تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 70 اولاول 1234561252 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 699

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی استقلال تهران | تـــاج آسـیـا | فصل 94-1393

داره خودمونی میشه anita.blue's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2013
    محل سكونت
    خیلی دور خیلی نزدیک

پيش فرض

من که هیچ علاقه ای ندارم انصاریفر بیاد استقلال.میتونیم در کنار قاضی و برهانی و شهباززاده به جوونهای خودمون اعتماد کنیم قطعا یه بازیکن مستعد و آینده دار پیدا میشه که نسبت به تیم هم متعصب خواهد بود.ما قرار نیست امسال توی آسیا بازی کنیم پس بهترین فرصت برای استعدادیابی و اعتماد به جوونهاست در کنار بازیکن خوبی مثل قاضی در ضمن پول الکی هم خرج نمیکنیم و حاشیه را هم با دستهای خودمون وارد تیم نمیکنیم(قاضی و انصاریفر با هم مشکل دارن).این بچه پر ادعا به درد ما نمیخوره.در ضمن من شناختی نسبت به خرسندنیا ندارم ولی ظلمه کسی را که قبل از همه باهاش قرارداد بستیم و با کلی ذوق و انگیزه به استقلال اومد،این موقع و اینطوری کنارش بذاریم.اگر بهش نیازی نبود یا اعتقاد چندانی نداشتن بهش،واسه چی جذبش کردن؟؟

2. 4 کاربر از anita.blue بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز XENON24's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

شماره پیراهن بازیکنان استقلال در فصل 93 مشخص شد
    شماره 7 و شمــاره 10 فعلا به بازیکنی داده نشده است
    شماره 12 هم به نام یار دوازدهم برای هواداران خواهد بود
    داسیلوا یا فروزان شماره 1
    خسرو حیدری شماره 2
    جاسم کرار شماره 3
    امیرحسین صادقی شماره 4
    حنیف عمران زاده شماره 5
    امید ابراهیمی شماره 6
    پژمان نوری شماره 8
    آرش برهانی شماره 9
    محمد قاضی شماره 11
    آندو تیموریان شماره 14
    هرائل مگویان شماره 15
    هاشم بیک زاده شماره 16
    احمد جمشیدیان شماره 20
    میلاد فخرالدینی شماره 23
    سجاد شهباززاده شماره 28
    مهدی کریمیان شماره 31
    سایر شماره ها در روز جشن رونمایی از پیراهن استقلال مشخص خواهد شد

+

هواداران استقلال فردا پای تلویزیون باشند / پخش مستقیم جام شهدا
    تهرانیها برای دیدن و تشویق تیم جدید میتوانند به ورزشگاه تختی بروند
    بازیهای جام شهدا به صورت مستقیم از شبکه سه پخش می‌شود. این جام با حضور استقلال، ملوان، پیکان و تراکتورسازی برگزار خواهد شد.برنامه بازیها:
    استقلال - ملوان، 30 تیر ماه، ورزشگاه تختی، ساعت 22:15
    پیکان - تراکتورسازی، 31 تیر ماه، ورزشگاه تختی ساعت 22:15

ورزش 3

4. 9 کاربر از XENON24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

6. 8 کاربر از king of the kings بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز XENON24's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، با صحبت‌های علی نظری جویباری مسئول نقل و انتقالات باشگاه استقلال با آندرانیک تیموریان مشکل این بازیکن حل شد و وی امروز قراردادش با استقلال را در هیئت فوتبال ثبت می‌کند.

سیدسعید افجه‌ای سخنگوی باشگاه استقلال با تایید این خبر گفت: با تلاش‌های نظری جویباری و صحبت‌هایی که وی با تیموریان انجام داد مشکل این بازیکن حل شد و او امروز قراردادش را در هیئت فوتبال ثبت می‌کند.

وی ادامه داد: از تیموریان باید تشکر کنیم که به خاطر هواداران استقلال با باشگاه تعامل داشت تا مشکلات به پایان برسد. اگر اتفاقی پیش نیاید به احتمال زیاد تیموریان پس از ثبت قراردادش روی نیمکت استقلال مقابل ملوان انزلی در جام شهدا می‌نشیند.

8. 4 کاربر از XENON24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز king of the kings's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تاریکی اسم:عماد

پيش فرض

یعقوب کریمی به استقلال پیوست

به گزارش خبرگزاری فارس، یعقوب کریمی هافبک مهاجم سپاهان با عقد قراردادی یک ساله به تیم فوتبال استقلال پیوست.

این بازیکن صبح امروز پس از توافق با مسئولان استقلال به مدت یک سال راهی این تیم شد.

به گزارش فارس، این آخرین خرید استقلال برای لیگ چهاردهم بود.

پ ن : تبریک می گم بهترین خریدی که می تونستیم بکنیم بود . خداروشکر از دست انصاری فرد راحت شدیم . به احتمال زیاد جمشیدیان از لیست خارج میشه

10. 4 کاربر از king of the kings بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Ali_softcenter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

امیدوارم جمشیدیان از لیست خارج بشه نه خرسند نیا!

کاش مدافع میگرفتیم جای حنیف پر بشه

12. 4 کاربر از Ali_softcenter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2013
    محل سكونت
    خیلی دور خیلی نزدیک

پيش فرض

یعقوب کریمی به استقلال پیوست

به گزارش خبرگزاری فارس، یعقوب کریمی هافبک مهاجم سپاهان با عقد قراردادی یک ساله به تیم فوتبال استقلال پیوست.

این بازیکن صبح امروز پس از توافق با مسئولان استقلال به مدت یک سال راهی این تیم شد.

به گزارش فارس، این آخرین خرید استقلال برای لیگ چهاردهم بود.

پ ن : تبریک می گم بهترین خریدی که می تونستیم بکنیم بود . خداروشکر از دست انصاری فرد راحت شدیم . به احتمال زیاد جمشیدیان از لیست خارج میشه
    انقدر خوشحالم انصاریفر را نگرفتیم ....

14. 5 کاربر از anita.blue بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Esteghlal_Paydar44's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    Mashad

پيش فرض

تيموريان با استقلال دو ساله بست

هافبک ملي پوش فصل گذشته استقلال قراردادش را با اين تيم دو سال ديگر تمديد کرد.

آندارنيک تيموريان هافبک ملي پوش استقلال با حضور در هيات فوتبال تهران با استقلال به مدت دو سال قراردادش را ثبت کرد.

================================================== ================================================== =============

تيموريان: استقلال خانه‌ام است

هافبک تيم فوتبال استقلال گفت: خوشحالم در استقلال که خانه خودم است باقي ماندم.

آندرانيک تيموريان پس از ثبت قرارداد با استقلال در هيات فوتبال در جمع خبرنگاران گفت: خوشحالم که در استقلال که خانه خودم است ماندم و اميدوارم که بازي‌هاي خوبي امسال براي تيم‌ام انجام دهم.

وي در مورد مصاحبه‌اي که چند روز قبل انجام داده بود و در آن اعلام کرده بود که اگر تعهدات پرداخت نشود با استقلال ثبت نمي‌کند ادامه داد: خوشبختانه همه مشکلات حل شده و آن صحبت‌ها هم درباره تعهدات گذشته بود که پس از جلسه با نظري‌جويباري آن مشکلات هم برطرف شد و مشکل خاصي وجود ندارد.

================================================== ================================================== =

خسرو حيدري قراردادش با استقلال را ثبت کرد

خسرو حيدري قراردادش با استقلال را براي 2 سال ثبت کرد.

خسرو حيدري با حضور در هيات فوتبال تهران، قراردادش را با استقلال تمديد کرد.اين بازيکن قرارداش را با استقلال براي 2 سال ثبت کرد تا يکي ديگر از ملي پوشاني باشد که در استقلال ماندگار شد.

================================================== ===============================================

حيدري: به آلمان نروم در استقلال مي‌مانم

بازيکن تيم فوتبال استقلال گفت: اگر تا يک هفته ديگر کارهايم براي پيوستن به تيم آلماني انجام شود از استقلال مي‌روم.

خسرو حيدري پس از ثبت قراردادش با استقلال در جمع خبرنگاران گفت: من يک هفته است که قراردادم را با استقلال تمديد کرده‌ام و اميدوارم سال خوبي در استقلال داشته باشم اما يک هفته ديگر هم وقت دارم که اگر وضعيتم با تيم باشگاهي آلمان هماهنگ شد به اين کشور بروم اما اميدوارم هرچه خير است پيش بيايد اگر در استقلال ماندم اميدوارم سال خوبي داشته باشيم.

به نقل از فارس، وي ادامه داد: افشارزاده هم در مصاحبه‌اش اعلام کرد که خوشحال مي‌شود بازيکني از استقلال به اروپا برود و مشکلي از اين بابت وجود ندارد.

حيدري خاطرنشان کرد: اينکه گفته مي‌شود من در وسط فصل از استقلال مي‌روم صحت ندارد چراکه تيم‌هاي اروپايي نسبت به ايران ديرتر يارگيري مي‌کنند و اين مشکل بازيکنان ايراني است اما افشارزاده‌هم پيش از اين در جريان نبود و وقتي با او صحبت کردم با اين موضوع مخالفتي نداشت.

وي در پايان گفت: پيشنهاد من از تيم هوفن‌هايم آلمان است البته از تيم فرانکفورت که از تيم بوندسليگاي 2 هست هم پيشنهاد دارم اما اگر 20 ساله بودم به اين تيم مي‌رفتم اما الان فقط اگر از بوندسليگاي يک پيشنهاد داشته باشم به آلمان مي‌روم وگرنه در استقلال مي‌مانم.

================================================== =======================================

شماره پيراهن بازيکنان استقلال مشخص شد

شماره پيراهن بازيکنان استقلال در ليگ چهاردهم مشخص شد.

تيم استقلال خود را براي فصل جديد آماده کرده و با توجه به تغييرات نسبت به سال گذشته شماره پيراهن بازيکنان اين تيم براي فصل آتي به شرح زير اعلام شد.

محسن فروزان 1

خسرو حيدري 2

امير حسين صادقي 4

حنيف عمران زاده 5

اميد ابراهيمي 6

پژمان نوري 8

آرش برهاني 9

سجاد شهباززاده 10

محمد قاضي 11

جاسم کرار 13

آندرانيک تيموريان 14

هاشم بيک زاده 16

احمد جمشيديان 20

مهدي کريميان 23

ميلاد فخرالديني 34

داسيلوا 31

پيراهن شماره 10 اکبرپور به شهباززاده رسيده و پيراهن نکونام نيز بر تن اميد ابراهيمي است.
    همچنين شماره 7 فرهاد مجيدي به هيچ بازيکني سپرده نشده است.

================================================== ================================================== ================

منبع : ورزش 3

پ . ن : خوب مثل اینکه یعقوب کریمی رو هم گرفتیم و وضع تیم واقعا از این بهتر نمیشد ! دم افشارزاده و نظری جویباری واقعا گرم توقع این عملکرد درخشان رو نداشتیم ! پارسال فتح الله زاده سر هر کدوم از تمدید قراردادها تا آخر فصل مینالید پول نداریم !! ولی امسال با اینکه اینهمههههههه بازیکن گرفتیم یک نفر دم از بی پولی نمیزنه و کادر فنی به صورت حرفه ای فقط داره بازیکنا رو بی دغدغه میگیره ! خسته نباشن همشون ...

به نظر من بهترین حالت ممکن بیرون کردن نوری از لیسته . یادمون باشه جمشیدیان مصدوم بود و اون بازیها رو برامون انجام میداد ولی نوری مشکلی نداشت و اینقدر افتضاح بازی میکرد ! و واقعا لزومی به بودن نوری حس نمیشه ... دوستان دارن میگن که ممکنه برای دفاع چپ هاشم مصدوم شه و ... ما هم حرفی نداریم اگه نوری به عنوان بازیکن ذخیره ی استقلال باشه اما مطمئن باشید نوری هر بازی 90 دقیقه فیکسه و اگه ندن بره همینجوری رو مخ ما راه میره !

درباره ی شماره ی پیراهن ها هم خودشون میدونن دارن چیکار میکنن , شماره ی هفت رو حالا حالاها کسی لیاقت پوشیدنش رو نداره تا زمانی که یه اسطوره ای مثل خود فرهاد بیاد تو تیم ... خودشون هم میدونن پیراهن 7 بخواد تن یه بازیکن بی لیاقت بره هوادارا ساکت نمیشینن

16. 8 کاربر از Esteghlal_Paydar44 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

El Capitano Amir M.ohAma.D's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من پژمان نوری ام....من کسی ام که بخاطر قیافه ام محبوب نیستم...من کسی هستم که توی پستهایی بازی کردم که اصلا از عهده من خارج بود..اما بخاطر موفقیت تیم قبول کردم..من کسی هستم که همیشه سرتمرین اولین نفر حاضر میشدم.کسی که یک بار به بی پولی اعتراض نکرد.کسی نبودم که شب دربی تیم ول کنم..کسی بودم که تا آخرین لحظه بازی کم نذاشتم...من کسی بودم هروقت که توی پست خودم بازی کردم خوب بود.بازی با ذوب آهن بازی با ملوان توی آزادی بازی با سایپا..بله من نوری هستم که همیشه بی رحمانه مورده انتقاد قرار گرفتم

18. 3 کاربر از Amir M.ohAma.D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2013
    محل سكونت
    خیلی دور خیلی نزدیک

پيش فرض

من پژمان نوری ام....من کسی ام که بخاطر قیافه ام محبوب نیستم...من کسی هستم که توی پستهایی بازی کردم که اصلا از عهده من خارج بود..اما بخاطر موفقیت تیم قبول کردم..من کسی هستم که همیشه سرتمرین اولین نفر حاضر میشدم.کسی که یک بار به بی پولی اعتراض نکرد.کسی نبودم که شب دربی تیم ول کنم..کسی بودم که تا آخرین لحظه بازی کم نذاشتم...من کسی بودم هروقت که توی پست خودم بازی کردم خوب بود.بازی با ذوب آهن بازی با ملوان توی آزادی بازی با سایپا..بله من نوری هستم که همیشه بی رحمانه مورده انتقاد قرار گرفتم
    دوست عزیز مسلما کسانی که میگن پژمان نوری باید از استقلال بره،هرگز قصد توهین یا تخریبش را ندارن.ایشون واقعا بازیکن زحمتکشی هست و هیچکس منکر دوندگیش نمیشه ولی دوندگی که به درد تیم نمیخوره چه فایده ای داره ؟ من هر قدر هم که تلاش میکنم نتونستم و نمیتونم که نوری را بپذیرم هم بخاطر سابقه ی قرمزش و هم اینکه سن و سال بالایی داره و سبک بازیش اصلا به استقلال نمیخوره.دست خودم نیست نمیتونم دوسش داشته باشم .بازی نوری مثل اکبرپور هستش فقط میدوه پس چرا اکبرپور را رد کردیم که هم جوون تر بود و هم عاشق تر!!فوتبال حرفه ای اینها سرش نمیشه یوونتوس پسر محبوبش دل پیه رو را کنار میذاره تا نیروی جوان به تیمش تزریق کنه و آینده اش را نبازه .دل پیه رو که همین الانش هم به اندازه 20 تا بازیکن خوب و جوان ما ارزش داره!اون وقت ما داریم از روی احساسات در مورد بازیکنی که نه جوانه نه محبوب بین هوادارانمون و نه با سیستم تیم کنار میاد نظر میدیم.همون پارسال اگر توی آسیا نتیجه نگرفتیم و بعد به اون روز افتادیم یک دلیلش خرید بازیکنهایی امثال نوری بود که نه خلاقیت و نه کارایی داشتن و هرگز نتونستن گره از مشکلات استقلال در طول بازی باز کنند.الان هم من شنیدم ملوان دنبالشه دعا میکنم حقیقت داشته باشه و بره به جایی که بهش تعلق داره .با تشکر از تمام زحمات خالصانه ای که برامون کشید.

20. این کاربر از anita.blue بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •