تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 10 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 99

نام تاپيک: Debian

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

مرسی دوست من از جوابت. موقع نصب گزینهء نصب گرافیکی رو انتخاب کردم و در مراحل نصب هم سوالی در مورد میزکار نپرسید و من فکر نمیکردم میزکار نداشته باشه (با توجه به اینکه نصاب گرافیکی داشت) ولی در نهایت ترمینال بالا اومد و tty و هر بسته ای هم میخواستم نصب کنم پیغام cant locate package رو میداد!
    سی دی 1 رو از سایتش دانلود کردم و نصب کردم ولی محیط گرافیکی نداره.در حالیکه موقع نصب گزینه نصب محیx گرافیکی رو نشون داد و من هم تیک زدم.
    دی وی دی 1 رو هم دانلود کردم اصلا از روش بوت نمیشه.
    یه سی دی 200 مگ هم داشت که دانلود کردم و نصب کردم .اون که موقع نصب فایلهای محیط گرافیکی رو هم دانلود و نصب کرد.اون همه هم طول کشید آخرش درست نصب نشد.2 بار امتحان کردم.

موندم چه فحشی نثار باعث و بانیش کنم.

الان چند روزه که من می خوام یه لینوکس نصب کنم.کلا علافم

از دبیان که ناامید شدم.الان دارم پارسیکس دانلود می کنم.امیدوارم که این یکی رو اعصابم نره.
    Last edited by zeperto; 28-07-2014 at 16:18.

2. این کاربر از zeperto بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای milad_gta's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سی دی 1 رو از سایتش دانلود کردم و نصب کردم ولی محیط گرافیکی نداره.در حالیکه موقع نصب گزینه نصب محیx گرافیکی رو نشون داد و من هم تیک زدم.
    یه سی دی 200 مگ هم داشت که دانلود کردم و نصب کردم .اون که موقع نصب فایلهای محیط گرافیکی رو هم دانلود و نصب کرد.اون همه هم طول کشید آخرش درست نصب نشد.2 بار امتحان کردم.

از دبیان که ناامید شدم.الان دارم پارسیکس دانلود می کنم.امیدوارم که این یکی رو اعصابم نره.
    در ابتدا که اگر نگاهی به لیست محتوای iso هایی که دانلود کردید بندازید:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    متوجه میشید که نیازی نیست به کسی ناسزا بگید و بسته های Gnome در تمام گزینه هایی که دانلود کردید موجود هست، نسخه 200 مگی که میفرمایید همونطور که [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خدمتتون عرض کردم Netinstall هست و صرفا جهت نصب برای افرادی که به اینترنت پرسرعت دسترسی دارند تهیه شده که فقط به واسطه اون بسته های مورد نیازشون رو نصب کنند و...

مشکل ظاهر بد Gnome Shell شما پس از نصب توسط Netinstall با توجه به تصاویری که گذاشتید بیشتر یک مشکل گرافیکی به نظر میرسه که ممکنه با نصب درایور انحصاری صحیح مرتفع بشه و باید این نکته رو مدنظر قرار داد که Gnome Shell از جلوه های بصری خاصی بهره میگیره که ممکنه برای سیستم شما گزینه مناسبی به عنوان میزکار نباشه که بنده بارها به شما پیشنهاد دادم از نسخه هایی همچون xfce و lxde یا توزیع Crunchbang استفاده کنید که بالاترین بازدهی رو از سیستم خودتون داشته باشید!

به هر حال امیدوارم موفق باشید.

عجب! انگار در دنیای لینوکس همه چی باید عجیب باشه. خب اگر نسخه ای هم قابلیت نصب داره و هم لایو پس فلسفهء این نسخه که من دانلود کردم چیه؟ کلا سایت دبیان به نسبت شهرت توزیعش خیلی ساده و سردستی طراحی شده...
    پیرامون فلسفه وجودی دیبان تحقیق بفرمایید و نگاهی هم به سایت هایی همچون [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بندازید.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خروجی دستور startx رو قرار ندادید.

همینطور دستور های زیر رو وارد کنید خروجی رو قرار بدید:

کد:
    کد:

با سلام ،
    دوستان من قصد شروع کار با لینوکس در دارم چند سال پیش یکی از دوستان میگفت کاملترین
    مخازن نرمافزارهای اجرایی با دبیان است ...
    ممنونم.
    نیازی به تهیه تمام DVD/CD ها نیست، میتونید [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو مطالعه کنید.
    Last edited by milad_gta; 28-07-2014 at 17:17.

4. این کاربر از milad_gta بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن گنو / لینوکس
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست من اینجا همه ما یکسری جوابهای استاندارد داریم که به همدیگه میگیم و خسته هم نمیشیم. باور کن من هم مثل خود شما و دیگرانی که لینوکسی هستن فلسفه لینوکس برام جالب بوده و از این جوابهای شما من هم به دیگران دادم. میدونم لینوکس ویندوز نیست ولی اینم شما بدون که لینوکس و ویندوز هر دو سیستم عاملن و باید باهم مقایسه بشن وقتی که هدف هردوشون در نهایت یکیه. اینهمه از انحصار طلبی ویندوز میگیم ولی یکبار هم بگین که تحت هیچ شرایطی در ویندوز ما مجبور نیستیم خروجی یک دستور رو بگذاریم تا مشکلمون حل بشه!!! ویندوز سر راسته و خوشدست. مشکلات عجیب و غریب مثل لینوکس روش نریختن. همین الان میخوای چندتا چیز ساده بگم؟ من در لینوکس استندبای ندارم، هایبرنیت ندارم، اسکایپ رو با صدای خراب دارم. ویرچوال باکسم مشکل داره و ران نمیشه. Thumbnail های فایل منیجرم هردفه که پوشه ای رو باز میکنم از ابتدا شروع به لود شدن میکنه و کلی طول میکشه تا بتونم عکسامو ببینم و... و هیچکدوم این مشکلات حتی در ویندوز 98 هم نیست!!! درسته همشون حل میشه ولی این مثل ماله کشیدن روی مشکلاته. الان قطعا من مورد انتقاد قرار میگیرم که پشتکار ندارم ولی همین وحید میراحمد سال 82 و فقط وقتی یک هفته بود کامپیوتر خریده بود ردهت نصب کرد و هاردشم پاک نشد!!! پس کارمو به اندازه خودم بلدم. سر و کله زدن با کامپیوترم اصلا عشقمه. ولی سر و کله زدن باید منطقی باشه. من فلسفه لینوکس رو دوست دارم ولی خروجی این فلسفه فعلا زیاد خوب نیست. بیس خوبه ولی بقیه اش نه...

توزیع های متعدد هم فقط و فقط باعث پراکندگی نیروی انسانی شده. اگر تیم های توسعه این یک میلیون نسخه لینوکس دور هم جمع بشن و فقط و فقط یک نسخه تولید کنن ولی یک نسخه بی نقص (کم نقص) خیلی بهتره تا اینکه ما افتخار کنیم به یک میلیون نسخه نصفه نیمه.

خروجی دستور startx چیزی جز هنگ کردن سیستم در محیط شل نبود!!!!

ناظر انجمن گنو / لینوکس
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

شما همین الآن یه دیسک اوبونتو رو بوت کن و باهاش سیستم عامل رو نصب کن با همه پیش‌فرض‌هاش (فقط قسمت پارتیشن‌بندی رو پیش‌فرض نذار که بعدش بهم فحش ندی) اگه این پیش‌فرض‌هایی که شما میگی نداشت اون‌موقع حق باشماست
    دوست عزیز جوابهای شما هردفه بیشتر به این سمت میره که منو مبتدی جلوه بدی. دست شما درد نکنه. من پارتیشن بندی لینوکسو بخدا بلدم. سیستم عاملی که پیش فرضش هیچ کدکی نداره و روی دسکتاپش نمیشه شورتکات گذاشت و حتی Synaptic نداره به درد من نمیخوره. به این دلیل نا به حال مینت رو استفاده کردم چون نه اینترنت ایران و نه وقت من اجازه نمیده ابتدا یک سیستم عاملو نصب کنم و بعد بشینم تازه ابتدایی ترین چیزها رو براش دانلود کنم. نمیخواید بگید که آرشیو موسیقی شما همش OGG هستش؟ بازم ممنون و خواهش میکنم بحث رو ادامه ندیم.

پروفشنال raeesi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

ايراد كار شما از فايلهايي كه دانلود كردي نيست دوست عزيز. جاي ديگه اي بايد دنبال مشكل بگردي
    تا الآن چندين بار گفتم و باز هم ميگم ديسك اول براي داشتن محيط گرافيكي كفايت ميكنه و نيازي نيست حتي ١ كيلوبايت اضاف بر همون فايل ديسك ١ براي نصب ميز كار دانلود كرد. من حداقل ١٠ بار تابحال دبيان براي خودم روي سيستمهاي مختلف نصب كردم و هميشه هم فقط از ديسك شماره ١ استفاده كردم.
    بجز اون فايل ايزوي ٢٠٠ مگي كه نسخه نت اينستالر هست، بقيه هركدوم از ديسكهاي شماره ١ رو دانلود كني (چه سيدي و چه ديويدي) ميتونه دبيان رو با ميز كار گنوم برات نصب و بوت كنه
    دي وي دي هم اگه بوت نميشه شما هش md5 فايلتو چك كن ببين سالم دانلود شده؟ بارها پيش اومده كه دوستان موفق به بوت نشدن و بعد از كلي بررسي متوجه شدند فايل دانلوديشون معيوبه و توي مرحله دانلود با دانلودمنيجر فايل بخوبي منتقل نشده و با دانلود مجدد مشكل رفع شده
    اگه فايل دانلودي درست دانلود شده باشه ممكنه توي مرحله اكستركت يا باصطلاح رايت مردن به مشكل خورده باشه. من توصيه ميكنم بجاي استفاده از ديسك هاي نوري (CD يا DVD) از فلش هاي usb استفاده كنيد براي نصب

با سلام ،

دوستان من قصد شروع کار با لینوکس در دارم چند سال پیش یکی از دوستان میگفت کاملترین
    مخازن نرمافزارهای اجرایی با دبیان است که فکر میکنم نسخه جدیدش 10 dvd باشه
    اول از همه این نسخه کامل رو از کجا میتونم تهیه کنم این سایت رو دیدم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    به قیمت 28t قرار داده بود البته نه نسخه 7.6 بلکه نسخه 7.5 رو دوستان کدوم سایت یا فروشگاه
    رو توصیه میکنند در تهران ،

ممنونم.
    من توصيه نميكنم شما هيچ ديسكي بخري مگر اينكه سرعت اينترنتت خيلي خيلي پايين باشه (دايل آپ) و اينكه همه ديسكهارو دانلود كني يا بخري هم كار معقولي نيست چون فكر نميكنم توي كل دنيا كسي به همه بسته هاي موجود روي همه ديسكها نياز داشته باشه. از طرفي هم شما هميشه نياز داري براي در اختيار داشتن پچ هاي امنيتي و امكانات جديد، بسته هارو بروز كني كه ديسكهايي كه شما دانلود ميكني يا ميخري، امكان آپديت رو به شما نميدن و چه بسا همون لحظه اي كه شما دانلود ميكني هم آخرين نسخه پكيج هايي كه شما نياز داري هم توشون نباشه و لازم باشه بمحض نصب نسبت به آپديتشون اقدام كني
    براي فروشگاه هم بهترين فروشگاه همون sito هست و الآن هم چون داره جمع ميكنه با قيمت پايينتر داره محصولاتش رو ميفروشه

8. این کاربر از raeesi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای milad_gta's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

دوست من اینجا همه ما یکسری جوابهای استاندارد داریم که به همدیگه میگیم و خسته هم نمیشیم. باور کن من هم مثل خود شما و دیگرانی که لینوکسی هستن فلسفه لینوکس برام جالب بوده و از این جوابهای شما من هم به دیگران دادم. میدونم لینوکس ویندوز نیست ولی اینم شما بدون که لینوکس و ویندوز هر دو سیستم عاملن و باید باهم مقایسه بشن وقتی که هدف هردوشون در نهایت یکیه. اینهمه از انحصار طلبی ویندوز میگیم ولی یکبار هم بگین که تحت هیچ شرایطی در ویندوز ما مجبور نیستیم خروجی یک دستور رو بگذاریم تا مشکلمون حل بشه!!! ویندوز سر راسته و خوشدست. مشکلات عجیب و غریب مثل لینوکس روش نریختن. همین الان میخوای چندتا چیز ساده بگم؟ من در لینوکس استندبای ندارم، هایبرنیت ندارم، اسکایپ رو با صدای خراب دارم. ویرچوال باکسم مشکل داره و ران نمیشه. Thumbnail های فایل منیجرم هردفه که پوشه ای رو باز میکنم از ابتدا شروع به لود شدن میکنه و کلی طول میکشه تا بتونم عکسامو ببینم و... و هیچکدوم این مشکلات حتی در ویندوز 98 هم نیست!!! درسته همشون حل میشه ولی این مثل ماله کشیدن روی مشکلاته. الان قطعا من مورد انتقاد قرار میگیرم که پشتکار ندارم ولی همین وحید میراحمد سال 82 و فقط وقتی یک هفته بود کامپیوتر خریده بود ردهت نصب کرد و هاردشم پاک نشد!!! پس کارمو به اندازه خودم بلدم. سر و کله زدن با کامپیوترم اصلا عشقمه. ولی سر و کله زدن باید منطقی باشه. من فلسفه لینوکس رو دوست دارم ولی خروجی این فلسفه فعلا زیاد خوب نیست. بیس خوبه ولی بقیه اش نه...

توزیع های متعدد هم فقط و فقط باعث پراکندگی نیروی انسانی شده. اگر تیم های توسعه این یک میلیون نسخه لینوکس دور هم جمع بشن و فقط و فقط یک نسخه تولید کنن ولی یک نسخه بی نقص (کم نقص) خیلی بهتره تا اینکه ما افتخار کنیم به یک میلیون نسخه نصفه نیمه.

اگر startx باعث هنگ میشه درنتیجه محیط گرافیکی نصب شده و احتمالا صحیح پیکربندی نشده، خروجی دو دستور دیگه رو هم بزارید.

ارجاع من به 2 سایت دیگه جهت نشون دادن سادگی طراحی لیدر های بزرگ نرم افزار آزاد بود.
    توزیع های متعدد کاملا در راستای نیل به اهداف نرم افزار آزاد شکل گرفتند و به نظر من وجودشون ضروریه، اما خیلی از این توزیع ها چیز جدیدی برای ارائه ندارند و تنها باعث تحلیل نیروی میشند که در جای صحیح میتونه خیلی مفید تر باشه، پیرامون این موضوع مقاله و بحث زیاده که میشه مطالعه کرد.

دقیقا موضوع این هست که اهداف تحت هیچ شرایط یکی نیستند و اولویت ها متفاوت اند، حال اگر گروه های توسعه دهنده مختلفی که با سلایق متفاوتی که دارند و اهداف متفاوت تری که دنبال میکنند رو در نظر بگیریم این موضوع بیشتر روشن میشه، من تحت هیچ شرایط نگفتم و نمیگم که ایده آل ترین گزینه گنو/لینوکس هست، نکنه اینجاست که برای نیل به اهداف خودتون گزینه صحیح رو انتخاب کنید، ممکنه با توجه به نیاز هاتون گزینه درستی رو انتخاب نکرده باشید، در ویندوز هم افراد به نحوی دیگه با مشکلات خاص خودش درگیر هستند و ...
    Last edited by milad_gta; 28-07-2014 at 19:17.

10. 2 کاربر از milad_gta بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال raeesi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

برای همه موارد راه حل‌های ساده‌ای هست و برای نبود /فعال نبودن پیش‌فرض هرکدوم هم دلیل موجهی وجود داره
    این برای هایبرنیت:
    کد:
    برای صدا هم مشکل اینجاست که اغلب تولیدکننده‌های کارت صدا درایور اختصاصی برای گنولینوکس منتشر نمی‌کنند در صورتیکه برای ویندوز ارایه می‌کنند ولی با این وجود اگه مشکل شما مربوط به نویزهای شدید داخل کیس نباشه براش راه حلی هست
    اما اگه همین مشکلات توی ویندوز بودن؟ باید دستمون میرفت توی پوست گردو. من خودم سخت‌افزارهایی دارم که براشون درایوری توی ویندوز بعد از xp ارایه نشده و بلا استفاده می‌موندن اگه من میخواستم تحت ویندوزاستفاده‌شون کنم ولی برای گنولینوکس درایورشون هست (همون درایور چند سال پیش که یک شخص ثالث نوشته‌رو امروز هم میتونم نصب کنم).
    چند روز پیش برای خواهرزاده ۴ ساله‌ام که یک کامپیوتر ویندوزی داره و یک بازی خریده بود و یکی از پیش‌نیازهای بازی نصب وبکم بود (بعنوان سنسور موشن دتکتور) هر کاری کردیم درایور وبکم نصب نمی‌شد و بعد از کلی جستجو در نهایت به نتیجه‌ای نرسیدیم و مجبور به نصب مجدد ویندوز شدیم. شما الآن اگه نگاهی به وب‌سایت و فاروم خود مایکروسافت هم بندازی بارها به کاربرها نصب مجدد ویندوز توصیه شده. من خودم سال‌ها کاربر ویندوز بودم و میدونم چه مشکلاتی داره و چه مزایایی.
    خیلی از مشکلات یا مزایا اصلا مربوط به سیستم عامل نیستند و بعضی از مسایلی که برای شما مشکل محسوب میشن برای بعضی دیگه ممکنه مزیت باشند و دقیقا اینجاست که نیاز توزیع‌های مختلف واقعا یک نعمت هست و نه مصیبت.

دوست عزیز جوابهای شما هردفه بیشتر به این سمت میره که منو مبتدی جلوه بدی. دست شما درد نکنه. من پارتیشن بندی لینوکسو بخدا بلدم. سیستم عاملی که پیش فرضش هیچ کدکی نداره و روی دسکتاپش نمیشه شورتکات گذاشت و حتی Synaptic نداره به درد من نمیخوره. به این دلیل نا به حال مینت رو استفاده کردم چون نه اینترنت ایران و نه وقت من اجازه نمیده ابتدا یک سیستم عاملو نصب کنم و بعد بشینم تازه ابتدایی ترین چیزها رو براش دانلود کنم. نمیخواید بگید که آرشیو موسیقی شما همش OGG هستش؟ بازم ممنون و خواهش میکنم بحث رو ادامه ندیم.
    این اولین باره که کسی از حرف‌های من چنین برداشتی می‌کنه! من توی کامیونیتی‌های زیادی عضوم و اینگونه جملات لابلای حرف‌ها فکر می‌کنم خیلی واضحه که فقط حالت شوخی داره و اون تیکه که بوضوح گفتم به من فحش ندی واقعا چیزی غیر از یک شوخی میتونه باشه؟
    در مورد کدک‌ها باز هم میگم هر توزیعی برای کاری ساخته شده و با فلسفه خاصی. مثلا دبیان حتی فایرفاکس و تاندربرد رو توی مخازنش با اسامی iceweasel و icedove و با لوگوهای متفاوت قرار داده فقط و فقط به این دلیل که نام و نشان فایرفاکس و تاندربرد آزاد نیستند. چطور انتظار دارین توی همچین توزیعی بیان و کدک‌های غیر آزاد رو بصورت پیش‌فرض قرار بدند؟ ولی خوب کلی توزیع دیگه هست که بصورت پیش‌فرض کدک‌هارو هم توی خودشون دارند و موقع نصب توزیع، کدک‌ها و بسته‌های غیرآزادی که نیاز دارید هم نصب میشن. حالا یه سوال آیا توی مایکروسافت همین کدک‌های آزاد ogg بصورت پیش‌فرض نصب‌اند؟ بجز کدک mp3 و فرمت‌های مولتی‌مدیای اختصاصی مایکروسافت هیچ کدک دیگه‌ای نصبه؟
    در مورد شورتکات بجز gnome و unity توی همه میز کارهای دیگه‌ای که من میشناسم شما میتونی روی دسکتاپت شورتکات داشته باشی (KDE و XFCE و LXDE که من دیدم این قابلیتو دارند) حتی دسکتاپ‌های با گرافیک‌های ۲ رنگ سیاه و سفید هم چنین قابلیتی رو دارند.
    فقفط برای اینکه نشون بدم شورتکات‌ها چقدر راحت حتی توی KDE که بصورت پیش‌فرض قرارشون نداده میتونند ظاهر بشن، یلحظه تنظیمات رو تغییر دادم و تصویرش رو براتون آپلود کردم؛

بابت کیفیت پایین تصویر عذرخواهی می‌کنم چون هم بجای مانیتور روی صفحه تلویزیون یلحظه تصویرو داشتم و هم اینکه برای کم شدن حجمش مجبور شدم فشرده‌اش کنم.

در مورد synaptic هم من خودم از synaptic استفاده می‌کنم چون نتونستم با moun ارتباط برقرار کنم. کل سختی که برای داشتن سیناپتیک متحمل شدم تایپ کردن sudo apt-get install synaptic و بعدش یه دکمه اینتر و وارد کردن پسوردم بود.

12. 2 کاربر از raeesi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن گنو / لینوکس
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

برای همه موارد راه حل‌های ساده‌ای هست و برای نبود /فعال نبودن پیش‌فرض هرکدوم هم دلیل موجهی وجود داره
    این برای هایبرنیت:

دوست عزیز حداقل ده تا از این روش ها رو امتحان کردم. اگر ایراد رفع میشد خودمم بلد بودم در گوگل سرچ کنم و ... باز تکرار میکنم که متاسفانه شما دید حرفه ای به مبتدی داری. من الکی و از سر هوس اینهمه تایپ نمیکنم. مشکلاتی که ازشون نام بردم مشکلات ذاتی و عجیب دنیای لینوکسه. خیلی ها از اسکایپ شکایت کردن. خیلی ها از هایبرنیت شکایت کردن و خیلی ها ...

ممنونم از اینکه من آماتور رو راهنمایی میکنید.

ناظر انجمن گنو / لینوکس
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اگر startx باعث هنگ میشه درنتیجه محیط گرافیکی نصب شده و احتمالا صحیح پیکربندی نشده، خروجی دو دستور دیگه رو هم بزارید.
    دوست من مرسی از پیگیریت. خروجی دستور رو به صورت عکس از مانیتور میخوام آپلود کنم ولی متاسفانه فعلا آپلودر سایت کار نمیکنه. در اولین فرصت خدمتت تقدیم میکنم. بازم مرسی از پیگیریتون.

پروفشنال raeesi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

دوست عزیز حداقل ده تا از این روش ها رو امتحان کردم. اگر ایراد رفع میشد خودمم بلد بودم در گوگل سرچ کنم و ... باز تکرار میکنم که متاسفانه شما دید حرفه ای به مبتدی داری. من الکی و از سر هوس اینهمه تایپ نمیکنم. مشکلاتی که ازشون نام بردم مشکلات ذاتی و عجیب دنیای لینوکسه. خیلی ها از اسکایپ شکایت کردن. خیلی ها از هایبرنیت شکایت کردن و خیلی ها ...

ممنونم از اینکه من آماتور رو راهنمایی میکنید.
    خیلی‌ها ... به انجمن‌های ویندوزی و تاپیک‌های مشکلات حل نشده سری بزنید :-)
    متأسفانه من هم به این جمله‌ای که هی تکرار و انکار می‌کنید دارم میرسم (دید حرفه‌ای به آماتور!)
    مشکلاتی که گفتین توی لینوکس وجود داره ولی همه‌شون راه حل دارند و اگر با وجود راه حل هم شما نمی‌تونی حلش کنی به لینوکس برنمی‌گرده بلکه به شخص شما برمیگرده. من لینکی که دادم نوشته خودم و تصویری هم که توی اون نوشته هست اسنپ‌شاتی از صفحه kickoff خودمه. من هم روی هوا حرف نمی‌زنم
    مدت‌ها توی همین انجمن زیر اسم کاربری من عنوان کاربر فعال بخش گنولینوکس نوشته شده بود و بعد چون مدت زیادی نیومدم و کاربرها و مدیرها عوض شدند و نه من کسی رو میشناسم و نه کسی منو ولی فکر می‌کنم الآن عدم فعالیت خیلی مفیدتر از فعالیت باشه!
    کامیونیتی‌های لینوکسی زیادی هستند که من میتونم اونجا فعالیت کنم و کاربرهای حرفه‌ای اینجا هم میتونند راحت باشند از دست نوشته‌های امثال من.
    اوقات خوبی داشته باشید.

16. این کاربر از raeesi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •