تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 65 اولاول 123456781454 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 649

نام تاپيک: Chelsea F.C | آبی های لندن |

عضو تیم زیرنویس فارسی jb.NY's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

خب دوستان اسطوره به خانه برگشت

این خبر خیلی خوبیه
    در هر صورت دروگبا متعلق به چلسیه و بازی هم نکنه توی جاهای دیگه به تیم کمک می کنه...
    من به خداحافظی اسطوره توی باشگاه خیلی اعتقاد و علاقه دارم، امیدوارم دروگبا یکی دو فصل درخشان تو چلسی داشته باشه و دور خداحافظی رو دور زمین بزنه... osgood به جای خود، دروگبا برای من کینگ دروگباست

به خونه خوش اومدی قهرمان

2. 7 کاربر از jb.NY بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز stealer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    esf

پيش فرض

قبلا امیدوار بودم لوکاکو بمونه توی تیم ولی الان دلم میخواد هر چه زودتر جدا بشه!!
    شنیدم رفته داره با تیم قبلیش تو بلژیک بازی میکنه که واقعا بی احترامی به تیم و خوزه هست
    این بچه هنوز توانایی بازی تو تیم بزرگی مثل چلسی رو نداره...
    اومد دروگبا کبیر رو هم صمیمانه تبریک میگم

4. 5 کاربر از stealer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز 30vil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

دروگبا برگشت و لوکالو رفتنی شد. امیدورام مثل قضیه اتوئو نشه که مربیش وسط فصل بیاد بهش بگه پیرمرد.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] said: ‘He’s coming because he’s one of the best strikers in Europe.

واقعا خبر خوشحال کننده ای بود مطمئنا یکی از بهترین ها هست و هیچوقت پیرمرد نمیشه

6. 3 کاربر از 30vil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Sepehr SS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

قبلا امیدوار بودم لوکاکو بمونه توی تیم ولی الان دلم میخواد هر چه زودتر جدا بشه!!
    شنیدم رفته داره با تیم قبلیش تو بلژیک بازی میکنه که واقعا بی احترامی به تیم و خوزه هست
    این بچه هنوز توانایی بازی تو تیم بزرگی مثل چلسی رو نداره...
    اومد دروگبا کبیر رو هم صمیمانه تبریک میگم
    لوکاکو کار بدی نکرده، تو تعطیلات خودش تو بلژیک رفته با تیم قبلیش تمرین میکنه. اتفاقا خیلی هم کار خوبی کرده که تو تعطیلاتش هم تمرینات رو رها نکرده. خیلی بازیکن ها این کارو میکنن که میرن با تیم قبلیشون تمرین میکنن.
    نگران نباش، لوکاکو جدا میشه از چلسی. فقط دعا کن که کاستا مصدوم نشه وگرنه دروگبای 37 ساله و تورس میشن مهاجمین اصلی.
    متاسفانه شما ها هم مثل مورینیو تو این قضیه کاملا احساسی دارین برخورد میکنین، منم خودم عاشق دروگبام ولی باید به عنوان مربی برمیگشت نه بازیکن.
    Last edited by Sepehr SS; 25-07-2014 at 23:46.

تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] said: ‘He’s coming because he’s one of the best strikers in Europe.

واقعا خبر خوشحال کننده ای بود مطمئنا یکی از بهترین ها هست و هیچوقت پیرمرد نمیشه
    در مورد اتوئو هم همین حرفها رو زده بود. امیدوارم خاطرات خوب همه با دروگبا تو این فصل، خدشه دار نشه.

آخر فروم باز stealer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    esf

پيش فرض

لوکاکو کار بدی نکرده، تو تعطیلات خودش تو بلژیک رفته با تیم قبلیش تمرین میکنه. اتفاقا خیلی هم کار خوبی کرده که تو تعطیلاتش هم تمرینات رو رها نکرده. خیلی بازیکن ها این کارو میکنن که میرن با تیم قبلیشون تمرین میکنن.
    نگران نباش، لوکاکو جدا میشه از چلسی. فقط دعا کن که کاستا مصدوم نشه وگرنه دروگبای 37 ساله و تورس میشن مهاجمین اصلی.
    متاسفانه شما ها هم مثل مورینیو تو این قضیه کاملا احساسی دارین برخورد میکنین، منم خودم عاشق دروگبام ولی باید به عنوان مربی برمیگشت نه بازیکن.
    ایشون الان باید توی اردوی اتریش باشن
    کاش فقط همین یه کارش بود
    اون مصاحبه های جنجالیش و اعتراض به نیمکت نشینیش رو بذارید کنار این تمرین نکردن با تیم
    اصلا ازش خوشم نماید

10. این کاربر از stealer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

ایشون الان باید توی اردوی اتریش باشن
    کاش فقط همین یه کارش بود
    اون مصاحبه های جنجالیش و اعتراض به نیمکت نشینیش رو بذارید کنار این تمرین نکردن با تیم
    اصلا ازش خوشم نماید
    عزیز من، لوکاکو به خاطر حضور تو جام جهانی تا 30 جولای استراحت داره مثل بقیه بلژیکی ها. ادن آزارد و کورتوا هم نیستن فعلا تو اردوی اتریش. حالا لوکاکو بد کرده رفته تمرین میکنه که از فرم خارج نشه؟!! شورله و اسکار و رامیرس و ویلیان هم نیستن اردوی اتریش.

12. این کاربر از Sepehr SS بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    S.h.i.r.a.Z

پيش فرض

اگر تورس بره خیلی بهتره
    لوکاکو بمونه عالیه . البته برخی رفتاراش هنوز حرفه ای مابانه نیست اما میتونه زوج خوبی با کاستا باشن
    دروگبا هم بازگشتش تبریک میگم . عالیه . من واقعن عاشقشم و دوسش دارم
    اما اگر منطقی باشیم مورینیو اونو برگردونده برای کمک به تیم نه اینکه صرفن فیکس باشه چون میخاد از تجربه ش در بازیهای حساس استفاده ببره

که بعضی مواقع از سیستم 2 مهاجمه ی کاستا و لوکاکو استفاده یا کاستا و دروگبا و از دروگبا و لوکاکو یکی رو نیمکت بشینه ( ا در نظر گرفتن رفتن تورس (ان شالله ه ه ه )

به نظرم تمام موارد لازم رو دیگه برای قهرمانی امسال داریم
    از اونطرف هم امسال رقبا آرسنال و یونایتد هست . یونایتد بیشتر

در اروپا هم که پاریسی ها و رئال و بارسا امسال بیکار ننشیتن + بایرن رقبای جدی اروپایی هستن

کرت زوما . فابرگاس . فیلیپه . کاستا و بازگشت دورگبا عالی بوده + داشتن دفاع و دروازه بانی توپ + هازارد . ویلیان . اسکار و شورله

تقریبن همه چی تکمیله

14. 4 کاربر از brad pitt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای City 17's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    HEV suit

پيش فرض

با جدا شدن لمپارد از چلسی و فردیناند از یونایتد، نسل طلایی محصولات آکادمی وستهم داره به آخر خط می رسه و کم کم همگی بازشنسته میشن.
    نسل طلایی وستهم که سال ها اسکلت تیم ملی انگلستان رو تشکیل می داد و در اون چهره هایی مثل لمپارد، جو کول، تری، فردیناند، کریک و ... دیده میشد.
    چهره هایی که اکثرا در زمان هری ردنپ، دایی لمپارد بهشون فرصت داده شد.
    +
    بدون شرح:

16. 11 کاربر از City 17 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز 30vil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

مورينيو: با جذب شاو خودکشي مي‌کرديم

سرمربي پرتغالي آبي‌پوشان لندني عنوان کرد اگر چلسي مدافع 19 ساله ساوتهمپتون را به خدمت مي‌گرفتند اوضاع اين تيم به هم مي‌ريخت.

منچستريونايتد اخيراً لوک شاو، دفاع چپ تيم ساوتهمپتون را با قراردادي چهار ساله به ارزش 37.5 ميليون يورو به خدمت گرفت. شاو 19 ساله که مي‌تواند قراردادش را براي يک سال ديگر هم تمديد کند، از منچستري‌ها هفته‌اي 200 هزار يورو حقوق خواهد گرفت که بالاترين حقوق دريافتي براي يک بازيکن نوجوان در دنياي فوتبال است.

به نقل از تسنيم، ژوزه مورينيو، سرمربي چلسي با ابراز تأسف از اينکه رقابت براي جذب شاو را به منچستريونايتد واگذار کرده است، گفت: چلسي هم علاقمند به جذب لوک شاو بود ولي پرداخت چنين رقمي براي او ثبات بازي جوانمردانه مالي ما را برهم مي‌زد و از طرفي ديگر ممکن بود تعادل رختکن‌مان را بر هم بزند.

وي افزود: اگر قرار بود چنين رقمي را به يک فوتباليست 19 ساله که بازيکن خوب و فوق‌العاده‌اي است بپردازيم روز بعد درِ باشگاه بارها به صدا در مي‌آمد. ممکن بود بازيکني بيايد و بگويد که چطور مي‌شود من با سابقه 200 بازي و سهيم بودن در چندين عنوان قهرماني از يک بازيکن 19 ساله دستمزد کمتري مي‌گيرم؟! اگر اين کار را مي‌کرديم خيل سريع تعادل تيم بر هم مي‌خورد و دستي‌دستي خودمان را مي‌کشتيم!

آقاي خاص تصريح کرد: نمي‌خواهم باشگاه ديگري (منچستريونايتد) را بابت پرداخت چنين رقمي سرزنش کنم، چون آنها آزاد هستند تا هر رقمي که دوست دارند به بازيکنان موردنظرشان پرداخت کنند. در اين باره هم نظري ندارم ولي در خصوص چلسي بايد بگويم که اگر ما با اين رقم شاو را جذب مي‌کرديم تأثير منفي روي تيم مي‌گذاشت به خصوص وقتي او را با فيليپه لوييز مقايسه مي‌کرديم.

مورينيو در پايان خاطرنشان کرد: فيليپه براي برزيل بازي کرده، در اسپانيا به قهرماني رسيده، فاتح رقابت‌هاي اروپايي بوده و در فينال ليگ قهرمانان اروپا هم بازي کرده است ولي با اين وجود قيمت او پايين‌تر از اين جوان انگليسي است.

varzesh3

18. 4 کاربر از 30vil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •