تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 42

نام تاپيک: روش پخش زیرنویس فارسی در بلوری پلیرهای سونی و تلویزیون های سونی با سرعت بسیار و بدون افت کیفیت

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2015

پيش فرض

دوستان برای بهترین کیفیت مورد نظر :

فیلم رو وارد برنامه Bigasoft Total Video Converter کنید .

از تگ Edit به قسمت اخر یعنی subtitle شوید . زیرنویس رو وارد کنید . اندازه و فونتش رو تعیین کنید . و ok رو بزنید .

حال فرمت خروجی رو روی Apple TV HD بزارید .

به راحتی روی تلویزیون های سونی میتونید فیلم رو با بهترین کیفیت و زیرنویس فارسی ببینید /.
    با سلام خدمت استاد شیفو
    داداش شما واقعا خودت این کارو کردی که میگی زیرنویس رو درست نشون میده تلویزیون سونی؟ ما که همه روش ها رو امتحان کردیم به هیچ نتیجه ای نرسیدیم.میشه توضیح بیشتری بدی چجوری این کارو کردی؟مدل تلویزیونت چیه؟ریختی رو فلش و زدی به تلویزیون یا کامپیوترو وصل کردی به تلویزیون؟ با توجه به سیاست های کاری سونی و پروتکل هاش به هیچ عنوان فایل با زیر نویس فارسی رو درست نمایش نمیده.اختمالا شما زیرنویس رو چسبوندی رو فیلم و بعد پخشش کردی که اونم به درد نمیخوره چون چسبوندن زیرنویس به فیلم به اندازه خود فیلم زمان میبره.

پروفشنال استاد شیفو's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

با سلام خدمت استاد شیفو
    داداش شما واقعا خودت این کارو کردی که میگی زیرنویس رو درست نشون میده تلویزیون سونی؟ ما که همه روش ها رو امتحان کردیم به هیچ نتیجه ای نرسیدیم.میشه توضیح بیشتری بدی چجوری این کارو کردی؟مدل تلویزیونت چیه؟ریختی رو فلش و زدی به تلویزیون یا کامپیوترو وصل کردی به تلویزیون؟ با توجه به سیاست های کاری سونی و پروتکل هاش به هیچ عنوان فایل با زیر نویس فارسی رو درست نمایش نمیده.اختمالا شما زیرنویس رو چسبوندی رو فیلم و بعد پخشش کردی که اونم به درد نمیخوره چون چسبوندن زیرنویس به فیلم به اندازه خود فیلم زمان میبره.
    تنها سری C سونی از زیرنویس پشتیبانی میکنه .

روش بالا طوری هست که زیرنویس چسبونده میشه ولی کیفیت فیلم عالی و ثابت میمونه . نهایت زمان تبدیل با این روش برای هر 1 گیگ 20 دقیقه هست .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

دوستان من وقتی فایل srt رو با notepad باز می کنم می بینم با utf8 ذخیره شده و وقتی می خوام با AnsI و .txt ذخیره کنم حروف فارسی به علامت سوال تبدیل می شن خود برنامه هم قبلش اخطار میده میشه راهنمایی کنین

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

با درود
    دوستان عزیز منم وقتی فایل srt رو با notepad باز می کنم می بینم با utf8 ذخیره شده و وقتی می خوام با AnsI و .txt ذخیره کنم حروف فارسی به علامت سوال تبدیل می شن خود برنامه هم بعد از سیو نمودن اخطار میده که ممکن است بعضی از کاراکترها قابل خواندن برای شما نباشد لطفا راهنمایی کنید

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

شما باید در ابتدا در رایانه تان، در تنظیمات Region and language در سربرگ administrative گزینه Change system locale را پیدا و آن را Farsi یا Persian بگذاری.
    بعد رایانه را مجددا راه اندازی کنی و آن وقت با notepad کدینگ زیرنویس را تغییر دهی.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض

برای من این ارورو میده Input string was not in a correct forma مشکلش چیه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

با سلام و تشکر
    در ضمن تبدیل در برنامه SubtitleCreator ارور lllegal...... میده تا آخر که پیغام انتخاب زبان رو میده؟؟؟؟؟ چکارکنم //// ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

لـــــــــــطفا یکی بگه چرا سابکریتر من اصلا زیرنویسو نمیخونه ؟؟؟؟؟؟ در حالی که من اونو از حالت کدینگ 8 در اوردم و روی ANSI گذاشتم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

سلام دوستان
    من یه سونی مدل W800 42 دارم وقتی از طریق فلش فیلم باز میکنم زیرنویس رو درست ساپورت نمیکنه یعنی اصلا حروفش درست نیست فقط مربع و علامت سوال میندازه

کسی میتونه من و راهنمایی کنه یا...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2017

پيش فرض

سلام من هم روی ال ای دی سونی امتحان کردم تا الان که نشد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •