تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 23 از 23 اولاول ... 131920212223
نمايش نتايج 221 به 225 از 225

نام تاپيک: Juventus | بیانکونری

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

عضو هیئت مدیره باشگاه منچستر سیتی: رفتن پپ به یوونتوس شایعه ای بی اساس است

باشگاه منچستر سیتی، قویاً هرگونه توافق یوونتوس با پپ گواردیولا را تکذیب کرد.

آلبرتو گالاسی، یکی از اعضای هیئت مدیره باشگاه منچستر سیتی در گفتگو با اسکای اسپورت، خبری که صبح امروز مبنی بر توافق پپ گواردیولا با یوونتوس منتشر شده بود را تکذیب کرد.

به عنوان عضو هیئت مدیره باشگاه منچسترسیتی، از شنیدن این خبر به شدت شگفت زده هستم، این خبرگزاری حتی زمان مراسم معارفه را هم مشخص کرده است، این موضوع کاملاً شایعه ای بی اساس است. پپ می‌خواهد اینجا بماند، قبلا هم این موضوع را تأیید کرده است. متوجه نمی‌شویم واقعا این شایعات چرا شنیده می‌شود. واقعاً متوجه نمی‌شویم چرا باید باشگاه وارد عمل شود و چیزی که کاملا قطعیت دارد را باز هم تأیید کند "گواردیولا قطعاً فصل آینده سرمربی منچسترسیتی خواهد بود". من با ندود هم صحبت کردم، او به این موضوع خندید و اظهار بی اطلاعی کرد. باید اجازه دهیم پپ از تعطیلاتش لذت ببرد.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

مائوریتسیو ساری سرمربی یوونتوس شد

قرارداد 3 ساله

حقوق 7.5 میلیون یورو

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

ساری: در انگلیس باید با کودکان کار می‌کردم و نیاز به تغییر داشتم

سرمربی جدید یوونتوس پاسخگوی خبرنگاران بود.

مائوریتسیو ساری، سرمربی جدید یوونتوس که روز گذشته وارد تورین شد، امروز در نخستین کنفرانس مطبوعاتی خود به عنوان سرمربی این تیم در جمع خبرنگاران حاضر شد و پاسخگوی سوالات آن‌ها بود.

امروز بسیار خوشحالم که این‌جا هستم. در ماه‌های آخر حضورم در ناپولی تصمیم گرفتم که مستقیماً به یک تیم ایتالیایی دیگر نروم، اما حالا این اتفاق به نظرم مشکلی ندارد. یوونتوس مهم ترین باشگاه ایتالیا است. فکر می‌کنم به همه احترام گذاشته ام. من باید به حرفه ام و حرفه ای گری ایم احترام بگذارم. یوونتوس فرصت مهمی به من داد و این لحظه ای برای تاج‌گذاری در دوران حرفه ای ام هست. در سی سال اخیر، هیچ باشگاهی را ندیدم که با این ذهنیت، به دنبال به خدمت گرفتن یک مربی باشد، ذهنیت آن‌ها کاملا متقاعدم کرد. از بازگشت به سری آ خوشحالم، کونته در اینتر است، جامپائولو در میلان و فونسکا در رم، روبرتو دی زربی هم که در ساسولو است بسیار او را تحسین می‌کنم، فکر می‌کنم شروع تازه ای برای سری آ باشد.

ساری درباره چلسی گفت:

نیاز به یک تغییر فرهنگ داشتم، در لیگ برتر انگلیس یک مشت کودک اطراف شما بودند و باید با آن‌ها کار می‌کردید. فکر می‌کنم از نظر سازماندهی و تاکتیکی، دست بالا را در مقایسه با انگلیس داریم، آن‌ها ساختار باشگاهی مناسبی ندارند.

ادامه

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

جانلوییجی بوفون 41 ساله دوباره یه یوونتوس برگشت و پیراهن شماره 77 رو گرفت

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

بازیکن سابق تیم زنان یوونتوس: یوونتوس گفت درباره اتهام تجاوز رونالدو حرف نزنید

پترونلا اکروث، بازیکن سوئدی سابق تیم زنان یوونتوس می‌گوید بازیکنان زن یووه بعد از مطرح شدن ادعای تجاوز کریستیانو رونالدو با دستور سکوت باشگاه روبرو شده‌اند.

سعی می‌کردم با دیدی وسیع‌تر به مسائل نگاه کنم و به عنوان یک فوتبالیست و یک عنوان بتوانم پیشرفت کنم. دیدگاه من در رابطه با رفتار با دیگران، متفاوت با افراد حاضر در یوونتوس بود. به نظر من در آن‌جا با زنان خارجی همانند زنان ایتالیایی رفتار نمی‌شد. وجود راه‌های مختلف برای مدیریت کارها را درک می‌کنم اما برخی از این راه‌ها مناسب نبودند. در خصوص پرونده تجاوز کریستیانو رونالدو، حق صحبت نداشتیم. باید درباره این مسئله ساکت می‌ماندیم و اشاره‌ای به این موضوع نمی‌کردیم. باید عقایدم را مخفی می‌کردم چون حس کردم که در آن‌جا عقایدم برای کسی مهم نیست. در یوونتوس، انگار که در زندان بودم و نمی‌توانستم هر کاری را که بخواهم، انجام دهم. حس کردم که بخشی از وجودم را از دست داده‌ام و برهه خیلی سختی را سپری کردم.

اشاره پترونلا اکروث به ادعاهایی است که در جریان فصل گذشته علیه کریستیانو رونالدو، ستاره یوونتوس مطرح شد. بر اساس این ادعاها رونالدو متهم شده بود که در سال 2009 در هتلی در شهر لاس‌وگاس مرتکب تجاوز شده است.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •