همه دوستان تشکر می کنم.
    نگین چقدر طرف رو داره. 100 تا سوال پرسیده. البته این سایت ها برای انتقال دانش هستن و عزیزانی در این زمینه ها تجربه دارن لطف می کنن و اطلاعاتشون رو به اشتراک میذارن.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

یعنی واقعا کسی نیست که منو راهنمایی کنه؟

صفحه 1 از 9 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •