تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: سرور جدید Iranian Roleplay برای بازی GTA San Andreas

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

1 سرور جدید Iranian Roleplay برای بازی GTA San Andreas

سلام,
    تازگی یه سرور ایرانی RolePlay راه اندازی شده که پیشنهاد میدم حتما ازش دیدن کنید.
    بعضیا شاید ندونن RP چیه, RP در لغت به معنی "نقش بازی کردن" هست, در واقع شما نقش کاراکتر خودتون رو اونطور که دوست دارید بازی میکنید و به جای اون به طور مجازی زندگی میکنید. شما میتونید شغل داشته باشید یا عضو گروه های دولتی یا شرور یا مافیا بشید...میتونید ماشین , خونه و مغازه بخرید. RP یک مد از سری مد های سرور های GTA هست که اونم طرفدار های خودش رو داره. RP قوانین خودشو داره که شاید کمی زمان ببره تا باهاشون آشنا بشید اولش شاید براتون عادی نباشه اما به مرور زمان عادت میکنید. این که شما نقش آدم بد رو بازی میکنید یا آدم خوب مهم نیست, مهم اینه که نقشتون رو خوب بازی کنید و قوانین رو رعایت کنید. حتما از این سرور دیدن کنید که تازه راه اندازی شده و نیازمند پلیر هست. قبلش یه سری قوانین هست که البته زیاده ولی چندتا از اونارو اینجا میگیم:
    1. در سرور ما نمیتونیم کسی رو بدون دلیل بکشیم یا هرکی رو دیدیم بهش حمله کنیم.DM , RK.
    2. اسمی که انتخاب میکنید باید به این شکل باشه اسم_فامیل.
    3. شما مثلا من رو تو بازی میبینید و از بالای سر من اسم من رو میخونید و من رو میشناسید و بهم میگی سلام امید ولی این غلط چون ما هنوز همدیگه رو نمیشناسیم و شما باید بیای با من حرف بزنی و اسم من رو بپرسی وگرنه شما در کاراکتر خودتون من رو نمیشناسید و من یه غریبه هستم.
    4. تقلب و -- هم نکنین چون زود معلوم میشه.
    و... قانون های خیلی بیشتری هست
    اینم از IP سرور:
    HostName: Iranian Roleplay (Region I)
    Address: 130.185.73.40:7777

ID Yahoo: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اد کنید ضرر نداره. منتظرتون هستیم
    Last edited by ZomboZ; 17-07-2014 at 14:30.

اگه نباشه جاش خالی می مونه aref.n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

سلام دوست عزیز من دو سال سابقه حرفه ای Samp داشتم و یه مدت سرور داشتم و حتی تو سرور های trucking % police هم ادمین بودم ... یکم احساس نمکینی تند رفتی و یادت رفت samp 0.c samp 0.x و ...

اگه نباشه جاش خالی می مونه aref.n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

فروش -- و مد ...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •