تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 37

نام تاپيک: از اینکه آیفون خریدید راضی هستید یا خیر؟

پروفشنال badboys_87's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    گیلان - لنگرود

پيش فرض

ایفون بعد از یه مدت ممکنه واستون تکراری بشه ...اگه اهل تنوع و شخصی سازی گوشی نصب انواع تم. لانچر و کیبورد و ...هستی اندروید بگیری خیلی بهتره ...آیفون محدوده و خیلی ساده هست ..شما نمیتونی تم زیادی روش نصب کنی و یا کیبوردشو تغییر بدی ولی همه چیز در آندروید قابل تغییره ... نسخه های جدید اندروید خیلی روونتر شده اصلا" شما هیچ لگ یا تاخیری مشاهده نمیکنید

2. این کاربر از badboys_87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Mr.Pooya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

IOS واقعا سیستم عامل خوبی هست. به نظر منی که هم با Android کار کردم هم IOS سیستم عامل IOS خیلی بهتر هست. درسته نمیشه تم نصب کرد ولی به نظر من تم خودش انقدر قشنگ هست که نیاز به تم اضافی نداشته باشه.

یکی از ویژگی های گوشی های اپل یا کلا محصولات اپل هم این هست که تکراری نمی شند برای آدم ! یعنی به نظر من هیچ وقت آدم رو دلزده نمی کنه هر نسخه ای که باشه از Iphone 3GS گرفته تا 5S و همینطور محصولات دیگه اپل.

اگر بودجه خرید اپل دارید شک نکنید در خریدتون.

موفق باشید.

4. 4 کاربر از Mr.Pooya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mehrabooni's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

ایفون بعد از یه مدت ممکنه واستون تکراری بشه ...اگه اهل تنوع و شخصی سازی گوشی نصب انواع تم. لانچر و کیبورد و ...هستی اندروید بگیری خیلی بهتره ...آیفون محدوده و خیلی ساده هست ..شما نمیتونی تم زیادی روش نصب کنی و یا کیبوردشو تغییر بدی ولی همه چیز در آندروید قابل تغییره ... نسخه های جدید اندروید خیلی روونتر شده اصلا" شما هیچ لگ یا تاخیری مشاهده نمیکنید
    برای چی دروغ میگی به مردم

با سیدیا میشه همه ی این کارا رو انجام داد

وقتی اطلاعات نداری طوری حرف نزن که همه فکر کنن بلدی!

چرا مردمو با حرف هایی که همش غلطه به اشتباه میندازی!

6. 2 کاربر از mehrabooni بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال salar79's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

تو تا چیز رو بنظرم مد نظر داشته باشید فقط
    اینکه گلگسی اس 5 لرزش گیر اپتیکال نداره یعنی اگه ی کم دستتون بلرزه عکساتون خراب میشه
    و اینکه من توی یه مقاله خوندم که ترفند شرکت اپل برای جذب مشتری اینه که آیفون های قدیمی تر رو وقتی آپدیت میکنی سیستم عامل ios جدیدی که روش اجرا میشه از اول با اینکه سخت افزار کشش داره کنده. که شما مجبور شی آیفون جدید بخری

8. این کاربر از salar79 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    گیلان - لنگرود

پيش فرض

برای چی دروغ میگی به مردم

با سیدیا میشه همه ی این کارا رو انجام داد

وقتی اطلاعات نداری طوری حرف نزن که همه فکر کنن بلدی!

چرا مردمو با حرف هایی که همش غلطه به اشتباه میندازی!

من میدونم میشه ولی باید جیلبرک بشه فکر کنم .. که ضرر خودشو داره و شرکت اپل توصیه نمیکنه

منظور من این بود که آیفون گوشی خیلی خوبیه ولی در حال حاضر گوشی اندرویدی بگیرن خیلی بهتره ..من توصیه میکنم سونی z2 رو مد نظر داشته باشن تقریبا" گوشی کامل و بی عیب و نقصیه
    Last edited by badboys_87; 24-07-2014 at 08:20.

10. این کاربر از badboys_87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال salar79's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

من میدونم میشه ولی باید جیلبرک بشه فکر کنم .. که ضرر خودشو داره و شرکت اپل توصیه نمیکنه

منظور من این بود که آیفون گوشی خیلی خوبیه ولی در حال حاضر گوشی اندرویدی بگیرن خیلی بهتره ..من توصیه میکنم سونی z2 رو مد نظر داشته باشن تقریبا" گوشی کامل و بی عیب و نقصیه
    من این رو شنیدم ک میگن جیلبریک هم یکی دیگه از ترفند های خود شرکت اپل هه چون که اپل با اون امنیت که از نظر بد افزاری برای ios ایجاد کرده با عقل زیاد جور در نمیاد

آخر فروم باز mehrabooni's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

بازم بدون اطلاعات حرف زدی
    چرا دروغ تحویل مردم میدی اقای محترم.وقتی اطلاعات نداری خواهشا هیچ حرفی نزن که مردم عادی رو هنگام خرید به اشتباه نندازی :|
    اولا بدون جیلبریک هم میشه ، ثانیا میشه بفرمایین جیلبریک کردن بغیر از فواید زیادی که داره چه ضرری داره.من میتونم تک تک فواید جیلبریک کردن توی دیوایس های ای اوس && روت کردن دیوایس های اندرویدی رو اینجا با ذکر منبع معتبر خارجی براتون بگم که اگه انگلیش بلدی همین الان بهت ثابت میکنم ضرر هایی که میگن دروغی از طرف شرکت های سازنده ی گوشی هست :|
    به نظر منم اگه برای خرید گوشی عجله دارن سونی زد2 بخرن ، کیفیت صفحه نمایشش واقعا خیره کننده است
    Last edited by mehrabooni; 24-07-2014 at 09:40.

13. 3 کاربر از mehrabooni بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    گیلان - لنگرود

پيش فرض

شرکت اپل بصورت پیش فرض برروی آیفون هایی که تولید می کند قفل می گذارد که کاربران فقط بتوانند با استفاده از آیتیونز و app store برروی آیفون خود برنامه نصب کنند. شما با جیلبرک کردن آیفون خود این قفل را می شکنید و می توانید هر برنامه ای که دوست داشتید (حتی اگر مورد تایید اپل نبود) برروی گوشی خود نصب کنید، برای کاربران ایرانی علاوه بر این، بدلیل بسته بودن app store برای ایرانی ها این مزیت را بهمراه دارد که می توانند برروی گوشی خود برنامه نصب کنند !اما از معایب جیلبرک کردن آیفون می توان به از گارانتی خارج شدن دستگاه و همچنین پایین آمدن امنیت آیفون شما (بدلیل اینکه دیگر نظارت امنیتی اپل برروی نرم افزارهای نصب شده برروی گوشی شما وجود ندارد) اشاره کرد.

کمپانی اپل این قانون را قبول ندارد و دستگاههای جیلبریک شده را مردود اعلام می کند و در صورت ایجاد هرگونه مشکلی از آن پشتیبانی نمی کند.

قضیه روت کردن در اندروید فرق میکنه ..اندروید کلا" اپن سورس طراحی شده و اجازه هرگونه دخالت و تغییری رو برای توسعه دهنده و کاربرگذاشته و شرکت گوگل هم موافقه و هیچ اعتراضی نداره ..
    Last edited by badboys_87; 24-07-2014 at 09:48.

آخر فروم باز sayanermia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

میشه بگید چه ضرری داره جیلبریک؟؟ عین می مونه بگید روت کردن واسه اندروید ضرر داره!! جز اینکه گارانتی شرکتی و اصلی گوشی هارو از بین می بره هیچ ضرری نداره دوست خوبم! لطفا با اطلاعات درست راهنمایی کنید! ما اندروید رو روت میکنیم تا به فایل های سیستمی دسترسی داشته باشیم تا بتونیم شخصی سازی بیشتری اعمال کنیم! همین عمل برای ios هم وجود داره و ما جیلبریک میکنیم تا به فایل های سیستمی دسترسی داشته باشیم تا بتونیم امکاناتی از قبیل نصب بازی برنامه های کرک شده پولی ، تم ایکون و ... نصب کنیم! تنها ضرری که برای شرکت ها داره اینه که عرض کردم! دسترسی به فایل های سیستمی و ایجاد تغییر دلخواه که طبیعیه هر ارائه دهنده ای دوست نداره این اتفاق بیافته! وگرنه چندین ساله کاربر ios هستم و از بدو خرید دستگاه هام جیلبریک کردم تا به الان که ios 7.1.2 اومده و اونم جیلبریک کردم! نه آسیبی به دستگام رسیده نه ضرری متوجه ام شده! برخی از افراد هم که به مشکل بر میخورند ( فرقی نداره چه روت اندروید باشه چه جیل ios ) چون طبق دستور عمل کار نکردند و برخی نکات رو رعایت نکردند!

16. 3 کاربر از sayanermia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز sayanermia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

شرکت اپل بصورت پیش فرض برروی آیفون هایی که تولید می کند قفل می گذارد که کاربران فقط بتوانند با استفاده از آیتیونز و app store برروی آیفون خود برنامه نصب کنند. شما با جیلبرک کردن آیفون خود این قفل را می شکنید و می توانید هر برنامه ای که دوست داشتید (حتی اگر مورد تایید اپل نبود) برروی گوشی خود نصب کنید، برای کاربران ایرانی علاوه بر این، بدلیل بسته بودن app store برای ایرانی ها این مزیت را بهمراه دارد که می توانند برروی گوشی خود برنامه نصب کنند !اما از معایب جیلبرک کردن آیفون می توان به از گارانتی خارج شدن دستگاه و همچنین پایین آمدن امنیت آیفون شما (بدلیل اینکه دیگر نظارت امنیتی اپل برروی نرم افزارهای نصب شده برروی گوشی شما وجود ندارد) اشاره کرد.

کمپانی اپل این قانون را قبول ندارد و دستگاههای جیلبریک شده را مردود اعلام می کند و در صورت ایجاد هرگونه مشکلی از آن پشتیبانی نمی کند.

قضیه روت کردن در اندروید فرق میکنه ..اندروید کلا" اپن سورس طراحی شده و اجازه هرگونه دخالت و تغییری رو برای توسعه دهنده و کاربرگذاشته و شرکت گوگل هم موافقه و هیچ اعتراضی نداره ..
    دوست خوبم هیچ بازی برنامه ای در دنیای ios وجود نداره که شما اونو از یک سایت متفرقه دانلود کنی ولی اون برنامه یا بازی جزو app های appstore اپل نباشه!! اپل در مورد قرار گیری بازی برنامه ها خیلی سختگیر تر از گوگل برای اندروید هستش!! پس همه کاربران ios خیالشون راجته وقتی مثلا یک بازی کرک شده دانلود میکنند این بازی مورد تائید اپل بوده منتهی فقط لیسانس و امضاء دیجیتالی بازی یا برنامه نامحدود شده که همه بتونن استفاده کنند!! شما در اپ استور اپل یک بدافزار یا حتی بازی برنامه ی مشکل دار یا بیخودی پیدا نمی کنید!! در صورتی که مارک گوگل پر از این نرم افزارهای غیرکاربردی است که صرفا برای تبلیغات ساخته شدند و براحتی در مارکت گوگل قرار گرفتند!! لطفا بحث امنیت نکنید چون با هزار سند و مدرک براتون دلیل میاریم که امنیت ios از امنیت اندروید حتی در موقع جیلبریک کردن بسیار بسیار بالاتره!! مگر اینکه خود کاربر یک سورس بد را در سیدیا اضافه کنه که اونم خود کاربر مقصره نه دستگاه اپل و ios!! چون همون اتفاق برای اندروید هم می تونه بیافته و کاربر میتونه یک بد افزار بصورت دستی روی گوشی اندرویدیش نصب کنه!! صحبت های شما صرفا مثل صحبت های کسانی است که فقط یک جا حرفی رو شنیدند و سینه به سینه نقل شده و هیچ پشتوانه ای مستدلی پشتش نیست!

18. 2 کاربر از sayanermia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •