تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: مشاوره براي خريد سيستم صوتي خانگي

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض مشاوره براي خريد سيستم صوتي خانگي

با سلام خدمت دوستان
    من يه سيستم فقط براي پخش موزيك ميخوام تهيه كنم.اولويت اولم با توجه به اين كه شمال هستيم و خونه آپارتماني نيست حجم صدا و بيس قويشه.البته كيفيت صداشم قابل قبول باشه.نمي دونم اگه بخوام زير ١ تومن خرج كنم ميتونم يه جفت باند و آمپ تهيه كنم كه نيازمو برآورده كنه يا بايد يه ضبط سوني كاركرده يا چيز ديگه اي بخرم.ممنون ميشم كمكم كنيد.

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

سلام
    سونی یک مدل داره که شاید باعث شکستن شیشه های خونتن هم بشه . Sony Shake-7
    کلا اسم نابودگر به اون داده شده .

3. این کاربر از m-530 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    اگر میخوای حدوده 1 تومن خرج کنی پیشنهاد میکنم BSC 7000 Newرو و اگر بیس و کیفیت میخوای سیستم سینمای خانگی فیلیپس 5.1 و آمپ پایونیر که حدوده 1/5میشه. Sony-SHAKE 7 و Sony -SHAKE 5 خیلی عالی هستن و قویترین سیستم صوتی خانگی هستن SHAKE 7 با 2850 و SHAKE -5با 2400 وات .سیستم.DJ و ووفر 15 اینچ میدبیس 8 و میدرنج 4 اینچ و توییتر شیپوری .شاهکاره سونی موفق باشین
    Last edited by HOMETECH; 11-07-2014 at 17:04.

5. 3 کاربر از HOMETECH بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    اگر میخوای حدوده 1 تومن خرج کنی پیشنهاد میکنم BSC 7000 Newرو و اگر بیس و کیفیت میخوای سیستم سینمای خانگی فیلیپس 5.1 و آمپ پایونیر که حدوده 1/5میشه. Sony-SHAKE 7 و Sony -SHAKE 5 خیلی عالی هستن و قویترین سیستم صوتی خانگی هستن SHAKE 7 با 2850 و SHAKE -5با 2400 وات .سیستم.DJ و ووفر 15 اینچ میدبیس 8 و میدرنج 4 اینچ و توییتر شیپوری .شاهکاره سونی موفق باشین
    اين bsc 7000 كجايي هستش؟قيافش شبيه اين بانداي چيني ميمونه!كيفيتش چطوره؟با حداكثر ١ تا ١.٥ ميشه يه آمپ استريو با يه جفت باند خريد كه حجم صداش قابل قبول باشه يا نه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

سلام
    BSC 7000بله بانده چینی اما با کیفیت هست.من داشتم چند ساله پیش اما چون نمیتونستم Volumeو بالا ببرم فروختم .چون حجم و پرتابه صدای بالایی داشت.300وات اصلی. مشخصاتشم
    unit:2*6/5inch Midrange
    2*1inch توییتر
    8*8اینچ ووفرها. ارتفاع 1/57 و پنل لمسی
    میشه ی جفت باند فیلیپس با آمپ پایونییر خرید اما حجم بالایی نداره
    پیشنهاد میکنم اسپیکر Edifier S730رو ببینی و صداشو گوش کنی من دارم و قویترین اسپیکر در بازار هست.تلفیقی از Treble,Bass و حجم. تنها نمایندگی Edifier که میتونی ببینی و تست بگیرن بازار موبایل طبقه اول فروشگاه ماتریس نمایندگی اسپیکرهای ادیفایر و Msi.قیمت حدوده 1320000.
    سوالی هست خوشحال میشم کمک کنم.

8. این کاربر از HOMETECH بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام
    BSC 7000بله بانده چینی اما با کیفیت هست.من داشتم چند ساله پیش اما چون نمیتونستم Volumeو بالا ببرم فروختم .چون حجم و پرتابه صدای بالایی داشت.300وات اصلی. مشخصاتشم
    unit:2*6/5inch Midrange
    2*1inch توییتر
    8*8اینچ ووفرها. ارتفاع 1/57 و پنل لمسی
    میشه ی جفت باند فیلیپس با آمپ پایونییر خرید اما حجم بالایی نداره
    پیشنهاد میکنم اسپیکر Edifier S730رو ببینی و صداشو گوش کنی من دارم و قویترین اسپیکر در بازار هست.تلفیقی از Treble,Bass و حجم. تنها نمایندگی Edifier که میتونی ببینی و تست بگیرن بازار موبایل طبقه اول فروشگاه ماتریس نمایندگی اسپیکرهای ادیفایر و Msi.قیمت حدوده 1320000.
    سوالی هست خوشحال میشم کمک کنم.
    ممنون از راهنماييتون.حتما اومدم تهران ميرم اون bsc رو ميبينم.حدود قيمتش چقدر هست؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

سلام خواهش میکنم
    حدوده قیمت 950000.BSC-9000هست که قیمت 1420000 تومن هست، اما کیفیت ، پرتاب صدا و بیس 7000رو نداره .
    Edifier-S730 هم حتما ببینید بهترین اسپیکر هست.
    موفق باشین
    Last edited by HOMETECH; 13-07-2014 at 02:29.

11. این کاربر از HOMETECH بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

سلام
    من برای یک فضای 100 متری سالن تقریبا مربع در آپارتمان می خوام سیستم صوتی بخرم. کیفیت و جزئیات صدا برام خیلی مهمه. باس و مید باس حساب شده فلت و شفاف رو دوست دارم. میدرنج و تیوتر هم وقتی ناله سیم ویالون و یا نفس کشیدن نوازنده نی رو تولید می کنه احساس رضایت از خرید رو دو چندان می کنه.

ممنون می شم راهنمایی کنین.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

سلام
    من برای یک فضای 100 متری سالن تقریبا مربع در آپارتمان می خوام سیستم صوتی بخرم. کیفیت و جزئیات صدا برام خیلی مهمه. باس و مید باس حساب شده فلت و شفاف رو دوست دارم. میدرنج و تیوتر هم وقتی ناله سیم ویالون و یا نفس کشیدن نوازنده نی رو تولید می کنه احساس رضایت از خرید رو دو چندان می کنه.

ممنون می شم راهنمایی کنین.
    سلام؛

این مطلب مطالعه کن شاید خوشت اومد: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •