تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: سوال درمورد CMS

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض سوال درمورد CMS

باسلام.من یک وبسایت رو دارم طراحی میکنم ولی قسمت مدیریت که بخواد محتوی سایت رو به روز و مدیریت کنه رو میخوام از اینترنت بگیریم .چ مدیریت محتوی رایگان خوبی وجود داره؟چجوری باید به کدها یخودم ربطش بدم؟
    اگر بخوام بعدا سایت رو فروش هم توش بزارم چ چیزی بدردم میخوره؟
    من جاهای زیادی رو گشتم ولی متوجه نشدماگر کسی جوابی میده لطفا توضیح بده و صرفا یک لینک بهم نده.باتشکر

آخر فروم باز Mr.Pooya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

دوست عزیز سوال شما و درخواست شما چیزی نیست که د حد یک لینک بشه جواب داد.

اگر دارید CMS می نویسید برای خودتون و بخش مدیریتش رو می خواهید می تونید از فریم ورک های آماده استفاد کنید اون ها Library های خوبی دارند.

این مورد چیزی نیست که مثلا من بگم شما اینجا رو تغییر بده تا با کد های خودتون هماهنگ بشه. وقت زیادی نیاز داره و اینکه شما باید خودتون برنامه نویسی بلد باشید و بتونید با کد های خودتون هماهنگش کنید.

موفق باشید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

سلام

دوست عزیز سوال شما و درخواست شما چیزی نیست که د حد یک لینک بشه جواب داد.

اگر دارید CMS می نویسید برای خودتون و بخش مدیریتش رو می خواهید می تونید از فریم ورک های آماده استفاد کنید اون ها Library های خوبی دارند.

این مورد چیزی نیست که مثلا من بگم شما اینجا رو تغییر بده تا با کد های خودتون هماهنگ بشه. وقت زیادی نیاز داره و اینکه شما باید خودتون برنامه نویسی بلد باشید و بتونید با کد های خودتون هماهنگش کنید.

موفق باشید.
    من خودم صفحه اصلی وبسایت رو ساختم و مثلا میخوام مدیر خودش بتونه مثلا یک پست رو بزاره و ویرایش کنه و ادیت کنه که این ملزم به داشتن یک صفحه مدیریت است .میخوام ببینم این سیستم های مدیریت محتوی چیزی دارن که فقط همین رو ارضا کنه ویا این رو باید خودم بنویسیمش؟یعنی خودم برم و برای مثلا دکمه اضافه کردن پست در صفحه مدیریت یک تابع درست کنم.اگر نمیشه آیا راه دیگه ای هست؟

آخر فروم باز Mr.Pooya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من خودم صفحه اصلی وبسایت رو ساختم و مثلا میخوام مدیر خودش بتونه مثلا یک پست رو بزاره و ویرایش کنه و ادیت کنه که این ملزم به داشتن یک صفحه مدیریت است .میخوام ببینم این سیستم های مدیریت محتوی چیزی دارن که فقط همین رو ارضا کنه ویا این رو باید خودم بنویسیمش؟یعنی خودم برم و برای مثلا دکمه اضافه کردن پست در صفحه مدیریت یک تابع درست کنم.اگر نمیشه آیا راه دیگه ای هست؟
    ببینید مدیریت محوا ها کامل هستند یعنی نمیشه فقط از بخش مدیریت شون استفاده کنید.

بهتره خودتون بنویسید. البته شاید تو گوگل هم سرچ کنید همچین اسکریپت هایی پیدا کنید. برای ساخت پنل ادمن به CRUD احیاج دارید که کار سختی نیست نوشتنش. البته بسته به نوع پیاده سازیش ( MVC ? ) می تونه پیچیده تر و زمانبر تر باشه.

موفق باشید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •