تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 28 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 277

نام تاپيک: آلمان - آرژانتین | فینال | یکشنبه 23:30

آخر فروم باز roya.rashidi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

المان 2 بر 1 میبره .
    التبه من خودم ارژانتینو دوس دارم ولی المان زرنگتر ارژانتینه.

آخر فروم باز MR.CART's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

من فقط عاشق اینم ارژانتین المانو ببره و قهرمان شه اونوقت ببینم بازم دوستان میگن ارژانتین شانسی شانسی اومد بالا و داوری به نفع ارژانتین بود و...

فرستاده شده از HUAWEI G525-U00ِ من با Tapatalk

3. 2 کاربر از MR.CART بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال dashmojtaba's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

شما اگر بدونید الان تو آرژانتین که یه کشور فقیر هست چه خبر شده و ریختن تو خیابونا و دست به دعا برداشتن تا فوتبال کشورشون بعد از سالها به کمترین حقش برسه هیچوقت هیچکدومتون برای قهرمانی آلمان دعا نمیکردید. هیچ جای دنیا مثل ملت آرژانتین زندگی و حیثیتشون با جام گره نخورده
    شاید اون هوادارای سرسخت آلمان متوجه نیستن و میگن بایدحق به تیمی برسه که بهتر بازی میکنه ولی شما بازم اشتباه میکنید چون برفرض که آلمان حق تیمشه که قهرمان بشه و مردمشم خوشحال بشن ولی قیمت رسیدن اونا به حقشون و شادی چندروزه مردم آلمان که فوتبال نقش ناچیزی تو کشورشون داره به منزله نابود شدن همه امید مردمیه که واقعاً چیزی جز فوتبال برای شاد کردنشون وجود نداره و غم و عزایی که نصیبشون میشه قابل قیاس با غم و ناامیدی تنها چند روزه مردم مرفه آلمانی نیست.
    من نه به خاطر عدالت فوتبال بلکه به خاطر شفقت و انسان دوستی طرفدار آرژانتین شدم.

Last edited by dashmojtaba; 11-07-2014 at 09:21.

5. 2 کاربر از dashmojtaba بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Lord of english's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

مسخره میکنی یا جدی میگی. دیگه 4 تا فک نکم بتونه بزنه
    دوره قبل که آلمانیا آرژانتین رو 0-4 درهم کوبیدن
    بهرحال شاید دور از دسترس باشه همچین نتیجه ای ولی دور از ذهن که نیست.

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

شما تو لحن من شوخی میبینی ؟ این جلف بازیا جاش اینجا نبود دوست عزیز
    جلف بازی؟من فقط یک حقیقت ساده رو عنوان کردم...فکر نکنم توی حرفام جایی برای ناراحتی بوده باشه...ولی اگه بهت برخورده و ناراحتی مسئله ای نیستش بنده معذرت میخوام.

8. این کاربر از Lord of english بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

Messi deserves to win the World Cup - Neymar

نیمار: مسی لایق بردن جام جهانی است

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پروفشنال dashmojtaba's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

جلف بازی؟من فقط یک حقیقت ساده رو عنوان کردم...فکر نکنم توی حرفام جایی برای ناراحتی بوده باشه...ولی اگه بهت برخورده و ناراحتی مسئله ای نیستش بنده معذرت میخوام.
    برزیل هم خیلی غم انگیز بود درش شک نیست منتها اونا 5 تا جام گرفتن وقتی حرف از ناکامی میشه همه یاد آرژانتین میفتن که همیشه استحقاقش رو داشته تو جام جهانی مقامی خوب بیاره ولی هر بار به بدترین شکل ناکام شدن. ولی پست ویرایش شدمو که بخونی متوجه منظورم میشی من بحثم چیز دیگس و خارج از زمین فوتبال اصلاً عدالتی برقرار نیست و شادیی که از آرژانتینی ها گرفته بشه و به آلمانی ها برسه یه شادی زودگذر هست که اون طرفش غمی جانکاهه و مروت و انسانیت خوشش نمیاد یه همچین مصیبتی به مردم آرژانتین وارد بشه در حالیکه اگر آرژانتین قهرمان شد یه جشن ملی برگزار میشه و در آلمان ممکنه فقط یکی دو روز حسرت براشون رقم بخوره توجهی که تو آرژانتین به فوتبال میشه اصلاً قابل قیاس با آلمان نیست.امیدوارم پس فردا فوتبال روی ظالمانش رو نشون نده

11. این کاربر از dashmojtaba بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

برزیل هم خیلی غم انگیز بود درش شک نیست منتها اونا 5 تا جام گرفتن وقتی حرف از ناکامی میشه همه یاد آرژانتین میفتن که همیشه استحقاقش رو داشته تو جام جهانی مقامی خوب بیاره ولی هر بار به بدترین شکل ناکام شدن. ولی پست ویرایش شدمو که بخونی متوجه منظورم میشی من بحثم چیز دیگس و خارج از زمین فوتبال اصلاً عدالتی برقرار نیست و شادیی که از آرژانتینی ها گرفته بشه و به آلمانی ها برسه یه شادی زودگذر هست که اون طرفش غمی جانکاهه و مروت و انسانیت خوشش نمیاد یه همچین مصیبتی به مردم آرژانتین وارد بشه در حالیکه اگر آرژانتین قهرمان شد یه جشن ملی برگزار میشه و در آلمان ممکنه فقط یکی دو روز حسرت براشون رقم بخوره توجهی که تو آرژانتین به فوتبال میشه اصلاً قابل قیاس با آلمان نیست.امیدوارم پس فردا فوتبال روی ظالمانش رو نشون نده
    اینا که میگی درست.از اون طرف هم اگه ببینی 3 دوره المان ها ناکام بودن نوبتی هم که باشه معلومه خب...
    از بابت دیگه هم راستش احساسات تا این حد همیشه خوب نیست یه موقع میشه مثل برزیلی ها
    بهرحال نتیجه رو تیمی میگیره که بهترین عملکرد رو داشته باشه و نتیجه بازی و تاریخ فوتبال کاری به احساسات نداره چون هر چی باشه زودگذره اما قهرمانی همیشه ماندگاره...آلمانها دنبال همینن ماندگار شدن وگرنه احساسات همیشه در فوتبال هست برا هواداران که دوامی هم نداره...

کاربر فعال انجمن نجوم و اخترشناسی Mr.Crow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

اگه حرف حق و استحقاق باشه که آلمان کیلومترها جلوتر از آرژانتین هست. کدوم تیم بوده که 4 دوره پشت سر هم به نیمه نهایی برسه؟ کدوم تیم بوده که 8 بار بره فینال؟ اگه حرف از ناکام شدن باشه، آلمان رکورددار هست در این زمینه. آرژانتین 4 بار (تا قبل از امسال) رفته فینال و 2 بار قهرمان شده. آلمان 7 بار (تا قبل از امسال) رفته فینال و 3 بار قهرمان شده.
    اگه چیزی به نام حق و استحقاق باشه، منطق حکم میکنه که تیمی که از 2002 به این طرف هر سال نیمه نهایی بوده (2 بارش هم فینال) حق بیشتری برای گرفتن جام داره تا تیمی که بعد از 24 سال به نیمه نهایی رسید. همین امسال هم همه افرادی که فوتبال ها رو دیدن میدونن که آلمان بازی های بهتری به نمایش گذاشته. البته حق رو همین طوری مجانی نمیدن و باید برای گرفتنش تلاش کرد و امیدوارم آلمانی ها هم همین کار رو بکنن.
    در مجموع از الآن نمیشه برنده فینال رو مشخص کرد و هر دو تیم شانس زیادی دارن، ولی با ورزشی به نام فوتبال طرف هستیم نه دادگاه تعیین حق و حقیقت و "روی ظالمانه فوتبال" و ...!

14. 10 کاربر از Mr.Crow بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

سلام.من دفعه قبلی گفتم دعا میکنم برزیل ببازه.7-1 هم باخت.
    پس نذارید دعا کنم 11 تا بخوره........................
    همون 6 تا کافیه..........انشا الله
    فقط آلماااااااااااااااان

16. این کاربر از MƐΛИĪИƓĿƐSS بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •