تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 24 از 28 اولاول ... 14202122232425262728 آخرآخر
نمايش نتايج 231 به 240 از 277

نام تاپيک: آلمان - آرژانتین | فینال | یکشنبه 23:30

حـــــرفـه ای Actros's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران-کرمانشاه

پيش فرض

اساتید کارشناس داوری کرامر ضربه مغزی شد ! خیلی از حرکت نویر شدید تر بود !
    خوشحالم که همه از برد آلمان صداشون در اومده. تمام دنیا دارن میگن شایسته ترین تیم برای قهرمانی آلمان هست .
    ما بهترینیم این طبیعیت ماست !!

2. 4 کاربر از Actros بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز 2raj_a's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

اساتید کارشناس داوری کرامر ضربه مغزی شد ! خیلی از حرکت نویر شدید تر بود !
    خوشحالم که همه از برد آلمان صداشون در اومده. تمام دنیا دارن میگن شایسته ترین تیم برای قهرمانی آلمان هست .
    ما بهترینیم این طبیعیت ماست !!
    منبع این خبرتون کجاست؟
    در این که آلمان شایسته قهرمانی بود کسی شکی نداره
    این که نوشتید ما بهترینیم دقیقا منو یاد شخصیت المانی ها میندازه مغرور و خود پسند

4. این کاربر از 2raj_a بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن های فوتبال Abdolreza2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

تنها چیزی که باعث میشه آلمان به تیم منفوری تبدیل بشه ، همین غرور طرفداراش تیمش هست

محتوای مخفی: ادامه ی عکس ها 

منبع : طرفداری

6. 3 کاربر از Abdolreza2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن بازی Masoud King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    فعلا مشهد!

پيش فرض

در مورد اگوئرو داور میتونست کارت دوم رو بده ولی کوتاه اومد.
    می تونست؟! باید می داد ولی نداد
    +
    ضربه ای که کرامر خورد اینقد شدید بود که نتونست بازی رو ادامه بده!!

اون صحنه ماسکی رو فقط دوربین اونطوری شکار کرد وگرنه حرکت توپ در اون صحنه طوری بود که هر کسی فکر میکرد ماسکی توپ زده وگرنه اونم خطا بود
    دو نفری پریدن رو پای شواینی بعد اونوقت میگی ندید؟؟ توپ و بازیکن رد شده بودن و خیلی واضح بود

دقیقا شما از اون دسته ای هستید که با طرفداری غیر منطقی ارزش تیمتون رو لوث می کنید یه جورایی.
    جالبه نظرات کارشناسی شما منطق هست
    طرفداری غیر منطقی؟!
    هرکی هرچی به ذهنش خطور کنه میشه منطق، واقعا خیلی خنده داره

در قانون جدید اصلا مهم نیست اول چیو بزنه... حتی اگه اول توپ رو بزنه و در ادامه بازیکن حریف رو، بازم خطاست. دقیقا مضمون جمله نصیر زاده.. روی حرکت دژاگه تو بازی آرژانتین هم دقیقا همین حالت بود... اول توپ رو زد و در ادامه پای بازیکن رو که نتیجه ش پنالتی بود.
    در این منطق فخیم شما پس هر بار که گلر میاد تو محوطه توپ رو مشت کنه و می خوره به هرکی باید داور خطا بگیره
    توپ اصلا در کنترل هیگواین هم نبود

8. 2 کاربر از Masoud King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

بهرحال اما و اگرها همیشه بوده دوستان عزیز
    اگر اون ضربه گل میشد
    اگر اون خطا گرفته میشد
    اگر
    اگر
    جالبه همینها که از احتمالات حرف میزنن چناچه تیم محبوب خودشون برنده میشد هرگز نمی اومدن احتمالات مثبت تیم مقابل رو بیان کنن!!
    همیشه همینه باور کنید!
    بنابراین طرفداران آلمان به دل نگیرید
    مهم اینه که تیم شایسته قهرمان شد! اونم با یک گل زیبا
    گلی که تیم مقابل به هردلیلی نتونست بزنه!

حالا اینکه مهاجماش بلد نیست خوب شوت بزنن و تک به تک خراب میکنن نمیشه دلیلی برلایق بودنشون!
    که اگر اینطور بود میشه از ضربه هودس به تیر نام برد که اگـــــــــــــــــــــــ ــــــــــر گل میشد اونوقت روند بازی تغییر میکرد اگـــــــــــــــــــــــ ــــــر گل میشد ارژانتین اتوبوسش رو حرکت میداد می اومد جلو تا جبران کنه اونوقت احتمالــــــــــــــــــا آلمان گل های بیشتری میزد

من دلم برای آگوئرو و حتی گریه هاش نسوخت وقتی وحشیانه صورت شواینی رو چنگ انداخت و چنگ هم نه! مشت زد!

بهرحال بنظرم به وضوح داور بی طرف بود درسته اشتباهاتی داشت اما هیچوقت در فینال جام جهانی داوری نمیاد اسمشو بخاطر یک کشور دیگه منفور و تاریخی کنه!
    اشتباهات هم اصلا در حدی نبود که روی نتیجه تاثیرگذار باشه
    خدا روشکر حتی تمام افسایدها هم کامل درست بود!

10. 9 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

الان دارم بازی رو با گزارش بی بی سی میبینم...انگلیسی ها در نفرتشون از آلمان و آرژانتین با خودشون مسابقه خوبی دارند...با این حال چندین بار گزارشگر و مفسر بازی اذعان داشتند به بهترین تیم حال حاضر جهان بودن آلمان، به خونسردیشون، به حرکت تیمیشون، به شایسته بودنشون و...

تو خبرها هم اعتراض خاصی ندیدم به داوری ...یعنی نه اینطوری بوده که آرژانتینیها بصورت خیلی خاص و تاکیدی بگن ما به داوری باختیم ... از اونور هم اینطور نبوده از آلمانها خیلی اعتراضی بوده که ما از داوری لطمه خوردیم...(تا اونجا که من دیدم)

یک میلیارد نفر هم فینال رو نگاه کردن(که میلیونها نفرشون هم میان و خوراک میدن به وب و موج ایجاد میشه و...) که نسبت به اینکه هر آدمی یک نظری داره ، استنباط من اینه که یکی از کم حرف و حدیثترین قهرمانیهای جهان رقم خورد....با این حال چون شاید تیم مورد علاقم برنده شده ممکنه دیدم یکسویه باشه ولی این برداشت من بود.

12. 7 کاربر از Arash4484 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای malkemid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

می تونست؟! باید می داد ولی نداد
    +
    ضربه ای که کرامر خورد اینقد شدید بود که نتونست بازی رو ادامه بده!!

دو نفری پریدن رو پای شواینی بعد اونوقت میگی ندید؟؟ توپ و بازیکن رد شده بودن و خیلی واضح بود

جالبه نظرات کارشناسی شما منطق هست
    طرفداری غیر منطقی؟!
    هرکی هرچی به ذهنش خطور کنه میشه منطق، واقعا خیلی خنده داره

در این منطق فخیم شما پس هر بار که گلر میاد تو محوطه توپ رو مشت کنه و می خوره به هرکی باید داور خطا بگیره
    توپ اصلا در کنترل هیگواین هم نبود
    دوست عزیز این منطقِ من نیست، قانونه.
    والا اون طور که با زانو رفت تو کتف و گردن هیگواین، ممکن بود مثل نیمار بشه.
    نمی دونم چرا همه چی رو قاطی می کنید... کسی نه گفته و نه می تونه بگه آلمان شایسته قهرمانی نبوده. به قول دوستمون اگر ها کاری نمی کنه... اگه ضربه سر هودس به تیر نمی خورد و گل می شد هم داستان فرق داشت. اینم که من گفتم در مورد اون صحنه قصدم زیر سوال بردن قهرمانی آلمان نبوده... کسی نمی تونه زیر سوال ببره... من به عنوان یه بی طرف از هر دو سمت به قضیه نگاه کردم، همین.

14. 2 کاربر از malkemid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    فعلا مشهد!

پيش فرض

جالبه همینها که از احتمالات حرف میزنن چناچه تیم محبوب خودشون برنده میشد هرگز نمی اومدن احتمالات مثبت تیم مقابل رو بیان کنن!!
    اگه گفته بشه مسی تک به تک خراب کرد درست
    هیگواین فرصت عالی داشت برای گل زنی دست
    اون یکی بازیکن نشون که اومد چیپ بزنه و خراب کرد، اینم درست..آرژانتین موقعیت خوب کم نداشت..هیچکس منکر این نیست ولی وقتی گفته میشه پنالتی 100 درصد گرفته نشد!!! اونم در حالیکه دروازه بان توپ رو مشت کرده و اصلا توپی در اختیار بازیکن حریف نبود و اگه هر بار گلر بخواد توپ بلند رو دفع کنه پس باید یک پنالتی هم گرفته بشه و جالب تر اینکه میای جواب این نظرات رو میدی میشی بی منطق ولی اگه بگی آره آلمان با لطف داوری قهرمان شد میشه یک با منطق

به شما هم توصیه می کنم قبول کن که آلمان شانسی و با کمک داور برده وگرنه میری تو لیست بی منطق ها

دوست عزیز این منطقِ من نیست، قانونه.
    والا اون طور که با زانو رفت تو کتف و گردن هیگواین، ممکن بود مثل نیمار بشه.
    قانون؟!؟!؟
    پس این قانون رو هم در مورد کرامر اعمال کن شاید به نتیجه یکسانی رسیدی

16. 2 کاربر از Masoud King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای malkemid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

اگه گفته بشه مسی تک به تک خراب کرد درست
    هیگواین فرصت عالی داشت برای گل زنی دست
    اون یکی بازیکن نشون که اومد چیپ بزنه و خراب کرد، اینم درست..آرژانتین موقعیت خوب کم نداشت..هیچکس منکر این نیست ولی وقتی گفته میشه پنالتی 100 درصد گرفته نشد!!! اونم در حالیکه دروازه بان توپ رو مشت کرده و اصلا توپی در اختیار بازیکن حریف نبود و اگه هر بار گلر بخواد توپ بلند رو دفع کنه پس باید یک پنالتی هم گرفته بشه و جالب تر اینکه میای جواب این نظرات رو میدی میشی بی منطق ولی اگه بگی آره آلمان با لطف داوری قهرمان شد میشه یک با منطق

به شما هم توصیه می کنم قبول کن که آلمان شانسی و با کمک داور برده وگرنه میری تو لیست بی منطق ها

قانون؟!؟!؟
    پس این قانون رو هم در مورد کرامر اعمال کن شاید به نتیجه یکسانی رسیدی
    من متاسفانه ندیدم نیم ساعت اول رو. ولی حرف شما رو تایید می کنم ندید. خوب داور تو صحنه کرامر اشتباه کرد، دلیلی بر این میشه که تو صحنه نویر درست تصمیم گرفته؟
    بعدشم لطفا شلوغش نکن دوست عزیز... نه من و نه حتی طرفدارهای آرژانتین نگفتیم آلمان شانسی برد!

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    فعلا مشهد!

پيش فرض

رئیس جمهور برزیل موقع دادن جام چه ناراحته، ملکه انگلیس وقتی داشت به آلمانیا جام می داد اینقد ناراحت نبود

من متاسفانه ندیدم نیم ساعت اول رو. ولی حرف شما رو تایید می کنم ندید. خوب داور تو صحنه کرامر اشتباه کرد، دلیلی بر این میشه که تو صحنه نویر درست تصمیم گرفته؟
    من اصلا حرفم این نیست که داور اشتباه کرده و اونجا هم گفتم طبق نظر شما باید اونجا هم خطا می گرفت یعنی سر به سر و این وسط تیمی ضرر نکرده که بخوایم تغییر نتیجه رو این صحنه ها بدونیم.
    به نظر من تو هر دو صحنه تصمیم درست گرفته شده.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •