تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: لپتاپ مناسب کار 3d و رندر

داره خودمونی میشه pm-bax's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض لپتاپ مناسب کار 3d و رندر

سلام دوستان
    تا حدود 1-2 هفته دیگه قصد دارم لپتاپ بگیرم برای کارهای 3D و شاید هم مقداری کار 2D (دیجیتال پینتینگ) از برنامه های Maya , Softimage , Zbrush , Photoshop , Nuke , Mari ,Mudbox هم استفاده میکنم و به دلایلی حتما مجبورم که لپتاپ بگیرم و بودجم تا نهایت 8و نیم ملیون هست و بازی هم تقریبا نمی کنم با لپتاپ برای همین ترجیحم بر اینه که Quadro باشه کارت گرافیک در صورت امکان
    دوستان اگه کسی توی تهران جایی که لپتاپ های Workstation بفروشه ممنون میشم اگه پ.خ کنه

کاربر فعال انجمن لپ تاپ mg_mahyar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

این مدل ها بالای 15تومن هست
    دل (الینوار) و MSI هم دارند ولی گرون تر از بودجه شماست.
    بالاترین پردازنده موجود هم که میتونی بخری 4700MQ COre i7 هست. بودجه خوبی دارید ولی در حد بودجتون نمیتونید خرید کنید متاسفانه.
    یک مدل ایسوز توی امضاء من هست که میتونید بخرید با 3200 ولی اگر رندر طولانی بخخوای بگیری توی دفع گرما ممکنه یک درصد مشکل بخوری. ضمنا SSD هم نیست. لذا یک لپ تاپ با SSD که دفع گرمای خوبی هم داره این رو بهت معرفی میکنم.
    gigabyte P25W --- Core i7 4700MQ ----16GB Ram ---- 256GB SSD +1T HDD ---- 15.6LED FHD ---- nvidia gtx 770 3G قیمتش 6500 هست

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3. این کاربر از mg_mahyar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

گزینه بعدی با 7200 و وزن سنگین تر و مانیتور بزرگتر
    Asus ROG G750JH
    Core i7 4700HQ --- 12GB Ram ----HDD 1000GB - Nvidia 780GTX 4G DDR5 - 17.3" Ips Full HD

5. این کاربر از mg_mahyar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

سلام مرسی از جواب خیلی سریع و پیشنهادات
    به نظر شما HP Elitebook 8770w مناسب هست یه مقدار قدیمی هست ولی با بودجه ی من تقریبا میشه با این کانفیگ این لپتاپ رو گرفت : 17inch-Corei7-3920XM-Ram 32GB - Quadro 4000m - در مورد SSD هم مطمئن نیستم ولی خیلی واجب نیست چون SSD 128 گیگ دارم فعلا جوابگو هست . به نظر شما میتونه گزینه خوبی باشه یا لپتاپ های پیشنهادی خودتون بهتر هستند
    بازم ممنون از راهنمایی

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام مرسی از جواب خیلی سریع و پیشنهادات
    به نظر شما HP Elitebook 8770w مناسب هست یه مقدار قدیمی هست ولی با بودجه ی من تقریبا میشه با این کانفیگ این لپتاپ رو گرفت : 17inch-Corei7-3920XM-Ram 32GB - Quadro 4000m - در مورد SSD هم مطمئن نیستم ولی خیلی واجب نیست چون SSD 128 گیگ دارم فعلا جوابگو هست . به نظر شما میتونه گزینه خوبی باشه یا لپتاپ های پیشنهادی خودتون بهتر هستند
    بازم ممنون از راهنمایی
    نمیتونم بگم گزینه بدی هست احتمالا گزینه خوبیه ولی بعید میدونم تفاوت فاحشی داشته باشه. یه رده هستند تقریبا .
    من خودم مدلهای قدیمی رو ترجیح نمیدم. چون بالاخره مدلهای جدید بهینه تر هستند. ضمنا اینکه گرمای این مدل کمی از مدلهای معرفی شده بالاتره.
    در مورد SSD هم باید بگم اگر بتونی استفاده کنی لزومی نداره باشه. ولی لپ تاپ ها معمولا فقط یک جای HDD دارند . یعنی اگر انتخاب غلط داشته باشی هاردت میشه همون SSD ولی توی مدلهای معرفی شده SSD کنار هارد هست.
    به نظرم انتخاب و وسواس بین اینا جایز نیست. چون الان اکثر برنامه ها از کارت گرافیک معمولی هم یک بهره ای مبرند و کارت گرافیک شما هم خیلی رده بالا نیست.
    به هر حال مدلی که معرفی کردی کمی قوی تر هست ولی نمیشه گفت لزوما رندر سرسعتر میگیره.

8. این کاربر از mg_mahyar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

مرسی خیلی خیلی ممنون از راهنماییت

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •