تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 70 از 70 اولاول ... 20606667686970
نمايش نتايج 691 به 699 از 699

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی استقلال تهران | تـــاج آسـیـا | فصل 94-1393

WorkHard / P!ayHard pcforlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    S t r e t f o r d   E n d

پيش فرض

چه خوب بود مثلا در یک حرکت نمادین از خود مجیدی میخاستن خودش بیاد و پیراهن رو به نفری اهدا کنه... یا حالا به طریقی دیگه که حرمت مجیدی و احترامش هم حفظ بشه نه اینکه باعث حاشیه سازی بشه.
    سلام
    دوست من
    این مدل حرکت ها کلا منسوخ شدش.
    شماره ها صرفا شماره هستند. در طول تاریخ بازیکن ها به شماره ها ارزش دادن. هر کسی هم پیراهنی با شماره خاصی رو میپوشه میدونه که قرار نیست که تا ابد این شماره به نامش سند بخوره. یه روز دیگه هم یه بازیکنی میپوشتش.
    صحبت اینجاست در دنیای فوتبال اسطوره های تیم ها بعد از خداحافظی تاکید میکنن که حتما شماره تیم به بازیکن مد نظر باشگاه برسه و از این موضوع حمایت کردن. هیچ حرکت نمادین و خودجوشی انجام نمیشه که اون اسطوره بیاد و اجازه بده که آقا پیراهن منو بدید به یه بابای دیگه. برخورد ها در سراسر دنیا راجع به این موضوع حرفه ای هست و در کنارش باشگاه هم برای شماره ها و کلا پیراهن باشگاه ارزش قائله، چون میدونه که این موضوع برای طرفدارای تیم مهمه. رو این حساب به بهترین گزینه شماره خاص رو میسپاره.
    در موضوع شماره 7 استقلال هم فرهاد مجیدی از جنبه ای مقصره و همینطور باشگاه استقلال از جنبه ای دیگر. باشگاه بهتر بود که شماره 7 رو به بازیکنی کم حاشیه و با اخلاق تر و وفادار به باشگاه و آینده دار میداد. این وسط ملیت بدون شک اهمیت خاصی نداره. مهم نیست طرف ایرانی باشه یا عراقی یا هر جای دیگه. مهم اینه بازیکن مذکور ویژگی های مناسبی داشته باشه. در کنارش فرهاد هم به جای اینکه تعاملش رو با باشگاه استقلال بیشتر کنه (نه از شبکه های مجازی!!) و حمایتش رو خیلی مشخص تر به باشگاه نشون بده، برعکس به جورایی با سکوت دامن زد به این موضوع.
    در کل هیچ شماره ای ارث بازیکنی نیست. بهترین مثال موجود رو میشه از باشگاه منچستر و اسطوره ای مثل پل اسکولز زد که وقتی خداحافظی کرد شماره 18 بلافاصله به خرید جدید باشگاه اشلی یانگ رسد. ولی با گذشت مدت زمانی و برگشت اسکولز به میادین، شماه 18 کماکان برای اشلی یانگ باقی موند و اسکولز با شماره قدیمی تر خودش یعنی 22 بازی و خداحافظی کرد.

2. 8 کاربر از pcforlife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز arash-king's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بحث شماره رو دیگه ادامه ندیم بهتره...
    دوستان همه حرف‌ها رو زدن و اونطور که پیداست، اکثریت هوادارا با بایگانی شماره 7 مخالفن (از جمله خود من)
    امروز یه بازی با پیکان داشتیم که متاسفانه واگذار کردیم ولی چندان مهم نیست.
    ریوالدو باربوسا هم به جمع آبی پوشان اضافه شده.

مدیران عزیز لطف کنن این تاپیک رو هم ببندن و یه تاپیک جدید برای فصل جدید بزنن
    موفق باشین

4. 4 کاربر از arash-king بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Esteghlal_Paydar44's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    Mashad

پيش فرض

دوستان همه حرف‌ها رو زدن و اونطور که پیداست، اکثریت هوادارا با بایگانی شماره 7 مخالفن (از جمله خود من)

این اکثریت هوادارا از جمله خود شما منظورت توی همین فرومه دیگه ؟!!! چون فکر نکنم توی استادیوما و فضای مجازی و همون اینستاگرام و نظرسنجی برنامه نود کسی این نظر رو داشته باشه ...

همینایی که شما میبینی الان دارن از فرهاد بد میگن و خائن خطابش میکنن همین 2 سال پیش سر نماز شب دعا میکردن فرهاد با استقلال قرار داد ببنده !

محبوبیت خریدنی نیست !! اونایی که دارن دلیل بایگانی شدن و محبوبیت فرهاد رو بررسی میکنن و به نتیجه ای نمیرسن ایراد از خودشونه نه فرهاد !! فرهاد بدون شک محبوب ترین بازیکن تاریخ باشگاه استقلاله ... تا این حرف زده میشه همین آقایونی که محبوبیت فرهاد رو نمیتونن ببینن سریع میان میگن که شما سنتون قد نمیده زمان حجازی ! زمان منصوریان زمان فلانی ... الان یه مشت بچه ریختن استادیوم شدن طرفدار مجیدیو ... ایراد نداره این بهونه ها رو با خودتون زمزمه کنید . مهم اینه که الان در حال حاضر مجیدی محبوب ترین بازیکن باشگاه استقلاله توی هر نظر سنجی توی هر فضایی هم حساب کنی مجیدی اول شده .

آره بار کج به مقصد نمیرسه . پس مجیدی بارشو صاف بسته که به مقصد رسیده و مقصدش هم همین محبوبیتشه !! همین جوجه مهاجم با محبوبیتش تمام اون اسطوره هاتونو میخره و آزاد میکنه !! همین جوجه !!!! علی منصوریان علی منصوریان توی نظرسنجی 90 جلو فرهاد جوری زمین خورد که دعا میکرد اصلا اسمش توی اون نظر سنجی نباشه !! آره محبوبیت چیزی نیست که بشه خرید !! محبوبیت به روش قلعه نویی به دست نمیاد که بری لیدر بخری برای سکوها !

اینی که یه سریا هنوز که هنوزه متوجه نشدن مجیدی چرا محبوب شد ایراد از خودشونه ! به خاطر گل تو دربی ؟ به خاطر تعداد سالهایی که پیراهن استقلال رو پوشیده ؟ این سوالاییه که وقتی کسی خودشو زده باشه به خواب نمیشه بیدارش کرد ! خودش باید بیدار شه بره ببینه چرا مجیدی اینقدر محبوبه بین هوادارا ...

در ضمن مظلومی و قلعه نویی نداره . جلوی محبوبیت فرهاد فرگوسن هم بیارن دست و پاش میلرزه !! قلعه نویی با اونهمه منم منم 3 سال پیش بازی با سایپا استقلال گل خورد نتونست زیر فشار 85 هزارنفر که تا 10 دقیقه یک صدا میگفتن فرهاد مجیدی دووم بیاره !! اینکه مظلومیه بایدم بترسه !!

من اصلا به بایگانی شدن یا نشدن پیراهن 7 کاری ندارم . بحث من اینه حرفای خودتون رو به اکثریت ارجاع ندید ! اکثریت یعنی محبوبیت فرهاد . شما اقلیتیت ! حالا چه ماها نفهمیم ! چه ماها بچه ایم نمیفهمیم ! چه ماها دهه 70 یا 80ئی هستیم که شدیم طرفدار فرهاد ! چه ماها بازیهای منصوریان و حجازی رو ندیدیدم وگرنه توف تو صورت فرهاد نمینداختیم و ... به کنار . مهم اینه الان ماها اکثریت رو تشکیل دادیم پس حداقل با اسطوره ی ما اینجوری صحبت نکنید اینا فقط نظر شخصی و تخیلیه ذهن شماس . نمونش اینکه فرهاد واسه پول رفت ! باشه واسه پول رفت

بزرگتر از مجیدیا بایگانی نشدن و ... این صحبتا هم همینجا منسوخه اصلا . کاری به بایگانی ندارما بحث من اصلا بایگانی نیست . ولی محبوبیت فرهاد ثابت کرده بزرگتر از مجیدی وجود نداشت که بخواید نام ببرید اوناییم که منتظرن فرهاد محبوبیتش رو از دست بده منتظر بمونن . امثال ما که فعلا منتظرن مجیدی بیاد روی نیمکت استقلال و بریزیم تو استادیوما چه بردیم چه باختیم فقط بگیم فرهاددددددددددددددددِ مجیدییییییییییییی

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

بنده فوتبال ایران رو دنبال نمیکنم -- به خیلی از دلایل از جمله دلالی و .... -- ارزش نداره بخوای وقتتو بزاری فوتبال ایران ببینی
    آخرین باری که دنبال میکردم 87 بود فکر کنم (( کریم باقری پرسپولیس بود - دیگه شما حساب کن کی تاحالاست ندیدم ))
    در حال حاضر طرفدار تیمی هم نیستم به اون صورت
    فقط خبر دنبال میکنم - یا تاپیک میخونم (( پستم تشکر نمیزنم چون طرفدار نیستم ))

فقط پست بالا رو خوندم
    یه جمله باعث خندم شد !

. ولی محبوبیت فرهاد ثابت کرده بزرگتر از مجیدی وجود نداشت که بخواید نام ببرید
    واقعا رو چه حسابی اینو گفتید ؟؟؟

این جمله کافیه تا کل طرفداران استقلال تو این تاپیک جواب پست بالا رو ندن !
    چون ارزشش رو نداره

موفق باشید !

7. 2 کاربر از albertxx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    Mashad

پيش فرض

بنده فوتبال ایران رو دنبال نمیکنم -- به خیلی از دلایل از جمله دلالی و .... -- ارزش نداره بخوای وقتتو بزاری فوتبال ایران ببینی
    آخرین باری که دنبال میکردم 87 بود فکر کنم (( کریم باقری پرسپولیس بود - دیگه شما حساب کن کی تاحالاست ندیدم ))
    در حال حاضر طرفدار تیمی هم نیستم به اون صورت
    فقط خبر دنبال میکنم - یا تاپیک میخونم (( پستم تشکر نمیزنم چون طرفدار نیستم ))

فقط پست بالا رو خوندم
    یه جمله باعث خندم شد !

واقعا رو چه حسابی اینو گفتید ؟؟؟

این جمله کافیه تا کل طرفداران استقلال تو این تاپیک جواب پست بالا رو ندن !
    چون ارزشش رو نداره

موفق باشید !
    طرفدارای استقلال توی این تاپیک مد نظر من نبودن خوب مسلمه همه مخالفن با تک تک جمله های من واسه من اکثریت هوادارای استقلال مهمن !

رو حساب اینکه اگه با دقت به اطرافتون . به فضای مجازیتون از جمله فیس بوک اینستاگرام . به جو ورزشگاهتون . و به نظر سنجیه سایتا و برنامه 90 و ... دقت کنید حساب این جمله 100% دستتون میادبارها و بارها مجیدی در مقایسه با بزرگان استقلال روی نظرسنجی رفته که با اختلاف فاحشی محبوبیتش ثابت شده . توی استادیوم ها پیراهن هوادارا و رنگ 7 روی صورتشون و ... محبوبیت فرهاد چیزی نیست که شما بخوای به حسابش نیاری . از قبل حساب شدس

آخر فروم باز arash-king's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

طرفدارای استقلال توی این تاپیک مد نظر من نبودن خوب مسلمه همه مخالفن با تک تک جمله های من واسه من اکثریت هوادارای استقلال مهمن !

رو حساب اینکه اگه با دقت به اطرافتون . به فضای مجازیتون از جمله فیس بوک اینستاگرام . به جو ورزشگاهتون . و به نظر سنجیه سایتا و برنامه 90 و ... دقت کنید حساب این جمله 100% دستتون میادبارها و بارها مجیدی در مقایسه با بزرگان استقلال روی نظرسنجی رفته که با اختلاف فاحشی محبوبیتش ثابت شده . توی استادیوم ها پیراهن هوادارا و رنگ 7 روی صورتشون و ... محبوبیت فرهاد چیزی نیست که شما بخوای به حسابش نیاری . از قبل حساب شدس
    عزیز من، تو اینکه یه عده مخالفن و موافق هیچ شکی نیست. شما که میگی جو ورزشگاه میگه که مجیدی محبوب‌تر از اسطوره‌های استقلاله، توی همون جو ورزشگاه هم عده‌ای هستن که مخالف کارهای مجیدی بودن و هستن. و خودمونم زیاد دیدیم از اینجور افراد. (چه تو تلویزیون، چه تو فضای مجازی، چه تو واقعیت).
    ولی وقتی پای محبوبیت میاد وسط و حرف از نظرسنجی برنامه کذایی 90 میزنی، من دیگه هیــــــــــچ حرفی ندارم باهات بزنم.

خوبه همین استقلالیای "واقــــعــــی" پَته‌ی فردوسی پور و نظرسنجی کذایی‌اش رو ریختن رو آب و معلوم شد اون درصدهایی که نشون میده و امثال شما دوست عزیز باور میکنی که واقعیه، همش چرت و پرتی بیش نیست. ولی وقتی من میام اینجا و از کلمه‌ی "اکثریــت" استفاده میکنم، یعنی اینکه نه تنها استقلالیای گلِ اینجا، بلکه هوادارای استقلال که تو سایت‌های مختلف هم حضور دارن، همگی با بایگانی کردن شماره 7 مخالف بودن و هستن (و دوباره میگم، از جمله خودِ من) نه تنها با بایگانی کردن، بلکه با کاری که مجیدی وسط فصل با استقلال و هوادارا کرد هم مخالفن. حالا دلیل رفتنش رو خودش توی اون شبی که اومده بود 90 باید میگفت ولی بعد از اون برنامه هم معلوم شد چیزی واسه گفتن نداره. فردوسی پور هر سوالی ازش کرد، این آقا جواب میداد "من چیزی نمیگم، هوادارا خودشون میدونن"... که همین جواب به سوالا بود که یه جوِ منفی علیه مجیدی تو فیس/بوک درست شد و "اکثریـــت" هوادارا از اینکارِ مجیدی بدشون اومد.

همه‌ی این حرفا رو زدم ولی باید بگم منکر محبوبیت مجیدی نشدم و نمیشم. مجیدی بازیکن محبوبی بود و هست ولی دیگه نیاید ازش بـُت بسازین و پرستشش کنین. مجیدی مثل همه‌ی بازیکنایی که قبلا اومدن و سنِ من و شما قد نمیده به بازیهاشون، زحمت کشیده و رفته و دلیلی نداره مجیدی رو بزرگتر از نامِ "استقلال" حساب کنیم.

شما اگه هوادار واقعی استقلال هستی و بازیکن‌فـن تشریف نداری، با اینکه فرهاد روی نیمکت مربیگری نیست، برو استادیوم و "تیم استقلال" رو تشویق کن، نه اینکه منتظر بمونی این آقا بیاد روی نیمکت و بری استادیوم و چه ببری چه ببازی بگی فرهادددددددِ مجیــــــــدی... هوادارای واقعی استقلال، واسشون فرقی نداره کی بیاد رو نیمکت، مهم موفقیت استقلال‌ـه.
    چه قلعه نویی سرمربی باشه، چه مظلومی، چه X، چه Y... مهم قهرمانی و موفقیت استقلال‌ـه، همین و بس.
    اگه دیگه واقعا با این حرفِ من مخالفی، بهتره بگم دیگه جای هیـــــــــــــــــچ حرفی نمیزاری.
    این جوابِ من به 2تا نقل قول‌های شما بود. موفق باشی
    Last edited by arash-king; 23-07-2015 at 18:05.

10. 4 کاربر از arash-king بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    Mashad

پيش فرض

عزیز من، تو اینکه یه عده مخالفن و موافق هیچ شکی نیست. شما که میگی جو ورزشگاه میگه که مجیدی محبوب‌تر از اسطوره‌های استقلاله، توی همون جو ورزشگاه هم عده‌ای هستن که مخالف کارهای مجیدی بودن و هستن. و خودمونم زیاد دیدیم از اینجور افراد. (چه تو تلویزیون، چه تو فضای مجازی، چه تو واقعیت).
    ولی وقتی پای محبوبیت میاد وسط و حرف از نظرسنجی برنامه کذایی 90 میزنی، من دیگه هیــــــــــچ حرفی ندارم باهات بزنم.

خوبه همین استقلالیای "واقــــعــــی" پَته‌ی فردوسی پور و نظرسنجی کذایی‌اش رو ریختن رو آب و معلوم شد اون درصدهایی که نشون میده و امثال شما دوست عزیز باور میکنی که واقعیه، همش چرت و پرتی بیش نیست. ولی وقتی من میام اینجا و از کلمه‌ی "اکثریــت" استفاده میکنم، یعنی اینکه نه تنها استقلالیای گلِ اینجا، بلکه هوادارای استقلال که تو سایت‌های مختلف هم حضور دارن، همگی با بایگانی کردن شماره 7 مخالف بودن و هستن (و دوباره میگم، از جمله خودِ من) نه تنها با بایگانی کردن، بلکه با کاری که مجیدی وسط فصل با استقلال و هوادارا کرد هم مخالفن. حالا دلیل رفتنش رو خودش توی اون شبی که اومده بود 90 باید میگفت ولی بعد از اون برنامه هم معلوم شد چیزی واسه گفتن نداره. فردوسی پور هر سوالی ازش کرد، این آقا جواب میداد "من چیزی نمیگم، هوادارا خودشون میدونن"... که همین جواب به سوالا بود که یه جوِ منفی علیه مجیدی تو فیس/بوک درست شد و "اکثریـــت" هوادارا از اینکارِ مجیدی بدشون اومد.

همه‌ی این حرفا رو زدم ولی باید بگم منکر محبوبیت مجیدی نشدم و نمیشم. مجیدی بازیکن محبوبی بود و هست ولی دیگه نیاید ازش بـُت بسازین و پرستشش کنین. مجیدی مثل همه‌ی بازیکنایی که قبلا اومدن و سنِ من و شما قد نمیده به بازیهاشون، زحمت کشیده و رفته و دلیلی نداره مجیدی رو بزرگتر از نامِ "استقلال" حساب کنیم.

شما اگه هوادار واقعی استقلال هستی و بازیکن‌فـن تشریف نداری، با اینکه فرهاد روی نیمکت مربیگری نیست، برو استادیوم و "تیم استقلال" رو تشویق کن، نه اینکه منتظر بمونی این آقا بیاد روی نیمکت و بری استادیوم و چه ببری چه ببازی بگی فرهادددددددِ مجیــــــــدی... هوادارای واقعی استقلال، واسشون فرقی نداره کی بیاد رو نیمکت، مهم موفقیت استقلال‌ـه.
    چه قلعه نویی سرمربی باشه، چه مظلومی، چه X، چه Y... مهم قهرمانی و موفقیت استقلال‌ـه، همین و بس.
    اگه دیگه واقعا با این حرفِ من مخالفی، بهتره بگم دیگه جای هیـــــــــــــــــچ حرفی نمیزاری.
    این جوابِ من به 2تا نقل قول‌های شما بود. موفق باشی
    یه عده ای مخالف هستن رو خودمم قبول دارم خوب یه عده مثل همین افرادی که اینجا میبینیم . ولی نظر من اکثریته ! همه جا مخالف وجود داره . اصلا وقتی فرهاد میخواست برگرده برای ثبت قرار داد 10 نفر جلوی دفتر فتح الله زاده علیه اش شعار میدادن اما 100 نفر اونورتر همه تشویقش کردن ...

من با جمله ی هوادارای استقلال همگی با بایگانی کردن شماره 7 مخالفن مخالفم اصلا همچین چیزی صحت نداره شما به من مدرک نشون بده من قبول کنم !!! دیگه ما خودمون داریم همش اینور اونور میگردیم ...اکثر هوادارای فرهاد مجیدی موافق اینکارن ! و محبوبیت فرهاد توی استقلال یعنی رای با اکثریت . اصلا این حرف شما خیلی ساده رد میشه !!!! تیتر یکه روزنامه خبر ورزشی بود این حاشیه شماره پیرهن !! اصلا چرا تبدیل به حاشیه شد ؟ فرهاد مجیدی هیچ وقت نگفت پیراهن من باید بایگانی بشه !! اصلا همچین خواسته ای داشت ؟

پس دلیل اینهمه حاشیه چی بود ؟ کرار یه جا پست گذاشت که میخوام پیراهن شماره 7 بپوشم . بعدش چی شد ؟!! شما که میگی همهههه مخالفن . خوب بعد از اون پست کرار چی شد که اینقدر حاشیه درست شد ؟ خوب همه ی اکثریت هوادارای استقلال و فرهاد ریختن زیر پیجش همینجوری فحشی بود که نثارش شد و توی شبکه های اجتماعی پیج بایگانی پیراهن فرهاد رو باز کردن و از اینور اونور همه کاوره فرهادو گذاشتنو ... پس نگو اکثرا مخالف اینکارن . خوب اگه اکثرا مخالف بودن که بعد از اون حرف کرار حاشیه به وجود نمیومد !! خیلی راحت همه میومدن زیرش میگفتن ایول 7 بپوشدیگه حاشیه چرا ؟ حاشیه زمانی شروع شد که همه مخالفت کردن که نباید بپوشی ... ایناها : هوادارنِ فرهاد حمله کردن :

من کاری به استقلالِ بی فرهاد - استقلالِ با فرهاد - بایگانی شدنِ پیراهن 7 و ... ندارم از همون اولم گفتم من فقط گفتم آقا شما چه بخواید (منظورم شخص شما نیست کلی میگم ) چه نخواید فرهاد محبوب ترین بازیکن تاریخ باشگاه استقلاله !! دیگه حالا طرفداراش همه بچن . سنشون قد نمیده . یه مشت دخترن که عاشق تیپش شدن ... باشه . اما مهم اینه که محبوب ترینه !! و وقتی همچین صحبتهایی پیش بیاد هواداراش اینجوری میریزن به جون جاسم و هر کس دیگه که بخواد شماره 7 بپوشه . الان به خودِ فرهاد چه مربوط ؟ گناه کرده محبوبیت داره ؟ بیاد فحش بده به هواداراش بگه غلط کردین گفتین شماره 7 بایگانی شه ؟ آقا هواداراش دلشون نمیخواد حالا یه سری پیشکسوت این وسط میسوزن واسه هوادار مهم نیست . به ترسو بودن مظلومی و هیچ کس دیگه ای هم ربطی نداره . در حالِ حاضر هیچکسی توان مقابله با محبوبیت فرهاد رو نداره به همین دلیل نمیاد خودشو مقابل این اکثریتِ هوادار قرار بده .

اون بحث آخرِ شما هم درسته . همیشه همین بوده ما هوادارِ استقلالیم . مگه فرهاد رفت استقلالم رفت ؟ هنوزم که هنوزه تا ثانیه آخرِ بازیهای تیممو میبینم و میرم استادیوم . ولی خوب فرهاد بیاد به خاطر اون علاقه و قلبی و محبوبیتی که داریم بیشتر تشویقش میکنیم چه ببازیم چه ببریم این که دیگه جرم نیست هست ؟ میگم مشکل من فقط یه سری بی احترامیاس از جمله جوجه مهاجمو بارِ کج به مقصد نمیرسه و دروغگو و خائن و فرهاد چه گلی به سر ما زدو این نمک نشناسیاس و صحبت من با این آقایون بود که چه بخواید چه نخواید فرهاد محبوبه . با این حرفا هم محبوبیتش ذره ای کم نمیشه . الان شلوغ ترین پیج استقلالیا توی فیس بوک پیج خودِ استقلال نیست !!!!! پیجِ ارتشِ کاپیتان فرهاد مجیدیه که از پیج رسمی خود باشگاه بیشتر هوادار داره !!!!!! پس اکثریت رو اونجوری که خودتون میخواید معنی نکنید جوری که هست ببینید !

12. 2 کاربر از Esteghlal_Paydar44 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز XENON24's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض یعقوب کریمی در استقلال ماندنی شد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، یعقوب کریمی که مدتی بود برای پرداخت مبلغ رضایت‌نامه‌اش به باشگاه سپاهان برای پیوستن به استقلال دچار مشکل شده بود و انتظار داشت باشگاه استقلال این پول را پرداخت کند، روز گذشته با مسئولان استقلال به توافق رسید که بخشی از رضایت‌نامه را خودش پرداخت کند.
    همچنین با موافقت هیئت مدیره استقلال، اسپانسر باشگاه بخشی از پول رضایت‌نامه کریمی را به سپاهان پرداخت خواهد کرد. به این ترتیب کریمی فصل آینده برای استقلال به میدان می‌رود.
    بهرام امیری عضو کمیته نقل‌وانتقالات باشگاه استقلال در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم، این خبر را تایید کرد.

14. 2 کاربر از XENON24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

16. 3 کاربر از Amir M.ohAma.D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •