تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: خالی نشان دادن پوشه های هارد اکسترنال(لطفا کمک کمک ......)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

9 خالی نشان دادن پوشه های هارد اکسترنال(لطفا کمک کمک ......)

سلام به همه دوستان

هارد دیسک دوستم مارک seagate هست و یک ترابایتی .وقتی به سیستم وصل میشه ارور اسکن دیسک رو میده که وقتی میزنی که اسکن کنه پیام میده که ویندوز نمیتونه این کارو انجام بده و در نهایت مجبور میشی کنسلش کنی.
    بعد از کنسل کردن و گذشت 5 تا 6 دقیقه صفحه محتویات هارد دیسک بصورت اتوماتیک توسط ویندوز باز میشه و محتویات هارد دیسک و نشون میده اما تمامی پوشه ها خالی هستن!!!!
    وقتی ظرفیت هارد دیسک و چک می کنم میبینم میزنه 400 گیگ پر هست و بقیه خالی.نه میشه فایل روش کپی کرد و نه میشه از روش پوشه ای رو برداشت.
    فایلها هم هیدن نیستن از قسمت folder view type همه چک هیدن ها رو برداشتم بازم جواب نگرفتم از دستور attrib هم استفاده کردم که ارور میده unable to change attrib.همچنین چراغ هارد دیسک هم ثابت روشن میمونه و دیگه چشمک نمیزنه.کابل هم عوض کردم جواب نداد و روی 2 تا سیستم دیگه با ویندوزهای مختلفم امتحان کردم بازم وضعیت همینه.ویندوز خودم 8.1 و دو تا سیستم دیگه 7.

با نرم افزار kaspersky 2014 آپدیت شده و Nod32 آپدیت شده هم ویروس یابی کردم که چیزی پیدا نمیکنه و نهایتا میگن 5 تا فایل برات گشتم ویروس نداشت در صورتی که هارد 400 گیگ پر از عکس و اطلاعات مهم توشه.

لطفا راهنمایی کنین
    ممنون از همه دوستان
    Last edited by a_nehrir; 22-07-2014 at 06:45.

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

اگه هارد ویروسی نباشه به نظر من فایل سیستم هارد مشکل پیدا کرده اگه دستی هم نمیتونید در ویندوز اسکن چک دیسک کنید به نظر من بهترین راه ریکاوری کل پارتیشن روی یک فضای دیگه و پارتیشن بندی و فرمت مجدد هارد است

كاربر فعال انجمن آفيس kalantarahura's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    T E H R A N

پيش فرض

سلام به همه دوستان

هارد دیسک دوستم مارک seagate هست و یک ترابایتی .وقتی به سیستم وصل میشه ارور اسکن دیسک رو میده که وقتی میزنی که اسکن کنه پیام میده که ویندوز نمیتونه این کارو انجام بده و در نهایت مجبور میشی کنسلش کنی.
    بعد از کنسل کردن و گذشت 5 تا 6 دقیقه صفحه محتویات هارد دیسک بصورت اتوماتیک توسط ویندوز باز میشه و محتویات هارد دیسک و نشون میده اما تمامی پوشه ها خالی هستن!!!!
    وقتی ظرفیت هارد دیسک و چک می کنم میبینم میزنه 400 گیگ پر هست و بقیه خالی.نه میشه فایل روش کپی کرد و نه میشه از روش پوشه ای رو برداشت.
    فایلها هم هیدن نیستن از قسمت folder view type همه چک هیدن ها رو برداشتم بازم جواب نگرفتم از دستور attrib هم استفاده کردم که ارور میده unable to change attrib.همچنین چراغ هارد دیسک هم ثابت روشن میمونه و دیگه چشمک نمیزنه.کابل هم عوض کردم جواب نداد و روی 2 تا سیستم دیگه با ویندوزهای مختلفم امتحان کردم بازم وضعیت همینه.ویندوز خودم 8.1 و دو تا سیستم دیگه 7.

با نرم افزار kaspersky 2014 آپدیت شده و Nod32 آپدیت شده هم ویروس یابی کردم که چیزی پیدا نمیکنه و نهایتا میگن 5 تا فایل برات گشتم ویروس نداشت در صورتی که هارد 400 گیگ پر از عکس و اطلاعات مهم توشه.

لطفا راهنمایی کنین
    ممنون از همه دوستان
    سلام. شما روی درایو هاردتون کلیک راست کنین و گزینه Properties رو بزنین. در پنجره جدید به تب Tools برین و در بخش Error-Checking گزینه Check Now را بزنین. در پنجره باز شده تیک هر دو گزینه رو بزنین و Start را کلیک کنین. این پروسه بستگی به حجم هاردتون کمی وقت گیره. بذارین کامل کارشو بکنه. وقتی پیغام تکمیل رو زد. Ok کنین و برین ببینین درست شده یا نه.
    اگر ویندوز اجازه Start نداد میتونین اول گزینه اوب رو تیک بزنین وStart کنین و وقتی تموم شد تیک گزینه اول رو بردارین و تیک گزینه دوم رو بزنین و Start رو بزنین. امیدوارم حل بشه. لازم به ذکره که منم دقیقا این مشکل شمارو پیدا کرده بودم که با این روش درست شد. نتیجه رو اعلام کنین تا اگر نشد روش دیگری معرفی کنیم.موفق باشین

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

ممنونم از وقتی که گذاشتین

دوست عزیز متاسفانه در ویندوز 8.1 اون 2 تا تیکی که شما فرمودید در قسمت اسکن دیسک حذف شده و امکان چنین کاری نیست اما خودم با نرم افزارهای چک هارد سعی کردم به صورت دستی Surface هارد رو اسکن کنم -که فکر کنم منظور شما هم همین مسئله بوده است - اما متاسفانه هیچ قسمت از هارد و اسکن نمیکنه و نمیتونه هارد رو بخونه و پس از چند ثانیه پیام میده که چک شده اما ظرفیت چک شده رو صفر نمایش میده همچنین سعی کردم فایلها رو هم ریکاور کنم که ارور I/O برای کل سکتورهای هارد رو میده . ممنون میشم اگر روش دیگری رو معرفی کنین.

با تشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

دوست عزیز ریکاوری کل پارتیشن روی یک فضای دیگه رو متوجه نمیشم میشه لطف کنید یک مقدار بیشتر توضیح بدین و آیا با این کار اطلاعات هاردم از بین میره یا نه؟

ممنونم

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

دوست عزیز ریکاوری کل پارتیشن روی یک فضای دیگه رو متوجه نمیشم میشه لطف کنید یک مقدار بیشتر توضیح بدین و آیا با این کار اطلاعات هاردم از بین میره یا نه؟

ممنونم
    با نرم افزار eases data recovery در مود compelet کل پارتیشن ها رو ریکاوری کنید و روی یک فضای دیگر قرار بدهید بعد هاردتون رو مجددا پارتیشن بندی کنید
    شما تا زمانی که اطلاعاتتون ریکاوری نشده نه هارد رو فرمت کنید و نه اطلاعاتی روی هارد بریزید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

از همکاریتون ممنونم
    برنامه ای رو که فرمودید نصب کردم ولی هارد اکسترنال رو بصورت unallocated شناسایی میکنه و وقتی هم Partition Recovery رو میزنم و Complete رو هم انتخاب می کنم هیچ واکنشی از برنامه نمی بینم با وجودی که نزدیک به چهل دقیقه برنامه بر روی هارد دیسک ران بود.
    آیا به زمان بیشتری نیاز است که حداقل یک درصد دیده بشه؟

كاربر فعال انجمن آفيس kalantarahura's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    T E H R A N

پيش فرض

اگر به XP دسترسی داشتین حتما اون کاری که گفتم رو انجام بدین. برای ریکاوری این حالت هم اگر نرم افزارهای بالا جواب نداد از نرم افزار Runtime GetDataBack for NTFS استفاده کنین. من حسابی راضی بودم. باز هم نتیجه رو اعلام کنین تا دوستان بتونن کمک کنن. یادتون باشه به قول دوستمون تا جای ممکن اصلا فرمت نکنین.

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

از همکاریتون ممنونم
    برنامه ای رو که فرمودید نصب کردم ولی هارد اکسترنال رو بصورت unallocated شناسایی میکنه و وقتی هم Partition Recovery رو میزنم و Complete رو هم انتخاب می کنم هیچ واکنشی از برنامه نمی بینم با وجودی که نزدیک به چهل دقیقه برنامه بر روی هارد دیسک ران بود.
    آیا به زمان بیشتری نیاز است که حداقل یک درصد دیده بشه؟
    نرم افزارهای زیادی است easy recovery وacronis disk home director از این ها هم میتونید استفاده کنید برای ریکاوری کل پارتیشن ها

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •