تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 10 اولاول ... 45678910 آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 99

نام تاپيک: Debian

حـــــرفـه ای A M ! N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

آره تیک اون گزینه زده شده بود، عجیبه. حالا دوباره دی وی دی رو میگیرم تا درصورتی که با گنوم مشکل داشتم، دسکتاپهای دیگه رو هم تست کنم. گزینه ی دومم بعد از گنوم xfce هست که خوشم میاد ازش و سبکه.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم این مطلب رو گفتن، به همین خاطر کاملن به شک افتادم..
    Which of the numerous images should I download? Do I need all of them?
    No. First, of course you only need to download either CD or DVD images - the two types of images contain the same packages.Also, you only need the CD/DVD images for your computer's architecture. The architecture is the type of hardware your computer uses. By far the most popular one is the Intel/AMD architecture, so most people will only want to get the images for i386. If your PC has a 64-bit AMD or Intel processor, you will most likely need the amd64 images (though i386 is also fine), the ia64 images will not work.Furthermore, in most cases it is not necessary to download all of the images for your architecture. The packages are sorted by popularity: The first CD/DVD contains the installation system and the most popular packages. The second one contains slightly less popular ones, the third one even less popular ones, etc. You will probably only need the first DVD (or the first two CDs) unless you have very special requirements. (And in case you happen to need a package later on which is not on one of the CDs/DVDs you downloaded, you can always install that package directly from the Internet.)Please also read the next paragraphs to determine whether you want/need to download network install CDs, update CDs or source CDs.
    ممنون

کاربر فعال انجمن گنو لینوکس V i r u s e r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    bin/

پيش فرض

البته احتیاجی به دانلود دوباره نبود. شما که همون سی دی رو نصب کرده بودید خوب محیط گرافیکیش رو میتونستید دستی نصب کنید

3. این کاربر از V i r u s e r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای A M ! N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

البته احتیاجی به دانلود دوباره نبود. شما که همون سی دی رو نصب کرده بودید خوب محیط گرافیکیش رو میتونستید دستی نصب کنید
    بله درسته ولی چون اینترنت محدود بود نمیشد متاسفانه. برای همین همیشه مجبورم پکیج رو دانلود و آفلاین کارهارو انجام بدم. دی وی دیش رو گرفتم دسکتاپش همراهش بود و نصب شد : )

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام .

میخواستم بدونم دستور [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در دبیان 7 قابل اجرا هست ؟ چنین دستوری را وقتیکه در ترمینال وارد میکنم پیغام command not found میده !

اگه نباشه جاش خالی می مونه SETIZEN's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام .

میخواستم بدونم دستور [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در دبیان 7 قابل اجرا هست ؟ چنین دستوری را وقتیکه در ترمینال وارد میکنم پیغام command not found میده !
    خب چرا از cd استفاده نمیکنید؟

7. این کاربر از SETIZEN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خب چرا از cd استفاده نمیکنید؟
    یه فایلی روی سرور لینوکسی دارم که میخوام با استفاده از FTP به سایتهای دیگه لیچ کنیم . لیچ و انتقال به سایت FileGir.com هیچ مشکلی نیست و انتقال بطور کامل انجام میشه ولی برای لیچ به سایتهایی مثل آپلودبوی و یا آپلودباز با پیغام Can't chdir to home directory مواجه میشم ! (عکس زیر)

گفتم شاید عدم لیچ و انتقال فایل به خاطر نشناختن چنین دستوری توسط دبیان 7 باشه !؟

کاربر فعال انجمن گنولینوکس Ali_RNT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    home/ali_rnt/

پيش فرض

لینوکس اصلا فرمان chdir نداره.فقط cd...

10. 2 کاربر از Ali_RNT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام .

بنا به دلایلی مجبور شدم که مجدداً لینوکس نصب کنم . حالا که دستور sudo apt-get update وارد میکنم ، همانطوریکه در عکس زیر میبینید تا مدتهای طولانی فایلهای 12.3 کیلوبایتی میگیره که اصلاً تمومی نداره ، خیلی هم صبر کردم تا بیش از 300 تا هم رفته بود (تو عکس فعلاً Get:32 هست) .

در فایل Sources.list بطور پیشفرض خط زیر هست .

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    میخواستم بدونم مشکل از کجاست و چرا این فرایند آپدیت تموم نمیشه . قبلاً که آپدیت میکردم اینطوری نبود .

کاربر فعال انجمن گنو لینوکس V i r u s e r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    bin/

پيش فرض

سلام . بنا به دلایلی مجبور شدم که مجدداً لینوکس نصب کنم . حالا که دستور sudo apt-get update وارد میکنم ، همانطوریکه در عکس زیر میبینید تا مدتهای طولانی فایلهای 12.3 کیلوبایتی میگیره که اصلاً تمومی نداره ، خیلی هم صبر کردم تا بیش از 300 تا هم رفته بود (تو عکس فعلاً Get:32 هست) . در فایل Sources.list بطور پیشفرض خط زیر هست .
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    میخواستم بدونم مشکل از کجاست و چرا این فرایند آپدیت تموم نمیشه . قبلاً که آپدیت میکردم اینطوری نبود .
    اون rpi رو از sources.list ورداری احمالا درست شه

13. این کاربر از V i r u s e r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اون rpi رو از sources.list ورداری احمالا درست شه
    جواب نداد متاسفانه .

ولی از اونجایی که قبلاً مشکل نداشت به اینترنت وایمکسی که دارم شک کردم . چک کردم حتی یه فایل معمولی (از همون سرور) هم نمیتونست دانلود کنه . از ADSL یکی دیگه استفاده کردم فعلا مشکل برطرف شد .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •