تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: لکه سفید روی صفحه نمایش

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض لکه سفید روی صفحه نمایش

سلام
    روی صفحه نمایش لپ تاپ ، لکه سفیدی حدودا یک هفته درست شده ، کسی میدونه دلیلش چیه و چیکار بایست کرد؟
    لکه روی سطح صفحه نمایش با پارچه نمی ره. وقتی که لپ تاپ رو روشن میکنم ، موقعی که زمینه اش سیاه هست زیاد مشخص نیست ولی وقتی زمینه رنگ روشن هست کاملا معلومه.

داره خودمونی میشه Sam.seven's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مانیتور منم چند وقتیه اینطوری شده.
    کمک

داره خودمونی میشه Yamabushi_Heydar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

چرا دوستان همیشه در صحنه جواب این بنده خدا ها رو نمیدن. عزیزان دل یادمه تو دیجی کالا یه همچین موردی طرف نوشته بود گشتم پیدا کردم واستون میزارم. البته الان یک کم سرم شلوغه.
    دیدم زدن یه پست دیگه دور از اخلاقه و کسی هم بعد بنده جوابی نداده گفتم تو همین پست بنویسم.

خب همین اتفاق رو تو کامنت های دیجی کالا میخوندم برا همین کپی پیست میکنم

سوال : فقط از دوستانی که این مدل رو دارن خواستم بپرسم در قسمت پایین صفحه مانیتور سمت چپ یه لکه سفید کم رنگ تو پس زمینه مشکی وجود داره که خواستم بدونم برای بقیه دوستان هم به این صورت هست؟ البته با گارانتی تماس گرفتم و قرار شد که دستگاه رو ببرم اونجا
    جواب : آقای "XXX" در خصوص سفید بودن قسمت زیرین ناحیه چپ لب تاب g56kj صحبت کرده بودند ؛بنده دیروز این لب تاب خریدم پس از سرو کله زدن دو روز تمام از صبح تا شب و نصب انواع ویندوز 8 در تمامی ورژن ها به این نتیجه رسیده که در قسمت پایین صفحه نمایش رنگ سفید بعلت سنکرونیزه نبودن دقیق فلت با مادر بورد مشاهده میشه پس این ایراد اپیدمی هست فردا لب تاب پس میدم و یکی دیگه میخرم اون هم تست میکنم ..یه نکته با فشردن قسمت پلاستیکی حاشیه لبه مانیتور در ناحیه چپ شدت سفیدی بیشتر میشه
    لینک : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ارادتمند ، حیدر بنده خدا.
    Last edited by Yamabushi_Heydar; 28-12-2014 at 22:20.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2015
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ویرایش شد...
    Last edited by mohammad.1394; 20-05-2015 at 12:02.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

منم مشکل شما رو داشتم . علتش هم این بود که بچه یکی از اقواممون شیشه شور رو خالی کرد روی مانیتور لپ تاپ.
    برای اینکه این لکه ها برن باید ریسک اینو داشته باشی که مانیتورتو باز کنی. طریقه باز کردن هر لپ تاپ تو یوتیوب هست میتونی ببینی.من مانیتور رو باز کردم . چند تا صفحه مثل صفحه لمینت روی هم بود که همشو برداشتم و زیر همه اونا یه پنل سفید رنگ بود .
    برای اینکه لکه ها معلوم بشه فلاش گوشیمو روشن کردم و گذاشتم رو پنل. بعدش با یه دستمال کاغذی لکه ها رو پاک کردم و این کار رو چند بار با دستمالای دیگه انجام دادم . با نور فلاش قشنگ معلوم میشه که لکه ها پاک شدن یا نه . قبل از اینکه مانیتور رو جمع یه بار فیششو وصل کن و ببین لکه ها رفتن یا نه اگه رفته بودن مانیتور رو جمع کن و ببند سر جاش و حال کن. مانیتور لپ تاپم بعد از این کار مثل روز اولش شد. اگه بازم سوالی داشتی بهم ایمیل بزن : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •