تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 53 از 203 اولاول ... 34349505152535455565763103153 ... آخرآخر
نمايش نتايج 521 به 530 از 2021

نام تاپيک: .Real Madrid C.F | کهکشانی ها |

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2014
    محل سكونت
    تهران، ونک

پيش فرض

دمشون گرم ، کلی روحیه گرفتم تلویزیونم که این روزا سرش..... [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. 3 کاربر از پیروز99 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

تبریک به رئالی های عزیز !!
    یه 2 تا بازی باختن الان دارن جبران مبکنن !!
    خیلی خیلی وحشی شدن !!
    کم کم دارن رئال اصلی رو نشون میدن !!

3 بازی اخیر 18 گل رده !!
    2 بازی اخیر لیگ 13 گل زده !!
    سلطان کریس 2 بازی لیگ 7 گل زده !!

امیدوارم همینجوری ادامه داشته باشه تا چشم حسودان و ضد رئالی ها بترکه (( تلویزیون )) (( دم رضا جاودانی گرم زد این مجریان صدا و سیما رو با خاک هموار کرد ))

بازی رئال که پخش نمیشه هیچ اونوقت بازی الباقی تیما از اول هفته اعلام میشه (( حالا بماند رئال تو 1 سال اخیر 3 جام و ... رو گرفت و قهرمان چمپیونز شد ))

Hala Madriiiiiiiiiiiiiiiiiid !!

4. 4 کاربر از albertxx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن های فوتبال Abdolreza2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

تبرررریک برد خیلی خوووبی بود
    طبق روال بیشتر اوقات ، خلاصه بازی رو دانلود کردم و نگاه کردم
    عجب بازی بود ، پر از هیجان ، من که با دیدن خلاصه بازی خیلی کیف کردم
    اگه رئالیا یه کم سفت تر گرفته بودن این تیمم مثله دپٌر 8 تایی میشد ، راحت
    سلطان کریس هم که داره میترکوووونه و از الان داره نشون میده که توپ طلا ماله خوووودشه و فقط معجزه میخواد تا انتخاب نشه

میانگین سنی تیم 24 بوده فقط رونالدو از همه مسن تر بوده تو این بازی

+

البته تو این هفته تیم هایی که باهاشون بازی کردیم آنچنان تیم قوی و بد بدن نبودن که عیار ترکیب ( شک وارد شده ) مشخص شه ، که به نظرم بازی هفته ی بعد میتونه بازی خوبی باشه
    امیدوارم همینجووووری این بردامون ادامه پیدا کنه و خیلی زود امتیازات از دست رفته رو جبران کنیم
    Last edited by Abdolreza2012; 24-09-2014 at 02:03.

6. 2 کاربر از Abdolreza2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

تیم کلاً ۱۸ تا گل زده که ۹ تاش سهم رونالدو بوده! با این خیزی که برداشته، رقبا برای بدست آوردن کفش طلا فقط باید دعا کنن که مصدوم بشه...

الچه که مشخصاً تیم دست و پا بسته ای بود، اما چرا فقط رقبا اوایل فصل جلو تیم های ضعیف بازی کنن؟

ایارا دوباره یه بازی خوب به نمایش گذاشت، کم کم داره اعتماد به نفسش رو بدست میاره. رونالدو، بیل، ایسکو و مارسلو از بهترین ها بودن.

تیم منتخب هفته پیش، حالا باید ببینیم این هفته چند نفر از رئال توش قرار میگیرن:

8. 5 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای malkemid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

نکته ای که منو نگران می کنه تعداد گل خورده ی بالاست. 9 گل! تو تیم های رده بالای جدول ما بدترین هستیم. درسته زیاد گل می زنیم ولی نباید انقدر گل بخوریم. ما فقط تو بازی اول گل نخوردیم. نگران کننده هست.

10. 4 کاربر از malkemid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

میانگین سنی تیم 24 بوده فقط رونالدو از همه مسن تر بوده تو این بازی
    هنوز نمیتونم باور کنم رونالدو دیگه داره پا به سن میزاره.
    هنوز اون جوان جویای نام یونایتدی که یک قسمت از موی سرش رنگ طلایی بود و همه رو داشت دریبل میکرد جلو چشمم مجسم میشه.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

12. 3 کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

کریستیانو رونالدو: آینده من رئال مادرید است و در اینجا خوشحالم؛ تمام صحبت ها شایعه است

طرفداری- کریستیانو رونالدو خود را از گمانه زنی ها در مورد بازگشت احتمالی او به منچستر یونایتد دور کرد و گفت که در رئال مادرید خوشحال است.
    رونالدو بعد از اینکه شب گذشته در جریان پیروزی 5-1 مقابل الچه، موفق به ثبت 4 گل شد، از زندگی در سانتیاگو برنابئو و مادرید اظهار رضایت کرد.
    بنا به گزارش 2-4-4، کریستیانو رونالدو به AS گفت: "تمام این صحبت ها در مورد آینده من، گمانه زنی است... آینده من رئال مادرید است. من خوشحالم. فصل خوب پیش می رود و من در مورد آینده ام صحبتی نمی کنم، چون معنایی ندارد."
    این بازیکن 29 ساله سپس در مورد اظهارات سرمربی سابق رئال مادرید، ژوزه مورینیو صحبت کرد و گفت: "این چیز مهمی نیست، آنچه که اهمیت دارد، رئال مادرید است. در سطح شخصی نیز همه چیز خوب پیش می رود و من می خواهم به این پیراهن کمک کنم. نیازی نمی بینم که در مورد مسائل خارج از باشگاه صحبت کنم."
    رونالدو بعد از به ثمر رساندن 4 گل مقابل الچه و هت تریک سه روز قبل خود مقابل دپورتیوو لاکرونیا، شمار گل های خود در این فصل را به 12 رساند.

محتوای مخفی: مارکا 

ناجی 4
    شب بی نظیر ستاره پرتغالی با به ثمر رساندن چهار گل
    اسکریبا:” مطالعه روی رونالدو ؟ روی جوردن هم مطالعه کردند و نتوانستند مهارش کنند
    بازی عالی ایارا
    یک رونالدوی سیری ناپذیر، الچه را ویران کرد
    کیلور ناواس:”کسانی که کاسیاس را هو می کنند نسبت به رئال بی تعصب هستند”

14. 5 کاربر از Abdolreza2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

گزارش روز: کريس رونالدو، ماشين گلزني
    کريستيانو رونالدو؛ 186 گل در 169 بازي

رونالدو شب گذشته 4 گل براي رئال زد تا تعداد گل هايش در سه ديدار اخير را به 8 برساند.

به گزارش "ورزش سه"، شاید منتقدان رونالدو بگویند زدن چهار گل، که دو تای آن از روی نقطه پنالتی بود، شاید چندان اتفاق مهمی هم نباشد اما آنالیز گل های ستاره پرتغالی نشان می دهد که او می تواند به هر شیوه ممکن دروازه حریفان را باز کند.

او که شب گذشته، در صد و شصت و نهمین بازی اش در لالیگا، تعداد گل هایش در این رقابت ها را به 186 رساند، 32 گل را با پای چپ، 129 گل را با پای راست و 25 گل را با ضربه سر به ثمر رساند. از این بین، 155 گل از داخل محوطه جریمه و 31 گل از خارج محوطه جریمه به ثمر رسید. او تنها 39 بار از روی نقطه پنالتی گلزنی کرد و 16 گل هم از از روی ضربات آزاد مستقیم زد.

این نسبت تقریبا در گل های او در لیگ قهرمانان هم ثابت است؛ 53 گل در 52 دیدار؛ 10 گل با پای چپ، 40 گل با پای راست و 3 گل با ضربه سر. 42 گل از داخل محوطه جریمه و 11 گل بیرون محوطه جریمه؛ 5 گل پنالتی و 7 گل از روی ضربات آزاد.

رونالدو در حالی چنین آماری را از خود به جا گذاشته که تنها 5 فصل از حضورش در رئال سپری شده؛ مقایسه رکوردهای او با آلفردو دی استفانو و رائول، بهترین گلزنان تاریخ رئال، که هر یک بیش از یک دهه در این باشگاه بازی کردند، ارزش کار ستاره پرتغالی را بیش از پیش نشان می دهند. برای مثال رائول 323 گلش برای رئال را در 15 فصل و 741 بازی به ثمر رساند. در حالی که رونالدو با مجموع 264 گل برای رئال، فاصله زیادی با شکستن رکورد رائول ندارد.

---------------------

ستاره اسکريبا از CR7
    سرمربي الچه: رونالدو، مايکل جردن فوتبال است

فران اسکريبا، سرمربي الچه، پس از درخشش کريس رونالدو، ستاره رئال، در ديدار شب گذشته دو تيم، اين ستاره پرتغالي را با مايکل جردن، اسطوره بسکتبال آمريکا مقايسه کرد.

به گزارش "ورزش سه"، رئالی ها شب گذشته ابتدا با یک گل از الچه عقب افتادند اما در نهایت با 4 گل از رونالدو، توانستند به پیروزی پرگل 5-1 برسند. رونالدو با این 4 گل، تعداد گل هایش در لالیگا را به 187 رساند و به سومین گلزن برتر تاریخ رئال در این رقابت ها تبدیل شد. او همچنین اکنون تنها یک هت تریک دیگر نیاز دارد تا به رکورد 25 هت تریک آلفردو دی استفانو با پیراهن رئال برسد.
    اسکریبا با ستایش از رونالدو، گفت:" او بازیکنی استثنایی با توانایی گلزنی فوق العاده است. مانند زمانی که مایکل جردن بازی می کرد و در هر دیدار 50 گل به ثمر می رساند. رونالدو نیاز به کمک هیچ کسی ندارد. برای ما دیدار دشواری بود. ما نه از برنابئو و نه از دیدار مقابل بارسا. ما می دانیم که در خانه قوی تر هستیم و می توانیم از آنها امتیاز بگیریم."

---------

فقط تو 5 فصل تونست به رکوردی که رائول تو 14 فصل به جا گذاشت نزدیک میشه ××

فوق العادست این بشر ××!

16. 7 کاربر از albertxx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

تغيير تاکتيکي رئال
    آيا آنچلوتي بايد بيشتر روي ايسکو حساب کند؟

نمايش مقتدرانه ايسکو و ايارامندي در مقابل الچه، اين سوال را در ذهن ها بوجود آورده است که آيا زمان آن نرسيده است که کارلتو، بيشتر از قبل روي اين دو ستاره جوان خود حساب کند؟

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید در مقابل الچه با سیستم جدیدی وارد میدان شد. مساله ای که آنچلوتی وعده اش را داده بود. کارلتو در نشست خبری پیش از بازی، خبر از ایجاد تغییراتی چه در سیستم رئال و چه در ترکیب ثابت این تیم داده بود. پدرو سن مارتین از نشریه AS در این رابطه می نویسد:

آنچلوتی به دنبال دستیابی به سیستمی بود تا میانه زمین رئال، در هیچ مقطعی از بازی، خالی از بازیکن نماند و فرصت برای مهاجمین حریف برای استفاده از ضد حملات ایجاد نشود.بخصوص پس از جدایی ژابی آلونسو و دی ماریا، لزوم ایجاد تغییرات تاکتیکی در رئال مادرید حس می شد.

رئال برای اولین بار در این فصل، مقابل الچه با سیستم 2-4-4 کرد؛ در حالیکه پس از مدت ها بنزما نیمکت نشین شده بود. آرایش خط میانی این تیم متشکل از کروس-خامس-ایارامندی و ایسکو بود.

نمایش خوب این خط هافبک جوان و پویا، در کنار درخشش رونالدو و بیل، بردی قاطعانه را نصیب شاگردان کارلتو کرد.نمایشی که تحسین هواداران و کارشناسان را به دنبال داشت.در این بازی، بخصوص همکاری عالی ایسکو و ایارامندی به چشم می آمد.

ایارا که در فصل گذشته، انتقادات سختی به او وارد شده بود، در این مسابقه، بر خلاف گذشته کاملا بر جریان بازی مسلط بود و با اعتماد به نفس بالایی بازی می کرد. او 117 پاس صحیح به هم تیمی هایش داد که از این میان، 30 تایش به ایسکو و 26 پاس نیز به کروس داده شده بود.

همکاری و مشارکت او با بازیکنان کناریش، جمع کردن توپ های برگشتی و کمک به خط دفاع، از شاخصه های بارز بازی ایارامندی بود.بازیکن سابق سوسیه داد،در این فصل تا پیش از بازی با الچه تنها 34 دقیقه فرصت حضور در میدان را پیدا کرده بود.

در مقابل، ایسکو در 4 بازی برای رئال، مجموعا 158 دقیقه بازی کرده بود. نمایش تکنیکی ایسکو و حرکات پا به توپ او، بارها هواداران رئال را به تشویق او واداشت.رئال به دفعات روی حرکات ایسکو، صاحب ضربه خطا در اطراف محوطه جریمه شد و توانایی بالای این جوان مالاگایی در حفظ توپ، کمک فراوانی به ایجاد توازن در شکل بازی رئال می کرد.

اگر امروز از هواداران رئال سوال کنید که بین ایسکو و بنزما، کدام بازیکن را ترجیح می دهید؟ بدون شک جواب سوال شما ایسکو خواهد بود.روشن است که ایسکو و ایارامندی، در ایده های اصلی آنچلوتی جایی ندارند و بازیکنانی نیمکت نشین محسوب می شوند؛ اما کسی چه می داند؟ شاید این نمایش خوب، کمک کند تا از این پس، شاهد بازی های بیشتری از این دو جوان آینده دار در ترکیب ثابت رئال باشیم.

----------------------------------

دوستان یه سوال
    کسی هست که بازی های رئال رو از رو ما*هوا*ره ببینه ؟؟

کدوم شبکه همه بازی های رئال رو رایگان پخش میکنه ؟/ (( شبکه idman گفته بودن همه بازی ها رو پخش میکنه درسته ؟؟ ))

یکی گفت ا*ل ان *بی آذر و ترک رو نصب کنم
    ولی من فقط میخوام یکی رو نصب کنم

کدوم رو پیشنهاد میدید ؟؟

18. 2 کاربر از albertxx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

مارکا 4 مهر

لالیگای همگانی

طغیان و حمله
    والنسیا و سویا جسورانه ظاهر شدند و باعث شدند که رقابت احساسی و با بالاترین هیجان برگزار شود
    اتلتیکو عوض نشده است و رئال و بارسا فهمید هاند که دوران لالیگای دوقطبی تمام شده است
    کارلو به ایکر:” تو بازی می کنی”
    کاپیتان که به ناواس به خاطر اولین بازش تبریک گفت مقابل ویارئال به ترکیب برمیگردد

20. 3 کاربر از Abdolreza2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •