تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 42

نام تاپيک: روش پخش زیرنویس فارسی در بلوری پلیرهای سونی و تلویزیون های سونی با سرعت بسیار و بدون افت کیفیت

داره خودمونی میشه shahroozvaz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

با سلام . ممنون از راهنمایی تون . من الان دو روزه که براساس اونچه که شما گفته اید پیش رفتم. و هر دو نرم افزار رو هم از روی لینک های شما دانلود کردم. ولی در مرحله ای که وارد mkv merge می شم. فایل فیلم و فایل VobSub.idx درگ می شن ولی فایل VobSub.sub درگ نمی شه و این پیغام رو می ده VobSub.sub does not contain any tracks . نمی دونم مشکل چیه آیا باید هر دو فایل .sub و .idx رو اینپوت کنم ؟ و اگه باید این کار رو بکنم چرا نمی شه؟

سلام ، شما فقط باید فایل VobSub.idx رو در mkv merge وارد کنید ... خود نرم افزار mkv merge زمان muxing فیلم فایل Vobsub.sub را از روی اطلاعات فایل idx. داخل فیلم ایمبد می کند...
    پس جواب شما : خیر ، نیاز نیست که فایل های vobsub.sub را وارد نرم افزار mkvmerge کنید ، فقط وارد کردن فایل های vobsub.idx کفایت میکنه .. اما یادتون باشه که هردو فایل زیرنویس (.idx و .sub) باید همنام و در کنار یکدیگر باشند ... موفق باشید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2015

پيش فرض

سلام آقا شهروز .ممنون از پست خوبتون . من یه مشکلی در مرحله اول دارم.فایل زیرنویس من با فرمت srt و UTF-8 هست. اونطور که شما گفتید وقتی با نوت پد بازش میکنم و با ANSI ذخیره می کنم دیگه نوشته ها فارسی نمایش داده نمیشه و همش علامت سوال میشه. چیکار باید کنم. بقیه مراحلش رو بدون اشکال میتونم انجام بدم . در نتیجه تو تلویزیون زیرنویس کلا علامت سواله. subtitle creator خود زیر نویسه رو هم که بدون تغییر utf-8 به ANSI باز نمیکنه و خطا میده. چطور تبدیل UTF-8 به ANSI رو انجام بدم. ممنونم.
    Last edited by joona; 13-03-2015 at 12:41.

تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام آقا شهروز .ممنون از پست خوبتون . من یه مشکلی در مرحله اول دارم.فایل زیرنویس من با فرمت srt و UTF-8 هست. اونطور که شما گفتید وقتی با نوت پد بازش میکنم و با ANSI ذخیره می کنم دیگه نوشته ها فارسی نمایش داده نمیشه و همش علامت سوال میشه. چیکار باید کنم. بقیه مراحلش رو بدون اشکال میتونم انجام بدم . در نتیجه تو تلویزیون زیرنویس کلا علامت سواله. subtitle creator خود زیر نویسه رو هم که بدون تغییر utf-8 به ANSI باز نمیکنه و خطا میده. چطور تبدیل UTF-8 به ANSI رو انجام بدم. ممنونم.

با سلام ، در مورد مشکل شما 2 نکته رو باید حتما در نظر داشته باشید :

1 - یادتون باشه زمانی که زیرنویس رو با نوت پد باز کردید و خواستید با فرمت ANSI دوباره سیو کنید حتما در نام جدید فایلی که می خواهید سیو کنید ، پسوند srt. را از آخر اسم فایل در کادر Name پنجره save as نرم افزار نوت پد، پاک کنید تا فایل جدید فقط بصورت(( txt.نام زیرنویس )) سیو بشه و بعد از آن با Rename کردن فایل ، پسوند txt. آن را به srt. تغییر دهید .

2 - تنطیمات فارسی ویندوز خود را چک کنید ، احتمالا مشکل شما از این تنظیمات است . در ویندوز سون برای اینکار به Control Panel رفته و قسمت Region and Language را باز کنید ؛ در تب Location و در قسمت انتخابی Current Location کشور Iran را انتخاب کنید ، سپس به تب َAdministrative رفته و در قسمت Language for non-Unicode programs دکمه Change system locale را فشار داده و در پنجره باز شده در قسمت Current system locale گزینه Persian را انتخاب کنید و ok کنید ، برای این تغییر سیستم یکبار ریستارت شده و بعد از بالا آمدن مجدد ویندوز ، تنظیمات اعمال می گردد .

[IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]

[IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]

امیدوارم با توجه به این 2 نکته مشکل شما حل شود .

موفق باشید .
    Last edited by shahroozvaz; 14-03-2015 at 02:48.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2015

پيش فرض

سلام مجدد خدمت آقا شهروز.با تشکر از راهنماییتون .راهنمایی شماره 2 خیلی کمک کرد. اما یه مشکل دیگه باقی مونده، تلویزیون من که W800A سونی هست از فرمت idx. برای زیرنویس پشتیبانی نمیکنه. خواهشا یه راه دیگه معرفی کنید.خیلی لازم دارم. البته بگم که تلویزیون من از فرمت sup. پشتیبانی می کنه.آیا راه دیگه ای دارید؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2015

پيش فرض

سلام
    رو کامپیوتر اجرا میشه به این روش ولی رو تلویزیون سونی میگه زیر نویس وجود ندارد

تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام
    رو کامپیوتر اجرا میشه به این روش ولی رو تلویزیون سونی میگه زیر نویس وجود ندارد
    خوب شرط اولش اینه که دستگاه شما فرمت sub/idx رو برای نمایش زیرنویس ساپورت کنه ... احتمالا دستگاه شما این فرمت رو ساپورت نمیکنه .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

سلام به به مثل اینکه یکی از اعصاب خوردیام داره شروع میشه و این مشکل همه جایی هست خخخ
    منم سونی w800b دارم همه اینکارا رو میکنم اخرشم هیچی یا علامت سوال یا اصلا نشون نمیده
    کسی هست که حل کرده باشه این مشکل و خودش تلویزیون سونی داشته باشه؟
    الکی نظر ندید طرف نه تلویزیون سونی داره نه تست کرده یه چی دیده میگه عزیز برو تست کن نمیشه رو اعصابه مرسی بازم لطفا کمک کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض

سلام، من این روش و همه روش های دیگه رو امتحان کردم ولی باز هم بصورت علامت سوال نشون میده زیرنویس فارسی رو

آخر فروم باز ali_phd71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    omidiyeh

پيش فرض

سلام
    به تازگی سونی مدل r56c خریدیم من زیرنویس رو با word اجرا و انکودش uft8 کردم و به خوبی پخش شد فقط سایزش کوچیکه
    چطور میشه سایز یا فونتش رو تغییر داد؟
    با تشکر فراوان

پروفشنال استاد شیفو's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

دوستان برای بهترین کیفیت مورد نظر :

فیلم رو وارد برنامه Bigasoft Total Video Converter کنید .

از تگ Edit به قسمت اخر یعنی subtitle شوید . زیرنویس رو وارد کنید . اندازه و فونتش رو تعیین کنید . و ok رو بزنید .

حال فرمت خروجی رو روی Apple TV HD بزارید .

به راحتی روی تلویزیون های سونی میتونید فیلم رو با بهترین کیفیت و زیرنویس فارسی ببینید /.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •