تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 16

نام تاپيک: تــرول

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض تــرول

اگر شما ساعت ها زمان صرف می کنید تا ادای افراد بیشعور را در بیاورید صرفا برای اینکه برخورد نامناسب دیگران را مشاهده کنید... شما ادا در نمی آورید. شما واقعا بیشعور هستید.
    – اد بریتون .............

در دنیای اینترنت و به خصوص فروم ها و شبکه های اجتماعی، ترول به شخصی گفته می شود که در بحث ها شرکت می کند به هدف تحریک سایرین و ایجاد بحث های نامناسب، خارج از موضوع، جنجالی و توهین آمیز و منحرف کننده. هدف یک ترول آزار و اذیت سایرین و بوجود آوردن اختلال در روال عادی بحث موجود است.

مشخصات ترول:

ترول ها معمولا علاقه خاصی به شرکت کردن در بحث ها و پیشبرد اهداف و روال فعالیت کلی بحث های موجود ندارند و مشخصه و اهداف آن ها معمولا بعضی یا همه موارد زیر است:

• تلاش برای عصبانی کردن سایرین
    • تحریف و از بین بردن روال عادی بحث ها
    • تلاش زیاد برای "روی مخ بودن" و احساس بد و تنفر به مخاطبان منتقل کردن
    • ادای افراد بسیار احمق، کودن و نفهم را در آوردن
    • همیشه از موضع برنده بحث ها صحبت کردن
    • خود، تفکرات احمقانه خود و بحث های مربوط به خود را موضوع اصلی بحث می کند.

انگیزه های یک ترول:

ترول ها انگیزه های متفاوتی دارند ولی در اکثر مواقع تمایل دارند مخاطب ها عصبانی شوند و پاسخ های بی ادبانه، تحریک آمیز و حاشیه ای بدهند و از این کار لذت می برند. از این رو یک ترول همیشه پیام های تحریک آمیز می فرستد که معمولا با احساسات کاربران بازی می کند و آنها را ترغیب به پاسخ دادن می نماید، کاری که دقیقا هدف ترول است و برای همین به سایت آمده. ترول ها بعد از اینکه موفق می شوند سایرین را تحریک کنند و وقتی پاسخ های مخاطبان را دریافت می کنند، ادای مظلوم ها را در می آورند که مورد خشم و غضب سایرین قرار گرفته اند و از مدیران و سایر کاربران تقاضای دلسوزی می کنند و در این راه سعی می کنند در بین کاربران تفرقه بیندازند و جمع را دو دسته کنند و یک دسته را دشمن نشان دهند و دسته دیگر را به جان آنها بیندازند (اوج لذت و موفقیت یک ترول) و حتی در نهایت ضد دسته ای که خود ایجاد کردند هم فعالیت خواهند کرد. کل این پروسه برای آن است که افراد را ترویج به کاری کند که برایش خنده دار است و در حالی که سایرین عصبانی هستند، ترول در پشت کامپیوتر خود در حال خوردن پاپ کورن و خندیدن است.

یک سناریو که زیاد اتفاق می افتد:
    ترول پستی ارسال می کند که به نظر شما بسیار احمقانه و جاهلانه است، شما چون پاسخ این پست و نظر احمقانه را خوب می دانید و به راحتی قادر به رد کردن آن هستید، سریعا پستی ارسال می کنید و گفته های شخص ترول را در هم می کوبید. پست ارسالی شما برای رد ادعاهای شخص ترول، لازم است به مسائلی بپردازد که سایر کاربران درباره آن نظر متفاوت دارند و با اینکه باورهایی مانند ترول ندارند، ولی نظر مخالف شما دارند و روی نظرشان هم پافشاری دارند. پست شما باعث می شود این افراد بیایند و با شما (و حتی با ترول) مخالفت کنند و این شروع یک گرفتاری، انحراف بحث و جرقه آتش است. به شما تبریک می گوییم، شما به یک ترول غذا دادید.

چگونه با یک ترول برخورد کنیم؟

برخورد مناسب با یک ترول، ندادن چیزی است که برای دیدن آن به سایت آمده است، یا: Do NOT feed the troll

بعضی کاربران سعی می کنند یک ترول را گرفتار کنند یا با او بازی کنند و در عمل، خود ترول را ترول کنند، ولی این شیوه اشتباه است. در مبارزه با یک ترول در امر ترولینگ، همیشه ترول پیروز خواهد شد و حتی ترول از این کار لذت خواهد برد و برایش سرگرم کننده و تجربه جدیدی خواهد بود. بهترین شیوه همان غذا ندادن به ترول و برخورد نکردن با ترول است.

چگونه یک ترول را تشخیص دهیم:

معمولا تشخیص تفاوت یک ترول و یک شخص واقعا بیشعور کار ساده ای نیست. باید دقت کرد که معمولا ترول ها، و در اکثر مواقع ترول های حرفه ای، مستقیما شروع به توهین و تمسخر نمی کنند بلکه از دیدگاه ها و مواضعی صحبت می کنند که معمولا در آن انجمن منفور و مورد خشم است، ترول با ورود به محلی که جو کاربران دو دسته ای مخالف و موافق وجود دارد، شروع به طرفداری و حمایت از یک گروه می کند (حتی ممکن است این گروه از نظر فکری، گروه مطلوب وی نباشد) که این امر باعث شدت دادن به درگیری و دو دستگی و خروج بحث از روال طبیعی می شود که هدف ترول است. در پست های یک ترول حرفه ای معمولا نشانی از خشم، عصبانیت و الفاظ رکیک وجود ندارد بلکه محتوای پست طوری است که چنین پست هایی در پاسخ دریافت می کند. معمولا ترول ها زمانی شروع به فعالیت می کنند که زمینه برای عصبانی کردن و تحریک سایرین فراهم است، به طور مثال بحثی در میان است و سایرین کمی تند صحبت می کنند و ترول از این صحبت استفاده می کند تا هیزمی در آتش بین آن ها بریزد یا این افراد را در موضوعی دیگر به بحث بگیرد.

تشخیص یک ترول حرفه ای واقعا دشوار است. به نوعی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] را می شود چنین بیان کرد: تشخیص یک ترول واقعا حرفه ای از یک کاربر صادق ولی بیشعور ممکن نیست.

منبع اصلی صفحه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در دانشنامه RationalWiki است البته ترجمه آزاد بوده و مطالبی اضافه شده.

کاربر فعال فلسفه B.Russell's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

در تاپیک [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که ایجاد کرده بودم، به این بحث ترول اشاره ای داشتم.

تا جایی که من از قدیما و در فرومی دیگر که محوریتش بحث های آزاد و مذهب و فلسفه بود به خاطر دارم، ترول ها در اکثر مواقع مولتی یوزر هم هستند.

یعنی دوست دارن اون عصبانیت قربانی رو همه رقمه حس کنن، چه در حال همدردی با قربانی چه در حال گرفتن حال قربانی !!!!

دقیقا مانند بسیاری از قاتلین که با لباسی مبدل به صحنه جرم بر میگردن، ترول هم با لباس های مختلف به مکان هایی که ایجاد اغتشاش کرده برمیگرده.

شک نکنید چهره واقعی ترول وقتی با او بحث میکنید و نشانه های موفقیت رو میبینه، در پشت مونیتور این شکلی هست :

راهکار برخورد با ترول ؟ (تجربیات خودم)

این رو از من بپذیرید که میزان هوش و آی کیو ترول ها در اکثر مواقع بیشتر از اکثریت کاربران یک جامعه مجازی هست.
    طرد کردن ترول مسلما باعث میشه ترول بیخیال بشه چون این رو خیلی خوب میفهمه.

اما افراد باهوش تر و آرام تر از ترول، میتونن در محفل های خصوصی با ترول صحبت کنن و ازش بخوان استعدادش رو در مسیر درست به کار بگیره.
    ترول از اینکه آبروش ریخته بشه به شدت بدش میاد چون این رو سقوطی بزرگ برای خودش میبینه.

اما اگر براش مرام گذاشته باشه، قابلیت اصلاح و بازگشت مجدد رو در جهت تزریق تفکرات مثبت داره و این خیلی بهتر از طرد کردن هست.

و در پایان مطمئن باشید :

نجات یک ترول نجات یک فرد نیست، نجات یک جامعه مجازی است.

حـــــرفـه ای V E S T A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

به نظر من لازمه اول یه تعریف کامل و جامع از ترول ، ترولینگ و رفتار ترول گونه ارائه بشه چون رفتار و برخورد و طرز گفتگوی ترول وار فقط در مولتی یوزرها یا یوزری که هدف ترولینگ داره، دیده نمیشه یعنی یک فرد ترول لازم نیست حتما با مولتی یوزر و اهدف خاص ترولینگ وارد یک بحث بشه.

میشه در یوزر اصلی هم رفتار ترول وار رو مشاهده کرد بدون اینکه خود فرد حتی متوجه باشه رفتار ترول واری داره. در واقع این افراد ترول نیستند و هدف ترولینگ ندارن ولی ناآگاهانه رفتار ترول وار نشون میدن(شبه ترول!) تو این شرایط متوجه کردن شخص به رفتار ترول گونه اش خیلی سخت تر هست.

درباره برخورد با این افراد ؛ چون خود شخص باور نداره که از نظر بقیه افراد به یک ترول شباهت داره در این شرایط نمی تونه تغییری در رفتارش ایجاد کنه و از طرفی تلاش برای آگاه سازی مستقیم این افراد (مثل صحبت کردن ) هم ممکن هست با موضع گیری های تند از طرف شخص ترول (شبه ترول) همراه بشه و ممکنه این آگاه سازی رو یه نوع توهین قلمداد کنه.

درباره راه حل های ارائه شدن برای برخورد ، خیلی از مواقع بی اهمیتی و بی توجهی و یا طرد کردن کسی که اصلا متوجه ترول بودن خودش نیست نه تنها فایده ای نداره بلکه باعث میشه این شخص رفتار خودش رو عادی تصور کنه و حتی ناآگاهانه به رفتارش شدت ببخشه (چون واقعا هدف ترولینگ نداره ) و به نظر خودش یک رفتار کاملا عادی داره

در هر صورت این فرد در ارتباط با بقیه افرادی که متوجه رفتار ترول وارشدن عکس العمل هایی رو میبینه که تا زمانی که نسبت به دلیل این نوع عکس العمل ها آگاه نباشه (رفتار ترول گونه خودش) این نوع برخورد اطرافیان رو غیر عادی یا حتی بی شعوری تصور میکنه.

به نظر میاد در چنین شرایطی تنها راه حل اینه که در کنار معرفی یک ترول واقعی یک تعریف کامل هم از رفتار ترول گونه ارائه بشه و اشخاص عادی (بدون داشتن هدف ترولینگ یا یک ترول واقعی بودن) با توجه به این نوع تعاریف رفتارشون رو زیر ذره بین قرار بدن و اگر احساس کردن ایرادی به رفتارشون وارد هست سعی کنن خودشون ایرادات رو اصلاح کنن همین طور این الگو علاوه بر اینکه افراد رو متوجه بعضی رفتارهای اشتباه میکنه میتونه کمک کنه که کسی به اشتباه ترول تشخیص داده نشه یعنی هم آگاهی عموم نسبت به رفتار افراد بالا میره هم افراد نسبت به جزییات رفتارشون دقیق میشن و ایرادات رو رفع میکنن .
    Last edited by V E S T A; 17-07-2014 at 17:12.

4. 4 کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

به نظر میاد در چنین شرایطی تنها راه حل اینه که در کنار معرفی یک ترول واقعی یک تعریف کامل هم از رفتار ترول گونه ارائه بشه و اشخاص عادی (بدون داشتن هدف ترولینگ یا یک ترول واقعی بودن) با توجه به این نوع تعاریف رفتارشون رو زیر ذره بین قرار بدن و اگر احساس کردن ایرادی به رفتارشون وارد هست سعی کنن خودشون ایرادات رو اصلاح کنن همین طور این الگو علاوه بر اینکه افراد رو متوجه بعضی رفتارهای اشتباه میکنه میتونه کمک کنه که کسی به اشتباه ترول تشخیص داده نشه یعنی هم آگاهی عموم نسبت به رفتار افراد بالا میره هم افراد نسبت به جزییات رفتارشون دقیق میشن و ایرادات رو رفع میکنن .
    ولی به نظر من اینکه بخواهیم یک دایره عظیمی از ترولینگ رو تعریف کنیم و سپس به فکر اصلاح خود و همه باشیم، به بُن بست بخوریم.
    دلایلم رو با دو پیش فرض از دو تن از بزرگان که حرفشون رو قبول دارم، شروع میکنم :

رنه دکارت :

در بين تمامي مردم تنها عقل است كه به عدالت تقسيم شده زيرا همه فكر مي كنند به اندازه كافي عاقلند !

خاویر کرمنت :

بیشعور زمانی درمان می شود که فرد اعتراف کند من بیشعورم !

.
    .
    .

از یک طرف ما با جمعیت عظیمی روبرو هستیم که باور دارن شناختشون از دنیا نسبت به بقیه بهتره (من جمله خودم !!) و از یک طرف ما قراره جاهایی اعتراف کنیم که بیشعوریم !!!

پس اینجا یک سنگ محک و معیاری باید نوشته باشه که کلی تبصره بر رفتار ترول وار و بیشعور مآبانه رو در بر داشته باشه، کی اونارو بنویسه؟

یک عقل کل غیر بی شعور؟

به نظر من این محال خواهد بود و ما یک جاهایی باید یکسری رفتار شبه ترول وار رو به عنوان حقیقت آدم بپذیریم حتی با دید مثبت !!!

وگرنه فردی که انیشتن بود، اینجوری کرد :

6. 6 کاربر از B.Russell بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن علوم انسانی New Ray's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    21°N - 71°W

پيش فرض

در برخورد با کسانی که از شبه ترول (محک زدن یک جمع) شروع میکنن و بعد در پی حمایت از یه همسان به ترول کامل تبدیل میشن (شخصیت واقعیشون) چی پیشنهاد میکنید ؟ در دنیای مجازی میشه یه کارهایی کرد ولی در دنیای واقعی چی ؟

8. این کاربر از New Ray بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای V E S T A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

ولی به نظر من اینکه بخواهیم یک دایره عظیمی از ترولینگ رو تعریف کنیم و سپس به فکر اصلاح خود و همه باشیم، به بُن بست بخوریم.
    دلایلم رو با دو پیش فرض از دو تن از بزرگان که حرفشون رو قبول دارم، شروع میکنم :

رنه دکارت :

در بين تمامي مردم تنها عقل است كه به عدالت تقسيم شده زيرا همه فكر مي كنند به اندازه كافي عاقلند !

خاویر کرمنت :

بیشعور زمانی درمان می شود که فرد اعتراف کند من بیشعورم !

.
    .
    .

از یک طرف ما با جمعیت عظیمی روبرو هستیم که باور دارن شناختشون از دنیا نسبت به بقیه بهتره (من جمله خودم !!) و از یک طرف ما قراره جاهایی اعتراف کنیم که بیشعوریم !!!

پس اینجا یک سنگ محک و معیاری باید نوشته باشه که کلی تبصره بر رفتار ترول وار و بیشعور مآبانه رو در بر داشته باشه، کی اونارو بنویسه؟

یک عقل کل غیر بی شعور؟

به نظر من این محال خواهد بود و ما یک جاهایی باید یکسری رفتار شبه ترول وار رو به عنوان حقیقت آدم بپذیریم حتی با دید مثبت !!!

وگرنه فردی که انیشتن بود، اینجوری کرد :

به نظرم لازم نیست حتما کسی که به نظر بیاد عقل کامل داره یا کاملا با شعور هست یه قانون کلی یا تعریف کلی ارائه بده چون همونطور که گفتین اتفاق نظری وجود نداره که شخص x یا y عقل و شعور کامل داره و بر اساس تشخیص این فرد قانونی برای مشخص شدن ترول و رفتار ترول وار یا فرد بی شعور نوشته بشه ..

مثل مواردی که تو پست اول نام برده شد درباره معرفی یک فرد ترول که همه روی اون اتفاق نظر دارن و پذیرشش منطقیه (با هر سطح شعور و عقل) . روی یک رفتار ترول وار هم چنین اتفاق نظری وجود داره (رفتار ترولینگ انقدر پیچیده یا غیر قابل تشخیص نیست که نیاز باشه کسی در مقام عقل کل باشه که دربارش معیاری رو بنویسه) .

ولی چیزی که مربوط به توضیحات پست قبلی میشه اینه که بین فردی که ترول هست با خصوصیاتی که ازش نام برده شد( و معرفی نحوه برخورد با این شخص) و کسی که ترول نیست ولی رفتار ترول گونه داره چه طور میشه تمایز قائل شد و چطور قابل تشخیص هستن ؟ و چه رفتاری رو با کسی که ترول گونه رفتار میکنه باید داشت ؟

قسمت Bold توضیحات : نحوه برخورد با کسی هست که یک ترول واقعی نیست (یا هدف ترولینگ به صورت آگاهانه نداره) ولی رفتار ترول گونه نشون میده چیست ؟ باید بدون هیچ برخوردی قبول کنیم ترولینگ جزوی از حقیقت و شخصیت بعضی از افراد است ؟

ممکنه طنز و شوخ طبعی قسمتی از برخوردهای عادی افراد باشه مثل مثالی که از اینشتن آوردین ولی چیزی که طنز و شوخ طبعی رو از ترول متفاوت میکنه به نظر من جنبه خرابکارانه یا لذت از تحریک احساسات انسانی طرف مقابل در ترولینگ هست (مثل لذت از آزار و اذیت یا لذت از قانون شکنی) چیزی که هدف یک فرد شوخ طبع نیست. یک شخص ترول از تحریک احساسات و عواطف مخاطب و مشاهده واکنش های مخاطب یا انجام رفتار مخرب لذت میبره.

شاید همین مورد بتونه جزو معیارهای واضح باشه برای تشخیص یک ترول واقعی از یک شبه ترول باشه و لزومی نداره حتما دایره عظیمی از رفتارهای ترول وار رو جمع کنیم و از رفتارهای خودمون یکی یکی حذفشون کنیم کافیه تمایز و تفاوت های بین یک فرد ترول و یک فرد عادی برامون مشخص بشه.

10. 5 کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

ترول های اینترنتی از لحاظ عملکرد، طبع و شخصیت به چهار دسته اصلی تقسیم می شوند:

1- ترول بازیگوش :

این کاربران معمولاً طرح جدی برای بر هم زدن نظم سایت ندارند و به راحتی قابل شناسایی هستند. روش خرابکاری آنها نیز بسیار پیش پا افتاده و مشخص است و معمولاً با حمله مستقیم به کاربران دیگر همراه است.

2- ترول تکنیکی :

در اینجا فرد خرابکار بازی را جدی تر گرفته است و طرح هوشمندانه تری برای خرابکاری دارد. معمولاً برای رسیدن به هدف خود دست به خلق یک شخصیت می زند و با ایجاد یک حساب کاربری سعی می کند به صورت مداوم در بحث ها ورود کرده و ایجاد تشنج کند.

3- ترول تاکتیکی :

یک خرابکار بسیار جدی است که برای رفتار تخریب گرانه خود طرح طولانی مدت و بسیار زیرکانه دارد.

این افراد معمولاً با همکاری یک یا چند نفر دیگر طرح خود را پیاده می کنند. اینان به طور سازمان یافته و در مدت زمان بسیار طولانی که ممکن است ماه ها یا حتی سالها طول بکشد با کمک یکدیگر در سایت ها اخلال ایجاد می کنند. تکنیک های استفاده شده ممکن است به گونه ای باشد که شناسایی رفتار خرابکارانه را مشکل کند. معمولاً این افراد از خلاهای قانونی در سایت ها و فروم ها سوء استفاده می کنند و در درازمدت نظم سایت را بهم می زنند.

4- ترول سلطه گر :

این گونه از خرابکارها کاربرانی هستند که با سوء نیت اما با ظاهر موجه و در قالب صاحب تالار گفتگو باشند و با رفتار سرکوبگرانه کاربران دیگر را آزار دهند.
    Last edited by B.Russell; 25-07-2014 at 14:07.

12. 4 کاربر از B.Russell بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

ترول چندان یک تعریف علمی خاصی نیست، اما نامگذاری است برای رفتاری، و تعریفی است کمابیش واضح...

شخصی که به عمد دنبال عصبانی کردن مخاطبان در یک جمع آنلاین میباشد.

او در هدف اولیه اش دنبال خیلی از رفتارهای بد نیست:
    او به دنبال به کرسی نشاندن حرفش نیست، هدف وی پیروزی در بحث نیست، او به دنبال شکست دادن عقیده ای نیست، دلش میخاد دعوا کنه ، به سادگی.

مشابه رفتار لمپن ها در فضای بیرون. نمیدونم دیالوگ کدوم فیلم بود(نقل به مضمون) که شخصیتی داشت به زندان میرفت، در توصیف وصف زندانیان اون بند بهش گفت کسی:
    اگر بهشون نگاه کنی بخاطر اینکه خیره شدی بات دعوا میکنند، اگر سرت رو بندازی پایین و بری بخاطر اینکه بهشون نگاه نکردی بات دعوا میکنند، مهم نیست چکار کنی اونها میخان دعوا کنند.

ترول هم از آتشی که از مانیتور بیرون میجهه لذت میبره.

پس اینطوری نیست هر رفتار نامطلوبی رو بشه ترولینگ تلقی کرد، ترول هدفی خاص داره و اون هدف براش روشنه: تو که مخالفی عصبانی شو، ای فرد موافق تو هم عصبانی شو، هاهاها...همین.
    استنباط من اینه.

برای مثال اسپمر یک نوع رفتار نامطلوب دیگه است، اسپمر پیاپی و بصورت چت پست میده، وزن پستها پایینند ، فاصله زمانی ارسال پستهایش در یک تاپیک بسیار نزدیکند(فکر نکرده تا متن به نسبت منسجمی بنویسه، در لحظه اون چیزی که دوست داره میفرسته مثل محاوره)، اسپمر برای اعضای انجمن احترامی قایل نیست که تاپیک رو درهم میکنه، اسپمر گرچه میتونه برخلاف ترول یک رفتار ناآگاهانه باشه ولی اگر آگاهانه باشه در خیلی از اسپمر ها یک هدف مشخص رو میشه دید: کنتور! من بالا رفتن این شمارنده پست و تشکر رو دوست دارم، به هرقیمتی!

یا کنترلگرها یا دیکتاتورها یا فحاشان یا ... اینها هر کدوم رفتاری نامطلوبند در محیطهای آنلاین(ممکنه در یک فرد هم چند رفتار نمود پیدا کنه یا رفتاری در خدمت رفتار دیگه قرار بگیره)
    اما هر کدوم تعریف خودشون رو دارا هستند.

14. 7 کاربر از Arash4484 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه JJSIMON's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    کهکشان راه شیری_سیاره زمین

پيش فرض

ترول یک مجرم نیست! او یک بیمار است!
    علاج این بیمار بی محلی است.
    سرکوب باعث جان گرفتن او میشود.
    همراهی او اما جرم است.چون مثل ریختن نفت روی آتش اورا شاد میکند.واو بیشتر فعالیت میکند.

به نظر من اگر هر کسی روی مطالبی که میگذاره دقت کنه وبه بار علمی اون توجه کنه ویا اینکه واقعا کمکی کنه حداقل مسئله ی شبه ترول یا ترول ناآگاهانه حل میشه.

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

ساتو سان ، خیلی طبیعیه برای یک انسان که انکار کنه که یک بازنده و شکست خورده است.
    به خاطر همینه که اینترنت پر از دشمنیه...
    اونها کسانی هستند که نمیتونند بدبختتر از خودشون رو در اطرافشون پیدا کنند و میان در اینترنت... و کسانی که حتا ندیده اند رو بازنده خطاب میکنند
    فقط برای اینکه حس کنند خودشون برترند
    رقت انگیزه نه؟
    اونها احساس امنیت میکنند وقتی در مورد یکی بد صحبت میکنند
    اما این هم رستگارشون نمیکنه...
    به نظرت راحتتر نیست که تصدیق کنی یک انسان بی مصرف هستی؟

از Welcome to the NHK
    انیمه ای درباره NEET ها(جوانانی Not in Education, Employment, or Training) و Hikikomori ها (خانه نشینهایی که از اتاقشون خارج نمیشن و از کار و برخورد با مردم و ...ابا دارند)

17. 12 کاربر از Arash4484 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •