تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 47

نام تاپيک: گرافیک یا cpu

داره خودمونی میشه Blue-Rose's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2014
    محل سكونت
    Skyrim

پيش فرض

در جواب به H.E.R.O.E.S

ادب رو رعایت کن لطفا، من فکر کردم آپشن CPU رو میگید، و این چیزی که میگید واسه رمه، ولی مشکل اصلی ایشون گرافیکه.
    یکم مطالعه کردم درمورد این تکنولوژی، چیز جالبیه ولی فقط وقتی طرف دیگه جای ارتقا رم نداره کاربرد داره.
    ---
    مارک من نگفتم ولی گرافیک رو انویدیا بگیره بهتره واسه بازی. ولی مدل 2 گیگ هست تا 2 گیگ، مثلا fps تقریبی watch dogs برای برخی گرافیک ها: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    توجه کن به تفاوت gtx 770 و gtx 650 ti، تقریبا 2 برابره و درضمن اونجوری که شما میگی گرافیک 3 گیگ در ارزون ترین حالت باید radeon HD 7950 بگیره که میشه 1,400 تومن، به اندازه کل بودجه ش.
    و همینجا HD 7950 رو که 3 گیگه با gtx 770 مقایسه کن که 2 گیگه هردو 1400 قیمتشون ولی gtx 770 با حافظه کمتر خیلی بهتره عملکردش.
    ---
    غلط املایی تو این تاپیک اونقدر مهم نیست، من کیبوردم فارسی نداره و طول میکشه عادت کنم به کیبورد نگاه نکردن.(م کنار ن)
    شما گوگل کن همین که کدوم واسه گیم بهتره، خیلی جاهای معتبر میگه بهت اینی که من گفتم رو.

گرافیک لپ تاپت amdه؟ منظورت گرافیک cpuت یا اشتباها به جای ati گفتی amd؟!
    بحث لپتاپا کلا جدائه چون گرافیک و cpu لپتاپا به طور کلی ضعیفتر از pcـه، گرافیک لپتاپت مدلش چیه؟

من چیزی رو مسخره نکردم، فقط گفتم واسه گیم و کلا pc اینتل بهتره.

ویندوز بهترین سیستم عامل رو میزنه واسه گیم، لینوکس واسه پروگمینگ، مک هم واسه پولدارا!

2. این کاربر از Blue-Rose بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن های سخت افزار و لپ تاپ afshin b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

----
    ریدی بوست در واقع :
    روشی ساده برای تبدیل فلش مموری به رم موقت کامپیوتر جهت افزایش سرعت کامپیوتر شما

این روش با کمترین هزینه یعنی با یک فلش 2 گیگ هم امکان پذیره
    برای این که یاد بگیرین توربوبوست چچگونه راه اندازی می شه به سایت زیر سر بزنید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    من رو کارت گرافیک زیاد تاکید نکردم که چه مارکی بگیرن
    من هم همین و گفتم
    اگه در پست قبلی خونده باشید گفتم که ابزار های ساخت متفاوته
    من به شما این نکته رو یاداوری می کنم که حداقل پست ها رو تا اخحر بخونید بعد قضاوت کنید
    ---

جملتون غلط املایی داره که باید تصحیحش کنید
    پیشنهاد دادم نه و پیشنهاد دادن
    در مورد جواب :
    من میگم صلیغه ها ممتفاوته
    خیر اصلا این گونه هم که می گید نیست لطفاً از مارک ها و برند ها تخیلات و خیال بافی های علکی نسازید

به من ثابت کن که ای ام دی بیشتر تمرکزش روی موبایل منم از این به بعد روی اینتل تمرکز می کنم
    مورد اول:
    گرافیک لب تاب من ای ام دی هست و داره بازی های خیلی گرافیکی که در حد سه بعد هستن مثل تامب رایدر 2013
    ماست وانتد و... رو اجرا می کنه
    تازه گرافیک لب تابم فقط 2 گیگ هست
    پس من تونستم ثابت کنم که طرز فکر شما اشتباهه
    پس دیگه بدون دلیل منطقی مارک ها یا برند ها رو مسخره یا به تمسخر نگیرید یا اون ها رو خراب کنید
    مثل این میمونه بگی ویندوز بهترین سیستم عامل رو میزنه ولی از این غافل بمونی که اگه بهترین سیستم عامل رو میزنه چرا لینوکس بیشترین طرفدار ها رو داره
    این صلیغه هست و ابزار های ساخت که باعث میشه این ها از هم تفکیک بشن
    فقط این بگم که turbo boost و ready boost دو موضوع کاملا جداست.
    در مورد ردی بوست هم تا جایی که من قبلا در موردش کمی خوندم، کار بیخودی هست عملا و تاثیر بسیار ناچیزی داره.

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

4. این کاربر از afshin b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2014
    محل سكونت
    گناباد

پيش فرض

دوستان توی گرافیک مگه فرکانس جی پی یو مهم نیست؟؟؟همه دارید از حجم رمش صحبت میکنید. یه گرافیک 1گیگ هست با رم دی دی ار 3 یکی با رم دی دی ار 5 و فرکانس بالاتر. به قول دوستمون توی گرافیک المان های بیشتری هست تا فقط یه رمش. در کل دوست من یه جمله میگم ناراحت نشیا. شما میخوای با پراید بری کره ماه.
    با پراید هم میریم قصه خوردیشما فقط دستور بده
    ---
    دوستان توی گرافیک مگه فرکانس جی پی یو مهم نیست
    جی پی یو مهمه
    خیلی مهمه ولی این ها بحث و عوض کردند و من گفتم گرافیک خوبه این جوری باشه اونجوری
    خلاصه هر چی کاسه کوزه بود سر ای ام دی بدبخت شکست
    باو اگه همه قرار بود همه اینجوری فکر کنند که ای ام دی برشکست می شد یکم رو مختون فشار بیارید
    دلتون میاد ای ام دی برشکست بشه

آخر فروم باز ali_mohandes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    IN System

پيش فرض

من بازی سال 2014 دانلود کردم حداقل 1گیگ وپیشنهادی2گیگ بود

تاريخ عضويت
    Jul 2014
    محل سكونت
    گناباد

پيش فرض

در جواب به H.E.R.O.E.S

ادب رو رعایت کن لطفا، من فکر کردم آپشن CPU رو میگید، و این چیزی که میگید واسه رمه، ولی مشکل اصلی ایشون گرافیکه.
    یکم مطالعه کردم درمورد این تکنولوژی، چیز جالبیه ولی فقط وقتی طرف دیگه جای ارتقا رم نداره کاربرد داره.
    ---
    مارک من نگفتم ولی گرافیک رو انویدیا بگیره بهتره واسه بازی. ولی مدل 2 گیگ هست تا 2 گیگ، مثلا fps تقریبی watch dogs برای برخی گرافیک ها: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    توجه کن به تفاوت gtx 770 و gtx 650 ti، تقریبا 2 برابره و درضمن اونجوری که شما میگی گرافیک 3 گیگ در ارزون ترین حالت باید radeon HD 7950 بگیره که میشه 1,400 تومن، به اندازه کل بودجه ش.
    و همینجا HD 7950 رو که 3 گیگه با gtx 770 مقایسه کن که 2 گیگه هردو 1400 قیمتشون ولی gtx 770 با حافظه کمتر خیلی بهتره عملکردش.
    ---
    غلط املایی تو این تاپیک اونقدر مهم نیست، من کیبوردم فارسی نداره و طول میکشه عادت کنم به کیبورد نگاه نکردن.(م کنار ن)
    شما گوگل کن همین که کدوم واسه گیم بهتره، خیلی جاهای معتبر میگه بهت اینی که من گفتم رو.

گرافیک لپ تاپت amdه؟ منظورت گرافیک cpuت یا اشتباها به جای ati گفتی amd؟!
    بحث لپتاپا کلا جدائه چون گرافیک و cpu لپتاپا به طور کلی ضعیفتر از pcـه، گرافیک لپتاپت مدلش چیه؟

من چیزی رو مسخره نکردم، فقط گفتم واسه گیم و کلا pc اینتل بهتره.

ویندوز بهترین سیستم عامل رو میزنه واسه گیم، لینوکس واسه پروگمینگ، مک هم واسه پولدارا!
    نکته اول:
    درسته
    دوستمون نمی خواد در حد بمب اتم هزینه کنه که
    این ها بازدهی های این ها هستن
    سی پی یو لب تاب من یک جی پی یو 512 مگابایت داره وقتی که گرافیک کم میاره یا برای کارهای معمولی از اون استفاده می کنه که تاثیر خوبی داره
    دوست عزیز سی پی یو می خوای بگیری سی پی یو یی بگیر که جی پی یو داخل خودش داشته باشه
    جی پی یو مخفف گرافیک پروکسسور یونیت هست
    واحد پردازش گرافیک
    بعضی از این مدل ها تا 512 مگ رو پشتیبانی می کنه
    یعنی خیلی از وقت ها گرافیک بیکار می مونه که این خیلی خوبه
    یعنی جی پی یو قابلیت 512 مگ پردازش داشته باشه و گرافیک 2 گیگ خوب باشه تا 2512 مگ برات خروجی می ده + 10 درصد افزایش سرعت با توربو بوست که این خودش خیلی خوبه
    دوستمون و علکی به خرج نندازین باو

تاريخ عضويت
    Jul 2014
    محل سكونت
    گناباد

پيش فرض

فقط این بگم که turbo boost و ready boost دو موضوع کاملا جداست.
    در مورد ردی بوست هم تا جایی که من قبلا در موردش کمی خوندم، کار بیخودی هست عملا و تاثیر بسیار ناچیزی داره.

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

داداش من بعضی وقت این ها رو اشتباه می کنم با هم ولی منظور و می رسونم و بعضی وقت ها ویرایش می کنم

در مورد ریدی بوست این و باید بگم که افزایش ناچیز نداره

چون من 3 تا بازی رو با هم می کردم ولی سیستمم کم نیاورد
    نید فور اسپید
    وارکرفت فورزن
    و تامب رایدر ...
    از برنامه ها هم فقط گارنا
    یعنی همشون پایین بودن که تو گارنا فقط با یکی بازی می کردیم و هر کدوم و که تموم می کردیم هماهنگ می کردیم میرفتیم یکی دیگه بازی می کردیم
    اگه از نظر شما ناچیزه از نظر ما دنیایه
    گرافیک من 2 گیگ هست که پردازنده هم جی پی یو داره
    ولی 4 گیگ با توربرو بوست رمم و اوردم بالا
    اره شاید از نظر شما این ناچیز باشه
    ولی حتماً امتحان کن اینقدر برنامه باز کن که رمت فول شه بعد فلش و توربوبوست کن بعد برو ببین از رم چقدر کم می شه و نصفش می ره تو فلش و حجم فلش چقدر افزایش پیدا می کنه
    حتی بعضی از مواقع فلش می خواد خودش و بکشه از بس داغ شه
    این فقط برای مواقعی هست که فشار سنگینی روی رم بیاد...

داره خودمونی میشه Sam.seven's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    من وقت نکردم کل پست های این قسمتو بخونم ولی از قسمت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من فهمیدم که شما می‌خوای یه قسمتو ارتقا بدی. منم چندسال پیش همین کارو کردم ولی الآن بدجوری پشیمونم. کلی مشکل برای کامپیوترم پیش اومده. کلاً اعصابو خرد می‌کنه.
    نصیحت من به شما اینه که هرطوری شده یک سیستم جدید جمع کنید. کمی صبر کنید و بودجه‌تونو بیشتر کنید.

10. این کاربر از Sam.seven بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2014
    محل سكونت
    گناباد

پيش فرض

من بازی سال 2014 دانلود کردم حداقل 1گیگ وپیشنهادی2گیگ بود
    اره داداج منم یک سال همین و دارم می گم
    یک گیگ گرافیک می دونین یعنی چی ؟
    یعنی اون برنامه باید چقدر عکس و فیلم و همزمان باهم اجرا کنه که بخواد یک گیگ رم و اشغال کنه در بیشتر مواقع بازی هایی که روش نوشته بود 2 گیگ این دو گیگ کامل نیست این بدین معنی هست که بهترین بازدهیش تو این رنجه
    مثلا بازی تامب رایدر 2013 رو در نظر بگیر فقط 1.78 گیگ از رمم استفاده می کرد بعضی جاها 1.2 گیگ
    پس این و هم در نظر بگیرید

تاريخ عضويت
    Jul 2014
    محل سكونت
    گناباد

پيش فرض

سلام
    من وقت نکردم کل پست های این قسمتو بخونم ولی از قسمت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من فهمیدم که شما می‌خوای یه قسمتو ارتقا بدی. منم چندسال پیش همین کارو کردم ولی الآن بدجوری پشیمونم. کلی مشکل برای کامپیوترم پیش اومده. کلاً اعصابو خرد می‌کنه.
    نصیحت من به شما اینه که هرطوری شده یک سیستم جدید جمع کنید. کمی صبر کنید و بودجه‌تونو بیشتر کنید.
    اره داداش ارزش نداره
    ولی این رفیقمون نمی خواد اونقدر هزینه کنه

داره خودمونی میشه Blue-Rose's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2014
    محل سكونت
    Skyrim

پيش فرض

نکته اول:
    درسته
    دوستمون نمی خواد در حد بمب اتم هزینه کنه که
    این ها بازدهی های این ها هستن
    سی پی یو لب تاب من یک جی پی یو 512 مگابایت داره وقتی که گرافیک کم میاره یا برای کارهای معمولی از اون استفاده می کنه که تاثیر خوبی داره
    دوست عزیز سی پی یو می خوای بگیری سی پی یو یی بگیر که جی پی یو داخل خودش داشته باشه
    جی پی یو مخفف گرافیک پروکسسور یونیت هست
    واحد پردازش گرافیک
    بعضی از این مدل ها تا 512 مگ رو پشتیبانی می کنه
    یعنی خیلی از وقت ها گرافیک بیکار می مونه که این خیلی خوبه
    یعنی جی پی یو قابلیت 512 مگ پردازش داشته باشه و گرافیک 2 گیگ خوب باشه تا 2512 مگ برات خروجی می ده + 10 درصد افزایش سرعت با توربو بوست که این خودش خیلی خوبه
    دوستمون و علکی به خرج نندازین باو
    من حقیقتا 80% حرفتاتونو نفهمیدم، من فقط بحثم سر این بود که گرافیک فقط به گیگش نیست و اجرای بازی هم 0 و 1 نیست، اگه low کنی همه چیو با highش خیلی فرق داره، و همه بازی ها هم به یه اندازه گرافیک و رم و cpu نمیخوان.

پیشنهاد میکنم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یه سر بزنی، اطلاعاتشون مفیده...

14. این کاربر از Blue-Rose بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •