تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 175 اولاول 12345671353103 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 1744

نام تاپيک: FC Barcelona | آبی اناری ها |

حـــــرفـه ای runner's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    جنت آباد

پيش فرض

آپاراسیوو- اولین مربی مسی :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مسی وقتی 6 ساله بود توانایی اینو داشت که بچه های بزرگتر از خودشو شکست بده و در هر بازی 6-7 گل میزد. من بازیهای مسی رو لا اشک تماشا میکردم. میدونید، تو یه بازی یه بازیکن کم داشتم و از مادر مسی خواستم که اون بیاره تا برای تیم بزرگسالانم بازی کنه اما مادرش قبول نکرد. تا اینکه مادربزرگش اونو آورد. برای بار اول که توپ بهش خورد اون هیچ عکس العملی نشون نداد، اما وقتی توپ دوم بهش خورد اون توپ و لمس کرد و کل اون تیمو با یک گلش شکست داد. من بلافاصله آنالیز کردم که این (مسی) مارادونا دوم هست. یک چیز فراطبیعی.

رائول :

مسی -بازیکنی هست که تو زمین کار های عجیب و غریبی انجام می دهد مثل او تو جهان دیگر بازیکن وجود ندارد ، هر کس سرعت خارق العاده او را تحسین میکند ،طوری که او توپ را با پا های خود محکم می گیرد و دریبل میزند. او طوری وانمود میسازد که تمام این حرکت ها خیلی عادی است.

او یکی از بهترین ها در جهان است. از تماشای بازی او فقط باید لذت برد -

ماسیپ درواربان سوم بارسلونا :

لویزز انریکه نظریه های فوق العاده دارد و او کوشش می کند که مطمئن شود که ما احساس راحتی می کنیم.
    تر اشتگن ، براوو هر دو دروازبان های بزرگ هستن رقابت واقعا سخت خواهد شد اما در نهایت این برای تیم خوب است

عکس لئو روي كاور FIFA15

بازیکنایی که در مرحله گروهی حذف شدند:
    Xavi, Iniesta, Pique, Busquets, Alba, Pedro, Rakitic, Song.
    پنجشنبه این هفته 24 جولای به بارسا باز خواهند گشت!

اینجور که بوش میاد با توجه به حضور متیو در دقایق اولیه بازی دوستانه دیروز تیمش و مخالفت شدید رئيس والنسیا، که نمیخواد کمتر از 20 تا متیو رو به بارسا بده، آمدنش به بارسا داره کمرنگ میشه!
    و قراره طی روزهای آینده جلسه ای بزارن تا تصمیم نهایی رو بگیرن!!

2. 9 کاربر از runner بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن های فوتبال Abdolreza2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

4. 6 کاربر از Abdolreza2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه joseph.n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    World Wide Web

پيش فرض

ژاوی کار خوبی کرد رفت آمریکا ... اگه می رفت قطر بیچاره می شد!!!
    درکل تصمیم درستی گرفت اما خیلی دوست داشتم در کنار تیم می بود

6. 5 کاربر از joseph.n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    جنت آباد

پيش فرض

ترشتگن: محافظت و رهبری درون چهارچوب

مارک آندره ترشتگن در بازی جام کولومبینو که با پیروزی 1-0 بارسا به پایان رسید با مشکل زیادی روی دروازه خود مواجه نشد ولی در صحنه هایی که به او نیاز بود عملکرد خوبی داشت و بازی با پای خوب خود را نیز به رخ حریف کشید.

ترشتگن در پیروزی شنبه شب مقابل رکرتیوو هوئلوا برای نخستین بار با پیراهن بارسا به میدان رفت و با وجود سن کمش نشان داد که تجربه زیادی درون دروازه دارد.

وی در نیمه دوم به جای خوردی ماسیپ به میدان آمد و نخستین نکته قابل ذکر این است که بازی با پای خوبی از خود نشان داد. او مجبور به انجام واکنش های متعدد نشد و کار چندان زیادی نداشت ولی هرگاه که نیاز بود به خوبی وظیفه خود را انجام داد.

این دروازبان آلمانی تاکید کرد که در جریان بازی به هیچ وجه عصبی و نگران نبوده و این از صحنه های گرم کردن پیش از بازی وی نیز مشخص است. مارک پیش از وارد شدن به زمین بسیار با اعتماد به نفس بود و با یک بازی خوب انتظار ها را براورده کرد.

منبع: سایت رسمی باشگاه
    مترجم: ماهان مولائی / FCBarcelona.ir
    جام کولومبینو به بارسلونا رسید

این نخستین بار در تاریخ بود که بارسا جام ارزشمند کولومبینو را کسب کرد. پیش از این آبی اناری ها جام های تاریخی دیگری مانند ترسا هررا، کارانزا و نارانخا را به دست آورده بودند.

جام کولومبینو که پس از شکست دادن رکرتیوو هوئلوا در شنبه شب با نتیجه 1-0 به دست آمد امروز ظهر به بارسلونا رسید. این نخستین بار پس از شروع این مسابقات در سال 1965 است که بارسا موفق شده این جام را که توسط قدیمی ترین باشگاه اسپانیایی برگزار می شود کسب کند.

این سومین تلاش بارسا برای کسب این جام بود. در 1982 آنها مغلوب اتلتیک بیلبائو شدند و در 1986 تحت هدایت تری ونابلس به مقام سوم رسیدند. در حالت عادی کولومبینو یک تورنومنت چهارجانبه است ولی امسال برای دومین بار در تاریخ به صورت تک دیدار برگزار شد. بر طبق انتظار، تیم میزبان یعنی رکرتیوو با 12 قهرمانی موفق ترین تیم است. اتلتیکو مادرید با 6 و بتیس و سویا با 4 عنوان در رده های بعدی قرار دارند. آخرین تیم غیر اسپانیایی که موفق به کسب این جام شده پارما در سال 2007 بوده است.

جام های تاریخی

کولومببینو به لیست جام های تاریخی که بارسا در سال های گذشته کسب کرده است اضافه شد. این پنج جام که در ویترین بارسا قرار دارند عبارتند از جام ترسا هررا که توسط دپورتیوو لا کرونیا از سال 1946 برگزار می شود، سه جام رامون د کارانزا که کادیز از سال 1955 میزبانی آن را بر عهده دارد و یک جام کارانخا که از سال 1959 توسط والنسیا راه اندازی شد.

لازم به گفتن نیست که جام تابستانی که بارسا بیش از همه در آن پیروز شده جام خوان گمپر است که از سال 1966 همه ساله توسط خود باشگاه برگزار می شود. بارسا موفق شده 36 بار این جام را بالای سر ببرد.

هفته شلوغ همراه با بازگشت ملی پوشان

در هفته پیش رو که تعدادی از بازیکنان بارسا در جام جهانی به تیم باز خواهند گشت در بیشتر روز ها بازیکنان باید در دو جلسه تمرینی حضور داشته باشند.

دوشنبه روز شروع دومین هفته تمرینات تیم اصلی بارسا خواهد بود. بار دیگر، بازیکنان باید در اغلب روز ها دوبار در سیوداد اسپورتیوا حضور یابند.

روز هایی که در آنها دو جلسه تمرینی برگزار خواهد شد دوشنبه، سه شنبه، پنج شنبه و جمعه هستند که در این روز ها بازیکنان در ساعات 9:30 و 18:30 (به وقت محلی) به تمرین می پردازند. چهارشنبه و شنبه تنها جلسه صبح برگزار خواهد شد و یک شنبه نیز بازیکنان استراحت خواهند کرد.

بازگشت بازیکنان ملی

در روز پنج شنبه هشت بازیکن بارسا که تیم هایشان در مرحله گروهی جام جهانی 2014 حذف شده بود به تیم باز خواهند گشت. بدین معنی که بارسا دوباره بازیکنانی که برای اسپانیا (ژاوی، اینیستا، پیکه، سرخیو بوسکتس، خوردی آلبا و پدرو)، کرواسی (ایوان راکیتیچ) و کامرون (الکس سانگ) بازی کرده اند را در اختیار خواهد داشت.

آمار های کلیدی بازی جام کولومبینو (1-0)

بارسا فصل را با مالکیت 63% و 15 شوت آغاز کرد. آنها هم چنین 11 کرنر به دست آوردند در حالی که رکرتیوو حتی یک بار نیز موفق به این کار نشد.

در اینجا تعدادی از آمارهای مهم بازی بارسلونا مقابل رکرتیوو برای کسب جام کولومبینو را مشاهده خواهید کرد:

* بارسا 15 شوت داشت که پنج تای آنها در چهارچوب بودند؛ هفت شوت در نیمه نخست و هشت شوت در نیمه دوم. تیم میزبان تنها سه اقدام به شوت داشت که هیچکدام چهارچوب بارسا را هدف قرار ندادند.

* بابونسکی و دیانه هر کدام با پنج توپ گیری بهترین های بازی بودند.

* هیچ کدام از بازیکن های بارسا در هوئلوا با کارت زرد مواجه نشدند و تیم تنها هشت خطا در برابر 18 خطای حریف مرتکب شد.

* بارسا 46 بار توپ را از آن خود کرد؛ پنج بار کمتر از رکرتیوو هوئلوا.

* تیم تحت هدایت لوییس انریکه هیچ کرنری به حریف نداد در حالی که خود 11 کرنر به دست آورد که هفت تای آنها در نیمه نخست بودند.

* بازیکنان رکرتیوو هوئلوا یک بار هم در تله آفساید بارسا نیفتادند اما پرچم کمک داور یک بار علیه بارسا به نشانه آفساید بالا رفت.

8. 6 کاربر از runner بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Mohammad Yek110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اصفهان زیبا

پيش فرض

بمب نقل و انتقالات :
    بازیکن فوق العاده جوان و 30 ساله والنسیا ، جرمی متیو ، به بارسلونا پیوست!!!
    چه وضعشه آخه ، تنها تیم مشهور اروپایی هستیم که 5 ساله مدافع نخریده

10. 6 کاربر از Mohammad Yek110 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Iman-Emperatour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Mashhad City

پيش فرض

اولا سلام و عرض ادب به دوستانم
    دوما خرید دفاع اونم بعد از چند فصل که خرید یه دفاع واسه تیم شده مثله تراشیدن کوه با دست خالی جای شکرش باقیه و استقبال می کنم بعد از چند سال تونستیم یه مدافع بخریم
    سوما متیو 192 سانتیمتر قد داره و فیزیک کاملا بالایی داره که این فوایدش به تیمی مثله ما کمک میکنه که میانگین قدی دفاعی کوتاهی داشتیم و همیشه روی توپهای هوایی ضربه خوردیم
    بعدشم...
    متیو دو ساله که پیگیرش بودیم و جند ساله که تو لالیگا بازی کرده و با شرایط و جوو لیگ کاملا آشناست و حداقل 2-3 سال می تونه خط دفاعمون رو تضمین کنه که همینش رضایت بخشه.
    امیدوارم این خرید آخرین خرید این فصلمون نباشه و انریکه به باشگاه فشار بیشتری بیاره تا حداقل یک یا دو دفاع دیگه به تیم اضافه کنیم.
    Last edited by Iman-Emperatour; 22-07-2014 at 17:07.

12. 6 کاربر از Iman-Emperatour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    جنت آباد

پيش فرض

هلیلوویچ و آداما: سلاطین آینده نیوکمپ!

هلیلوویچ و آداما ترائوره دو بازیکن جوان و آینده داری هستند که در دیدار دوستانه شنبه شب بارسلونا مقابل هوئلوا، برای اولین بار در ترکیب تیمشان قرار گرفتند.

هلیلوویچ و ترائوره، هر دو یک نیمه در پیروزی 1-0 بارسلونا مقابل هوئلوا در ورزشگاه نوئوو کلمبینو به میدان رفتند. تیم بارسا در آن نیمه (نیمه اول)، تسلط کاملی بر بازی داشت و موفق به خلق چندین موقعیت گلزنی شد، اما دفاع چند لایه حریف سبب شد تا در آن نیمه توپی از خط دروازه ها عبور نکند.

بازیکن جدید و کروات بارسا، با فرارهای پی درپی و فضا سازی های متعدد برای هم تیمی های خود، بدون شک برترین بازیکن این تیم در نیمه نخست بازی بود. هلیلوویچ بازیکنی است که ترسی از شوت زدن ندارد و این موضوع را زمانی به اثبات رساند که با شوت از راه دور خود در دقیقه 32 بازی، بهترین موقعیت خود و تیمش را در نیمه اول رقم زد.

اگرچه آداما ترائوره مانند هلیلوویچ در جریان مسابقه قرار نداشت، اما هر زمان که توپ به او می رسید، بسیار با اعتماد به نفس عمل می کرد. یکی از ویژگی های برجسته این بازیکن، سرعت بالای او در مصاف های نفر به نفر است. اما از آنجا که تیم حریف در بازی شنبه شب تمرکز خود را بر روی انجام کار های دفاعی معطوف کرده بود، آداما نتوانست آنطور که باید و شاید توانایی های خود را نشان دهد.

مترجم: غلامحسین صبوری / FCBarcelona.ir
    سرجی روبرتو: «همه ما از صفر شروع می کنیم»

سرجی روبرتو بازیکن تیم بارسلونا در نشست خبری روز دوشنبه خود، درباره مسائل مختلفی از جمله سابقه کار کردن با انریکه و مبدل شدن به اولین کاپیتان بارسا در فصل جدید اظهار نظر کرد.

سرجی روبرتو بازیکن جوان و آینده دار تیم بارسلونا، روز دوشنبه در یک نشست خبری شرکت کرد. او در ابتدای این نشست، طی سخنانی به تمجید از لوییس انریکه سرمربی جدید بارسا پرداخت: «یک مربی جدید، شما را به انجام تمرینات بیشتر وادار خواهد کرد. همه ما از صفر شروع می کنیم و باید همواره در آمادگی صد در صد قرار داشته باشیم. جوانان حاضر در تیم نیز باید تلاش بیشتری به خرج دهند تا نظر مربی را به خود جلب کنند».

روبرتو کسی است که به مدت دو سال در تیم بارسلونا ب تحت مربی گری انریکه بازی کرده است. او در ادامه ضمن اشاره به این موضوع، عنوان کرد: «او در آن زمان به من کمک زیادی کرد، اما ما اکنون در تیم اصلی حضور داریم؛ تیمی که بازیکنان با کیفیت زیادی را در اختیار دارد. من باید ثابت کنم که او هنوز هم مانند سابق می تواند به من اعتماد کند». وی اضافه کرد: «انریکه به خوبی تیم ب را می شناسد. ما برای برطرف کردن نیازهایمان بازیکنانی را از سایر باشگاه ها جذب می کنیم، اما هنوز بر فلسفه اصلی خود پایبندیم».

اولین کاپیتان فصل

این بازیکن جوان ادامه داد: «می دانم که مربی از من چه می خواهد. او می خواهد که من تمرکز خود را از دست ندهم، همواره در آمادگی صد در صد قرار داشته باشم و در تمرینات تیم به سختی تلاش کنم». روبرتو روز شنبه در اولین بازی فصل بارسلونا مقابل هوئلوا، در پست هافبک میانی به بازی گرفته شد. او درباره این موضوع گفت: «بازی در این پست، تجربه جدیدی برای من محسوب می شد، اما من فقط می خواستم در حد توانم به تیم کمک کنم. بستن بازوبند کاپیتانی برای من یک افتخار محسوب می شود، اما مهمترین چیز کسب پیروزی و انجام یک بازی خوب بود».

روبرتو امسال، دومین فصل حضور خود در تیم اصلی را تجربه می کند. او در مورد فصل اول حضور خود نیز تاکید کرد: «فصل سختی را پشت سر گذاشتم، زیرا فرصت بازی چندانی را به دست نیاوردم. اما باید بگویم که چیزهای زیادی یاد گرفتم. به دست آوردن هیچ چیزی در زندگی، آسان نیست».

مترجم: غلامحسین صبوری / FCBarcelona.ir

14. 7 کاربر از runner بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    جنت آباد

پيش فرض

اسپورت:

کواردادو، بله یا بله
    بارسا کواردادو رو حتی اگه آلوز هم بمونه میخواد
    یونایتد دیروز پیشنهاد 35€ میلیون یورویی+تشویقی ارائه داده!

تصمیم نهایی برای ژرمی متیو!
    رافا مارکز(بازیکن سابق بارسا-مدافع):ژرمی متیو مشخصات بارسا رو نداره و هم قیمتش. دو چیزی که بارسا باید در موردش فکر کنه!

نیمار:من در حال حاضر نگاهم رو به جلوست, جام جهانی ٢٠١٨. من اون موقع ٢٦ ساله میشم و حاضرم هر کاری کنم تا به این بازی برسم!
    مسی؟ چی میتونم بگم...من مسی رو تحسین میکنم, از لحاظ بازیکنیش و هم شخصیتی که داره !
    برنامه ازدواج؟ نه, ما هنوز جوان هستیم. برونا ١٨ هست و به زودی ١٩ ساله میشه. من هم ٢٢ ساله هستم.

16. 7 کاربر از runner بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    جنت آباد

پيش فرض

اینجوری که بوش میاد همین متیو رو هم نتونستن بخرن!
    بازیکن 30 سالرو دارن میفروشن تازه از قیمتشونم کنار نمیاد دیگه همه دارن شاخ میشن واقعا!!!!!
    انگار دفاع وسط فعلا خبری نیست هیچ گزینه دیگه ای معرفی نشده

18. 6 کاربر از runner بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه barcaboy10's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    Catalunya

پيش فرض

اینجوری که بوش میاد همین متیو رو هم نتونستن بخرن!
    بازیکن 30 سالرو دارن میفروشن تازه از قیمتشونم کنار نمیاد دیگه همه دارن شاخ میشن واقعا!!!!!
    انگار دفاع وسط فعلا خبری نیست هیچ گزینه دیگه ای معرفی نشده
    خبر از توافق با والنسیا رسیده

گفته میشه بارسا حاضر شده 20 میلیون در خواستی والنسیا رو بده / با این وضعیتی که اینا تو دفاع خریدن دارن همین متیو هم غنیمته واسه ما

حالا باس دید میرن سراغ یه مدافع دیگه یا فقط همین متیو میشه خرید دفاع وسطمون

20. 2 کاربر از barcaboy10 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •