تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: کار کردن بعضی پورت های USB و کار نکردن بعضی دیگر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض کار کردن بعضی پورت های USB و کار نکردن بعضی دیگر

سلام. من یه مدت پیش روی لپ تاپم یه نرم افزار قفل کردن پورت USB نصب کردم( البته یکی که چه عرض کنم. چندین تا نصب کردم تا ببینم کدومش بهتره و بهتر جواب میده - البته اغلبشون رو از سایت Softpedia.com گرفتم)
    نرم افزار USB Disk Security manager رو هم نصب کردم. ( یه قسمت قفل پورت USB داره).
    الان با هر کدوم از نرم افزار ها که پورت ها رو unlock میکنم میگن unlock شد. unlock هم میشه اما فقط یکی از پورت ها. لپ تاپم Fujitsu Lifebook E752 هستش. 2 تا پورت USB2 داره و 2 تا پورت USB3 . یکی از اون پورتهای USB2 کار میکنه اما اون 3 تا پورت USB دیگه کار نمیکنن. ضمنا روی لپ تاپم دو تا ویندوز دارم. توی ویندوز سون همه پورتها کار میکنن و تمامی پریفرال ها رو میشناسن. اما توی ویندوز XP همونطور که گفتم فقط یکی از پورتها کار میکنه. در حالیکه من اغلب کار هام توی ویندوز XP هستش و علاوه بر اون یه سری نرم افزار های کرکی ای که دارم و نیاز به سخت افزار دارن توی XP جواب میدن و توی سون جواب نمیدن. ( پروگرمر AVR رو باید به لپ تاپ وصل کنم و یه سری نرم افزارهایی که با AVR ارتباط برقرار میکنن فقط روی XP جواب میدن).
    از توی BIOS پورتها رو غیر فعال و بعد فعال کردم که جواب نداد.
    از توی Device manager یه بار همه USB پورت ها رو Disable بعد Enable کردم که جواب نداد.
    باز از توی همون Device manager همه USB پورت ها رو Uninstall و بعد Reinstall ک ردم بازم جواب نداد.
    از توی رجیستری هم خیلی جاها (مثلا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) نوشتن که USBTOR رو برابر 3 قرار بدم تا پورتهام فعال بشن که این کار رو هم کردم و بازم جواب نداد.
    کسی پیشنهادی داره برای من که دارم دیوونه میشم و شدیدا پورتهامو لازم دارم؟ البته اونقدر نرم افزار دارم روی این ویندوز XP که حتی فکر تعویض ویندوز هم تنم رو می لرزونه. آخه چطوری میشه توی ویندوز سون همه پورتها کار کنن اما توی ویندوز XP فقط بعضیاشون کار کنن؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

ضمنا همون یه پورتی هم که کار میکنه موس بی سیم رو بهش وصل کردم. یعنی عملا به لپ تاپم الان هیچ پورت USB برای فلش و ... در اختیارم قرار نمیده (البته توی ویندوز XP )

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

بالاخره بعد از حدود 24 ساعت وقت گذاشتن راه حل رو پیدا کردم و گذاشتم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که مشکلم رو مطرح کرده بودم. شاید یه زمانی به درد یکی دیگه هم بخوره.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •