تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 28 از 28

نام تاپيک: ریکاوری درایوی که Bitlocker داشت و فرمت شده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

خدمت دوستان عزیز من این نوع هارد رو ریکاوری میکنم..... هاردی ک دارای قفل بیت لاکر بوده و اشتباهی فرمت شد رو ریکاوری میکنم و اطلاعات همونطور ک بوده برمیگرده ....

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

خدمت دوستان عزیز من این نوع هارد رو ریکاوری میکنم..... هاردی ک دارای قفل بیت لاکر بوده و اشتباهی فرمت شد رو ریکاوری میکنم و اطلاعات همونطور ک بوده برمیگرده ....
    سلام.کل درایو فرمت شده رو به همون صورت لاک برمیگردونید یا باید پسش رو هم بهتون بدیم و فایلهارو ریکاوری میکنید؟ چطوری میتونم باهاتون تماس بگیرم؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

سلام.کل درایو فرمت شده رو به همون صورت لاک برمیگردونید یا باید پسش رو هم بهتون بدیم و فایلهارو ریکاوری میکنید؟ چطوری میتونم باهاتون تماس بگیرم؟
    سلام. کل درایو ب همون صورت برمیگرده باید ریکاوری کی یا پس رو بدید تا بشه ریکاوری انجام داد. در غیر این صورت درایو پیدا میشه ولی چون رمز نباشه باز نمیشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

خیلی سادس فقط نرم افزار M3 Bitlocker Recovey رو دان کنید و تمام! پی سی دانلود و سایت های مشابه هم دارنش
    search بالای درایو هارو بزنید، میره فرمت شده هارو پیدا میکنه، بعد اینکه رمز رو وارد کنید به تمام فایل هاتون دسترسی دارید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2018

پيش فرض

یکی از درایورهام رو با بیت لاکر قفل کرده بودم سپس اشتباهاً درایو را فرمت کرده حال با چندین برنامه ریکاور تست کردم ولی نتوانستم اطلاعاتم را بازگردانی کنم.خواهشمندم کمک فرمائید.تمام زندگیم داخل اون درایو بود.تمام خاطراتم
    ویندوز8.1 هستش.
    با چندین برنامه ریکاور قوی مانند Restorer_Ultimate , Runtime.GetDataBack. , Active.Unformat.Pro , Ontrack.EasyRecovery.Enterprise ,.... تست کردم اما چیزی نتونستم برگردونم

ایمیلت رو بده تا راهنماییت کنم
    من همین مشکل رو داشتم و راحت حل شد

اگه نباشه جاش خالی می مونه Cyber-PC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    middle of hourglass

پيش فرض

این نظر شحصی من در این مورد هست که با تجربه ای که از ریکاوری داشتم بدست اومد.
    چند سال پیش یکی از درایو های یکی از هاردهای سیستمم رو که اطلاعات روش برام با ارزش بود توسط شخصی به اشتباه فرمت شد. (به گفته خودش quick format) این رو هم اضافه کنم که به موقع اومدم و از اضافه کردن فایل جدید به درایو فرمت شده جلوگیری کردم.
    نه Bitlocker روش بود و نه هیچ برنامه encryption دیگری. کلی در اینترنت جستجو کردم و به چندین برنامه رسیدم همه رو تست کردم و بعد از ۳-۴ روز جستجو و تحقیق و شخم زده شدن هارد توسط انواع و اقسام این برنامه های ریکاوری یک مشت فایل درب و داغون و بی مصرف به اصطلاح ریکاوری کردند که به هیچ دردم نمی‌خورد.
    حالا به این وضع قفل گذاری سنگین 128 بیتی برنامه bitlocker رو هم اضافه کنی شاید تنها راهی که باشه این هست که بدی دست ی عده حرفه‌ای (اگر تو ایران پیدا بشه که شک دارم) و خییییییییییییییییییلی بیشتر از مبلغی هم که میخوای به عنوان کادو بدی خرج کنی تا شاید درصدی از اطلاعات رو در کیفیتی نه چندان مطلوب برگردانند.
    در کل بنظرم هرچه زودتر با از دست رفته شدن دیتا کنار بیای کمتر اذیت میشی. اون مبلغ جایزه هم که گذاشتی رو بده ی هارد اکسترنال بخر و مرتب backup بگیر که دیگه اینطوری نشه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

خودم 3تا درایوم بیتلاکر بود و دلیت شد بردم ی مرکز تخصصی گفت 500 میگیرم درست میکنم با کلی جستجو بالاخره تونستم هم درایو رو سالم برگردونم هم فایل های درونش سالم برگرده
    ولی چنتا نکته داره اول اینکه درایو رو زیاد ریکاور ینکنید چون مثل تخته پاک کن میمونه ک هربارنوشته رو پاک کنید و کم کم از بین میره و کاری نمیشه کرد دوم اینکه ممکنه ب هد هارد فشار بیاد و کل هارد از بین بره سوم اینکه ممکنه بدسکتور بگیره و باز هم کل هارد از بین بره.. خلاصه هر برنامه ای ک میبینید ریکاوری هست رو نصب نکنید.
    روشی ک من انجام میدم اول کل دیتای هارد معیوب رو درون هارد سالم میریزم بعد هارد سالم رو ریکاوری میکنم اینجوری هارد معیوب هم بیشتر اسیب نمیبینه..
    واضحتر بگم فرض کنید هاردی دارای بدسکتور شدید و هد خراب باشه و بخوای ریکاوری کنی... کافیه بیت ب بیت اطلاعات بریزی درون هارد سالم.. من با دستگاه اینکار انجام میدم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2019

پيش فرض

سلام. با نرم افزار
    coveerym3 bitlocker re

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •