تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 24

نام تاپيک: کدام ویندوز؟؟؟!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه SETIZEN's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

اگه اینو حذف کنی اگه اونو حذف کنی نشد که دلیل . مهم اینه که این قابلیت رو داره که سون نداره .
    بعدشم هرکس تو اجرای بازی یا برنامه تو 8.1 مشکل داره بگه تا حلش کنیم.فقط رو بعضی سیستم ها درایوراش یه ذره سخت گیر میاد
    اتفاقا من نارسیس قدیمی رو دارم که سون 64بیت اصلا باز نمیکنه ولی 8.1 64بیتی قشنگ اجرا میکنه
    پس
    هرکس نظرشو میگه با دلیل بگه .
    الان مثل اون موقعی که سون اومده بود همه رو اکس گیر کرده بودن کم کسی حاظر بود سون نصب کنه . چون کسی بلد نیست کار کنه با ویندوز جدید به طبع مقاومت میکنه
    چون اون برنامه کار کرده دلیل بر کار کردن همه برنامه های قدیمی نیست. منم نگفتم کسی 8 نصب نکنه
    همون طور که گفتم خودم 8.1 دارم و باهاش کار کردم که دارم نظر میدم عزیز. مشکل حل نشده باهاش ندارم که بگم بلد نبودم ولش کردم ( برعکس کسی هستم تا مشکلم رو حل نکنم آروم نمیشم و صورت مسئله رو خط نمیزنم )
    بعضی از کرک ها روی ویندوز 8 ممکنه اذیت کنند و باعث کرش کردن یرنامه یا بازی بشه. اگه مشکلی از این قبیل نیست من هم میگم برید 8.1 نصب کنید.
    اون هم برای شفاف سازی گفتم که در ویندوز 8 آنچنان کار زیادی روی بهبود سرعت بوت انجام نشده. 80 درصدش مربوط به همون خاصیت هست و مشکلات خودش رو داره.
    این خاصیت کاری که میکنه اینه که وقتی کاربر دستور شات دان رو ارسال میکنه سشن کاربر بسته میشه ولی سشن مربوط به کرنل هایبرنیت میشه. این کاری که میکنه پارتیشن مربوط به ویندوز رو اسیر خودش میکنه.
    این خاصیت حذف شدنی نیست و از تنظیمات عادی خود ویندوز میشه غیر فعالش کرد.

آخر فروم باز roya.rashidi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

چون اون برنامه کار کرده دلیل بر کار کردن همه برنامه های قدیمی نیست. منم نگفتم کسی 8 نصب نکنه
    همون طور که گفتم خودم 8.1 دارم و باهاش کار کردم که دارم نظر میدم عزیز. مشکل حل نشده باهاش ندارم که بگم بلد نبودم ولش کردم ( برعکس کسی هستم تا مشکلم رو حل نکنم آروم نمیشم و صورت مسئله رو خط نمیزنم )
    بعضی از کرک ها روی ویندوز 8 ممکنه اذیت کنند و باعث کرش کردن یرنامه یا بازی بشه. اگه مشکلی از این قبیل نیست من هم میگم برید 8.1 نصب کنید.
    اون هم برای شفاف سازی گفتم که در ویندوز 8 آنچنان کار زیادی روی بهبود سرعت بوت انجام نشده. 80 درصدش مربوط به همون خاصیت هست و مشکلات خودش رو داره.
    این خاصیت کاری که میکنه اینه که وقتی کاربر دستور شات دان رو ارسال میکنه سشن کاربر بسته میشه ولی سشن مربوط به کرنل هایبرنیت میشه. این کاری که میکنه پارتیشن مربوط به ویندوز رو اسیر خودش میکنه.
    این خاصیت حذف شدنی نیست و از تنظیمات عادی خود ویندوز میشه غیر فعالش کرد.
    کرک خب دلیلش مجوز دسترسی و بعضی کاربرا ویندوز دفندرو غیبر فعال نمیکنن که به مشکل بر میخوره . چون سون دیفندرش انتی ویروس نیست تو کرک به مشکل نمیخورید

در مورد هایبرنت همه ویندوز ها اندازه رم فضا میگیرن . هیچ فرقی نمیکنه . پارتیشنم همشونم اینجوریه شما موقع هابرنت نمیتونی درایور سی رو دستگاری کنید همه ی ویندورزا اینجوریه .
    اگرم منظورتون اینکه شات دونه ویندوز 8 یه جور هایبرنته که بحثش جداس

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

کرک خب دلیلش مجوز دسترسی و بعضی کاربرا ویندوز دفندرو غیبر فعال نمیکنن که به مشکل بر میخوره . چون سون دیفندرش انتی ویروس نیست تو کرک به مشکل نمیخورید

در مورد هایبرنت همه ویندوز ها اندازه رم فضا میگیرن . هیچ فرقی نمیکنه . پارتیشنم همشونم اینجوریه شما موقع هابرنت نمیتونی درایور سی رو دستگاری کنید همه ی ویندورزا اینجوریه .
    اگرم منظورتون اینکه شات دونه ویندوز 8 یه جور هایبرنته که بحثش جداس
    غیر از اون بعضی کرک ها بنا به دلایلی سازگار با ویندوز 8 نیستند.
    منظور من هم همون شات دان شدن ویندوز 8 هستش که اونجوری عمل میکنه. کاری به خود مبحث هایبرنیت ندارم.

تاريخ عضويت
    Jun 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

غیر از اون بعضی کرک ها بنا به دلایلی سازگار با ویندوز 8 نیستند.
    کرک رو که من مطمعنم هیچ فرقی باهم ندارن هر فرقی هم باشه حتما حل میشه .

منظور من هم همون شات دان شدن ویندوز 8 هستش که اونجوری عمل میکنه. کاری به خود مبحث هایبرنیت ندارم.
    پس یعنی چی شات دون پارتیشن رو اسیر میکنه ؟

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

کرک رو که من مطمعنم هیچ فرقی باهم ندارن هر فرقی هم باشه حتما حل میشه .

پس یعنی چی شات دون پارتیشن رو اسیر میکنه ؟
    شما برخورد نداشتی با این مورد
    با حالت سازگاری هم برنامه باز میشد ولی کار نمیکرد و کرش میکرد.

رفتم یه نرم افزار مشابه پیدا کردم که سازگار باشه.
    یه سری بازی هم بود اوایل که تازه 8 اومده بود کرک با 8 سازگار نبود. منتظر موندیم که یه کرکر دیگه یه کرک داد تا سازگار باشه

در مورد اون قضیه هم کاربران توزیع های لینوکسی که ویندوز 8 رو هم نصب دارند میفهمند چی میگم
    پارتیشن ویندوز در حالت هایبرنیت مانت نمیشه

Shutdown در ویندوز 8 و 8.1 به صورت نصفه انجام میشه که در بالا گفتنم. یعنی آخرش هایبرنیت میکنه. برای همین ری استارت که میکنی بیشتر طول میکشه که ویندوز بالا بیاد

پ.ن: در هر صورت الان خیلی بهتر شده. و اگه با اون قدیمی ها که تا الان کرکی سازگار ندارند سر و کار ندارند یا خود نرم افزار یا بازی هایی به هیچ عنوان سازگاری ندارند سر و کار ندارید میتونید با خیال راحت ویندوز 8.1 نصب کنید. در مورد اون مشکل هم اگه باهاش برخورد داشتید با ری استارت یا غیر فعال کردن اون خاصیت حل میشه
    Last edited by SETIZEN; 10-09-2014 at 00:50.

تاريخ عضويت
    Jun 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اصلاح شد .
    Last edited by roya.rashidi; 10-09-2014 at 00:52.

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    اصفهان

تاريخ عضويت
    Jun 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بله در مورد شات دون کاملا حق با شماس . ممنون
    ولی
    خب یه مزیته برای ویندوز 8 .مشکلش چیه؟
    Last edited by roya.rashidi; 10-09-2014 at 01:02.

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

بله در مورد شات دون کاملا حق با شماس . ممنون
    ولی
    خب یه مزیته برای ویندوز 8 .
    اگه فقط از ویندوز استفاده میکنید مشکلی نداره.( برای هارد های مکانیکی اثرش قابل حس هستش. )
    برای کسانی مثل من که SSD دارند فرق چندانی نمیکنه.

داره خودمونی میشه parham_7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

ویندوز سون بهتره
    نرم افزار ها و بازی ها راحت روش نصب میشه و مشکلی نداره
    بخاطر داشتن استارت ساده هم راحت میتونی به بخش های مختلف دسترسی داشته باشی! راحت با چند تا کلیک هر قسمتی بخوای میری داخل ویندوز ۸ باید سفر قندهار بری تا چیزی که میخوای رو پیدا کنی
    شبکه کردن و ... هم داخل سون خیلی راحت تره
    وقتی ویندوز سون اومد من سریع اکس پی رو جمعش کردم چون واقعا ویندوز ۷ عالیه ولی این ویندوز ۸ واقعا مضخرفه فک کنم ماکروسافت میخواد کامپیوتر رو ببره سمت لمسی شدن داره شبیه تبلت میکنه ویندوز رو :banghead:

11. این کاربر از parham_7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •