تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 13

نام تاپيک: کسی مدرس زبان انگلیسی خوب نمی شناسه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض کسی مدرس زبان انگلیسی خوب نمی شناسه؟

کسی مدرس زبان انگلیسی داشته که از کارش راضی بوده و شما را به هدفتان رسانده باشه ؟
    شما می توانید در تاپیک معرفی کنید آن مدرس ها را و همه را از دست تبلیغات الکی بعضی اموزشگاه ها نجات دهید!!!!!!!!!!!!!

در آغاز فعالیت طاهره89's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

کسی مدرس زبان انگلیسی داشته که از کارش راضی بوده و شما را به هدفتان رسانده باشه ؟
    شما می توانید در تاپیک معرفی کنید آن مدرس ها را و همه را از دست تبلیغات الکی بعضی اموزشگاه ها نجات دهید!!!!!!!!!!!!!
    خب بستگی داره! کدوم شهر؟ چه مهارتی برای شما مهمه؟ چه لهجه ای؟ قیمت مهمه یا نه؟ برای چه کاری می خواهید مثلا آمادگی آیتل و تافل؟ و ...
    مثلا من توی مشهد آقای واحدیان رو میشناسم. توی جهاد دانشگاهی درس میدن.بسیار با اخلاق. لهجه بریتیش عالی. ضعفهایی توی املای کلمات داره اما تسلط خیلی خیلی بالایی روی اصطلاحات داره. مطمئن نیستم برای آزمونهای بین المللی هم کار میکنه یا نه. بنظر من گرامر رو هم زیاد قشنگ درس نمیده البته توی ادبیات من، قشنگ درس ندادن با کامل و درست نگفتن متفاوته!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

سلام من در تهران یک مدرس خصوصی عالی می خواهم واز شما به خاطر جوابتان متشکرم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سلام
    دوست من اگر دنبال واقعا مدرس خوب زبان هستید ، کسی که بتونی در چهار مهارت اصولی کار آموزش بده و از یادگیری زبان لذت ببری و هم دانش زبانت زیاد بشه
    سعی کن افرادی پیدا کنی که در این دانشگاه ها رشته آموزش زبان خوندند یا دارند می خونند مخصوصا بچه های فوق لیسانس و دکتری منظورم هست .
    تربیت مدرس ، دانشگاه تهران ، شهید بهشتی ، فرودسی مشهد ، علامه
    مطمئن باش دوست من کسی که توی این دانشگاه ها درس خونده باشه لیسانس گرفته باشه و داره فوق شم توی زبان همون جا میخونه قیمتش با کسی که تجربه ای و
    براساس اینکه کشور انگلیسی زبان بوده داره تدریس می کنه خیلی فرق میکنه ، این افراد اصولا دنبال هیت علمی شدن و تدریس در دانشگاه معتبر کشور هستند . و شک نکنید
    کسی که تجربه دار تدریس میکنه و به صرف زندگی در امریکا نه دانش این افراد داره نه مهارت تدریس و نه مثل این افراد میتونه در چهار مهارت اصلی زبان باشه

خودم سه تا استاد داشتم که همه مقاطع تحصیلی شون دانشگاه های معتبر ایران بودند همین دانشگاه هایی که نام بردم تا مقطع دکتری و هیت علمی زبان دانشگاه بودند
    اگر من تهران زندگی می کردم می رفتم به کلاس های دکتر داوود برزآبادی ، عضو هیات علمی زبان دانشگاه تهران ، و از اطلاعات ایشون و کلاس ایشون لدت می بردم
    کلاس های عمومی هم داره و قیمت هاش نسبت به کیفیتش واقعا مناسب

سایت استاد ( که واقعا لیافت تیتر علمی دکتر و استاد داره )

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

صحفه ایشون در سایت دانشگاه تهران بخش زبان و ادبیات انگلیسی
    Last edited by majidgbox; 30-07-2014 at 23:38.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

سلام دوست عزیز متشکرم از اینکه پاسخ دادید و من را راهنمایی کردید یک سئوال دیگه از شما دارم ایا شما این آقای دکتر داوود برزآبادی را می شناسین و نحوه تدریسشان را؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

سلام
    دوست من اگر دنبال واقعا مدرس خوب زبان هستید ، کسی که بتونی در چهار مهارت اصولی کار آموزش بده و از یادگیری زبان لذت ببری و هم دانش زبانت زیاد بشه
    سعی کن افرادی پیدا کنی که در این دانشگاه ها رشته آموزش زبان خوندند یا دارند می خونند مخصوصا بچه های فوق لیسانس و دکتری منظورم هست .
    تربیت مدرس ، دانشگاه تهران ، شهید بهشتی ، فرودسی مشهد ، علامه
    مطمئن باش دوست من کسی که توی این دانشگاه ها درس خونده باشه لیسانس گرفته باشه و داره فوق شم توی زبان همون جا میخونه قیمتش با کسی که تجربه ای و
    براساس اینکه کشور انگلیسی زبان بوده داره تدریس می کنه خیلی فرق میکنه ، این افراد اصولا دنبال هیت علمی شدن و تدریس در دانشگاه معتبر کشور هستند . و شک نکنید
    کسی که تجربه دار تدریس میکنه و به صرف زندگی در امریکا نه دانش این افراد داره نه مهارت تدریس و نه مثل این افراد میتونه در چهار مهارت اصلی زبان باشه

خودم سه تا استاد داشتم که همه مقاطع تحصیلی شون دانشگاه های معتبر ایران بودند همین دانشگاه هایی که نام بردم تا مقطع دکتری و هیت علمی زبان دانشگاه بودند
    اگر من تهران زندگی می کردم می رفتم به کلاس های دکتر داوود برزآبادی ، عضو هیات علمی زبان دانشگاه تهران ، و از اطلاعات ایشون و کلاس ایشون لدت می بردم
    کلاس های عمومی هم داره و قیمت هاش نسبت به کیفیتش واقعا مناسب

سایت استاد ( که واقعا لیافت تیتر علمی دکتر و استاد داره )

صحفه ایشون در سایت دانشگاه تهران بخش زبان و ادبیات انگلیسی

سلام دوست عزیز متشکرم از اینکه پاسخ دادید و من را راهنمایی کردید یک سئوال دیگه از شما دارم ایا شما این آقای دکتر داوود برزآبادی را می شناسین و نحوه تدریسشان را؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

دکتر برزآبادی نه میشناسم نه سر کلاس های ایشون حضور داشتم ، اما رزمه افراد خودشون نشون دهند بخشی زیادی از توانامندشونه
    ایشون دکتر آموزش زبان انگلیسی هستند و تمام مقاطع علمی شون در بهترین دانشگاه ایران سپری کردند و عضو هیت علمی دانشگاه تهران بخش ادبیات و زبان انگلیسی
    من اگر تهران بودم واقعا از کلاس های ایشون استفاده میکردم من با شاگرد های ایشون کلاس داشتم کسانی که دانشگاه تهران مقاطع علمی شون سپری کردند و تا دکتری آموزش زبان اونجا بودند
    شاگرد هاش که همچنین کیفیت بالایی داشتند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

من کلاس با مهندس حمیدرضا خادمی داشتم. فوق العاده س!!!!! !!!!!!!!!!. متد تدریسش هم پر انرژی و جدیده. آموزش الکترونیکی و مجازی رو هم در کلاساش ترکیب میکنه و همیشه با شاگردا در ارتباطه و پاسخگو هست. مثلا بچه ها تو تلگرام یا رو سایتش صدا میفرستن و استاد تصحیح میکنه.
    اگه خواستین باهاش تماس بگیرین این شماره شه 09193346902
    اینم آدرس سایتش [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    که واسه ما تمرین و تست و ویدیو آموزشی میزاشت
    استاده فوق لیسانس رشته ی آموزش زبانه . یعنی فن تدریسش واقعا عالیه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

من با این شماره چند بار تماس گرفتم ولی کسی جواب نداد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2018

پيش فرض

اگه منظورتون شهر تهرانه استاد خوب زیاده.
    من مرکز زبان دانشگاه تهران کلاس می رفتم. با آقای شریعت کلاس داشتم کارشون واقعا فوق العاده و متفاوت بود.اگه اشتباه نکنم ایشون رتبه 1 ارشد آموزش زبان از دانشگاه تهران بودن.
    آدرسه مرکز خیابان طالقانی بین قدس و وصال هست.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •