تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 42

نام تاپيک: روش پخش زیرنویس فارسی در بلوری پلیرهای سونی و تلویزیون های سونی با سرعت بسیار و بدون افت کیفیت

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2017

پيش فرض

سلام زیر نویس فارسی یاد اما علامت سوال نشنون میده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

11

برای من این ارورو میده Input string was not in a correct forma مشکلش چیه

سلام

شما باید ببینی میگه زیرنویس چندم این مشکلو داره، بعد با NOTEPAD فایل srt رو باز کنی و بری سراغ اون زیرنویس(مثلا خط زیرنویس 17)( به شماره ها اعتماد نکن خودت بشمار) بعد باید فاصله بین متن زیرنویس و خط اول که تایم توش نوشته شده رو از بین ببری تا دقیقا متن زیر زمان قرار بگیره. بعد سیو کن و بیا بیرون.
    درست میشه. اگه مشکلی بود در خدمتم
    Last edited by farhad86; 12-02-2017 at 19:01.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2017

پيش فرض

سلام من همه راه ها رو میرم و تونستم زیر نویس رو درست کنم فقط تنها مشکلش اینه که زیر نویسو سبز رنگ نشون میده و اینو نمیتونم تغییر بدم تو پلیر سونی سبز رنگ میاد زیر نویس

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

از شهروز عزیزبسیارسپاس گزارم.پلیرمن سونی مدل BDP-S1200 میباشدوبا راهکارشمابدرستی زیرنویس فارسی رانمایش می دهد.
    سپاس

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

با تشكر از آقا شهروز
    دستورالعملي كه ايشون دادن رو انجام دادم و توي تلويزيون w804 سوني انجام نشد... يعني زيرنويس رو تشخيص نداد
    ولي توي سينما خانگي n9100 سوني به خوبي نمايش داد. از اونجايي كه زيرنويس تبديل با تصوير شده بود كيفيت چندان خوبي نداشت. شايد بايد تو تنظيمات برنامه SubtitleCreator روي كيفيت زيرنويس كار ميكردم.

ولي الان من ميخوام يه راه حل خيلي بهتر معرفي كنم كه خودم چند وقتيه باهاش كار ميكنم و خيلي عاليه... و اون هم نياز به راه اندازي شبكه dlna توسط برنامه universalmediaserver هست. و اين برنامه رو ميتونيد با همين نام تو گوگل سرچ كنيد و از سايت خودش دانلود كنيد.
    كار با اين نرم افزار به اين صورت هست كه ابتدا تلويزيون يا سينما خانگي با كامپيوتري كه نرم افزار رو نصب كردين از طريق يك اكسس پوينت يا مودم توي شبكه قرار بگيرن...
    اگه حالت شبكه dlna روي تلويزيون فعال باشه، نرم افزار به صورت اتومات تلويزيون رو پيدا ميكنه...
    براي اينكه زيرنويس به همراه فيلم پخش بشه تنها كافيه فرمت زيرنويس .srt و يونيكد utf-8 باشه و فايل زيرنويس هم نام با فايل فيلم باشه.
    خوشبختانه ورژن جديد نرم افزار داراي منوي فارسي هست و ميتونيد تنظيمات رو به راحتي انجام بدين
    بازم اگه سوالي داشتيد در خدمتم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2019

پيش فرض

سلام من مشکل رو حل کردم بدون نیاز به این مراحل!!
    ابتدا وارد تنظیمات بلوری بشین ، قسمت BD/DVD Setting بعد قسمت Subtitle Language رو انتخاب کنید ، آخرین گذینه نوشته Select Language Code در اون قسمت عدد 1157 رو وارد کنید به راحتی مشکل زیرنویس فارسی حل میشه.
    البته من خودم مدت زیادی از روش IDX کردن زیرنویسی که شما یاد داده بودین استفاده میکردم تا اینکه خیلی اتفاقی این رو پیدا کردم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2019

پيش فرض

man be komak niaz daram lotfan java bedid dar mored taghiire faile zir nevis be ansi

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2019

پيش فرض

man be komak niaz daram lotfan java bedid dar mored taghiire faile zir nevis be ansi mmnoon

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2019

پيش فرض

bishtar tozoh midin

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2020

پيش فرض

دمتتتت گررررررررررممممممممممممم .. چند سااالللههه درگیر اینم
    مشکلمو حل کردی
    خدا گره های زندگیتو باز کنه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •