تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 28 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 277

نام تاپيک: آلمان - آرژانتین | فینال | یکشنبه 23:30

آخر فروم باز SA3EDLORD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

دوست دارم که آلمان ببره! لیاقت بازیکناش برای داشتن افتخار جام جهانی بیشتره از نظر من قبل بازی برزیل هم گفتم.
    پ.ن:ولی بترسید آلمانیا..... من هر کی دوست داشتم ببره باخته
    پرتغال و اسپانیا که همون گروهی حذف شدن : دی ........حذفی هم هرکی گفتم میبره باخت
    این درحالیه که از 2002 به اینور بعضی سالا 2تاشو بقیه حداقل یک فینالیست رو پیش بینی کردم.........اختاپوسیم برا خودم
    الانم ایشالا آلمان این طلسم رو از ما برداره.

2. 3 کاربر از SA3EDLORD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز danielo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

بین کل تیم های که المان تا حالا باهاشون بازی کرده، تنها تیم منتقی همین ارژانتین بوده....
    حالا من بازی دیشب رو حوصله نداشتم ببینم، ولی مشخصا، ارژانتین تیمی نیست که مثل برزیل با شروع بازی با 7 نفر حمله بکنه و بیاد تو زمین ما!! ....

برا همین به نظرم بازیمون با ارژانتین خیلی سخت باشه احتمالا...
    اما، به هر صورت من فکر میکنم که المان کلا بازی منطقی و منظم ارائه میده و گل میزنه....
    شما بازی نیمه نهایی جام جهانی را حوصله نداری ببینی.اون وقت نظر تحلیلی هم در مورد فوتبال میدی ؟؟؟؟

4. 12 کاربر از danielo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه karimz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    فعال انجمن حقوق بشر

پيش فرض

خلاصه بازی آرژانتین و آلمان فینال جام جهانی!!!

http://www.aparat.com/v/9LWb2

کاربر فعال ورزش اتومبیل رانی PSYCHO_MAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

دوست دارم که آلمان ببره! لیاقت بازیکناش برای داشتن افتخار جام جهانی بیشتره از نظر من قبل بازی برزیل هم گفتم.
    پ.ن:ولی بترسید آلمانیا..... من هر کی دوست داشتم ببره باخته
    پرتغال و اسپانیا که همون گروهی حذف شدن : دی ........حذفی هم هرکی گفتم میبره باخت
    این درحالیه که از 2002 به اینور بعضی سالا 2تاشو بقیه حداقل یک فینالیست رو پیش بینی کردم.........اختاپوسیم برا خودم
    الانم ایشالا آلمان این طلسم رو از ما برداره.
    به نظرم لیاقت تیمی که باید قهرمان بشه تو بازی فینال مشخص میشه نه از روی بازیای قبلی
    من کلاً این منطقو که هر تیمی بازیای قبلیش بهتر بوده باید قهرمان بشه رو 2 زار قبول ندارم . اگر 6تا بازی خوب باشی و بازی سرنوشت رو خراب کنی از همه بی لیاقت تری
    تیمی که تو روز بازی بهتر باشه چه تو دفاع چه تو حمله لایق جام هست
    در کل به عنوان یه رئالی سخته برام تیمی که ستاره اولش یه بارسایی هست قهرمان بشه ولی دوست دارم آرژانتین با درخشش یه رئالی (دیماریا)جام روببره

7. 6 کاربر از PSYCHO_MAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز SA3EDLORD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

به نظرم لیاقت تیمی که باید قهرمان بشه تو بازی فینال مشخص میشه نه از روی بازیای قبلی
    من کلاً این منطقو که هر تیمی بازیای قبلیش بهتر بوده باید قهرمان بشه رو 2 زار قبول ندارم . اگر 6تا بازی خوب باشی و بازی سرنوشت رو خراب کنی از همه بی لیاقت تری
    تیمی که تو روز بازی بهتر باشه چه تو دفاع چه تو حمله لایق جام هست
    در کل به عنوان یه رئالی سخته برام تیمی که ستاره اولش یه بارسایی هست قهرمان بشه ولی دوست دارم آرژانتین با درخشش یه رئالی (دیماریا)جام روببره
    ما هم الان فینال رو ندیدم و بر اساس بازیای قبلی لیاقت آلمان بیشتره!
    من برا این میگم آرژانتین ناپلئونی اومده بالا چون نه مثل تیمای سیمئونه و مورینیو صرف دفاعی هست نه باوجود ستاره هایی که در خط حمله و فاز هجومی داره اصلا در حمله خوب کار نمیکنه .......بهونه ای هم نداره که بگه من ابزارشو ندارم.

9. 3 کاربر از SA3EDLORD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن فوتبال داخلی Sh-Meteor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    بهارستان

پيش فرض

نمی خوام بگم آرژانتین لیاقت فینال رو نداشته و از این دست حرف ها...
    مسلما تیمی که تا فینال اومده اونم تو تورنمنت مهمی مثل جام جهانی همینطوری شانسکی و الکی نبوده...
    .
    .
    ولی به نظر من قهرمانی برای آلمانه!

Germany

11. این کاربر از Sh-Meteor بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز FOURTH RETURN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    جای زندگی

پيش فرض

آرژانتین قهرمان میشه

13. 2 کاربر از FOURTH RETURN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

شما بازی نیمه نهایی جام جهانی را حوصله نداری ببینی.اون وقت نظر تحلیلی هم در مورد فوتبال میدی ؟؟؟؟
    عزیزم بازی ارژانتین رو قبلا با تیم خودمون دیدم!!!

من نه هلند و نه ارژانتین اصلا برام مهم نیستن که بشینم وقت بذارم بعد از نصف شب بازیشون رو ببینم!! به هر حال فرداش کار داشتم!

در حالی که بازی های المان رو می‌بینم و و دیدم بدون استثنا توی این چند سال گذشته و ساعتشون برام کوچیکترین اهمیتی نداشته....

شما هم به جای اینکه فک کنی من نظرات تحلیلیم چقد ارزش داره، به اونها به عنوان نظر من فک کن و توی مخیله‌ی خیلی کوچیکت، این قسمت رو بگنجون که ادمها همه و بدون استثنا حق دارن فکر بکنن و نظر بدن و تا وقتی این نظر دادنشون، به عملی که به ضرر دیگران باشه تبدیل نشده، به هیشکی ربطی نداره....

پس لطفا نظرت در خصوص سطح تحلیل های من رو پیش خودت نگه دار

15. این کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای *Alucard*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

پيش فرض

به نظر من آرژانتین خیلی خوب بازی میکنه شاید زیبا و به قول معروف آرژانتینی نباشه ولی نتیجه گرا و محتاط بازی میکنه تو بازی با هلند مثل بازی با بلژیک تقریبا هلند هیچ خطر جدی ای روی دروازه آرژانتین ایجاد نکرد در حقیقت نتونست و زورش نمیرسید در عوض حمله های آرژانتین جدی تر بودو موقعیت بهتری برای گل زدن داشتن دو تاحمله آخر آرژانتین (شوت ماکسی رودریگز و هد پالاسیو ) اگر یکم با دقت تر زده شده بودن اصلا کار به پنالتی نمیکشید.
    خلاصه بازی:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

درباره آلمان - آرژانتین
    درباره آلمان من با اینکه خودم طرفدارش هستم روی اون برد 7-1 جلوی برزیل نمیشه چندان حساب کرد اون بازی صد در صد حق آلمان بود ببره و پیش بینی منطقیم همین بود ولی اون نتیجه و فاصله منعکس کننده واقعیت نبود چون بازیهای آلمان هم خیلی یک دست نبوده مثلا مساوی 2-2 جلوی غنا یا برد نسبتا سختی که جلوی الجزایر و آمریکا داشتن بیشتر واقعیت تیم آلمان رو مشخص میکنه تا اون برد 7-1 جلوی حریفی که فقط اسمش برزیل بود.
    خلاصه به نظر من 10 دقیقه اول بازی سرنوشت سازه اگر آلمان بتونه تو 10 دقیقه اول زور بگه روی بازی سوار میشه و بازی رو میبره ولی اگر 10 دقیقه یک ربع اول نتونه به آرژانتین بازیشو دیکته کنه اونوقت آرژانتین روحیه میگیره و پیش بینی نتیجه سخت میشه... اگر جلوی آلمان خط دفاعی آرژانتین مثل بازی با بلژیک و هلند تقریبا بدون اشتباه از همون لحظه که توپ دست حریفه Zone press رو پیاده کنن هافبکها و خط حمله آلمان فلج میشن از اون طرف مهاجمهای آرژانتین راحت قدرت ضد حمله و گل زدن به هر تیمی رو دارن اینو آلمانیا خوب میدونن برای همین بازی فینال اگر اون ده دقیقه اول که گفتم اتفاق خاصی نیوفته به احتمال زیاد یه بازی بسته از طرف جفت تیما خواهد بود آرژانتین روی ضد حمله و تکنیک بازیکن هاش میتونه مثل بازی با هلند حمله های خطرناک بکنه آلمان هم روی تاکتیک و برنامه داینامیکی که داره میتونه هر لحظه گل بزنه ولی اگر اون ده دقیقه اتفاق خاصی نیوفته بازی به احتمال زیاد میرسه به وقت اضافه و پنالتی.

17. 2 کاربر از *Alucard* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Meisam.apk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

طرفدار آرژانتینم و دوست دارم،آرژانتین قهرمان بشه...اما متاسفانه این ابرآلمان می بره
    بیشتر افراد به خاطر اسطوره های بزرگ طرفدار یک تیم هستن امامن کلا طرفدار رئال هستم گفتم بگم!!

19. این کاربر از Meisam.apk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •