تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: بهترین بازیکن جام جهانی 2014

راي دهنده
42. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • مانوئل نویر

13 30.95%
  • توماس مولر

3 7.14%
  • لیونل مسی

16 38.10%
  • آریان روبن

2 4.76%
  • نیمار

0 0%
  • جیمز (خامس) رودریگز

6 14.29%
  • سایر

2 4.76%
صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 26

نام تاپيک: بهترین بازیکن جام جهانی 2014

کاربر فعال انجمن نجوم و اخترشناسی Mr.Crow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

یعنی کروس که نیمه اول عالی بوده و دو گل زده و یک پاس گل داده، نقش هویج رو داره ولی نویر چون دو تا شوت گرفته جای تقدیر داره و بهترین بازیکنه؟
    کروس که اون بازی بهترین بازیکن زمین انتخاب شد و حقش هم بود. ولی کل بازی های آلمان (نه فقط بازی با برزیل) رو در نظر بگیریم، من نویر رو بهتر از کروس میدونم.

2. این کاربر از Mr.Crow بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Sepehr SS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

کروس که اون بازی بهترین بازیکن زمین انتخاب شد و حقش هم بود. ولی کل بازی های آلمان (نه فقط بازی با برزیل) رو در نظر بگیریم، من نویر رو بهتر از کروس میدونم.
    جلوی فرانسه هم اگه پاس گل و سانتر عالی کروس نبود، معلوم نبود آلمان بتونه گل بزنه و شاید بازی میرفت وقت اضافه. در کل همیشه حق کروس چه تو بایرن مونیخ چه تو تیم ملی خورده شده، این دفعه هم یک مورد دیگه. کروس بهترین بازیکن آلمان بوده تو این مسابقات.

کاربر فعال انجمن نجوم و اخترشناسی Mr.Crow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

جلوی فرانسه هم اگه پاس گل و سانتر عالی کروس نبود، معلوم نبود آلمان بتونه گل بزنه و شاید بازی میرفت وقت اضافه. در کل همیشه حق کروس چه تو بایرن مونیخ چه تو تیم ملی خورده شده، این دفعه هم یک مورد دیگه. کروس بهترین بازیکن آلمان بوده تو این مسابقات.
    حق کروس که با پست های ما توی اینجا خورده نمیشه! بهترین هم باشه مبارکش! جزو 5،6 تا بازیکن مورد علاقه من هم هست و از بهترین بودنش ناراحت نمیشم.
    این جدول هم انصافاً خیلی خنده دار بود!!!

هوودس و اوزیل بالاتر از نویر!!! مرته ساکر بالای کلوزه و خدیرا و شواینی!!!!!!!!!! خب دیگه یه جا داش مصطفی رو میذاشتن نفر اول و خلاص!

5. 2 کاربر از Mr.Crow بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز SA3EDLORD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

آره اشتباه کردم تونی کروس هم باید تو رای ها میبود. اما همین گزینه ها برنامه 2014 بود. به سایر رای بدید ما حساب میکنیم کروس
    دوستان دلایل خودشون برا انتخاب هم بگن خیلی خوب میشه.
    خودم به رودریگز رای دادم چون به غیر از گل های زیبایی که به ثمر رسوند با سن کمش رهبر تیمش هم بود........بازی سازی عالی ....قدرت شوت زنی ..... سرزنی با قد نسبتا کوتاهش. فرصت طلبه.
    نویر هم تا الان بهترین دروازبان جام بوده و خیلی وقتا آلمانو تو بازی نگه داشته. مثلا بازی با الجزایر نمونه بارزش.
    لیونل مسی رو اگه به خودم بود تو گزینه ها نمیذاشتم اما خب گفتم دوستان بعدا شاکی میشن. غیر از گل ها و موقعیت هایی که تو هر بازی تک و توک میسازه به نظرم تو هر بازی خیلی زیاد توپ لو میده که مسی قبلی اصلا اینطوری نبود. در مقایسه با 5 تا گزینه بعدی + کروس عملکردش به اعتقاد من بدتر بوده.

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2014
    محل سكونت
    اونور ابرا

پيش فرض

اگه نیمار مصدوم نمیشد بی ش بهترین بازیکن جام بود با اختلاف زیاد
    ولی بعد اون نویر بهترینه چون یه تنه داره با قدرت المانو قهرمان جام میکنه
    (تو این لیست از آرژانتین به جای مسی, باید خاویر ماسکرانو قرار میگرفت)

اگه نباشه جاش خالی می مونه farshidmm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

ایول از 6 تا 3 تاشون بایرنی هستن
    اولین و آخرین باری که یک دروازه بان به عنوان بهترین بازیکن جام انتخاب شد 2002 که الیور کان شد و فکر نمی کنم امسال هم یک دروازه بان انتخاب بشه البته بعید نیست
    معمولا انتخاب بهترین بازیکن جام بستگی به تیم قهرمان داره
    اگر آلمان قهرمان بشه شاید مولر رو انتخاب کنن و اگر آرژانتین قهرمان بشه مسی چون موثرترین بازیکنها در پیروزی های تیمشون بودن

کاربر فعال انجمن ریاضیات chekmate's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

واقعا نمیدونم رو چه حسابی کسی به مسی رای داده اینجا؟!!!! اینایی که به مسی رای دادن اصلا بازی هارو نگاه کردن یا همینجوری الکی چون آرژانتین فینال اومده بهش رای دادن؟!!!!
    مسی توی 4 بازی از 6 بازی آرژانتین بهترین بازیکن زمین انتخاب شد، البته این احتمال هم هست که اون کارشناسا هم بازیها رو نگاه نکرده باشن و همیینجوری الکی انتخابش کرده باشن.
    Last edited by chekmate; 11-07-2014 at 20:47.

پروفشنال Sepehr SS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

مسی توی 4 بازی از 6 بازی آرژانتین بهترین بازیکن زمین انتخاب شد، البته این احتمال هم هست که اون کارشناسا هم بازیها رو نگاه نکرده باشن و همیینجوری الکی انتخابش کرده باشن.
    چه دلیل بیخود و مزخرفی. یعنی چون جلوی ایران و نیجریه بهترین بازیکن شده باید بهترین جام هم بشه؟!!!!!!تو دو بازی آخر جلوی بلژیک و هلند چیکار کرده این آقا؟
    البته اگه آرژانتین قهرمان بشه، مسی رو بهترین انتخاب میکنن چون فیفا فقط دنبال پول بیشتره و با انتخاب مسی، اسپانسرها هم بیشتر خوشحال میشن. ولی تا قبل بازی فینال که جزو سه بازیکن برتر هم نیست. رودریگز هم تو سه بازی تیمش بهترین شده و تو یک بازی دیگه هم نیمه دوم اومد و دو پاس گل داد و یک گل زد. رودریگز، کروس،مولر و نویر و نیمار خیلی از مسی بهتر بودن تا الان. فوتبال فقط مسی و رونالدو نیست که فقط به اینا رای میدین، بازیکن های دیگه هم هستن که کسانی که فهم فوتبالی داشته باشن، میفهمن من چی میگم.
    واقعا مایه تاسف و خجالته که تو این رای گیری، مسی فعلا 16 رای داره و رودریگز 6 تا!!!! این اساتید نابغه که به مسی رای دادن، بیان بگن که این آقا چیکار کرده که از رودریگز و کروس و مولر بهتره؟
    Last edited by Sepehr SS; 11-07-2014 at 21:02.

11. این کاربر از Sepehr SS بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن مشکلات نصب و اجرای بازیها clau's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

بازی با ایران که باید دروازه بان ارژانتین بهترین بازیکن میدان میشد

2تا موقعیت خطرناکی که دژآگه - قوچان نژآد داشتن خوب دفع کرد

البته داور صربستانی هم میتونست بهترین بازیکن اون مسابقه انتخاب بشه- بالطفی که در حق آرژانتین کرد و سر تیم مارو برید

13. این کاربر از clau بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

حداقل یه رای هم به نیمار بدید.
    خداییش بازیکنه خوبیه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •