تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 23 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 225

نام تاپيک: Juventus | بیانکونری

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

تیم رویایی پیرلو بدون حضور کریس رونالدو

آندره آ پيرلو، هافبک باتجربه يوونتوس و تيم ملي ايتاليا، تيم رويايي خود را اعلام کرد که در آن نام کريس رونالدو، مرد سال فوتبال ‏دنيا ديده نمي شود.‏

به گزارش "ورزش سه"، پیرلو که یکی از بهترین هافبک های دو دهه اخیر فوتبال دنیاست، در این فهرست حتی یک بازیکن از تیم ‏فعلی رئال مادرید را نیز انتخاب نکرد؛ در حالی که دو بازیکن از بارسا، لیونل مسی و ژاوی، در تیم منتخب او دیده می شوند. ‏

او در تیم رویایی اش بیش از همه از بازیکنان ایتالیایی استفاده کرد؛ بازیکنانی مانند بوفون، پائولو مالدینی، گتوزو، اینزاگی و کاناوارو. ‏

در این تیم منتخب که در سیستم 2-4-4 انتخاب شده، نام ستاره هایی مانند فیلیپ لام، کافو، اسکولز و کاکا نیز دیده می شود. ‏

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Messi, Xavi and Scholes in Pirlo's Champions League dream team

2. 3 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

بازیهای این فصل پوگبا فوق العاده است. بدون شک امسال تا اینجا بهترین بازیکن سری آ بوده و حتی اگه بگیم بهترین هافبک اروپاست خیلی اغراق نکردیم. دو سال پیش وقتی درباره پوگبا صحبت می شد خیلی از منتقدین، به خصوص طرفداران منچستر یونایتد، می گفتند "پوگبا یه بازیکن متوسط و معمولی است و نباید طوری حرف بزنیم که مثلا پوگبا بازیکنی در حد ویرا میشه"، همین الان در 21 سالگی پوگبا از بهترین دوران پاتریک ویرا هم بازیکن بهتری است.

یووه در نگه داشتن پوگبا باید شخصیت خودش رو به عنوان یه قدرت فوتبال اروپا نشون بده. از دست دادن ندادن ویدال در این فصل نشونه خوبی بود ولی پوگبا مهمتر است. اگه یووه پوگبا رو نتونه حفظ کنه عملا نشون دهنده این هست که یووه یه تیم درجه یک اروپا نیست (و اینکه یووه با اختلاف زیاد بهترین تیم ایتالیاست نشون میده سطح فوتبال باشگاهی ایتالیا دیگه سطح اول اروپا نیست).

4. 4 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

البته یووه قبلاً ازین کارا کرده، با فروش زیدان تونست ندود و بوفون رو بیاره. هرچند این سیاست، ریسکی هست و قرار نیست همیشه جواب بده. همانطور که لیورپول از فروش سوارز و تاتنهام از فروش مودریچ و بیل نتونستن امثال ندود و بوفون بخرن.

6. 4 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز arash-king's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نمیدونم فازِ ماروتا چیه که رفته دوباره این بنجل رو برگردونده البته امسال توی جنوا خیلی فراتر از انتظار ظاهر شده
    ولی کلا امیدی بهش ندارم... وقتی حرف از موفقیت توی لیگ قهرمانان میشه ، مطمئن باشین با امثال ماتری به جایی نخواهیم رسید

یووه روز آخر نقل و انتقالات فعالیت زیادی داشته
    البته فکر کنم فوتبال واقعی رو با مسترلیگ بازیِ PES اشتباه گرفته
    چون رفته هرچی جوونه خریده واسه یووه و قطعاً قرض داده میشن به تیمهای میانه جدولی

پائولو دی چلیه (که قرضی توی پارما بازی میکرد) ادامه فصل یووه را همراهی خواهد کرد

2تا هم خروجی داشتیم

منبع : طرفداری و شخصِ آقای جانلوکا دی مارتزیو
    Last edited by arash-king; 03-02-2015 at 03:11.

8. 3 کاربر از arash-king بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز m2stech's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    rêves

پيش فرض

خرید ماتری خیلی خنده دار بود بعد به این راحتی جیوینکو را از دست دادیم، احتمالا کلا دو تا بازی بهش برسه مثل آنلکا با توجه به اینکه استایل بازیش هم شبیه موراتا و لیورنته هست

10. این کاربر از m2stech بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

پیراهن‌های احتمالی یووه برای فصل بعــد

پیراهن دوم

پیراهن سوم

نمیدونم چه اصراری دارن که پیراهن صورتی رو برای یووه انتخاب کنن !!
    ابهـت تیم رو میاره پایین

ولی از لباس سوم شدیــــد راضی‌ام... رنگش خیـــلی خــوبه

12. 2 کاربر از arash-king بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Captain_America's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

نمیدونم چه اصراری دارن که پیراهن صورتی رو برای یووه انتخاب کنن !!
    رنگ لباس اولیه یوونتوس هست در بدو تشکیلش.

14. 3 کاربر از Captain_America بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

رنگ لباس اولیه یوونتوس هست در بدو تشکیلش.
    بعله ، بنده هم اطلاع دارم که اولین رنگ باشگاه ، صورتی بود
    ولی خب ، الان زیاد رایج نیست که تیمهای مختلف از صورتی استفاده کنن
    اکثر هوادارای داخلی یووه هم از این رنگ خوششون نمیاد...
    من لباس دوم همین فصل رو بیشتر میپسندم

16. 2 کاربر از arash-king بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن فوتبال خارجی hossein blak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014
    محل سكونت
    BRN

پيش فرض

آلگری: از نتیجه به دست آمده و عملکرد شاگردانم راضی هستم

به گزارش ورزش 11، یوونتوس در دور رفت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه خانگی خود پیروزی ارزشمندی را به دست آورد و توانست برابر موناکو با یک گل به پیروزی برسد تا شانس صعود به دور بعد داشته باشد.

ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی یوونتوس از عملکرد شاگردانش در این دیدار راضی است. او در نشست خبری بعد از بازی گفت: از نتیجه به دست آمده و عملکرد شاگردانم راضی هستم. بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم. درباره یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا سخن می‌گویم. رقابت در این مرحله اصلا آسان نیست و نمی‌توان هیچ حریف را راحت توصیف کرد. موناکو بازیکنان بسیار خوبی را در اختیار داشت؛ به ویژه در خط دفاعی. بازی کردن برابر این تیم آسان نبود و من از نتیجه به دست آمده راضی هستم.

آلگری درباره دیدار برگشت نیز گفت: من امیدوار هستم. الان دیگر باید در دیدار برگشت نیز گلزنی کنیم. در ابتدای این دیدار نتوانستیم بازی خوبی را به نمایش بگذاریم و کمی آشفته بودیم اما رفته رفته بهتر شدیم و توانستیم بازی خوبی را به نمایش بگذاریم. از نتیجه به دست آمده راضی هستم و امیدوارم که در دیدار برگشت نیز به پیروزی برسیم و به دور بعد راه یابیم.

آلگری درباره حضور 70 دقیقه‌ای پیرلو در این دیدار گفت: پیرلو بازیکنی کلیدی برای یوونتوس به شمار می‌آید. او تازه از آسیب‌دیدگی رهایی یافته بود و نمی‌توانست 90 دقیقه بازی کند. وقتی موناکو برباتف را به میدان فرستاد پی بردم که این ستاره بلغارستانی مشکلات زیادی برای ما در خط دفاعی ایجاد می‌کند. به همین خاطر تصمیم گرفتم پیرلو را تعویض کنم و بازیکن آماده‌تری را به میدان بفرستم. ما در این دیدار می‌توانستیم به گل‌های بیشتری هم برسیم. در کل از نتیجه به دست آمده راضی هستم. به آن چیزی که می‌خواستیم رسیدیم و الان باید به دنبال پیروزی در بازی برگشت باشیم.

سرمربی یوونتوس درباره عملکرد کارلوس توز در این دیدار گفت: توز بازیکن تاثیرگذاری برای ماست. امیدوارم که در دیدار برگشت در بهترین حالت خود باشد.

-----------------------------------------------------
    ویدال: از توز خواستم پنالتی را من بزنم

به گزارش ورزش 11، آرتورو ویدال که در پیروزی یک بر صفر شب گذشته (سه‌شنبه) یوونتوس برابر موناکو در دور رفت از مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا تنها گل بانوی پیر را در دقیقه 57 از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند، در خصوص گلزنی‌اش به شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت» ایتالیا گفت: وقتی ضربه پنالتی به سود ما اعلام شد اعتماد به نفس لازم برای زدن ضربه را داشتم برای همین از کارلوس توس خواستم تا من این ضربه را بزنم. در یوونتوس ما پنالتی‌زن اول نداریم و هر کسی که احساس کند در شرایط بهتری برای زدن ضربه پنالتی است، پشت توپ می‌ایستد.

وی افزود: وقتی پشت توپ ایستادم رویم فشار بود ولی سرم را بالا گرفتم و تصویر همسرم جلوی چشمانم آمد. او به من اعتماد به نفس بالایی برای زدن ضربه پنالتی و گل کردنش داد. به هر حال ضربه را گل کردم و امیدوارم اعتماد به نفسم با این گل بالا برود. طبیعی بود که در تقابل با تیمی که در دیدار رفت از مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان مقابل آرسنال عالی بازی کرده بود، کمی احساس ترس کنیم. نگران این بودیم که موناکو از فضاهای خالی پشت‌سرمان استفاده کند که در پایان آنها نتوانستند از این حیث به ما ضربه بزنند.

-----------------------------------------------------
    مارکیزیو با یوونتوس تمدید می کند
    به گزارش ورزش 11، رسانه‌های ایتالیایی امروز (چهارشنبه) ادعا کردند که کلودیو مارکیزیو، هافبک ملی‌پوش تیم فوتبال یوونتوس برای تمدید قرارداد خود با مسئولان بیانکونری به توافق رسیده است و طی چند روز آینده پای برگه قرارداد جدیدش را امضا می‌کند.

قرارداد فعلی مارکیزیوی 29 ساله تابستان سال 2016 به پایان می‌رسد اما اکنون نشریه گاتزتادلواسپورت مدعی شده است که او با باشگاه یوونتوس برای تمدید قراردادش تا سال 2019 به توافق رسیده است.

این نشریه با اعلام اینکه ماندن مارکیزیو در تورین قطعی است، مدعی شده انتشار بیانیه رسمی باشگاه یوونتوس در این خصوص تا 26 آوریل (6 اردیبهشت) یعنی پیش از دربی شهر تورین به تعویق افتاده است.

مارکیزیو در فصل جاری یکی از مهره‌های کلیدی یوونتوسی بوده است که پیشتاز بلامنازع کورس قهرمانی سری A محسوب می‌شود و تا مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا نیز پیشروی کرده است.

او که محصول آکادمی باشگاه یوونتوس است، در 41 بازی که در فصل جاری برای بانوی پیر به میدان رفته، دو گل زده و 9 پاس گل داده است.

18. 2 کاربر از hossein blak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

به ادعای گل یووه پیشنهاد 80 میلیون یورویی پاریس برای پوگبا رو قبول کرده ولی پوگبا تا تابستان منتظر پیشنهادای بهتر میمونه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •