تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 38 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 371

نام تاپيک: فوتبال فانتزی لیگ برتر انگلستان | فصل 2014-2015

داره خودمونی میشه rezahashtpa's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

تقریبا همه چیزایی که گفتی رو قبول دارم ، لیگ کلاسیکو زدم و کدش رو هم به دوستانی که اینجا اسم تیمشون رو اعلام میکنن به صورت پیغام خصوصی ارسال میکنم !

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این هم لینک لیگ !

اگه نباشه جاش خالی می مونه aliano's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

دوستان هنوز بیشتر از یک ماه تا پایان نقل و انتقالات مونده زود نیست تیم تشکیل بدیم؟یادمه پارسال لیورپول روز آخر سه تا بازیکن گرفت یا اوزیل روز آخر رفت آرسنال.اینجوری الکی باید تیم رو تغییر بدیم.

3. این کاربر از aliano بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان هنوز بیشتر از یک ماه تا پایان نقل و انتقالات مونده زود نیست تیم تشکیل بدیم؟یادمه پارسال لیورپول روز آخر سه تا بازیکن گرفت یا اوزیل روز آخر رفت آرسنال.اینجوری الکی باید تیم رو تغییر بدیم.
    حدود 20 روز دیگه خود بازیها شروع میشه
    خیلیها هم ممکنه یادشون بره یا فرصت نداشته باشن حالا شما هم تیمتو بساز از اون قابلیت auto complete استفاده کن ، لازم نیست الان زیاد فشار بیاریم به مغزمون به قول خودت

داره خودمونی میشه manaminda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

خب تاپیک تبریک.

لطفا پیشنهاد من تو تاپیک قبلی رو اول بخونین.
      محتوای مخفی: پست قبلی 
    دوستان خواهشا همه نظر خودشون رو بدن تا بدونیم لیگ رو به چه شکل برگذار کنیم. چون یه سری اعتراض هاپیش اومد و اینکه خب بعضی ها تیم هاشون رو ول کردن و اتفاق هایی که روی جذابیت لیگ تاثیراتی هم گذاشت.

نظر من اینه که یه لیگ اصلی بسازیم که مثه روال قبل تا اخر لیگ باز باشه تا اینکه بتونیم پذیرای همه اعضای انجمن باشیم و از پتناسیل ها هم استفاده بشه.
    ولی برای اینکه یه رقابت جدی و خیلی خوب بین بچه هایی که لیگ رو جدی تر میگیرن اتفاق بیافته یه راهکار دارم...
    ما 38 هفته توی لیگ فانتزی خواهیم داشت،8 هفته اول رو صرف عضو گیری و تعیین سطح تیم ها میکنیم و بعد 8 هفته 16 تیم اول رو در قالب یه لیگ جدید قرار میگیرن. اینجوری هم بازی ها رو میشه رفت و برگشت برگذار کرد که جذابیت لیگ رو هم بالاتر نگه میداره.

من نظرم روی این دوتا لیگی بود که بالا توضیح دادم اما چندتا راهکار دیگه هم هست. یه موردش اینکه از همون اول ظرفیت لیگ ها رو 20 قرار بدیم و بلافاصله که ظرفیت پر شد اون لیگ قفل بشه و لیگ جدید احداث بشه که اینجوری به احتمال دارای 2تا 3 تا لیگ موازی میشیم. بدی که این روش داره اینکه امکان داره یه لیگ خیلی قوی بشه یکی خیلی ضعیف، یکی خیلی فعال و دیگری غیر فعال اونوقت اون وسطا چندتا تیم تباه میشن

منتظر نظرات دوستای گل هستیم

که خب با صحبتی که وحید جان کرد یادم اومد که نمیشه هد تو هد رو بعد هفته اول تشکیل داد.

صحبت های جالبی کردن دوستان که خیلی خوب بود و فکر کنم میشه نظر ها رو اینجوری دسته بندی کرد:
    - لیگ پویا باشه و افرادی که شرکت میکنن تا اخر لیگ بازی رو ادامه بدن
    -بازه عضو گیری محدود به اعضا انجمن و محدود به زمان معین
    -دسته بندی دلخواه نداشته باشیم.

نظر شخصیم من با قرعه کشی مخالفم. چرا؟ چون ما اساس این هد تو هد رو میخوایم بر فعالیت تا پایان لیگ بذاریم تا جذابیت تا روز اخر ادامه داشته باشه و نتایج رو تیمای دی اکتیو رقم نزنن!
    از اون طرف هم با دسته بندی دلخواه مخالفم چون یکی رو بگیم بیا یکی رو نگیم نمیشه. ولی فعالیت هیچ تیمی رو هم نمیشه تضمین کرد، مشکل واسه هرکدوم از ما میتونه پیش بیاد

واسه اینکه هر دوتای اینا با هم رعایت بشه تنها راهی که به نظرم میرسه، تشکیل لیگ هد تو هد 20 تیمی با 20 تیم اول سال گذشته ست.
    درسته که خب شاید یکم در حق بعضیا جفا بشه اما خب نمیشه همه چیز ها رو با هم خواست ، هر کاری یه تبعاتی داره بلاخره. اینم میشه مثه سهمیه چمپیونز لیگ و این حرفا .هر تیمی که فصل درخشانی داشته پاداشی داره بلاخره.

اما یه نکته ای که جا داره اشاره کنم اینه که یادمون باشه تعداد اعضای کم باعث زیاد شدن فاصله های تیم ها و اختلاف بین تیم ها هم میشه، و اگه فاصله هم بین تیم ها زیاد بشه باز هم جذابیت از بین میره ، پس یه لیگ تعداد بالا ها جذابیت خودش رو داره

پس تا اینجای کار:
    1 لیگ کلاسیک که فقط تا 10 هفته اول عضو میگیره
    1 لیگ هد تو هد 20 تیمی حرفه ای که سهمیه 20 نفر اول فصل پیش میشن. که یه اسم جذابی هم براش انتخاب میکنیم مثلا لیگ حرفه ای پی30ورد یل چمپیونز
    1 لیگ هد تو هد کلی که همه اعضا حضور دارند
    آقا موافقم پارسال بین 20 تا 22 تیم تا آخر در مسابقات بودند امسال هم به نظرم همون 20 تا باشن خیلی خوبه تا بازی ها به صورت رفت و برگشت باشه

6. این کاربر از manaminda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

پارسال با تیم s=t=e=g=h=l=a=l در اولین سال حضورم تونستم مقام پنجم را کسب کنم با تجربه ای که از
    پارسال به دست آوردم امسال فقط به نیت قهرمانی آمدم به همین منظور نام تیم را ghahreman گذاشتم لطفا کد لیگ را هم بزام بفرستید

8. این کاربر از manaminda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

من خودم فصل قبلو از هفته 30 اومدم ، واقعا هم شرمنده اگه باعث شدم جذابیت از بین بره !
    خب آره اینم میشه ، از هفته 10 کد لیگو برمیداریم !

در مورد هد تو هد باز من میگم بین لیگای خوب ایرانی نفرات برترو جمع کنیم تو یه لیگ و اونجا یه هد تو هد خیلی داغ داشته باشیم ، علاوه بر این اینجا هم هد تو هد خودمونو داشته باشیم !
    آخه به نظرم ستمه محدودیت 20 تایی بذاریم خیلیا دلشون میخواد شرکت کنن !
    20 تا خوبه وقتی پارسال فقط 20 تا تیم فعال داشتیم چه دلیلی داره لیگ شلوغ کنیم با 20 تیم فعال میتونیم لیگ داغ و جذابی داشته باشیم

10. این کاربر از manaminda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

برای یکسری از دوستان که اینجا پست میدن اکثرا کد رو فرستادم ، بقیه دوستان هم بیان اسم تیمشونو اعلام کنن !

12. 2 کاربر از rezahashtpa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه fg_war2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

آقا ما با تیم Pride of London مثل هر سال در خدمتیم

14. این کاربر از fg_war2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه M . Sayid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

تیم من : Senbonzakura

16. این کاربر از M . Sayid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه stopper's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

تیم ManUTD_IR هم که مثل دو سال گذشته در خدمت دوستان هست

18. این کاربر از stopper بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •